Profil użytkownika veron

zarejestrowany
13.07.2008
(4570 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Juan Veron

miejscowość i województwo
Piła, wielkopolskie

data urodzenia
07.07.1986

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
Robert Pires, Juan Sebastian Veron, Youri Djorkaeff, Thierry Henry

zainteresowania
Arsenal Londyn, Demoniczne, artystyczne, psychologiczne filmy, kopanie futbolówki, Premiership, rap amerykański, muzyka filmowa, PandeMonium
dodanych komentarzy:4224
ilość komentarzy dziennie:0.92
miejsce w rankingu komentujących:221
procent wszystkich komentarzy:0.1%
otrzymanych plusów:601
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:25794
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester United17113336
2. Leicester18112535
3. Liverpool1796233
4. Manchester City1695232
5. Everton17102532
6. Tottenham1786330
7. Chelsea1885529
8. Southampton1885529
9. West Ham1885529
10. Aston Villa1582526
11. Arsenal1873824
12. Leeds1872923
13. Crystal Palace1865723
14. Wolves1964922
15. Newcastle1754819
16. Brighton1938817
17. Burnley1744916
18. Fulham1726912
19. West Brom18251111
20. Sheffield Utd1812155
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah133
Son Heung-Min125
Bruno Miguel Borges Fernandes117
J. Vardy115
D. Calvert-Lewin110
H. Kane1011
P. Bamford102
C. Wilson83
W. Zaha82
Marcus Rashford75
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz grudnia wybór redaktorów Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
7.15
Gracz grudnia wybór użytkowników Emile Smith Rowe
Emile Smith Rowe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl