Profil użytkownika Banankiewicz

zarejestrowany
27.07.2016
(1747 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Krzysztof Kudyba

miejscowość i województwo
Rotherham , -

data urodzenia
03.09.1990

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
T. Henry

zainteresowania
Arsenal od 11 roku życia, futbol amerykański, pizza
dodanych komentarzy:214
ilość komentarzy dziennie:0.12
miejsce w rankingu komentujących:2146
procent wszystkich komentarzy:0%
otrzymanych plusów:199
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:8711
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City35255580
2. Manchester United342010470
3. Chelsea351810764
4. Leicester351961063
5. West Ham351771158
6. Liverpool34169957
7. Tottenham351681156
8. Everton341671155
9. Leeds351551550
10. Arsenal341471349
11. Aston Villa341461448
12. Wolves351291445
13. Crystal Palace341181541
14. Newcastle351091639
15. Brighton358131437
16. Southampton341071737
17. Burnley34991636
18. Fulham345121727
19. West Brom345111826
20. Sheffield Utd35522817
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2113
Mohamed Salah204
Son Heung-Min1710
Bruno Fernandes1611
P. Bamford157
D. Calvert-Lewin150
J. Vardy139
O. Watkins134
A. Lacazette132
C. Wilson125
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz kwietnia wybór redaktorów Mathew Ryan
Mathew Ryan
6.46
Gracz kwietnia wybór użytkowników Mathew Ryan
Mathew Ryan
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl