Oficjalnie: Noni Madueke Kanonierem!
20.07.2025, 06:25, Adam Cygański
867 komentarzy
Arsenal Football Club oficjalnie potwierdził pozyskanie Noniego Madueke, który podpisał z londyńskim klubem długoterminowy kontrakt. 23-latek trafił na The Emirates z Chelsea, w barwach której rozegrał 92 mecze.
Madueke swoje pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał w młodzieżowych drużynach Crystal Palace i Tottenhamu, skąd w 2018 roku przeniósł się do holenderskiego PSV Eindhoven. Tam radził sobie bardzo dobrze i już jako 17-latek przebił się do pierwszego składu, a łącznie w drużynie Boeren rozegrał 80 meczów, czym w styczniu 2023 roku zapracował sobie na transfer do wspomnianej Chelsea.
Po tym transferze Madueke dzięki swoim występom otrzymał powołanie do reprezentacji Anglii, w której zadebiutował w październiku ubiegłego roku przeciwko Finlandii. Łącznie do tej pory rozegrał siedem spotkań w barwach Lwów Albionu.
- Jesteśmy zachwyceni, że udało nam się sfinalizować transfer tak utalentowanego młodego zawodnika. Jego występy i ich ilość w ostatnich latach odzwierciedlają jego jakość. Noni to dynamiczny i wszechstronny skrzydłowy bardzo dobrze wyszkolony technicznie, który znacząco wzmocni nasz skład - tak o tym transferze mówił dyrektor sportowy Kanonierów - Andrea Berta, z kolei Mikel Arteta dodał:
- Noni to ekscytujący i silny młody zawodnik, którego występy i statystyki z ostatnich sezonów potwierdzają jego umiejętności. To jeden z najbardziej utalentowanych skrzydłowych w Premier League, a w wieku 23 lat jest już bardzo doświadczonym graczem. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym transferem - powiedział hiszpański menedżer.
Madueke w barwach Arsenalu będzie występował z numerem "20" na koszulce, a do reszty drużyny dołączy na początku sierpnia, gdy ta wróci z tournée po Azji.
źrodło: arsenal.com
24 minuty temu 1 komentarzy

4 godziny temu 2 komentarzy

5 godzin temu 0 komentarzy

7 godzin temu 1 komentarzy

21 godzin temu 6 komentarzy

22 godziny temu 4 komentarzy

23 godziny temu 4 komentarzy

23 godziny temu 3 komentarzy

23 godziny temu 3 komentarzy

23 godziny temu 1 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Trochę napalili kibiców na te transfery ale jak tak o tym na chłodno pomyśleć to logiczne że po Gyokeresie trzeba się skupić na sprzedażach. I myślę że ewentualny jeszcze 1 zawodnik do ofensywy będzie zależał od sprzedaży i może mieć miejsce w późniejszym etapie okienka. Rodrygo też się przeciąga i nawet pomimo końca KMS nie ma wielu plotek czy ruchów w jego stronę. Myślę że jeszcze na 1 zawodnika jest szansa ale to będzie kwestia bardziej 2/3 tygodni jak coś tam uda się posprzedawać. A może nawet temat bliżej na deadline
Arsenal have interest in Real Madrid’s Rodrygo and Newcastle’s Anthony Gordon.
However, the future of Gabriel Martinelli and Leandro Trossard will determine if that admiration and interest goes further.
(Source: @GunnerBlog)
A nie można było urwać 2-3 miliony z madueke ?? :DDD
Cristhian Mosquera has undertaken medical tests & media ahead of signing for Arsenal, but there are still some outstanding issues to be resolved. [@gunnerblog]
@arsenallord napisał: "Pojawią się plotki, że może nie być LS. Byłbym bardzo rozczarowany. Wtedy okienko nawet z Gyo 6+, 7/10 maksymalnie"
To nie żadne plotki. Ja po Madueke się już nie spodziewałem za dużo transferów, liczyłem tylko na napastnika.
Pojawią się plotki, że może nie być LS. Byłbym bardzo rozczarowany. Wtedy okienko nawet z Gyo 6+, 7/10 maksymalnie
Kibice: my chcemy Bestie
Arteta: Mamy Bestie w Singapurze
https://imgur.com/a/rtCyntF
@darek250s napisał: "Nie dziwię się że chcieli Gyokeresa. Pewnie jakby sam zawodnik chciał iść do nich to dzisiaj byśmy oglądali go już w koszulce Manchesteru United. Myślę że nie cackali by się tam o 5 mln."
Wcale by się nie cackali. Tylko 2 miesiące przyklepywali Mbuemo.
Poza tym: @Mastec30 napisał: "Dogadują warunki płatności. Ogólna suma transferu jest dawno dogadana. Tu nie chodzi o milion czy dwa więcej"
Nie dziwię się że chcieli Gyokeresa. Pewnie jakby sam zawodnik chciał iść do nich to dzisiaj byśmy oglądali go już w koszulce Manchesteru United. Myślę że nie cackali by się tam o 5 mln.
Manchester United transfer focus now on areas including No9. Recent enquiries for Ekitike + Gyokeres. Sesko, Watkins, Jackson on list but not actively pursuing; can change if prices reduce. #MUFC currently working more on other candidates @TheAthleticFC
Próbowali faktycznie do naszego wikinga/bestii. Zostaną z Watkinsem (:
@OldGunner87 napisał: "Ogolnie to gdybym ja kierowal transferem Gyo, wolałbym dorzucic te 1,2 mln a zeby Szwed byl z nami w singapurze i sie zgrywal z pilkarzami. Jakos mam wrażenie ze to bzdura ta przepychanka o 1 mln tam cos innego się dzieje chyba....."
Dogadują warunki płatności. Ogólna suma transferu jest dawno dogadana. Tu nie chodzi o milion czy dwa więcej
Nie dziwią mnie próby podkupienia Gyokeresa przez United ale zastanawiam sobie jak oni sami to sobie wyobrażają. Dla fanów ogarniających internety jest to mniej więcej wiedza powszecha że Gyokeres jest zdecydowany na Arsenal. I nawet jeżeli n końcu by zmienił zdanie to już kilka razy odrzucał zakusy United. Każdy rozumny zdawałby sobie sprawę że przyszedł do United nie dlatego że chciał a dlatego że deal z Arsenalem nie doszedł do skutku. I jak niby wg United miałyby wyglądać jego relacje z kibicami ? Przecież to by się nie mogło udać. Mógłby nawet być przez część hejtowany. Dobrze że zawodnik zdaje sobie z tego sprawę
@Ech0z: może mięso mu pozwoliła jeść.
Nie no tylko nas sedziowie dymali za wybicia pilki wiec nie kupuje tego ,ze kazdy zespol sobie musi z nimi radzic.
@Garfield_pl napisał: "To sporting kolejny raz zaoferował mulom Gyo w sumie, i trochę sobie strzela w stopę tym, bo próbuje nakładać presję, tyle, że zawodnik nie chce do utd i lipa;" @BizoNxd6 napisał: "Ale Sporting to są pety, na siłę proponowali United Gyko i żeby złożyli dużo większą ofertę, przez to była gra na zwłokę... Htfu i tyle w temacie, jak mogą się nie liczyć ze zdaniem piłkarza."
Moim zdaniem to chec wytrącenia Arsenalowi atutów. W tym momencie Gyo chce do nas i nie wraca do treningow wiec siła rzeczy beda musieli go opchnac do nas niekoniecznie po takiej cenie jak chce Varandas...
Gdyby np. United weszło do gry, a zawodnik wyraził chcec podjęcia współpracy ze swoim byłym szkoleniowcem to byłaby licytacja i te 63,5+10 mln, które teraz jest zaakceptowane mogłoby by zostać podbite.
To jest ta sama sytuacja co byla z Rice.. Finalnie kwota byla wyższa niz na poczatku zakładaliśmy bo trzeba bylo przelicytować City.
Tu na szczęście United nie jest dla nas żadnym konkurentem w tym momencie...
@Garfield_pl napisał: "@losnumeros: przepustka? Koniec zbiorów pomidorów? Zabrakło leków?"
Raczej zabraklo karmy dla zwierząt
Ale Sporting to są pety, na siłę proponowali United Gyko i żeby złożyli dużo większą ofertę, przez to była gra na zwłokę... Htfu i tyle w temacie, jak mogą się nie liczyć ze zdaniem piłkarza.
@Womanizer napisał: "United od zeszłego tygodnia już drugi raz się próbowało wepchać po Gyokeresa. Mimo że chłop już w czerwcu odrzucił 3 razy ich oferty hahahaha
Trochę jak pryszczaty i łysy kurdupel podbijający do topowej laski w lokalu. Słyszy odmowy ale napiera dalej jak natrętna mucha, aż nie dostanie po mordzie.
Amorim też powinien dostać listwe w ciapaty łeb. Bo ewidentnie nie rozumie słowa "nie" od samego piłkarza."
To sporting kolejny raz zaoferował mulom Gyo w sumie, i trochę sobie strzela w stopę tym, bo próbuje nakładać presję, tyle, że zawodnik nie chce do utd i lipa;)
@Kredens napisał: "@Pires9999 napisał: "w tym sezonie ma coś wygrać i tyle"
a jak nie, to co? obrazisz się? ;)"
Co tu się obrażać, trzeba znaleźć kogoś kto wygra?
Prostę chyba nie?
Czy nie dla wszystkich?
@Womanizer napisał: "United od zeszłego tygodnia już drugi raz się próbowało wepchać po Gyokeresa. Mimo że chłop już w czerwcu odrzucił 3 razy ich oferty hahahaha
Trochę jak pryszczaty i łysy kurdupel podbijający do topowej laski w lokalu. Słyszy odmowy ale napiera dalej jak natrętna mucha, aż nie dostanie po mordzie.
Amorim też powinien dostać listwe w ciapaty łeb. Bo ewidentnie nie rozumie słowa "nie" od samego piłkarza."
Najbardziej tej drużyny nie trawie, normalnie bym te ściery czerwone ............ł.
Chciałbym żeby Gyökeres im coś strzelił w pierwszej kolejce, najlepiej hattricka.
@vitold: No stąd, że u Mikela nikt nie wchodzi do składu z miejsca tylko musi się zgrać z drużyną i ogarniać taktykę, a na to potrzeba wspólnych treningów i czasu. Nie posadzi Havertza, który ma obcykane wszystko i jest w dobrej formie fizycznej kosztem nowego napastnika, który odbył raptem parę treningów co najwyżej wpuści go z ławki.
To nie jest ktoś pokroju Rice, który ma ligę w małym palcu i zna wszystkich rywali tylko ktoś kompletnie nowy w lidze
United od zeszłego tygodnia już drugi raz się próbowało wepchać po Gyokeresa. Mimo że chłop już w czerwcu odrzucił 3 razy ich oferty hahahaha
Trochę jak pryszczaty i łysy kurdupel podbijający do topowej laski w lokalu. Słyszy odmowy ale napiera dalej jak natrętna mucha, aż nie dostanie po mordzie.
Amorim też powinien dostać listwe w ciapaty łeb. Bo ewidentnie nie rozumie słowa "nie" od samego piłkarza.
Cieszy widok Odegaarda. Brak wąsa i większa łapa. Konkubina chyba dała pospać i trochę wzięła obowiązków domowych na siebie. Dobry znak bo w tamtym roku jak go zobaczyłem to się za głowę złapałem . Wysoka forma Odegaarda = forma Arsenalu
Ogolnie to gdybym ja kierowal transferem Gyo, wolałbym dorzucic te 1,2 mln a zeby Szwed byl z nami w singapurze i sie zgrywal z pilkarzami. Jakos mam wrażenie ze to bzdura ta przepychanka o 1 mln tam cos innego się dzieje chyba.....
@losnumeros: przepustka? Koniec zbiorów pomidorów? Zabrakło leków?
Manchester United have been offered again the chance by intermediaries close to Sporting to bid for Viktor Gyökeres; same as last week.
Clear answer once again from Viktor: he wants to join Arsenal, his only desire… he keeps fighting for that
youtu.be/Tmvt5tAHAEA
Sporting prowadzi zaawansowane rozmowy z Almerią w sprawie transferu napastnika Luisa Suareza, co może znacznie przyspieszyć transfer Arsenalu marzącym o pozyskaniu Viktora Gyokeresa.
Sporting jest skłonny zapłacić 20 milionów euro za kolumbijskiego napastnika, który w ubiegłym sezonie strzelił 31 goli i zanotował 8 asyst w 43 meczach dla Almerii w drugiej lidze hiszpańskiej.
Luis Suárez wciąż czeka na rozstrzygnięcie swojej przyszłości i trenuje z dala od reszty drużyny.
@FabrizioRomano
czyli możliwe ,ze sporting juz się zabezpieczył i Here WE Go może być praktycznie o każdej porze
liczę na Szweda przynajmniej do 31 , ze sie tu pojawi
@losnumeros napisał: "Tylko pytanie co inni będą pisać jak Mikel nic nie wygra? Znowu szukanie winnych wśród sędziów lub kontuzji?"
Winni zawsze się znajdą ale wolę nie uzależniać swoich hobby od takich poszukiwań. To zabiera fun. Nie mam wpływu na rezultat okna więc ocenię je gdy się zakończy. Na pewno bez LS i napastnika nie zaliczyłbym go do wystarczająco udanych. Stagnacja na lewej stronie powinna się zakończyć, Gabi to dobry wybór na rywala grającego wysoko/z ławki na goniącego wynik a Trossard ma wszystkiego po trochu, w każdym sezonie to jest taki piłkarz-bałagan. Po GM (na jego pozycji) spodziewałem się lepszej kariery w AFC, ale trzeba przyznać że bardzo umiejętnie ubezpiecza naszą defensywę i za to go cenię. Współpraca zawodników na prawej stronie jest dużo wyższej jakości, jednak nie wierzę że odpowiednik LT/Gabiego w tej strefie robiłby tyle co w ostatnich latach Saka. Zorganizowanie/zgranie lewej „mańki” to jedno, ale potrzebujemy skrzydłowego który chociaż w jakimś stopniu zbliży się umiejętnościami do Anglika.
Sędziowie i kontuzje to pikuś z tym każdy zespół musi sobie poradzić. Natomiast my walczymy jeszcze inflacja, putinem, kosmitami, skutkami klęski powstania listopadowego, 2 centymetrami obok słupka, 4 mm nad poprzeczką itd
Arteta i reszta to niech w końcu rusza dupę i ściągną napastnika, bo na to maja wplyw, a o wyrywaniu jeśli nie poprawimy gry wzgledem zeszłego sezonu, to moga najwyzej pomarzyć.
. @praptak napisał: "W drugą stronę będzie, że to ładnie z Twojej strony że się przyznałeś się do błędu"
Przyznam się, słowo ważniejsze jest niż pieniądze. Tylko pytanie co inni będą pisać jak Mikel nic nie wygra? Znowu szukanie winnych wśród sędziów lub kontuzji?
@Sandbead: niestety to jak walka z wiatrakami, możesz to najpiękniej opisać i wyjaśnić, że to nie football manager, a i tak jak kula w płot to całe tłumaczenie
@Marzag: Jak Mikel nic nie wygra, trzeba więcej pieniędzy inwestować i to wszystko wina sędziów jest
Losnumeros po tym jak Arsenal wygra premier league i ligę mistrzów w 2025/26:
Dobra, czas się już pożegnać z Arteta bo więcej już z tej drużyny nie wyciagnie nie ma co się oszukiwać
@losnumeros napisał: "Przyznam się do błędu że wątpiłem w Mikela. Co będzie w drugą stronę?"
W drugą stronę będzie, że to ładnie z Twojej strony że się przyznałeś się do błędu.
@losnumeros: nie będę do ciebie pisał wiadomości bo będę bawił się tydzień czasu jak wygramy mistrzostwo. Nie chodzi o to kto komu przyzna rację tylko o to że narzekasz co komentarz. Więcej uśmiechu, więcej pozytywów!
@Be4Again: I tak by mieli. Przecież wygrali duży turniej i stamtąd już mają grubo ponad 100 mln plus ich budżet i kasa ze sprzedaży. To,że do Nas nie jest chwalebne lecz nie róbmy z nich biedaków.
@losnumeros napisał: "Dni od ostatniego ważnego trofeum
Chelsea: 8
Liverpool: 57
Tottenham: 61
Man Utd: 421
Man City: 427
Arsenal: 1814
LV BET"
Czyli wygrywamy?
a wiec to byl ten caly "proces" :D
@Be4Again napisał: "Skąd Chelsea ma kasę na Simonsa…?
Aaa… nie, czekaj…."
Tak zgadza się... Wygrali KMŚ i zainkasowali ponad 100 baniek.
@Be4Again napisał: "Skąd Chelsea ma kasę na Simonsa…?
Aaa… nie, czekaj…."
Tak zgadza się... Wygrali KMŚ i zainkasowali ponad 100 baniek.
@losnumeros: A bierzesz w ogóle pod uwagę inne czynniki niż same ceny za zawodników? Na prawdę tak ciężko to pojąć, że w dzisiejszych czasach równie ważna co łączna kwota za transfer jest struktura rozłożenia płatności? Że jeden zawodnik przychodzi z Chelsea, z którą mamy bardzo dobre relacje transferowe i według różnych źródeł transakcja za Madueke jest doskonale zamortyzowana w czasie, z kolei Gyo przychodzi ze Sportingu, który przy każdym transferze zawodnika za duże pieniądze (choćby Bruno do United) robi problemy i jest ciężko z nimi negocjować?
Oczywiście, że nie bo łatwiej jest napisać "no tak za Maudeke 50mln lekką ręką a za Gyo sie o 5mln kłócimy". Tylko, że rzeczywistość to nie tryb kariery w fifie, że klikasz accept pod kwotą transferu i tygodniówką i zawodnik za 3 dni jest u Ciebie, a reszte masz gdzieś.
@bobslej22 napisał: "vitold: jego nie zrozumiesz . On narzeka dla narzekania i wszystko jest be wszystko niedobre tylko karma dla psiaków dobra."
Pogadamy na koniec sezonu. Jak okaże się że wygramy mistzrowo to będę bardzo zadowolony i dostanę wiadomości od Ciebie podobnych że myliłem się, mam znikać do siebie. Wiesz co? Przyznam się do błędu że wątpiłem w Mikela. Co będzie w drugą stronę?
@P_95: https://kanonierzy.com/news/laurent-koscielny-kapitan-z-kartonu/48136/
To chyba to
@bobslej22: Najlepiej cisnąć beke dla zasady. Masz rację, Madueke może okazać się bardzo transferem, tylko on najlepiej czuje się na pozycji Saki, Mike pokazał swoje i może okazać się że są rade na LS. Naszym priorytetem powinien być napastnik i tutaj powinni skupić się jako pierwszy transfer, tego nam brakuje. Rozumiesz?
@erykgunner: cześć, podeślesz Twój felieton o bojkotującym Kościelnym?
@vitold: jego nie zrozumiesz . On narzeka dla narzekania i wszystko jest be wszystko niedobre tylko karma dla psiaków dobra.
Jak można nazwać 23 letniego piłkarza odpadem, który zjada wszystkich naszych skrzydłowych w statystykach typowych dla tej pozycji w przeliczeniu na minuty? XD
O! Maruda Czapi wrócił . Witamy i Twoje zdanie na temat przeprowadzonych transferów już dawno znamy Panie zagubiony numerze ʕ´• ᴥ•̥`ʔ
Lepiej było wydać ponad 50 milionów na Madueke, zamiast dołożyć kasę do napastnika? To jest ta inteligenta strategia? Lepiej kupować odpady z CFC i pisać że Havertz wykonuje tytaniczną pracę jak kiedyś niektórzy nasi napastnicy. Tylko Havertz swoje kosztował i kasuje bardzo dużo. Kupujemy odpady z CFC od tak, a jak potrzebujemy gościa który może okazać się kluczowym zawodnikiem to targują się o śmieszne kilka milionów.
@Artetaballer: pojdzie do ..Chelsea :-)