Profil użytkownika Banankiewicz

zarejestrowany
27.07.2016
(1517 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Krzysztof Kudyba

miejscowość i województwo
Rotherham , -

data urodzenia
03.09.1990

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
T. Henry

zainteresowania
Arsenal od 11 roku życia, futbol amerykański, pizza
dodanych komentarzy:189
ilość komentarzy dziennie:0.12
miejsce w rankingu komentujących:2248
procent wszystkich komentarzy:0%
otrzymanych plusów:138
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:8679
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz sierpnia wybór redaktorów
6.67
Gracz sierpnia wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl