Mavididi o ewentualnym powrocie do Arsenalu

Mavididi o ewentualnym powrocie do Arsenalu 14.04.2020, 11:28, Tomasz Koch 6 komentarzy

Były młodzieżowiec Arsenalu - Stephy Mavididi - wyznał, że z chęcią wróciłby do Arsenalu w przyszłości.

21-latek był jednym z największych talentów akademii Kanonierów, jednak zdecydował się o odejściu do Juventusu w sierpniu 2018 roku. Anglik po roku został wypożyczony do francuskiego Dijon, dla którego w 30 spotkaniach zdobył 8 bramek i dorzucił 2 asysty.

Co ciekawe, Thierry Henry, który jest wielkim fanem talentu Mavididiego, polecił go w Dijon. Obecnie 21-latek skupia się na tym, aby ustabilizować swoją formę:

- Mam nadzieję, że uda mi się notować regularne występy w Juventusie. Jeśli nie, to nie jedyny klub na świecie. Moim największym marzeniem jest gra w Premier League. Pracuję nad powrotem do Anglii. Mam wiele celów. Juventus jest jednym z nich, ale jeśli to nie wypali, przeniosę się dalej i dalej.

- Ponowne zameldowanie się na Emirates Stadium i gra dla Arsenalu byłaby spełnieniem marzeń. Obecnie nie wydaje mi się, że jestem gotów na grę w takim klubie.

Juventus TurynStephy Mavididi autor: Tomasz Koch źrodło: football.london
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kaman17 komentarzy: 510515.04.2020, 10:42

@tomash473:
Popatrz na Martineza. Też miał marzenie, żeby grać w Arsenalu. Został, godził się ciągle z rolą trzeciego bramkarza.
Teraz? W końcu awansował w rankingu, jest drugim bramkarzem. Złapie w sezonie parę mniej istotnych meczów. A ile lat już ma? Dużo. Tyle, że kariera już praktycznie zmarnowana. Jakby odszedł w wieku 20 lat to kto wie? Jeśli w Arsenalu powiedzieli Mavidiemu, że ciężko będzie mu złapać jakiejkolwiek minuty, a w Juve określili mu jasny plan dla niego to dziwisz się, że wybrał Juve? Ja nie. Życzę mu szczęścia, że się przebije, stanie się gwiazdą i zagra w Arsenalu.

Serduszko komentarzy: 117914.04.2020, 20:11

O widzę szykuje się zastępstwo za Aube. Pierwszy raz o nim słyszę. Nie jest gotowy na grę u nas , a gra w Juventusie...a to dobre.

kuzguwu komentarzy: 584714.04.2020, 14:47

Uciekło mi jakoś wgl, że on do Juve poszedł :)

fabregas1987 komentarzy: 2635714.04.2020, 14:43

Przynajmniej szczerze ocenił swoje umijętności. Może jak pogra na wypożyczeniach z 2 lata i pokaże się światu skusimy się ponownie na niego.

tomash473 komentarzy: 212314.04.2020, 14:30

Skoro Arsenal jest jego marzeniem to równie dobrze mógł przedłużyć umowę i tak samo iść na wypożyczenie do Dijon czy gdziekolwiek indziej #fucklogic. Wydaje mi się, że teraz ani nie pogra w Juventusie ani nie wróci do Arsenalu. W każdym razie powodzenia.

veron komentarzy: 467814.04.2020, 14:21

To w Juve chce łapać częstsze występy a na grę w Arsenalu by nie byłby gotowy? :D piłkarsko Juve jest jednak na ten moment wyżej niż my jakby nie patrzec :)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady