Komentarze użytkownika AR14
Znaleziono 1406 komentarzy użytkownika AR14.
Pokazuję stronę 34 z 36 (komentarze od 1321 do 1360):
@Placio
Z całym szacunkiem do Pepe, ale nie ma podjazdu do wymienionej dwójki. Chyba się z tym zgodzisz? Jeżeli by robił tyle co Roni na boisku, to byśmy mogli być źli, że dziś nie gra. Nie robi.
@Kowal96
A dałbyś mi jakbym nie pracował na 100% na twoim treningu? Myślę, że jest powód dla którego nie gra, aniżeli kaprys trenera.
No i mamy parę Torreira - Xhaka, która bądź co bądź, chyba najlepiej wyglądała na środku pomocy przez półtorej roku Emery'ego. Z całym szacunkiem do młodego francuza, ale myślę, że jego czas na granie od deski do deski przyjdzie dopiero w przyszłości.
@losnumeros
Zewnętrznie czy wewnętrznie? Ile czasu minęło od kiedy skręciłeś i jak z bólem? Bo mam mały problem z tym.
Jak ten mecz wyjdzie pod względem taktycznym, to zapewne w lidze znowu zobaczymy to zestawienie, tyle, że Sead i Hector na bokach. Przecież każdy wie, że Seo lepiej gra przy 3 obrońcach aniżeli 2 środkowych.
:Pamiętam jak na mecz z Totkami wyszliśmy 3-4-3 w zeszłym sezonie. Chyba każdy pamięta tamten mecz, jeżeli chodzi o pressing chociażby. Czyżby zmiany nadchodzą?
Gdzie za darmo mogę obejrzeć serial? Zna ktoś jakąś stronkę zastępczą dla fili?
Zna ktoś jakąś stronę gdzie obejrzę The Walking Dead? Odpadają - zalukaj, alltube, fili.
Ozil w niedziele na 10, potwierdzam.
Spotkałem się wczoraj po meczu z opinią, że Torreira jest bez formy.. Mam wrażenie, że ludzie zapomnieli na jakiej on gra pozycji. Spójrzcie na niego ze strony odbiorów i wyprowadzenia piłki z defensywy jak gra na pozycji Xhaki w tym sezonie. W tym jest genialny, a nie w asystach czy strzelaniu.
Witam wszystkich.
Temat AUTO - korzystał może ktoś z usług AAAauto? Chciałbym zapytać co sądzicie o kupnie auta z ich "sklepu"?
@Michu
Pod twoim postem masz odpowiedź jedną z możliwych.
W ogóle miałem taką rozkminę. Nie zauważyliście, że Emery podjął zmianę taktyki? W sensie ciągły pressing co mecz jest strasznie męczący i z biegiem czasu te zmęczenie naprawdę da się odczuwać. Jeżeli jest tak jak myślę, to na Valencie wybiegniemy ponownie z wysokim pressem i szybkimi skrzydłami. Ostatnio myśleliśmy, że Niles złapał wiatr w żagle, ale w LE, a po meczach z Napoli w potyczkach ligowych zaczął wręcz irytować na swojej stronie i nie przeprowadził żadnych konkretnych akcji. Jeżeli z Valencia wyjdziemy wysoko jak za najlepszych meczów tego sezonu, to od początku Emeryt stawiał na LE, odpuszczając ligę.
http://bfst.to/play/soccer-2.php
Arsenal!
@simson16
Oby się nikt nie ugiął, co raz więcej tych ludzi odpuszcza strajk. U mnie za to wywieszki, żeby rodzice byli cierpliwi. Skoro im się nie podoba płaca, to niech zmienią pracę ;)
https://nicherelate.com/nichehd2.html
Tutaj ponoć będzie
http://bfst.to/play/soccer.php
Mecze LM
@michal192837465
Dlaczego idiotą jest ktoś kto nie ma szkoły?
Wykształcenie /=/ inteligencja
Zastanawiają mnie zawsze niektóre osoby, które jak zobaczą 1/2 występy jakiegoś młodego to cieszy ich jego rozwój. Natomiast jak ten sam zawodnik zagra 1/2 mecze słabiej, to już jest do odpalenia i niech idzie najlepiej od razu na wypożyczenie w ramach "szansy".
@arsenal159
http://bfst.to/play/soccer.php
Albo tu, albo na -2 -3 -4, zależy od nich.
@Sobieski14
Jeżeli pokazał się w każdym meczu na minus, to zakładam z góry, że już nie oglądałeś w momencie jego wejścia meczu, tylko siedziałeś na telefonie.
Suarez słabo zaczął i przypominał Ozila, ale był któryś mecz w którym zaczął grać tak, jakby chciał grać w pierwszej jedenastce i potem powtórzył to w następnym meczu. Meczów nie przytoczę, chyba, że będę musiał.
Juventus - Atletico
http://bfst.to/play/soccer.php
City - Schalke
http://bfst.to/play/soccer-2.php
@AlexVanPersie
:D
Ktoś napisał, że Emery dał komuś tam lekcje. Przede wszystkim dał lekcję niektórym z nas, że nie należy skreślać przed meczem nikogo. Bo jak czytam przed meczem strone, to czasami ciężko uwierzyć w to, co niektórzy potrafią napisać. Każdy ma prawo do subiektywnej opini, ale niech ona będzie oparta na czymkolwiek, a puste słowa odkładamy na bok. COYG!
A się niektórzy napalili na ten skład Man UTD i obstawiali ile dostaną bramek, a tu takie coś. Oby na nas byli zmęczeni, haha.
@Gorrann
http://bfst.to/play/soccer.php
BVB - Tott
http://bfst.to/play/soccer.php
Real - Ajax
http://bfst.to/play/soccer-2.php
Santi Cazorla
https://www.youtube.com/watch?v=0LC8myA13R8
Jak oglądam te kółeczka Cazorli przy naszym polu karnym, to jestem pewny, że dziś byśmy zjedli większość zawodników, która to by zrobiła. Ewentualnie mielibyśmy zawał. A nie pamiętam bym złego słowa użył jak Santi zaczynał kiwać tak blisko bramki :D
Bo coś tam się grzali, a Miki i Iwobi jakoś radzą sobie na bokach
Po przerwie
Torreira - > Guendozi
Auba - > Laca
@Redzik
Brzuszek boli? :D
Ozil jest w formie na zespoły od top7, nie zapominajcie, że na top6 lubi po prostu zniknąć, bo przegrywa walkę fizyczną.
Kiedy wszyscy chcieli rotacji, ale gdy jest rotacja, to nagle za duża. Zrozumcie, że zawsze jest ciężko dogodzić wszystkim i zawsze będziemy mieli swoją subiektywną opinie na temat danego składu i zazwyczaj będziemy chcieli wprowadzić 1-2 zmiany.
Nie ma co opluwać teraz Emeryta, skoro mecz jeszcze się nawet nie zaczął, luz.
@Luki6
To oczywiście zwykła strona w przeglądarce, nie aplikacja.
@Luki6
Ja na telefonie sobie odpalałem bfst. Działa i na telefonie i na laptopie i wszędzie chyba. Link na początku meczu rzucę
@Heloy
Trafiłeś w punkt, wczoraj dużo narzekań na niego się naczytałem i chciałem się wypowiedzieć, ale zrezygnowałem. Pod względem zaangażowania widać było poprawę z jego strony i naprawdę chciał coś pokazać, a to, że nie wszystko wyszło, to się zdarza. Najlepsze minuty jak dotąd w AFC.
@barto23
http://bfst.to/play/soccer-6.php
Tu teraz LFC leci, ale normalnie Arsenal będzie leciał
http://bfst.to/play/soccer-6.php
Arsenal - Bournemouth
Zmieńcie cyferke, to też znajdziecie inne mecze teraz.
@Dominik11
On te ambicje to już schował w kieszeń kilka lat temu.




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 29 | 21 | 7 | 1 | 70 |
2. Arsenal | 27 | 15 | 9 | 3 | 54 |
3. Nottingham Forest | 28 | 15 | 6 | 7 | 51 |
4. Manchester City | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
5. Chelsea | 27 | 13 | 7 | 7 | 46 |
6. Brighton | 28 | 12 | 10 | 6 | 46 |
7. Aston Villa | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
8. Newcastle | 27 | 13 | 5 | 9 | 44 |
9. Bournemouth | 27 | 12 | 7 | 8 | 43 |
10. Fulham | 28 | 11 | 9 | 8 | 42 |
11. Crystal Palace | 28 | 10 | 9 | 9 | 39 |
12. Brentford | 28 | 11 | 5 | 12 | 38 |
13. Tottenham | 27 | 10 | 3 | 14 | 33 |
14. Everton | 28 | 7 | 12 | 9 | 33 |
15. Manchester United | 27 | 9 | 6 | 12 | 33 |
16. West Ham | 27 | 9 | 6 | 12 | 33 |
17. Wolves | 28 | 6 | 5 | 17 | 23 |
18. Ipswich | 28 | 3 | 8 | 17 | 17 |
19. Leicester | 27 | 4 | 5 | 18 | 17 |
20. Southampton | 28 | 2 | 3 | 23 | 9 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 25 | 17 |
E. Haaland | 20 | 3 |
A. Isak | 19 | 5 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 15 | 4 |
C. Palmer | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
Y. Wissa | 13 | 2 |
O. Watkins | 12 | 6 |
J. Kluivert | 12 | 5 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Kowal96
Ljungberg jasno dał do zrozumienia w wywiadzie, że Pepe nie przykłada się do treningów aktualnie.