Vermaelen: Byliśmy niedoceniani
05.11.2009, 16:49, Łukasz Klimkiewicz
18 komentarzy
Defensor Kanonierów - Thomas Vermaelen - w wywiadzie udzielonym dla Arsenal TV Online po wczorajszym meczu z AZ Alkmaar w Lidze Mistrzów powiedział, że na początku sezonie 2009/10 zespół prowadzony przez Arsene Wengera był niedoceniany oraz, że swoimi występami udowodnił mylność krytyków.
Arsenal zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli angielskiej Premier League, a po wczorajszym zwycięstwie nad holenderskim AZ w Lidze Mistrzów 4:1 jest liderem Grupy H z dziesięcioma punkami na koncie.
Przed rozpoczęciem obecnego sezonu w środowisku brytyjskiego futbolu wiele mówiło się, że takie drużyny jak Manchester City, Tottenham czy Aston Villa mogą zająć miejsce Kanonierów w 'wielkiej czwórce'. Jak na razie tak się nie stało.
- Na początku sezonu byliśmy niedoceniani i lekceważeni. Dużo ludzi mówiło, że Arsenal nie jest na tyle dobry, żeby mógł zajmować wysokie lokaty, ale radzimy sobie bardzo dobrze w Premier League, Lidze Mistrzów i mamy zamiar utrzymać dobrą formę. Przed nami jest kilka bardzo ważnych spotkań, na przykład mecz z Chelsea i dobry wynik jest dla nas naprawdę ważny - powiedział Vermaelen.
źrodło: Arsenal.com
2 godziny temu 4 komentarzy

3 godziny temu 0 komentarzy

16.08.2025, 10:26 11 komentarzy

15.08.2025, 20:50 804 komentarzy

14.08.2025, 14:00 11 komentarzy

14.08.2025, 09:24 14 komentarzy

14.08.2025, 09:23 3 komentarzy

14.08.2025, 08:16 22 komentarzy

13.08.2025, 11:10 16 komentarzy

13.08.2025, 09:43 1 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 0 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 11 komentarzy
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
tu ma rację "Verminator":D
Patrzę na grę tego faceta, i zaczynam się zastanawiać, czy jest coś czego on nie potrafi? Rozgrywa, strzela z dystansu, główkuje, skutecznie kryje 20 cm wyższego Croucha, czysto odbiera piłki, kieruje grą obrony, a nawet całej drużyny... I to wszystko za "marne" 10 milionów :D Transfer sezonu.
Z takim zawodnikiem, jak Vermaelen, po prostu trzeba wygrywać ;] Kapitalny jest !
Mam nadzieję że L'pool wróci do formy. Zamiast ich wolałbym żeby Chelsea odpadła z big four jeśli wogóle do takiego rozłamu dojdzie (na ich miejscu wolałbym np. Aston Villę). Zauważcie że Arsenal, MU i Liverpool nie zmienia trenera co rok jak Chelsea i to jest właściwa polityka. Szkoda gdyby Benitez wyleciał.
Lepiej, żeby nadal nas nie doceniali. Niech presja nadal ciąży na Barcelonie i Realu, a my spokojnie będziemy sobie zdobywać kolejne gole i wygrywać mecze.
Przyszedł nas czas.
zobacz sobie skrót może będzie ...
multiupload.com/F6DB2V1GTQ
multiupload.com/ZN20CHR0AN
Czy ktoś wie dlaczego Vermaelen wściekł się podczas środowego meczu z Alkmaar,w sytuacji,kiedy wybijając pikę z własnego pola karnego,piłka wyleciała na out już na połowie przeciwnika??
Bedzie trzeba z Chelsea wygrac.
Thomas ma rację musimy teraz wygrać mecze z Chelsea i Liverpoolem!
Miejmy nadzieje, ze mu i chelsea nagubia punktow a my zbierzemy wszystko :D
tak jest co roku to powinno zmienić patrząc na pewny obraz gry zespołu
Mam nazieje, że Liverpool się jeszcze podniesie, bo nie chcę w BIG4 żadnego City czy innych Tottenhamów!
Myslę że jednak Liverpool jeszcze złapie witr w żagle, tylko wróci Gerrard i do pełnej dyspozycji wróci Torres, ale 4 miejsce to dla niego max. A man City ma takie same szanse jak Aston Villa i Tottenham, który tylko przystopował z powodu kontuzji podstawowych zawodników a ławke ma słabiutką.
Z big4 pewnie wypadnie Liverpool. Jeśli tak by się stało to ciekawe kto zajmie ich miejsce. Myślę ,że będzie to Man. City niestety.
z Chelsea trzeba wygrac! fakt byliśmy niedoceniani, ale to Liverpool ulegai na tę chwilę wypada z Big 4