Wilson: Wenger to człowiek honoru
					 20.05.2009, 19:39, Michał Kowalczyk
						17 komentarzy
					
						 20.05.2009, 19:39, Michał Kowalczyk
						17 komentarzy
					
Trener bramkarzy Arsenalu - Bob Wilson - wyznał, że Arsene Wenger z pewnością pozostanie w północnym Londynie i że nie wierzy w to, że Boss nagle rozwiąże kontrakt z klubem.
- Nie wyobrażam sobie, by Arsene przerwał swój kontrakt - powiedział Wilson w rozmowie z Daily Express.
- To nie w jego stylu. On jest człowiekiem honoru. To musiałaby być jakaś poważna kłótnia albo coś osobistego, ale nie wydaję mi się, by odszedł sam z siebie.
- Arsene wypełni swój kontrakt do końca, a w 2011 podejmie decyzje, co dalej. Zarząd zaczyna powoli się zastawiać, co by się stało, gdyby jednak Arsene odszedł. Mamy ogromne szczęście współpracować z takim człowiekiem. Miejmy nadzieję, że tak pozostanie.
- Pojechałem z wszystkimi na sobotni mecz z Manchesterem i widziałem, że zarząd bardzo go wspiera. To najwspanialszy menedżer, jakiego kiedykolwiek miał ten klub.
- Arsene zasługuje na miano jednego z najlepszych trenerów na świecie. Jest bardzo zadowolony z przybycia Gazidisa i Stana Kroenke. Dzięki im wszystkim, Arsenal znajdzie się niedługo w pierwszej trójce najbogatszych klubów świata - dodał Wilson.
źrodło: Goal.com 
							25.10.2025, 17:15 2030 komentarzy
 
							23.10.2025, 20:16 2 komentarzy
 
							22.10.2025, 08:14 537 komentarzy
 
							21.10.2025, 20:00 4 komentarzy
 
							20.10.2025, 22:21 7 komentarzy
 
							20.10.2025, 19:40 952 komentarzy
 
							18.10.2025, 21:05 1018 komentarzy
 
							18.10.2025, 17:27 1 komentarzy
 
							17.10.2025, 18:49 15 komentarzy
 
							17.10.2025, 18:29 752 komentarzy
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt | 
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty | 
|---|
- 
								 Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
- 
								 80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem 80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
- 
								 Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
- 
								 Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- 
								 Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
- 
								 Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
- 
								 Pot, cierpienie i egoizm Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
- 
								 Wywiad z Przemkiem Rudzkim Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
- 
								 Historia Jacka Wilshere'a Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
- 
								 Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dzięki im wszystkim, Arsenal znajdzie się niedługo w pierwszej trójce najbogatszych klubów świata. - dodał Wilson.
Dobra to dawac na transfery a nie mrozic kase !
jeśli przyszły sezon nie przyniesie trofeów (i to raczej coś lepszego niż Puchar ligii angielskiej) wenger powinien nie czekać tylko odejść. rozumiem, że chciał przebudowywać druzynę, ale w moje opinii to nie wyszło, co widać po tym sezonie. arsenal i tak jest ewenementem wśród czołowych europejskich klubów. inne drużyny z czołówki europy dawno by wengera zwolniły. uważam, ze boss się po prostu wypalił i powinien ocenić, czy teraz na siłę będzie realizował swe ambicje czy da coś jeszcze klubowi.
honor a wywiązanie się z umowy to co innego :)
Malina daj spokój, mamy się cieszyć z pojedynczych meczów ?
dwumecz z MU : 1-4
ostatni mecz z Chelsea: 1-4
...
też tak myślę że to człowiek honoru, ale też muszę przyznać że go trzyma z pewnością sama drużyna, w którą już tyle włożył pracy;)
Moim zdaniem Wenger zasługuje jak już sam Wilson powiedział na miano najlepszego trenera na świecie!
...a druga sprawa. Już zapomnieliście o meczach z MU i Chelsea? Bo jak dobrze pamiętam, to wielu z Was pisało, że Wenger ble,ble,ble...musi odejść!!! Skąd taka nagła zmiana decyzji??? Żenada!
Kocham Wengera (nie dosłownie) od 1999 r. Zostanie. A jak przyjdzie czas na jego odejście...to nie mogę sobie wyobrazić kto Go zastąpi. Wtedy dopiero będą problemy!
Wenger tego na pewno nie zrobi, to jest dla nas taka ikona jak dla ManU Ferguson
Arsene to legenda Arsenalu:) Kontaktu nie przerwie nie ma mowy:) Żeby te pieniądze były na transfery...:)
Chyba nikt sobie nie wyobraza Arsenalu bez Bossa , zgadzam sie w 100% z aRamseyem , poniewaz Wenger i tak juz troche na karku a kase trzepie taka ze pol swiata by taka chcialo , i po co mu wiecej?
z ich gadki wynika ze najwazniejsza...
kasa to nie wszystko....
chodziło o DawidaAFC:P
zgadzam się z przedmówcą:P:P i tylko jeszcze jakieś trofeum i będzie oki dogi:P
"Jest bardzo zadowolony z przybycia Gazidisa i Stana Kroenke. Dzięki im wszystkim, Arsenal znajdzie się niedługo w pierwszej trójce najbogatszych klubów świata. - dodał Wilson." Ekstra, znowu gadanie w stylu: mamy was w dupie, ważne że bedzie kasa...
Dzięki im wszystkim, Arsenal znajdzie się niedługo w pierwszej trójce najbogatszych klubów świata. - dodał Wilson.
Dobra to dawac na transfery a nie mrozic kase !