Komentarze użytkownika ArsenalChampion
Znaleziono 9325 komentarzy użytkownika ArsenalChampion.
Pokazuję stronę 1 z 234 (komentarze od 1 do 40):
Gyokeres trzeba przyznać, świetny mecz dzisiaj zagrał
@Piotrek_175 napisał: "kążdą kolejną porażką Arne Szrot utwierdza mnie w przekonaniu, że mistrzostwo w zeszłym sezonie to jedynie zasługa Kloppa i piłkarzy.
Jedyne co zrobił to niczego nie popsuł i rywale z ligi mu się wyłożyli.
Mierny trener, oby tam pracował jak najdłużej"
Przecież jeszcze parę miesięcy temu była tu narracja Slot to kozak trener, bo nie potrzebujac czasu wygrywa mistrza w swoim pierwszym sezonie w Anglii.
Czy Arsenal kiedyś straci bramkę?
@losnumeros: jest i on
Gyokeres to narazie jedyny transfer, który się nie sprawdza
@Dawid04111 napisał: "Znów ten sam skład i zajeżdżanie zawodników którzy są na granicy urazu. Rozumiem ze Saka czy Gabriel to najważniejsi zawodnicy ale może czasem lepiej odpuścić jeden mecz by potem miec ich dostępnych do końca roku." @krzykus1990 napisał: "źle wieści. Gabriel jest zajechany na granicy urazu. Czerwona lampka panowie. Mam nadzieję że Arteta wie co robi wystawiając go dzisiaj"
Rozumiem że pracujecie jako medycy w Arsenalu i z wykonanej analizy,badań wam wyszło że ci zawodnicy są na granicy urazu.
Ten Yamal to jak sie szybko zacząl tak się szybko skończy, moge się załozyć ze on niedługo bedzie grać w jakimś betisie. Według tego co sie słyszy w mediach to on nie ma profesjonalnego podejścia i w głowie mu imprezki
Semenyo powiedział w wywiadzie ze jest kibicem Arsenalu
Czyli wyląduje w tottenhamie, bo to jest zbiorowisko kibiców Arsenalu xD
@Kredens napisał: "byłem na tym meczu i też do końća siedziałęm, a miałem jeszcze półtorej godziny powrotu i rano o 6:00 musiałęm wstać, ale jakby byłą dogrywka i karne to też bym siedział.
Ale ja tam rozumiem, że ktoś woli być godzinę czy pół wcześniej w domu, bo rano wstaje, tym bardziej, że 4:0 było. Pewnie jakby były emocje, to by siedzieli do końca"
A **** mnie obchodzi że ktoś rano wstaję. No straszne, najwyżej sobie pośpi godzinę krócej. Jako kibic też reprezentujesz ten klub. Nie powinni się zachowywać w taki sposób, bo tylko kompromituje klub
Kibice Arsenalu na Emirates to jakaś kompromitacja
Narzekać ze Arsenal wygrał z Olympiakosem tylko 2:0, to jak narzekać ze Arsenal jest 1 w tabeli mając tylko 19 pkt.
@coooyg11 napisał: "no tak, a teoretycznie były 2 mecze z topu, reszta o pietruszkę bez większego znaczenia.
PSG ledwo z grupy wyszło w zeszłym sezonie, więc aż tak bym tego nie bagatelizował :)"
City mimo beznadziejnej formy i tak wyszło. Wszyscy co mieli wyjść to wyszli. W fazach grupowych jednak jak zawaliłeś jakieś mecze to mogło sie to skończyć brakiem wyjscia
@coooyg11 napisał: "A jak w starym formacie w grupie był Bayern, Olympiakos, Dinamo Zagrzeb to ile meczów trzeba było wygrać żeby awansować? Też wystarczyło wygrać z tymi od LE i wyjście było pewne :)"
no przeciez Arsenal z tej grupy wtedy ledwo wyszedł
No ale co z tego ze wy macie wieksze starcie do oglądania jak one są praktycznie o zerowej wadze. Czy przegrasz czy nie, to nie ma az tak duzego znaczenia
Ten nowy format ligi mistrzów jest z*****y. Ja rozumiem ze niektórzy go chwalą, ale on właśnie powstał dla debli, którym nie chce się szczegółowo poznawać zasad i zagłębiać w jakieś grupy. A tak mają tu wszystko podane jasno i klarowanie przez jakąś wielką tabele. Ale tak naprawdę w tym formacie to sie trzeba bardziej postarać zeby nie awansować do fazy pucharowej niż się starać jakoś o awans. Te mecze są kompletnie nie emocjonujące, bo co z tego ze ty się potkniesz ze 3 razy, jak i tak mozesz spokojnie jeszcze awansować
@alexis1908 napisał: "jeszcze mam nadzieję że pójdziemy po Endricka albo Castro z Bologny po sezonie i odpalimy Havertza ;) jak nie pije alkoholu to to bym uczcił piwem ;)" @alexis1908 napisał: "masz racje na Havertza może być problem żeby się Araby nabrali ;)"
Człowieku, ale o co ci chodzi z tym Havertzem? Narazie to gyokeres nawet w 50% nie prezentuje tego co Havertz. A ty chcesz odpalać lepszego zawodnika. Narazie to niech ten Gyokeres się ogarnie, bo to on będzie 1 do odpalenia. Ja rozumiem że bardzo chcieliście w Arsenalu Szweda i teraz macie problemy z obiektywnym spojrzeniem. Ale dosłownie każda obiektywna osoba wam powie ze wymiana na atak Havertza na Gyo to jest downgrade. A miało być inaczej
@lordoftheboard napisał: "wychodzenie tartakiem w środku to proszenie się o kłopoty"
Ta takie proszenie się o kłopoty ze Arsenal jest 1 w tabeli. A drużyny grające przeciwko Arsenalowi nie stwarzają praktycznie sytuacji.bo czym świadczy statystyka xG
W poprzednim sezonie jak nie Salah wygrywający mecze samodzielnie swojemu zespołowi, to teraz zapowiada się ze będzie to robić jakic hochland
@alexis1908 napisał: "przecież mówiłem że nie jestem zadowolony z tego co Gyo prezentuje już wielokrotnie , ale nawet jak Gyokeres nie wypali to Havertz nie jest żadnym zbawieniem i i tak potrzebujemy napastnika"
Ale się teraz plączesz. Tu nie o to chodzi czy Arsenal kogoś potrzebuje, bo zaraz będzie mieć do wyboru Gyokeresa albo Havertza. A poprostu po tym co gra Gyokeres. To postawienie na Niemca w podstawie jest oczywiste. Bo Havertz prezentował się dużo lepiej, niż piłkarz który miał być zbawieniem ataku Arsenalu
@Marzag napisał: "Spokojnie, jest zupełnie niegroźny"
A miała być bestia
@arsenallord napisał: "ten moment Szwed dał Arsenalowi więcej niż oni. Hincapie jak odpukać cały sezon będzie kontuzjowany to nie można go nazwać flopem?"
Można. Ale ile tu jest narazie Ekwadorczyk 1,5 miesiąca. Na jakiej ty zasadzie oceniasz kępę i norgaarda jak to głęboka rezerwą i dokładnie do takiej roli przyszli. A Gyokeres praktycznie nie prezentuje żadnej jakości na boisku. Czyli to już go klasyfikuje najgorzej. Bo miał być tym napastnikiem na którego Arsenal czekał latami. A gra dużo gorzej niż hejtowany tu Havertz
@arsenallord napisał: "kolejek za nami także na ten moment kolejność udanych transferów pod względem cena/jakość.
1. Zubi
2. Mosquera
3. Eze
4. Gyokeres
5. Kepa
6. Norgaard
7. Hincapie"
Nie no gyokerescna 4? Hincapie to ciężko oceniać, bo ile on zagrał? Ale jedynym który z tych transferów wyrasta na flopa to jest Szwed.
Akurat gyokeres i tak zagrał dzisiaj lepiej, niż to co grał ostatnio
Nie wierzę
@Nicsienieda napisał: ": Generalnie chyba nie zgadzasz się też z meritum, że nie należy grać kimś miesiące na bólu, niezależnie od sytuacji kadrowej, więc tym bardziej nie przekonam cię, że takie granie na bólu zwiększa szanse na przewlekłe kontuzje."
ale ty piszesz perspektywy amatora. Przciez piłkarze to jak czują ból to mają takie środki ze wstrzykują se jakiś steryd i tyle było z tego bólu
@Theo10 napisał: "Dlatego trzeba przede wszystkim zacieśnić więzi wewnątrz UE, bo tu mamy najwięcej wspólnych interesów i powiązań dających bezpieczeństwo."
Przecież Francuzi i Niemcy dogadywali się z ruskimi. To Amerykanie wkoncu wybili z głowy Niemcom projekt nord stream, który miał na celu podzielić Europe środkowo wchodniacmiedzy Niemcy i Rosję.
@vitold: a ty piszesz ze strony propagandy ukraińskiej i NATO. My tak dokładnie nie wiemy jakie jaka strona ponosi koszty i kto zwycięża. Bo każda strona ma jakieś swoje racje. Może jest tak jak piszesz, a może jest tak że Rosja ponosi optymalne straty, które są dla niej do przyjęcia żeby w wojnie na wyniszczenie zwyciężyć. Tego nie wiemy i dowiemy się dopiero za jakiś czas.
@vitold napisał: "No nawet się przedłuży, bo Rosja przegrywa na własnym terenie z dronami domowej roboty."
To że ukraina raz na jakiś czas sobie zaatakuje na rosyjskim terenie, nie zmienia faktu że wojna cały czas toczy się w Ukrainie i to ukraina ponosi większe koszty. A w takiej wojnie na wyniszczenie to jest kluczowe
Dla rosji takie ataki to mogą być jak ugryzienie komara.
@vitold napisał: "prędzej MU wygra EPL i LM niż Rosja przejdzie przez całą Ukrainę do Kijowa i go zajmie w 3 dni xD"
A jak ukraina się będzie bronić jak skończą się jej zasoby? A istnieje taki zagrożenie. Poprostu skapituluje i tyle. Wrzucanie jakiś statystyk że rosja zajmuje tyle terenu i tak to będzie cały czas trwać jest durne
@vitold napisał: "Rosjanie jedzą psią karmę w okopach"
To by wyjaśniało dlaczego losnumeros tak zachwala psią karmę
@vitold napisał: "Rosja powoli zdobywa ziemie na Ukrainie ... no ale jakim kosztem?
Każde 100 akrów ziemi to jest wymiar kwadratu o długościach 636 na 636 metrów kosztuje rosje
**7,300 000 dolarów
11 zabitych - gruz 200
19 rannych - gruz 300
4 zaginionych**
w takim tempie jakie rosja ma teraz, zajmie Ukrainę do 2072 roku tracą więcej ludzi niż ma populacji.
Proste"
Bo ta wojna w tym momencie ma taki 0rzebieg okopowy. Tutaj jest na zasadzie która strona szybciej pęknie. A jeśli będzie to ukraina to front im się załamie i Rosja w kilka dni może podejść pod kijów i go zajac
@Dziadyga napisał: "To mnie akurat zawsze smieszy te teksty,a Kaliningrad to co to jest? tam też sobie może stac i 5 mln już teraz"
No i co im daje ten Kaliningrad? Jak morze bałtyckie to wewnetrzny teren NATO. To nie jest teren umożliwiający jakąkolwiek inwazje. Już nie mówiąc o tym że Rosja prowadzi w tym momencie wojnę w Ukrainie.
Rosja jedynie kiedy nie będzie w stanie zaatakować polski to w momencie gdy przy Polsce twardo stanie USA. To jest jedyną siła w NATO której Ruscy się obawiają. Niemców i Francuzów, Putin zawsze traktował z góry
@thegunner4life napisał: "Mnie to właśnie dziwi jak oni straszą tą Rosją każą nam płacić miliardy na wojsko itd. Jak oni nie potrafią dać sobie od 10 lat rady z najbiedniejszym krajem w Europie. Który we większości przypadków to dostał sprzęt z demobilu NATO. Nie wiem czym ta Rosja miałaby atakować te NATO."
Ukraina militarnie to nie jest słabe państwo. Ja nie wiem skąd wogole narracja że ukraina jest beznadziejna i powinna zostać podbita w kilka dni. Oni latami się przygotowywali do wojny z Rosją. Dostali jeszcze sprzęt od NATO i to powoduje że ruskie mają z nimi problemy. Ale gdyby Rosja sobie podporzadkowala Ukrainę to na granicy z polska stanie ponad milion rosyjskich żołnierzy jeśli nie więcej. Wile z nich będzie już miało doświadczenie w boju. To nie jest zagrożenie?
@Be4Again: a z drugiej strony też pokazuje potęgę Rosjan że oni pomimo takich strat w ludziach i sprzęcie. Potrafili cały czas mobilizować wojska i odbudowywać sprzęt. I ostatecznie pokonali Niemców. To jednak pokazuje żeby nie lekceważyć Rosji pomimo że wydaje się że mogą ponosić porażki. Bo Rosja w historii jednak jest znana z tego że ponosiła ogromne straty, a często jednak odnosiła zwycięstwo.
Przejrzałem na oczy, włączyłem myślenie. Losnumeros ma rację.
koneser psiej karmy znowu atakuje swoimi teoriami
@vitold napisał: "Zaczynamy zabawę... :-D
Antoine Semenyo to gotowy produkt Ma 25 lat!!! Zna ligę, ma liczby!! A Yildiz 20 latek to zawodnik do ukształtowania przez Artetę! Przyszłościowy zakup! Nie na teraz, na później.
Znajome? xD"
Semenyo to też bestia?
Czyli jak piłkarz nie potrafi przyjąć piłki, obrońcy przepychają go jak jakiegoś młodziaka to jest to wina Artety. Ciekawa teoria.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Nwaneri to nie jest gotowy piłkarz na poziom mistrzowski. Zresztą nie ma co się dziwić on ma dopiero 18 lat. Ale często popełnia głupie straty czy to błędy w ustawieniu. Narazue to jest piłkarz na końcówki spotkań. A tu się często spotykam z komentarzami żeby wsadzać go do podstawy