Komentarze użytkownika Arsenal2004
Znaleziono 6204 komentarzy użytkownika Arsenal2004.
Pokazuję stronę 151 z 156 (komentarze od 6001 do 6040):
@Gryzek: wszyscy mają pretensje do Lacy ale gdyby auba wykorzystał chociaż jedną ze swoich trzech 100 % sytuacji to może by ten błąd się nie zdarzył.
Dobrze że ktoś taki jest ale największe pretensje to powinien mieć do naszego snipera z Gabonu po zmarnowaniu 3 setek.
Pocieszenie jest marne ale przynajmniej Monreal wrócił na lewą obrone.
To chyba jakiś żart.
@WilSHARE: problem w tym że on prawie w każdym meczu wkręca naszych zawodników w murawe. No oczywiścue nie zawsze i mam nadzieje że to będzie mecz w którym zastopujemy Hazarda.
A tak wogóle jestem ciekawy kiedy tego darmozjada Jenkinsona sprzedadzą bo on to jako pierwszy powinien zostać sprzedany przecierz on tylko kase pobiera za nic chyba że za treningi.
@WilSHARE: pamiętaj że jeszcze mamy lewego obrońce Welbecka który może grać na skrzydle . Jeszcze Nelson ale nie sądze żeby Emery go wystawiał.
Poeodzenia Joel
@XandeR: No po tym co legia pokazała z tymi cienasami z luksemburgato to bym nie powiedział że to za wysoki poziom dla xhaki;) Ja bym powiedział że ten za wysoki poziom dla xhaki to raczej ci z Luksemburga prezentują;)
Nketiah lepszy.
Za dużo się w fife nagrał ;)
@Diam51: o kościelnym zapomniałeś ;)
Wychodzi na to, że teraz jest era 8 tygodniowych kontuzji , a nie jak kiedyś trzy tygodniowych.
@n0thing: zmyli brsmkarza bo się przewróci i wtedy pewnie szczeli gola jak zawsze.
Po prostu na czołgista roziechał czołgiem apteke.
@ocwpremiers: Holding ;) taki żarcik.
Dla mnie najlepszy był Lichtsteiner. Mam nadzieje że monreal będzie gotowy na Chealse a Lichtsteiner zagra za bellerina.
@Argudo: miałem to samo
@Deiigloo: Ale swoje lata już ma i mógłby sobie sprzedać arsenal i kupić coś jeszcze w Ameryce i tam zostać na zawsze oraz kupić sobie ranczo i będzie dla wszystkich lepiej.
Guardiola to chyba mój ulubiony trener.
@Gerwciu: pogra w fife bo znająć naszego Welbza to zaraz coś sobie zrobi z pachwiną czy kolanem.
NIKT czyli Najwyższa Izba Kontroli Totków.;)
To może wypożyczymy Malcolma.;) . No i życze miłego grzania ławy
Sorry przez przypadek zdublowałem komentarz.
Jeszcze się okaże że parą stpoerów zostaną Holding i Mawropanos jak mustafi dostanie kontuzji a sokratis i Vida ( jak przejdzie do nas) będą zawodzić po całości.;)
Jeszcze się okaże że parą stpoerów zostaną Holding i Mawropanos jak mustafi dostanie kontuzji a sokratis i Vida ( jak przejdzie do nas) będą zawodzić po całości.;)
To zamiast wywalić holdinga i go na wypożyczenie dać to oni chambersa wypożyczyli . Chyba, że Holding jest tak słaby, że nikt go nie chce.
Nie wiem co o tym sądzić.
Sorry , ale ja go nie znosze.
A może te kontuzje to przez Koreanke a nie Wengera.
@gnabry_: ty o Gomesie i nainggolanie serio ?
@pauleta19: wymiana
@Argudo: dzięki
@Saanm: a jaki wogóle jest ten rekord
Każdemu się wydaje że tak słabo gra mi czasem też a tu się patrzy po meczu na liczbe jego stworzonych sytuacji i ma ich najwięcej ze wszystkich.
W gowno to on się wpakował jak podadków nie płacił.
Każdy wie jak media wszystko wyolbżymiają
Zróbmy wymiane z UTD. Oni nam dadzą Martiala a my im ich stary talent czyli Welbecka . Jak jakimś cudem się nie zgodzą to dorzucimy Iwobiego i Jenkinsona.
Jemu płacą za atmosfere z szatni.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 3 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Thierry_H: w sumie to masz racje jeszcze piłkarze się zniechęcą do współpracy z nim i będą naciskalì na transfer.