Profil użytkownika veron

zarejestrowany
13.07.2008
(4679 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Juan Veron

miejscowość i województwo
Piła, wielkopolskie

data urodzenia
07.07.1986

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
Robert Pires, Juan Sebastian Veron, Youri Djorkaeff, Thierry Henry

zainteresowania
Arsenal Londyn, Demoniczne, artystyczne, psychologiczne filmy, kopanie futbolówki, Premiership, rap amerykański, muzyka filmowa, PandeMonium
dodanych komentarzy:4409
ilość komentarzy dziennie:0.94
miejsce w rankingu komentujących:217
procent wszystkich komentarzy:0.1%
otrzymanych plusów:950
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:25885
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City34255480
2. Manchester United331910467
3. Leicester34196963
4. Chelsea341710761
5. West Ham341771058
6. Tottenham341681056
7. Liverpool33159954
8. Everton331571152
9. Arsenal341471349
10. Aston Villa331461348
11. Leeds341451547
12. Wolves341191442
13. Crystal Palace331081538
14. Brighton348131337
15. Southampton331071637
16. Burnley34991636
17. Newcastle34991636
18. Fulham345121727
19. West Brom345111826
20. Sheffield Utd34522717
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2113
Mohamed Salah203
Bruno Fernandes1611
Son Heung-Min1610
D. Calvert-Lewin150
P. Bamford147
J. Vardy138
O. Watkins134
A. Lacazette132
İ. Gündoğan121
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz kwietnia wybór redaktorów Mathew Ryan
Mathew Ryan
6.46
Gracz kwietnia wybór użytkowników Mathew Ryan
Mathew Ryan
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl