Profil użytkownika Banankiewicz

zarejestrowany
27.07.2016
(2001 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Krzysztof Kudyba

miejscowość i województwo
Rotherham , -

data urodzenia
03.09.1990

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
T. Henry

zainteresowania
Arsenal od 11 roku życia, futbol amerykański, pizza
dodanych komentarzy:223
ilość komentarzy dziennie:0.11
miejsce w rankingu komentujących:2134
procent wszystkich komentarzy:0%
otrzymanych plusów:206
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:8721
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City22182256
2. Liverpool21136245
3. Chelsea22127343
4. West Ham22114737
5. Arsenal20112735
6. Tottenham18103533
7. Manchester United2095632
8. Wolves2094731
9. Brighton20610428
10. Leicester1874725
11. Crystal Palace2159724
12. Southampton2159724
13. Aston Villa20721123
14. Brentford21651023
15. Leeds2057822
16. Everton19541019
17. Watford19421314
18. Norwich21341413
19. Newcastle20191012
20. Burnley1718811
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah169
Diogo José Teixeira da Silva101
J. Vardy91
M. Antonio85
Emmanuel Bonaventure Dennis85
Son Heung-Min83
Cristiano Ronaldo83
E. Smith Rowe82
S. Mané81
Raphael Dias Belloli81
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz grudnia wybór redaktorów
6.83
Gracz grudnia wybór użytkowników Kieran Tierney
Kieran Tierney
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl