Profil użytkownika veron

offline

zarejestrowany
13.07.2008
(5317 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Juan Veron

miejscowość i województwo
Piła, wielkopolskie

data urodzenia
07.07.1986

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
Robert Pires, Juan Sebastian Veron, Youri Djorkaeff, Thierry Henry

zainteresowania
Arsenal Londyn, Demoniczne, artystyczne, psychologiczne filmy, kopanie futbolówki, Premiership, rap amerykański, muzyka filmowa, PandeMonium
dodanych komentarzy:4502
ilość komentarzy dziennie:0.85
miejsce w rankingu komentujących:229
procent wszystkich komentarzy:0.1%
otrzymanych plusów:1057
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:4401
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Everton - Arsenal 4.02.2023 - godzina 13:30
? : ?
Arsenal - Manchester United 22.01.2023 - godzina 17:30
3 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal19162150
2. Manchester City20143345
3. Newcastle20109139
4. Manchester United20123539
5. Tottenham20103733
6. Brighton1994631
7. Fulham2094731
8. Brentford2079430
9. Liverpool1985629
10. Chelsea2085729
11. Aston Villa2084828
12. Crystal Palace2066824
13. Nottingham Forest2056921
14. Leicester20531218
15. Leeds1946918
16. West Ham20531218
17. Wolves20451117
18. Bournemouth20451117
19. Everton20361115
20. Southampton20431315
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland213
H. Kane151
I. Toney133
A. Mitrović111
Rodrigo101
M. Almirón91
M. Ødegaard85
M. Rashford83
Mohamed Salah74
J. Maddison74
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9
Gracz stycznia wybór redaktorów Gabriel Martinelli
Gabriel Martinelli
7.67
Gracz stycznia wybór użytkowników Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl
UdanaRandka.com