Profil użytkownika veron

zarejestrowany
13.07.2008
(4374 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Juan Veron

miejscowość i województwo
Piła, wielkopolskie

data urodzenia
07.07.1986

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
Robert Pires, Juan Sebastian Veron, Youri Djorkaeff, Thierry Henry

zainteresowania
Arsenal Londyn, Demoniczne, artystyczne, psychologiczne filmy, kopanie futbolówki, Premiership, rap amerykański, muzyka filmowa, PandeMonium
dodanych komentarzy:4057
ilość komentarzy dziennie:0.93
miejsce w rankingu komentujących:223
procent wszystkich komentarzy:0.1%
otrzymanych plusów:318
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:25519
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 8.07.2020 - godzina 21:00
? : ?
Wolves - Arsenal 4.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz czerwca wybór redaktorów Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
7.63
Gracz czerwca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl