Wenger celuje w ostateczne zwycięstwo w Lidze Mistrzów
19.10.2009, 14:49, Łukasz Klimkiewicz
24 komentarzy
W dzisiejszym wywiadzie udzielonym dla News of the World menadżer Kanonierów - Arsene Wenger - zaznaczył, że jego zespół jest w stu procentach gotowy aby dotrzeć do finału tegorocznej edycji Ligi Mistrzów i zadał również pytanie, dlaczego Arsenal miałby tego turnieju nie wygrać.
W ubiegłym sezonie zespół z północnego Londynu był bardzo blisko wywalczenia awansu do wielkiego finału, jednak półfinałowy dwumecz z Manchesterem United zakończył się rezultatem dającym awans właśnie ekipie z Old Trafford.
Teraz, francuski szkoleniowiec twierdzi, że jego drużyna jest zdecydowanie lepsza i jest w stanie osiągnąć awans do wielkiego finału, który zostanie rozegrany w Madrycie na Santiago Bernabeu oraz, że Kanonierzy na sto procent będą walczyć o to najbardziej prestiżowe europejskie trofeum.
- Mój zespół jest gotowy, żeby awansować do finału Ligi Mistrzów i dlaczego mielibyśmy go nie wygrać? Dzisiaj jesteśmy lepszym zespołem, niż w poprzednim sezonie i mamy większe szanse na ostateczne zwycięstwo - powiedział Wenger.
źrodło: Goal.com
4 godziny temu 8 komentarzy

03.09.2025, 23:30 8 komentarzy

03.09.2025, 08:41 19 komentarzy

03.09.2025, 08:39 8 komentarzy

03.09.2025, 08:38 5 komentarzy

02.09.2025, 07:46 7 komentarzy

02.09.2025, 07:43 15 komentarzy

02.09.2025, 07:39 2 komentarzy

02.09.2025, 07:32 1 komentarzy

02.09.2025, 07:31 4 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Mamy na to ogromne szanse.
mamy Arshavina, no i jeśli nie będziemy tak zdziesiątkowani kontuzjami jak właśnie w meczu z ManU rok temu to mamy naprawdę wielką szanse i to nie tylko w LM!
Myślę że mamy duże szanse mamy bardzo młody ambitny zespół, zgrany i bardzo waleczny co daje nam spore szanse na osiągnięcie tego tytułu. Fajnie było by wygrać LM i PL było by naprawdę super, chociaż samo PL już by starczyło, ale w tym roku LM będzie jeszcze bardziej ciekawa i na pewno każdy będzie walczył do końca.
ja od zawsze pragnąłem triumfu w LM.... bardziej niż Premier League... wtedy wszystkie kluby liczące sie w europie mówiliby o nas z wiekszym szacunkiem...
Mi zdecydowanie wystarczy LM ale jak dorzucimy CC, FA CUP lub PL bedzie rewelacyjnie:)
ja to bym wolal premier league!!!
chociaz LM to wiekszy prestiz
myślę że jak się postaramy i będziemy skoncentrowani to mamy szanse;)
Myślę, że kibice jak i piłkarz Arsenalu bardzo oczekują sukcesu. To może być ten sezon ^^
W przedostatnim sezonie była 1/4, w ostatnim 1/2, a teraz czas na finał, wygrany finał. Wiemy już co i jak w finale, więc teraz tylko czas podnieść puchar do góry.
no pewnie, też tak myślę:D
Zdziwyłbym się gdyby Wenger powiedział inaczej. Podobno priorytetem dla Fabregasa jest Premier League (powiedział to w jakimś wywiadzie, że liga bardziej się liczy dla kibiców w Anglii)) jednak to właśnie w Lidze Mistrzów paradoksalnie łatwiej jest zwyciężyć.
Oczywiście trzeba mieć też łut szczęścia i mam nadzieję, że tego Kanonierom w tym roku nie zabraknie. Trzeba uwierzyć, że wszystko jest do wygrania!
Gramy lepiej niż rok temu. Mamy szanse i na wygranie LM i mistrzostwo Premier League
I to mi się podoba. Wcześniej ani razu nie przeczytałem wypowiedzi Wengera, w której pokazałby, że celuje w wygraną w Lidze Mistrzów. Jesteśmy wielkim klubem i musimy myśleć o najlepszych trofeach, jeśli chcemy osiągać sukcesy. :)
Mamy w tym roku bardzo łatwą grupą, więc brak awansu z niej byłby lekką kompromitacją. Nie biorę jednak pod uwagę takiej możliwości, bo Arsenal to klub, który powinien myśleć o zwycięstwie w tych rozgrywkach. Nie zdobyliśmy tego pucharu jeszcze ani razu, jesteśmy w świetnej formie, więc przyszedł czas na wygraną. :) Może wtedy ludzie będą patrzeć Arsenal z dołu, a nie z góry. ;)
Mamy szanse na tryumf w LM ,ale nie możemy tracić głupich bramek.
Trzeba myśleć teraźniejszością ,a nie przyszłością ,więc trzeba się skupiać na każdym meczu .
Tym bardziej nie można lekceważyć drużyn , z dołu tabeli czy tak jak w LM , np. AZ
czy Standardu .
mysle ze mozemy realnie myslec o takich sukcesach, ale nie chce wybiegac az tak w przyszlosc, wazny jest kazdy kolejny mecz poprostu bo to kazdy z tych kolejnych meczy da nam mozliwosc do triumfu
Vpr>> Myślę że Inter, Juventus i może Barcelona też bardzo się wzmocniły w tym sezonie. My też jesteśmy o wiele lepszą drużyną niż w tamtym sezonie, jestem pewien że jesteśmy w stanie wygrać Champions League a moim marzeniem jest finał z Barceloną i nasza wygrana po pięknym, emocjonującym meczu:)
Vpr -> Wlasnie chyba tylko Ty zauwazyles, ze inne zespoly sa nawet slabsze niz rok temu ;-)
Żeby nie było nieporozumień, w przypadku Bayernu chodzi mi o "bycie mocniejszym" na papierze, jakość pierwszej 11 (duet Robben-Ribery, moc!), nie o obecną grę, która jednak odbiega od ideału :P
aRamsey > konkretnie które? Poza Realem, Lyonem i Bayernem nikt nie jest mocniejszy niż rok temu, a niektórzy nawet słabsi niż wcześniej.
sporo prawdy powiedział Wenger choć i inne zespoły są mocniejsze niż w poprzednim sezonie
jestesmy duzo lepszym zespolem niz w tamtym sezonie wiec wierze w ostateczne zwycięstwo:D
no ale ciezko bedzie wygrac
No i taka postawa mi się podoba. Ja mocno wierze w to zwycięztwo, ale najpierw trzeba się skupić na wyjściu z grupy, a nie wybiegać aż do finału. :P