Profil użytkownika veron

offline

zarejestrowany
13.07.2008
(5850 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Juan Veron

miejscowość i województwo
Piła, wielkopolskie

data urodzenia
07.07.1986

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
Robert Pires, Juan Sebastian Veron, Youri Djorkaeff, Thierry Henry

zainteresowania
Arsenal Londyn, Demoniczne, artystyczne, psychologiczne filmy, kopanie futbolówki, Premiership, rap amerykański, muzyka filmowa, PandeMonium
dodanych komentarzy:4531
ilość komentarzy dziennie:0.77
miejsce w rankingu komentujących:235
procent wszystkich komentarzy:0.09%
otrzymanych plusów:1114
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:16091
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 19.05.2024 - godzina 17:00
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38287391
2. Arsenal38285589
3. Liverpool382410482
4. Aston Villa382081068
5. Tottenham382061266
6. Chelsea381891163
7. Newcastle381861460
8. Manchester United381861460
9. West Ham3814101452
10. Crystal Palace3813101549
11. Brighton3812121448
12. Bournemouth381391648
13. Fulham381381747
14. Wolves381371846
15. Everton381391640
16. Brentford381091939
17. Nottingham Forest38992032
18. Luton38682426
19. Burnley38592424
20. Sheffield Utd38372816
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland255
C. Palmer2110
A. Isak201
O. Watkins1913
D. Solanke193
Mohamed Salah1810
Son Heung-Min179
P. Foden178
B. Saka168
J. Bowen166
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
redbox.pl
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com link link 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29