Wenger: Pokazaliśmy, że należymy do czołówki
11.04.2012, 15:16, Marcin Stefaniak
14 komentarzy
Arsene Wenger twierdzi, że ostatnimi czasy Kanonierzy pokazali, że należą do najlepszych drużyn w Europie. Dlatego też awans do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie jest koniecznością.
W minioną niedzielę podopieczni Wengera wykonali milowy krok w stronę europejskich pucharów, pokonując na własnym stadionie Manchester City.
O pozycje gwarantujące awans do Ligi Mistrzów biją się jednak cztery drużyny. Wenger wie, że przed Kanonierami trudne wyzwanie.
- Zakończenie sezonu w pierwszej czwórce jest dla nas bardzo ważne. Oczywiście chcemy jak co roku znaleźć się w europejskiej elicie. Jeśli uda nam się, będzie to wielki sukces, bo wszyscy pamiętają w jakim stylu rozpoczęliśmy ten sezon.
- Piłkarze przechodzili przez trudne okresy ze świadomością, że wciąż należymy do czołówki. Po raz kolejny potwierdziliśmy to w niedzielę. Najważniejsze jest to, byśmy kontynuowali dobrą passę.
- Czeka nas intensywna walka o Ligę Mistrzów. Im bliżej jesteś sukcesu, tym trudniej jest Ci opanować emocje, a presja rośnie. Właśnie dlatego ważne jest, by trzymać nerwy na wodzy.
źrodło: Arsenal.com
12 godzin temu 17 komentarzy

12.05.2025, 11:39 2 komentarzy

12.05.2025, 11:33 2 komentarzy

12.05.2025, 07:54 6 komentarzy

12.05.2025, 07:52 0 komentarzy

12.05.2025, 07:48 3 komentarzy

11.05.2025, 19:39 6 komentarzy

11.05.2025, 16:37 1 komentarzy

11.05.2025, 09:50 2 komentarzy

11.05.2025, 09:48 2 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Damy radę, z każdym meczem jesteśmy coraz silniejsi i pewniejsi siebie. C'mon Arsenal!
LM i Arsenal to mus, wiec nie wyobrazam sobie innego zakonczenia sezonu niz 3 miejsce :D
Oby tylko było lekkie przewietrzenie składu i z obecnymi piłkarzami możemy walczyć o mistrza i daleko zajść w LM.
Obawiam się że kibice nie chcą "czołówki" tylko trofea i w końcu wygranie czegoś.
Nie kazdy mimo tak slabego poczatku sezonu tak szybko by sie podniosł - smiech teraz z tych co Nas skazywali na srodek tabeli po paru poczatkowych kolejkach. Miejmy nadzieje, ze juz kolejny sezon bedzie bardziej udany
Zawsze nalezelismy do czolowki i zawsze bedziemy do niej nalezec
problem tylko taki, ze aktualnie oba hiszpanskie kluby odjechaly calej reszcie w europie...
coz ale to sie moze akurat w futbolu szybko zmienic
Początek sezonu nie wskazywał na zakończenie go na podium. Miejmy nadzieję, że nam się uda, bo jesteśmy na dobrej drodze. Bez wpadek uda nam się i można w to wierzyć!
Tylko żeby omijały nas kontuzje teraz!
cały czas skazywani na 5-8 miejsce kosztem Kurczaków chelsi LFC a mimo to my ciągle jesteśmy w tej grupie która bez problemu walczy o top 3 :) byle byśmy nie stracili znowuż jakiegoś piłkarza z 11 na cały sezon a już nie mówię o odejściu kolejnego kapitana ...
Będzie Liga Mistrzów :). I mam nadzieję, że z miejsca (czyt. 3 miejsce w lidze :D)
Marzy mi się, żebyśmy udowodnili swą wyższość nad jednym z klubów hiszpańskich (Real lub Barca) w następnym sezonie w LM. Wtedy dopiero udowodnimy, że należymy do czołówki Europy i zamkniemy usta krytykom.
Myślę,że na arenie europejskiej jeszcze przez kilka lat wypadniemy lepiej niż City które w tych rozgrywkach zawodzi kompletnie a,że zasłużyliśmy na udział w Lidze Mistrzów to nie ma o czym mówić.
Trudno wyobrazić sobie teraz Arsenal w LE chodź początek sezonu zwiastował,że będziemy walczyć jedynie o to.
Będzie dobrze :)
I jak transfery wypalą tą w ogóle będziemy mieli siłę na finał.