Wenger po meczu: Ludzie nas nie doceniają

Wenger po meczu: Ludzie nas nie doceniają 21.03.2009, 23:02, Kuba Zawadzki 30 komentarzy

Pełen dumy menedżer Arsenalu - Arsene Wenger - przyznał, że Kanonierzy dopiero pokażą na co ich stać i najlepsze jest jeszcze przed nimi.

Francuz nie krył swojej satysfakcji z ostatniej wygranej jego podopiecznych.

"Myślę, że nasz dzisiejszy występ był bardzo dobry. Zasłużyliśmy na zwycięstwo" - powiedział Wenger w wywiadzie dla Setanta Sports.

"Było to fantastyczne widowisko, w którym nie tylko my pokazaliśmy charakter, bo również Newcastle zagrało świetnie - stworzyli sobie wiele ciekawych sytuacji. Przykro mi z powodu kontuzji Bassonga i Stevena Taylora."

"Wielu ludzi nie docenia nas i lekceważy siłę tego zespołu, jednak dziś utarliśmy im nosa" - dodał.

"Moi piłkarze są jeszcze bardzo młodzi, mogą tylko grać coraz lepiej."

Menedżer Kanonierów zabrał też głos w sprawie rzutu karnego z pierwszej połowy, podyktowanego po rzekomym faulu Manuela Almunii.

"Jak dla mnie była to bardzo odważna i surowa decyzja, muszę jeszcze raz obejrzeć tę sytuację. Na szczęście nasz golkiper wybronił strzał Martinsa."

Arsene Wenger wziął także udział w oficjalnej, pomeczowej konferencji prasowej:

"W drugiej połowie utrzymywaliśmy szybkie tempo i ostatecznie wygraliśmy spotkanie w dobrym stylu."

"Dzisiejsze rezultaty [przegrana Chelsea i Man Utd - przyp. red.] są dla nas jak najbardziej pomyślne. Chcemy walczyć do końca o jak najwyższe miejsce w tabeli."

"Gdy podyktowano rzut karny dla Newcastle pomyślałem, że Almunii pomoże doświadczenie nabyte w meczu z Romą; tamto spotkanie wiele go nauczyło. Oczywiście, jest to loteria, jednak po części jest to też wojna psychologiczna, którą dziś wygrał Manuel. Rzuty karne z Romą dodały mu pewności siebie w takich momentach."

"Byłem zaskoczony tym, że w jedenastce meczowej nie znalazł się Owen. Przeczytałem dziś rano, że nie zagra; być może nie jest w najwyżej formie fizycznej. Jednak 'Sroki' niczego nie straciły wskutek jego absencji - Lovenkrands i Martins byli dziś bardzo żywiołowi i groźni."

"Jedyną rzeczą, która zmieniła się przez te dwa tygodnie jest to, że teraz pozycja w tabeli jest tylko w naszych rękach - dopóki wygrywamy, to nie musimy się martwić o wyniki Aston Villi. Jeszcze niedawno byliśmy osiem punktów za nimi, więc wszystko jest nadal możliwe" - zakończył Boss.

Arsene WengerManuel AlmuniaNewcastle United autor: Kuba Zawadzki źrodło: The Official Site, Setanta Sports, Arsenal-Mania.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Olimpijczyk komentarzy: 109022.03.2009, 19:56

Świetny mecz , odzyskujemy formę

Szef komentarzy: 1303522.03.2009, 15:39

Cesc_Fan>>> racja Nasri to geniusz i do tego taki mlody, bedziemy mieli z niego ogromna pocieche

Cesc_Fan komentarzy: 452422.03.2009, 12:36

Moim zdaniem Wenger dokonał najlepszego transferu . Jest nim Nasri . Ten chłopak jest niesamowity . W wczorajszym meczu nie dość ,że strzelił gola to jeszcze pięknie grał . Zdecydowanie zasłużył na gracza marca . Trudno powiedzieć czy Samir jest lepszym transferem niż kiedyś Henry .
Nie zapominajmy jednak ,że Nasri jest młody i ma jeszcze wiele lat gry w Arsenalu ( oby ) :)

soprano komentarzy: 44722.03.2009, 12:11

Nareszcie zagrali tak jak powinni grac przez cały sezon ;)
Rosnąca forma to dobra prognooza przed LM. Mam nadzieję że finał będie nasz...

barroni komentarzy: 1922.03.2009, 12:09

witkowskil; to nie szczęście nam sprzyja to Wenger doprowadza nasze młode gwiazdki po woli na szczyt co prawda jeszcze nie w tym sezonie jeśli chodzi o lige,ale w LM mam adzieje że odniesiemy sukces i bądzmy z naszymi na dobre i złe nawet jeśli im nie wyjdzie są młodzi dajmy im czas naj lepsze lata jeszcze przed nimi:) pozdrawiam fanów the Gunners:D

kasiacesc komentarzy: 187822.03.2009, 12:06

co do waszych komentarzy to powiem wam ze dla nas dobrze ze nas lekceważa ;]
mi im jeszcze pokazemy a im szczeny opdana ;]
rozumiem ze to nie jest miłe czytanie takich rzeczy ale lepiej bedzie pozniej czytac i ogladac co wygaduja jak przyznaja sie do błedu i ich żal na twarzach ;]

a co do wypowiedzi Bossa to ja z regóły mądrze gada ;]

a szansa na mistrzostwo jest i ja wierze do ostatniego meczu ;]

GO GO GUNNER!!!!!

Cesc_Fan komentarzy: 452422.03.2009, 12:03

Oby MU do końca sezonu miało zadyszkę i żeby przegrało z Porto w LM :P

Mateu5h komentarzy: 19122.03.2009, 11:47

Inni będą próbowali nas lekceważyć ale tak na prawdę to oni się po prostu boją ;D ManU, ****sy ostatnio zwolinili tempo i chcą się w ten sposób obronic. Nie uda im się

witkowskil komentarzy: 99022.03.2009, 10:52

widać szczęście nam sprzyja!:D

kolek komentarzy: 2330 newsów: 122.03.2009, 10:06

coraz bardziej wierzę w 3 miejsce na koniec sezonu.... ale do tego jeszcze dużo nam brakuje...

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223722.03.2009, 09:45

Ludzie poprostu mysleli , ze jak jestesmy na 5 na polmetku sezonu to juz nie mamy szans , a teraz pewnie wszyscy nie dowierzaja , a jeszcze nie wiadomo jak to sie skonczy bo mamy naprawde realne szanse na 3 a przy duzym optymizmie nawet na 2 miejsce... I do tego jakbysmy wygrali FA Cup albo LM to wszystkich bysmy uciszyli , nie byloby jzu zadnego glupiego gadania!

Maciekkk10 komentarzy: 258722.03.2009, 09:44

Waldek_89 --> rozumiem, że szczęście nam sprzyja, bo... mamy Mexx'a ;]

Mexx --> jesteś wielki, jesteś.. moim sensei ;dd

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 222.03.2009, 09:06

Ostatnie mecze gramy bardzo dobrze, jesteśmy na fali ale inne druzyny nadal nas lekceważą. Co sie dzieję?

Wkocin komentarzy: 79922.03.2009, 07:42

newcastle zagrało , tak jak my dobry mecz i miło ze strony bossa, że docenił także ich grę bo zasłużyli.
Ale trzeb powiedzieć, że w pierwszej połowie mieliśmy sporo szczęścia, że nie straciliśmy gola, ale to też jest część futbolu

waldek_89 komentarzy: 573522.03.2009, 00:24

widać szczęście nam sprzyja!:D

mexx komentarzy: 238 newsów: 7321.03.2009, 23:49

JacOsc -> to była akcja roku xD powinienem jakąś nagrodę za to dostać, coś w stylu gratyfikacji pieniężnej ^^'

Maciekkk10 -> nie zawstydzaj mnie ;pp miło mi niezmiernie ;D

a co do bramki Martinsa - też myślałem że mnie rozsadzi, tak łatwo im odbierał ta piłkę ... ;x

JacOsc komentarzy: 93621.03.2009, 23:44

Ojjj Mexx, Mexx to były szalone czasy :DD Ale piękny meczz :]] Ale sie wkurzyłem po tej bramce Martinsa...

Maciekkk10 komentarzy: 258721.03.2009, 23:43

Mexx --> już na zawsze będziesz moim idolem ;]

A co do tabeli.. przed chwilą zauważyłem, że straciliśmy więcej bramek niż Fulham ;o

van_persie komentarzy: 19821.03.2009, 23:43

badzmy realistami, mistrzostwa na 90 % nie bedzie, musialby MU, Chelsea i Liverpool naraz tracic pkt a to jest raczej nie mozliwe.. skupmy sie na pucharach

mexx komentarzy: 238 newsów: 7321.03.2009, 23:36

Kto wie co jeszcze się wydarzy w górze tabeli?;p o mistrzostwo będzie ciężko, ale 2 miejsce jest jeszcze spokojnie w naszym zasięgu ;)

abstrahując - Maciekkk10 -> widzę że nadal masz kultowy avatar xD

Fierce_girl komentarzy: 219421.03.2009, 23:33

Naprawdę czasem boleśnie czyta się komentarze 'e tam, trafili na Arsenal to mają wygraną w kieszeni' czy tudzież w odniesieniu do LM - MU ma najłatwiejszą drabinkę do finału. Porto smaczek, a Arsenal? To tylko deserek, łatwy i przyjemy. Smutne jest to, że jednak straciliśmy na wartości w oczach przeciwnych kibiców. A szkoda, bo to oni się mogą mocno, oj mocno przeliczyć.
___
'mogą tylko grać coraz lepiej.' Inaczej sobie nie wyobrażam. Jesteśmy na fali, nie zanosi się na to by byśmy z niej spadli ;)

Maciekkk10 komentarzy: 258721.03.2009, 23:27

Patryk878 --> no wiadomo, ale tu akurat jestem realistą xdd

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9821.03.2009, 23:26

Maciekkk ---- > trzeba być optymistą :D

Maciekkk10 komentarzy: 258721.03.2009, 23:23

Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Mimo, że na początku gra nie układała się po naszej myśli to w drugiej połowie zdominowaliśmy Newcastle.
Dziś przez głowę przeszła mi nawet myśl o mistrzostwie - wiem, że to praktycznie nierealne, ale dalej wierzę ;]

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9821.03.2009, 23:16

Hehe nabieramy wiatru w żagle i teraz naprawdę pokażemy na co naprawdę nas stać :D
ManCity zobaczą że to jak wygrali z nami u siebie to był tylko przypadek ;p

Fabregas_25 komentarzy: 21821.03.2009, 23:07

mamy tylko 6 pkt straty do chelsea...da sie dogonic! GO GUNNERS GO! ; D

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady