Wielkie podsumowanie sezonu + Goście specjalni

Wielkie podsumowanie sezonu + Goście specjalni 27.05.2024, 10:47, 2644 komentarzy

Radosław Przybysz, Dominik Wątorski i ich goście - Aaron Sibielak (Okiem Kanoniera), Adam Targowski (Piłkarzyki), Jonasz Zasowski (Angielskie Espresso) - podsumowują sezon 2023/24 w wykonaniu Arsenalu poprzez wybory w pięciu kategoriach:

1. Ulubiony mecz
2. Ulubiony gol
3. Cichy bohater
4. Największa zagadka
5. Wymarzony transfer

Zapraszamy do wysłuchania i wybierania swoich kandydatów w komentarzach (przede wszystkim na YT)!

Rynkos7 komentarzy: 733801.06.2024, 22:46

@minio7 napisał: "Zagadką jest dla mnie dalsza obecność Sancho na boisku, przecież to jest zawodnik niczym nie przewyższający w umiejętnościach Antony’ego"

Te jego kiwki i próby dryblingu kopiuj wklej Nelson. W Bundeslidze może sobie kopać, ale gość raczej furory w klubie typu Bayern, Real czy City w życiu nie zrobi.

minio7 komentarzy: 300701.06.2024, 22:31

Zanosi się na farciarską brameczkę Carvahala w 97+ minucie i epickie 1:0.

1886gunner1886 komentarzy: 160501.06.2024, 22:29

Bellingham chyba dzisiaj najgorszy na boisku

Freo98 komentarzy: 669501.06.2024, 22:17

Nadąża

Freo98 komentarzy: 669501.06.2024, 22:16

Ten adeyemi jest tak szybki że mózg niestety nie zaraża i chłop zapomina że jeszcze piłkę normalnie trzeba przyjąć

1886gunner1886 komentarzy: 160501.06.2024, 22:10

@Rynkos7: też prawda ale w tym wypadku wątpię żeby tak było bo nie było żadnych upomnień wcześniej

Rynkos7 komentarzy: 733801.06.2024, 22:09

@arsenallord napisał: "Bellingham jest niesamowicie pchany przez media i kibiców (oczywiście jest to świetny piłkarz), ale gdyby ZP była plebiscytem nie popularności i kto najwięcej wygra to Jude według mnie ma problem z wejściem do TOP5. A tak raczej TOP2 będzie miał."

Wokół Sancho też jest niesamowicie dużo szumu a dla mnie to jest taka kalka Nelsona xD

arsenallord komentarzy: 30186 newsów: 11701.06.2024, 22:08

Rynkos7 komentarzy: 733801.06.2024, 22:08

@1886gunner1886 napisał: "wszystko by było ok z tym przepisem gdyby był egzekwowany w dwie strony"

Zgadzam się, ale nie zapominaj, że w TV słyszysz i widzisz tylko ułamek tego co sędzia. Może być tak, że piłkarz non stop rzuca "ku*wami" czy innymi hasłami, a Ty potem w TV widzisz tylko żółtą kartkę i się zastanawiasz za co?

enrique komentarzy: 2001601.06.2024, 22:07

Sporo pustych sektorów.

M4rcin komentarzy: 174201.06.2024, 22:05

Jeszcze niech real to wygra i znowu kibice realu beda se trzepac do ich mentalu i najlepszej druzyny na swiecie. Klub tak duzy, ze az sedziowie boją sie ich kartkowac bo jeszcze perez czy inny vinicius cos zlego powie w mediach

1886gunner1886 komentarzy: 160501.06.2024, 22:00

@Rynkos7: wszystko by było ok z tym przepisem gdyby był egzekwowany w dwie strony

Freo98 komentarzy: 669501.06.2024, 21:56

Nie da się lubić tego realu. Grają nieprzyjemną dla oka piłkę a przy tym jeszcze zachowują się jak psy

polishbrigadesx komentarzy: 1030601.06.2024, 21:56

Real słabiutki w 1 połowie miał dużo szczęścia te okazji Borussi aj. W 2 połowie Real odpali i będzie po meczu.

Rynkos7 komentarzy: 733801.06.2024, 21:53

@Kiepomen napisał: "Nie no te żółte o krzyk w stronę sędziego to jest taka kpina z piłki serio, ten przepis jest debilny"

To jest dobry przepis bo to sędzia jest od sędziowania a nie piłkarze. Kiedyś jak Barcelona grała i Valdes pół boiska przebiegał aby z sędzia dyskutował to wręcz krzyczałem przed TV aby karać go za to kartką. Sędzia powinien jednak najpierw upomnieć piłkarza, spróbować z nim porozmawiać, dopiero gdy to nie przynosi skutku albo piłkarz jest wulgarny to karać kartką. W tym wypadku się pośpieszył zdecydowanie, chyba że czegoś kamery TV nie wyłapały.

krzykus1990 komentarzy: 539401.06.2024, 21:53

Borussia nie strzeliła gola do szatni . Szkoda bo grali dobrze . Real od dekad wygrywa finał LM . Drugą połowę na pewno będzie miał lepszą. Pytanie czy Borussię stać na wysoki poziom i w 2 połowie . Przekonamy się za 20 minut.

enrique komentarzy: 2001601.06.2024, 21:52

@Rynkos7 napisał: "To samo sobie pomyślałem. Ta żółta kartka zwłaszcza za gadanie nie potrzebna tak wcześnie."
Już raz oglądałem jeden finał z Realem który wyłączyłem, po tym jak Torres dostał 2 zółte kartki w kilka minut i wyleciał z boiska chyba w 10 minucie meczu, nie było sensu dalej oglądać.
Oby tutaj zadecydowali piłkarze a nie sędzia.

minio7 komentarzy: 300701.06.2024, 21:50

Do szatni proszę brameczkę dla Borusii

Rynkos7 komentarzy: 733801.06.2024, 21:49

@enrique napisał: "sędzia zaczyna robić za bohatera meczu, najgorsze co może się zdarzyć w takim meczu."

1886gunner1886 komentarzy: 160501.06.2024, 21:47

@Kiepomen: debilne to jest tto że za to samo zachowanie kartki są tylko dla jednego zespołu

enrique komentarzy: 2001601.06.2024, 21:47

Kicia2910 komentarzy: 801.06.2024, 21:46