Mellberg: Arsenal to europejska czołówka
29.09.2009, 15:13, Patryk Bielski
13 komentarzy
Obrońca dzisiejszego rywala Kanonierów w Lidze Mistrzów - Olof Mellberg - uważa, że zespół Arsena Wengera jest jednym z najlepszych w Europie jeśli chodzi o aspekty ofensywne. Defensor Olympiakosu ma jednak nadzieję, że zdolności destrukcyjne jego klubu pozwolą wyjść greckiemu zespołowi z tego pojedynku z podniesionym czołem.
- To będzie naprawdę ciężki mecz. Na każdej pozycji będziemy musieli zagrać na maksimum swoich możliwości. Arsenal to jeden z najlepszych zespołów w Europie jeśli chodzi o szybkość rozgrywania akcji. W obecnym sezonie dobrze idzie nam gra w defensywie i musimy pokazać to również dzisiejszego wieczoru, by powstrzymać Arsenal. Tak naprawdę Kanonierzy to jedna z najlepszych drużyn, nie tylko w Anglii, ale całej Europie.
Mellberg dobrze wspomina obiekt Arsenalu - Emirates Stadium, gdzie zdobył pierwszą bramkę w rozgrywkach o punkty, 19 sierpnia 2006 roku, kiedy Aston Villa zremisowała z Kanonierami 1-1.
- Graliśmy tutaj [na Emirates] pierwszy oficjalny mecz i zdobyłem tutaj pierwszą bramkę. Mecz zakończył się remisem, ale to było dobre spotkanie i mile je wspominam.
źrodło: Arsenal.com
2 godziny temu 0 komentarzy

10 godzin temu 5 komentarzy

10 godzin temu 2 komentarzy

12 godzin temu 15 komentarzy

13 godzin temu 8 komentarzy

13 godzin temu 2 komentarzy

30.09.2025, 12:41 207 komentarzy

29.09.2025, 10:33 28 komentarzy

28.09.2025, 20:56 5 komentarzy

28.09.2025, 20:35 5 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
no trzeba mu przyznać racje w tej wypowiedzi;D
Madjer --> Real ? Za całokształt, czy za te wydane 300 mln ?
madjer - Milan? On będzie w Serie A walczył o pierwszą 4. Jest kilka klubów lepszych od nich.
Jak dla mnie europejska czołówka wygląda tak :
1.Real
2.Barcelona
3.Manchester
4.Chelsea
.... mała przepaść
5.Liverpool
6.Inter
7.Arsenal
8.Milan
To ,że Arsenal to europejska czołówka to każdy wie ;)
Po przeczytaniu tytułu na głównej stronie "Mellberg: Arsenal to europejsk..." myślałam, że powiedział "europejski średniak". To by sobie dopiero narobił chłopak :)
Oczywiście nie ma innej opcji jak nasze zwycięstwo. To chyba oczywiste.
ja nie do końca miło wspominam tamten mecz ;)
Musimy wygrac dzisiejszy mecz , szczegolnie dlatego ze gramy u siebie , w Grecji moglo by byc roznie wkoncu to jest swietna ekipa - mistrz Grecji
Wiadomo że czołówka, jednak raczej nie szczyt tej czołówki :D
Olympiakos to jak dla mnie calkiem dobra druzyna , ale jako ze gramy na Emirates w zadnym stopniu nie martwie sie o wynik ,wierze ze damy rade bo na Emirates potrafimy zagrac swietnie i nie raz to pokazywalismy.
mam nadzieje ze tym razem nie bedzie takie dreszczowca jak z Standardem
Dzięki dla tego Pana że tak mówi, dziś będzie bardzo dobre spotkanie ale musimy udowodnić że jesteśmy najlepsi w Europie, i pokazać grekom jak się gra w piłkę, ale nie wolno lekceważyć przeciwnika, liczę że wyniesiemy pewne 3 punkty, wszystko okaże się dzisiejszego wieczoru kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.
arsenal to nalepszy klub w europie . Grają widowiskowo i skutecznie