Komentarze użytkownika Arsenal2004

Znaleziono 9280 komentarzy użytkownika Arsenal2004.
Pokazuję stronę 1 z 232 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna
Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 23:00

@pawulon: Havertz musi wejść xd

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 22:45

Dzisiaj ogladając Anglie czuje się jak bym oglądał Arsenal xd

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 22.06.2026, 19:15

Dziwny ten karny Messiego. Nawet jak by piłka leciała w bramke to była on uderzona z tak małą mocą, że bramkarz by miał 2 dni żeby się rzucić do tej piłki.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 21.06.2026, 22:25

No takiej 100 jak teraz zmarnowała Belgia to dawno nie widziałem.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 20.06.2026, 23:57

Nmecha niesamowite podanie, a Undav tp ich najlepszy napastnik, który cały czas wchodzi tylko z ławki

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 20.06.2026, 23:19

Ale WKS ich ciśnie w 2 połowie

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 20.06.2026, 22:52

@sWinny napisał: "Dobre wrażenie robi Nmecha. Myślę że po mundialu to może być łakomy kąsek.
Z chęcią bym go wymienił z zubim"

No mi się też bardzo podoba w tym meczu. Chyba najlepszy z Niemców na boisku.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 20.06.2026, 22:20

@pablofan napisał: "kwestii diomande, to póki co ja się głęboko zastanawiam za co dokładnie to 120 baniek ma być?:D drugi Martinelli"
Z twarzy nawet do Madueke trochę podobny i opaskę nosi jak on xd

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 20.06.2026, 22:17

Diomande dzisiaj chyba oddaje hołd legendzie WKS, Gervinho xd

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 20.06.2026, 19:42

@Numer10: Tak na LS, czasem wchodzi jak 2 N. Fajnie razem wyglądają

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 20.06.2026, 19:36

Fajnie Gyo współpracuje z Isakiem.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 20.06.2026, 10:52

@pablofan napisał: "Turcja miała być rewelacja turnieju i w sumie nią została… wystarczyły dwa spotkania :D"
Mam wrażenie, że o Turcji co turniej mówi się, że mogą być czarnym koniem, a wychodzi jak zawsze.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 20.06.2026, 00:12

Przyjemnie się to Maroko ogląda

No i cyk aysta Rice'a po rożnym.

Belleingham wygląda trochę jak ciało obce w tej reprezentacji.

Chyba pierwszy mecz na tych MŚ (oglądałem tylko pare meczy), który mi się rzeczywiście podoba i czuje w nim trochę klimat tego turnieju.

Madueke na razie zjda i wypluwa Gordona xd

@Bukayoforever: no nie wiem czy da się strzelać 10 razy gorzej od Gabiego i trafić do Barcy xd
Gabi strzał też ma często słaby, prosto w bramkarza, ale to przez to że nie podnosi głowy.

@WygramyTo: dosłownie on tymi podaniami to potrafi zawstydzić niejednego ŚPO.

Ten Gordon to też dla mnie jest mocno przehypowany. To jest taki trochę ulepszony Martinelli.

Kane to jest jednak piłkarz przez wilekie P. To z jaką łatwością on rozgrywa piłke jest niesamowite, a do tego strzela mase goli. Taki napastnik to marzenie każdego skrzydłowego, bo on zrobi mu miejsce, a potem pośle idealną piłke.

Ten atak reprezentacji Francji na papierze wygląda niesamowicie.

@mistrzu973: no ja właśnie jestem też ciekawy tej reprezentacji. Fajnie jak by jakieś takie małe państewko zaskoczyło.

@MarkOvermars: zgadzam się w 100%

Jak inne reprezentacje te słabsze będą wyglądały jak RPA to czelają nas ciekawe wyniki. Na przykład jak takie Cuaraco będzie grać z Niemcami.

@MarkOvermars: ale trzeba przyznać, że czerwone to rozpoczęcie MŚ

Ale teraz nie wiem czy to słuszne czerwo, bo tam sporo było pilkarzy Meksyku do asekuracji

I cyk 3 czerwona tylko teraz dla Meksyku xd

@MarkOvermars napisał: "Trochę na wyrost ta druga czerwona"
Nie no, ale ruch ręką w tył glowy był jednak widoczny i to raczej specjalny. Dla mnie po tej powtórce z perspektywy sędziego to czerwona.

W pewnym sensie można powiedzieć, że RPA remisuje z Meksykiem 2-2, tylko oni zbierają czerwone kartki, a nie gole xd

I RPA w 9 xd

Hymn RPA trochę brzmi dla mnie jak jakaś kolęda

@WygramyTo napisał: "Vlahovic,Sancho niezle free agenty"
Duże pensje, słabe liczby. Nic tylko brać xd
Ciekawe kto po nich pójdzie

@aguero10 napisał: "Ktoś sie wypowie na temat młodego Hiszpana z Sociedad którym podobno sie interesujemy ?"
A czy jest to pomocnik z imieniem na M? Jeżeli nie to nie ma co się nim interesować xd

@arsenallord: ja też bym chciał na nim więcej zarobić, ale nie wierze że jesteśmy w stanie tyle na nim zarobić. Już to przerabialiśmy i dobrze wiemy jakie są nasze umiejętności sprzedażowe, a druga sprawa to że żaden klub który by się nim interesował spoza PL nie jest w stanie dać nam tyle kasy, bo są po prostu biedni, a on nie jest jakimś wielkim gamechangerem.

@WygramyTo napisał: "Tak samo Dembele może mieć 2 ZP z rzędu."
Nie no Dembele nie ma prawa wygrać w tym roku ZP. To już Kavara bardziej zasłużył z PSG, a spoza paryża to Kane czy Olise. Chociaż wiem, że LM jest kluczowa przy tej nagrodzie, no i w tym roku jeszcze MŚ.

@WygramyTo: ja nie wiem czy Gapko to jest zawodnik do którego kibice LFC mają jakiś specjalny sentyment.

@arsenallord napisał: "Za Vieire z 30."
Za Vieire jak 15 dostaniemy to będzie bardzo dobrze. To jest ten typ zawodnika, gdzie może kilka klubów by go chciało, ale za paczke frytek i uścisk dłoni.

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 21:37

Życie jest brutalne, ale to nie powód żeby dobijać swoich piłkarzy, po nie strzelonym karnym.

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 21:35

@Tevez: nie wiem kto daje ci tyle plusów za taki wysryw na swojego piłkarza, ale widać, że raczej macie tam problemy ze sobą.

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady