Komentarze użytkownika Bergkamp85
Znaleziono 248 komentarzy użytkownika Bergkamp85.
Pokazuję stronę 6 z 7 (komentarze od 201 do 240):
Ligo Mistrzów, wracamy! Arsenal! Nawet jeśli w kurniku nie wywieziemy punktów, to już tylko totalna katastrofa może spowodować, że nie zagramy w najbliższej edycji Ligi Mistrzów! Wygląda na to, że Amazon nakręci genialny serial - od zera do bohatera. Od trzech porażek na początku sezonu, po finisz w top4. Wow! Super, i miłego popołudnia wszystkim Kanonierrrom !
Wiesz ja wolę się trzymać maksymy że "lepszy remis niż w dupę penis.
Pamiętaj że mamy jeszcze wyjazd do Newcastle, które po styczniowych transferach, grając u siebie jest trudnym przeciwnikiem.
Od stycznia grając u siebie przegrali tylko z Liverpoolem, w bieżącej kolejce.
Totki mają u siebie mecz z Burnley i wyjazd do Norwich, który jest już pogodzony ze spadkiem.
Ja bym jeszcze szampana nie otwierał.
Matko, prowadzić 2-0, grając w przewadze, tracą bramkę. Tylko Arsenal takie coś potrafi.
Widać że piłkarze, już byli myślami na Tottenham Stadium, zapominając że mecz z Leeds jeszcze trwa.
Chciałbym mieć taką linie włosów jaką ma Arteta.
Co to za zgraja starych dziadów, którą przed chwilą pokazywali?.
Jak to są pensjonariusze domu starców, to miło że strony Arsenalu xD
Xhaka już brałby prysznic. Tu sędzia idzie do Varu. xD
Na Liverpoolu zemscie się to że w rewanżu zlekceważyli Villereal. W drugiej połowie musieli gonić wynik, by przypadkiem nie było przypału.
Niestety trzeba też oddać Tottenhamowi to że potrafią się zmotywować, i grać jak równy z równym z dwiema najlepszymi drużynami Premier League.
Z drugiej strony jakby wywalić ze składu Soona i Kane'a to Kuraki tak naprawdę byłyby bezzebne.
PS.
Dobra remis.
Mecz pewnie potrwa jeszcze z dwadzieściaminut i oby Liverpool strzelił drugiego gola.
@Jack_Herrer: @Jack_Herrer napisał: "Arteta zapomniał ze jego mentor Pep sie nie muruje tylko wbija nastepną"
Tylko że on tam ma wykonawców. Tam jak nie idzie jednemu napastnikowi, to ma w zanadrzu dwóch innych. My niestety nie mamy żadnego wyboru.
Drugą sprawa to taka że Arsenal ma zdobywać punkty, nieważne jw jakim stylu. Mają być trzy punkty i to jest najważniejsze.
Wiadomo że Premier League jest dość wymagającą ligą, ale wielu piłkarzy którzy przechodzą do Arsenalu, po jakimś czasie lądują w gabinacie lekarskim.
Tacy zawodnicy jak Partey, Tierney, Tomiyasu w poprzednim klubie grali od deski do deski, tu co chwilę zgłaszają jakieś urazy.
Teraz się zastanawiam czy ta liga ich przerosła, czy poprostu w Arsenalu są tak ciężkie treningi.
Oby poszli za ciosem i coś jeszcze strzelili, bo z takim Tavaresem nie dociągniemy do końca obecnego wyniku.
Ostatnio w gazie są gracze którzy są na wylocie - Elneny, Holding, Nketiah, a nnawet Xhaka.
@ArsenalChampion napisał: "Tak się gra bo to powoduje że przeciwnik rozciąga swoją ofensywę i łatwiej rozegrac piłkę w środku pola. Doprowadzenie tych zagrań do perfekcji powoduje że tworzy się bardzo groźne sytuacje, gdy z zyskuje się wtedy przewagę w środku pola. Ale żeby wiedzieć takie rzeczy to trzeba ogarniać piłkę, a nie hur dur Arteta to"
Tylko do tego trzeba mieć wykonawców, a na chwilę obecną Arsenal takowych nie posiada.
Widać jak obecnie mamy słabą obronę(Ramsdale też), to każda taka sytuacja pachnie bramką dla rywala.
Dla mnie dobry manager musi charakteryzować się tym że potrafi czytać grę i jak widzi że jak nie idzie gra tak jak on chce, to powinien mieć w zanadrzu inny pomysł na grę.
Niestety Arteta od dwóch i pół roku na Emirates tego nie skumał.
Na **** oni grają piłką we własnym polu karnym. Przecież takie coś prosi się o bramkę dla Utd.
Dajcie kogoś innego na managera, bo barista, nie potrafi inaczej grać, tylko od własnego pola karnego.
Premier League to nie FIFA na poziomie amator.
Gdyby nie Krystyna, to Man Utd by w tym meczu nie istniał.
To się chyba zapisze w annałach, sędzia po Varze dał karnego Arsenalowi.
Czy Arteta, umie inaczej grać, niż tylko wyprowadzać piłkę z własnego pola karnego.
Bez względu na to jaki mamy wynik, to zawsze zaczynamy grać od naszych obrońców. Nawet jak rywal zaczyna grać wysokim pressingiem.
@Marzag napisał: "Spokojnie, Ramsdale popełnił jeden błąd przy wyprowadzaniu piłki ale bez konsekwencji. Nie przesadzajcie"
A nie to luz. Spoko nie było tematu.
Nie wiem czy nie lepszym wyjściem będzie by na końcówkę sezonu do bramki wskoczył Leno. Co do Aarona to widać spadek formy, i jest obawa że może coś odwalić w tym, bądź w pozostałym meczach sezonu.
Obrona w tym meczu to dramat. Tyle dobrze że obrona Chelsea nie wygląda to lepiej.
@Mizzou napisał: "Ale to Utd się stoczyło przez te kilka lat, oby podobny los nie spotkał Arsenalu ;/"
Arsenal już od paru sezonów prezentuje niższy poziom od Utd. Ci to przynajmniej od czasu do czasu awansują do LM. My to posucha od paru lat na tym polu.
@kuade napisał: "Mi się jednak wydaję, że Arteta i Edu nie są tacy głupi i w przyszłym sezonie będziemy widzieć go w PL"
Pewnie go sprzedadzą biorąc pod uwagę że bodajże Arteta ma nie po drodze z Salibą.
Jak wiadomo Artecie ma być podporządkowany każdy, i każde mniejsze bądź większe uchybienie że strony piłkarza będzie przez bariste karane.
Ja na miejscu Saliby sam bym od****ł jakąś szopkę przed powrotem z wypożyczenia być dać niezaprzeczalny argument Artecie by się go pozbyć z klubu. Dla takiego grajka jak Saliba gra w LM(czyli nawet mógłby zostać w Marsylii),będzie lekcją by stać się jeszcze lepszym. Niestety pod batutą Artety i Edu, najpewniej jeszcze przezdługi czas nie zobaczymy armatek w LM.
Sam Arsenal na nim dużo zarobi, biorąc pod uwagę że w następnym sezonie, będzie traktowany jako HG. Tacy zawodnicy jak wiadomo są w cenie,nawet jeśli nie są Anglikami.
Piszesz że ta dwójka nie jest głupia...brak uzupełnień składu w styczniu pokazał co innego.
@rafal1990 napisał: "Nie możemy się tak stoczyć jak man utd."
Tylko że Manchester Utd po męczarniach wygrał z Norwich, z którym my w obecnej formie przegralibyśmy z kredensem.
W tej chwili nawet najwięksi zwolennicy Artety powinni zadać sobie pytanie - czy jest sens dalej wierzyć w wizję, którą zaplanował Mikael(jeżeli takowa istnieje) .
Dwa i pół roku pracy - prócz zdobycia FA Cup(Auba jak jeszcze był w gazie), danie szansy gry młodym,i pozbycie się szrotu,to dalej już nie jest tak kolorowo.
Teraz minusy
Dwa razy ósme miejsce w Premier League
Brak wypracowania jakiegokolwiek stylu.
Prócz pojedynczych przypadków, dalej w cymbał z czołówką.
Bierność na rynku transferowym(szczególnie styczeń 2022).
Wywalone w kosmos ego managera.
Brak doświadczonego gracza w kadrze, który mimo słabszej gry zespołu, potrafił by zmotywować chłopaków(kimś takim mogły być Auba, ale to dzban zapatrzony w siebie, albo Xhaka, ale temu co chwilę prostują się zwoje mózgowe).
Błędem w ogóle było powieżenie Artecie takiego klubu jak Arsenal. Moim zdaniem Mikael powinien iść podobną ścieżką, którą podąża Vieira, który przygodę z trenerką zaczął w MLS, by potem wylądować w Ligue1, a teraz w Crystal Palace, gdzie z każdym miesiącem widać że wizja jaką zaplanował Vieira idzie ku temu co sobie zaplanował.
Za wcześnie by wróżyć mu wielką karierę w trenerce, ale napewno jest bliżej tego niż "uczeń Guardioli".
Coraz bardziej mnie śmieszą te statystyki, który pokazują że Arsenal pod wodzą Artety jest w czołówce najlepiej punktujących zespołów w PL.
Tak naprawdę taki ranking jest nic nie wart, bo i tak kończymy sezon nie tyle poza LM, a nawet poza jakimikolwiek pucharami.
Mikael Arteta na konferencji prasowej.
"Roz****łem,
Roz****łem Arsenal"
@Furgunn napisał: "Arteta pakuj się i spadaj."
W pakiecie z Edu Gasparem
Forster to co miał przepuścić, przepuścił tydzień temu z Chelsea.
Trequartista napisał: "Menedżer poprzedniego miesiąca Premier League póki co przepierdala wszystkie mecze w obecnym"
Idzie w ślady Espirito Santo
Wygląda na to że piłkarze Arsenalu wzięli przykład z Ekstraklasy i grają na zwolnienie trenera.
Przecież to niemożliwe by tak wspaniały manager, uczeń wielkiego Guardioli, pomylił się w doborze grajków, taktyki,braku uzupełnień w styczniu.
Wszyscy do wy*ebania. Oczywiście prócz Artety, Edu, Lacazette, Cedrica,
Przepraszam, ktoś tu pisał że to tylko Norwich, po tym jak Krystyna strzeliła dwie bramki.
@Garfield_pl:
Tak, masz rację że jest druga połowa - ale z taką grą to ciężko będzie wyciągnąć nawet remis.
Niestety, ale brak uzupełnień w styczniu się teraz odbija.
Jakiś czas temu Arteta miał pięć meczów z rzędu zwygraną,a teraz zanosi się na to że będzie pięć meczów z rzędu z... porażką.
Oby się ockneli w drugiej połowie, ale bliżej mi do tego że stracą drugą bramkę po przerwie, jak tydzień temu z Brighton.
Spokojnie,damy radę, przecież Arteta razem z Edu mówili, po styczniowym okienku transferowym że siedemnasto osobowa kadra, starczy na to by powalczyć o czwarte miejsce.
Ja im wierzę ;)
Ten Cedric, ma jakiś abonament na wykonywanie wolnych i rzutów różnych?
Na Old Trafford już 2-0.
Co by nie mówić o Ronaldo, to pokazuje że takiej indywidualności brakuje na Emirates, która pociągnie zespół jak nie idzie.
@Marcinafc93:
Na pewno lepszy od Artety.
Mam istną bekę z ludzi, którzy oceniają kogoś po jednym meczu, a nie po przebiegu dotychczasowej kariey.
Widać że Brighton sprawiedliwe. Najpierw nas ograli, teraz Totków.
@Garfield_pl:
To tylko przykład, którym chciałem zobrazować, jak duże jest opóźnienie. Wiedząc o tym że jest tak dużaróżnica czasu mam wyłączone powiadomienie na flashscore.
@Chakaa:
Czasu realnego.
Przykładowo na flashscore jest sygnał że bramka padła, a na C+ nic nie zapowiada że bramka może wpaść. .
Czy ktoś z was posiada Canal+Online, i czy tak jak u mnie jest prawie minutowe opóźnienie względem tego co dzieje się na boisku.
Wcześniej miałem Player+i tam opóźnienie wynosiło maksymalnie pół minuty(dla mnie do zaakceptowania).
Trochę to dziwne bo Player+ też chodzi jako online.
@Garfield_pl:
Pytasz dlaczego nic nie pisałem jak klubowi szło - dlatego że komentarze niewiele różniłyby się od tych które teraz zamieszczam.
Wygrane oczywiście cieszyły, ale cały czas miałem chłodną głowę, wiedząc o tym że w końcu ta idylla się zakończy.
Przepuszczałem że kryzys przyjdzie w meczach z czołówką, a nie w spotkaniach z Crystal Palace, a tym bardziej z Brighton u siebie.
Piszesz cały czas o projekcie, który buduje Arteta i Edu. Powiedz mi ile to jeszcze będzie trwać. Sam w tym roku nie nastawiałem się na awans do LM, ale taka szansa jaka nadarzyła się w tym roku, głupio byłoby zmarnować.
Tak jak pisałem wcześniej, najbardziej wartościowi piłkarze, jacy teraz są w kadrze, nie będą czekać bóg wiele ile, by w końcu ten WIELKI PROJEKT wypalił. Przy pierwszej lepszej okazji będą chcieli wymusić na klubie by ich sprzedał.
Ty jak wielu innych piszesz że styczniowe okienko było takie a nie inne(też brak sprzedania Lacy) z tego względu, by w lipcu i sierpniu zrobić show,jakiego dawno na Emirates nie widziano xD.
Powiedz mi którzy to piłkarze mieli by niby przyjść?.
Ja ze swojej strony słyszałem o paru nazwiskach, i nawet jakby część z nich miała trafić na Emirates,to klub musiałby wydać fortunę, na którą Arsenal nie stać, biorąc pod uwagę to że najpewniej znów nie zagrają w LM(dla wielu zawodników to jest czynnik decydujące o wyborze nowych barw klubowych).
Dodatkowo znając umiejętności negocjacyjne Edu, to będąc przyciśnietym do ściany, zaoferuje więcej niż sam sprzedający byłby skłonny oddać zawodnika.
Zakupy w letnim okienku skończą się tym czym zawsze, czyli desperacją w dwóch ostatnich dniach okna transferowego.
Spójrz na sytuację z Arthurem i na chore rządania Juve, na które Edu przystał, a zarząd na szczęście ten ruch zablokował. Podobnie z Moratą, gdzie Arteta w akcie desperacji, zaczął walić ściemę że pasuje do stylu gry, który on preferuje. Jak widać Morata nie dał się omamić gadką Baristy.
Tych dwóch przygłupów, przypomina mi postacie z bajki "Sąsiedzi", a mianowicie za co się nie zabiorą, to sp*erdolą.
Napisałeś że nie ma znaczenia, kto ile lat kibicuję.Ok nie będzie. Tylko że sam oceniasz ludzi, po tym ile komentarzy umieścili na forum, i jaką mają one formę.
@Garfield_pl:
Aha.
Czyli nie podzielam twojego toku rozumowania to nie jestem kibicem Arsenalu, tylko wyslannikem Tottenhamu.
Każdemu tak odpisujesz, bo brak Tobie argumentów na to że ktoś inny ma odmiene zdanie.
Noś dalej kolorowe okulary i żyj w przekonaniu że za steremi dwójki nieudaczników(Arteta, Edu) i super napadziora Lacazette awansujemy do LM.
Z każdym rokiem poziom PL się podnosi i bez konkretnych wzmocnień i szerokiej ławki to celem maksimum na kolejne sezony będzie miejsce 5-8.
Idąc dalej, to kolejny brak awansu w przyszłym sezonie spowoduje to że najbardziej wartościowi piłkarze odejdą z klubu bo nie gwarantuje on odpowiedniego poziomu. W dodatku klub szukając funduszy bedzie skóry do sprzedaży za odpowiednią kwotę.
Znając Edu będzie to połowa wartości piłkarza.
l
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Co do Pepe.
Jeżeli klub sądzi że wyciągną za niego 25 mln, to chyba są zbytnimi optymistami.
Facet zaliczył taki zjazd że danie więcej niż 20 mln to zbyt ryzykowny interes.
Jak już odejdzie to pewnie wróci do
Ligue1(ewentualnie LaLiga).
Wiadomo że Arsenal w ostatnich latach oddaje graczy za czapkę gruszek, ale co do Pepe, taki ruch raczej nie powinien dziwić.
Szkoda tylko że wydali na niego 72 mln£.