Środowe wyniki Ligi Mistrzów

Środowe wyniki Ligi Mistrzów 19.09.2012, 22:48, Marcin Stefaniak 18 komentarzy

Za nami kolejne mecze tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W dniu dzisiejszym swoje spotkania zagrały drużyny z grup E - H, poniżej prezentujemy rezultaty, jakimi zakończyły się owe pojedynki:

Grupa E

Chelsea 2-2 Juventus

31' [1 - 0] Oscar

33' [2 - 0] Oscar

38' [2 - 1] Vidal

80' [2 - 2] Quagliarella

Szachtar 2-0 Nordsjaelland

44' [1 -0] Mchitarian

76' [2 -0] Mchitarian

Grupa F

Bayern 2-1 Valencia

38' [1 - 0] Schweinsteiger

76' [2 - 0] Kroos

90' [2 - 1] Valdez

Lille 1-3 BATE Borysów

6' [0 - 1] Wołodko

20' [0 - 2] Rodionow

43' [0 - 3] Olechnowicz

60' [1 - 3] Chedjou

Grupa G

Barcelona 3-2 Spartak Moskwa

14' [1 - 0] Tello

29' [1 - 1] Alves (gol samobójczy)

58' [1 - 2] Romulo

72' [2 - 2] Messi

80' [3 - 2] Messi

Celtic 0-0 Benfica

Grupa H

Braga 0-2 CFR Cluj

19' [0 - 1] Bastos

34' [0 - 2] Bastos

Manchester United 1-0 Galatasaray

7' [1 - 0] Carrick

Liga Mistrzów autor: Marcin Stefaniak źrodło:
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125122.09.2012, 09:12

Barcelonka słabeusze znowu by przegrali, ale ten zgred znowu ich uratował.. Ehh ;/

gunner_girl komentarzy: 45520.09.2012, 23:57

Oglądałam mecz Chelsea i teraz wiem już dlaczego ściągnęli Oscara.

Oldgunner3 komentarzy: 1009120.09.2012, 22:45

Lille Bate 1:3 taki wynik nieco boli - białoruska ekipa wygrywa na wyjeździe z czołową druzyną francuską na wyjeżdzie,Rumuni spokojnie ogrywają na wyj. Portugalczyków ,a dla naszych herosów to wciąż kosmos.Przykre.B. dobry mecz na SB.

FcArs komentarzy: 127520.09.2012, 20:55

Przepiekna bramka Oskara :-P

Leehu komentarzy: 1049920.09.2012, 16:53

A śmiejecie się z Valde(s)za, że to taki słaby bramkarz a proszę bramkę wczoraj trafił. ;P

Co do meczów widziałem tylko bramki z meczu Chelsea-Juve i muszę przyznać że szczególnie druga bramka Oscara była bardzo ładna chyba gol kolejki.

Marcinafc93 komentarzy: 32911 newsów: 120.09.2012, 15:11

Chelsea-Juve bardzo dobry mecz. Oscara bramki świetne

koczan_4 komentarzy: 330220.09.2012, 15:02

Oscar ładnie pocisnął wczoraj. Ale hazard to genialny piłkarz, przyspiesza na metrze, szkoda że nie kupilismy go rok czy 2 lata temu.

QuaresmaMiz14 komentarzy: 274920.09.2012, 14:25

Bate : O . Myślałem że skończą bez punktu na koncie ..

cwalin komentarzy: 237420.09.2012, 12:49

Chelsea-juve swietny mecz a druga bramka brazylijczyka cudowna.

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078420.09.2012, 12:29

bez większych niespodzianek,barca się troszke pomeczyla

mitmichael komentarzy: 4924320.09.2012, 12:05

Fajne kontry Cluj w spotkaniu z Bragą zwłaszcza ta druga gdzie strzelec bramki okiwał 3 obroncow i pod poprzeczke zapakował gola. BATE tez zaskoczyło Lille, tego sie pewnie francuzi nie spodziewali. Najlepszy mecz oczywiscie Chelsea - z Juve. Fajnie, ze stara dama tak zaczeła powrot do Champions League bo remis na stadionie Chelsea to wspaniały wynik

scKanonier94sc komentarzy: 318920.09.2012, 11:44

Kur*a wszystko mi prawie wszystko mi weszlo, tylko nie Chelsea, a tak to bym 700 zl wygral, dzisiaj ile lotto obstawic, moze mi sie poszczesci

Bulgar komentarzy: 120.09.2012, 10:28

Hej, jestem nowy. Tzn. jż od dawna czytam newsy na stronie ale dopiero wczoraj się zarejstrowałem.

Śmieć mi się chce z Bendtner'a i jego warunków transferu:)
Jednym z nich jego nowy klub miał grać w Lidze mistrzów, no i Juve gra, ale on tam nie:D

AntonioThe komentarzy: 3821 newsów: 520.09.2012, 08:31

Pomimo że Chelsea wczoraj nie wygrała i miała mniejsze posiadanie piłki to i tak mnie pozytywnie zaskoczyli swoją grą ofensywną. Tacy zawodnicy jak Hazard czy Oscar robią tam różnicę i dzięki nim The Smerfsy prezentują dosyć dobry futbol.

Babunia komentarzy: 8820.09.2012, 06:54