Komentarze użytkownika BizoNxd6
Znaleziono 3069 komentarzy użytkownika BizoNxd6.
Pokazuję stronę 33 z 77 (komentarze od 1281 do 1320):
@Paul77:
Zdecydowanie powinno tak być, ale każdy klub dostałby już karty w milionach to wolą siedzieć cicho i wygrywać w taki sposób, żeby sędzia nie miał nic do gadania. Kij z tym, że akurat w ostatnim spotkaniu to sędzia nam spier*olił koncertowo widowisko, ale i tak możemy być dumni z postawy naszych, gryzą trawę jak buldogi nawet w 10 i o to w tym wszystkim chodzi.
Często dostajemy po dupie, Czerwo Davida Luiza pamiętne też było mega na wyrost. Generalnie zawsze mamy pod górkę, a drużyny z Manchesteru miały się znacznie lepiej pod względem sędziowania, nie wiem, z czego to wynika, ale nikt mi nie wmówi, że mamy z górki jeśli chodzi o sędziowanie.
Pomocnik przyjdzie na bank, bo mówi o tym otwarcie. Jeśli chodzi o Vlahovicia to chyba zdajecie sobie sprawę, że jak teraz go nie wyciągniemy, to latem nie ma szans? Naciskajmy i będziemy mieli mega dobrą młodą pakę.
Pogadajmy o transferach. Co powiecie o synulku Simeone jakby transfer Vlahovicia upadł?
Jak tam pany ploty na temat transferów? będzie ktoś w tym okienku, czy raczej lipton?
Niestety, piłka nożna rządzi się swoimi prawami, ale niesamitego mamy pecha.
@lucasnoline:
Był w Turcji se przeszczepić, już jakiś czas to zapuszcza
Fajnie, że nadal walczymy, jest charakter w tej drużynie
Gabriel Jezusa drgnął i już od razu czerwo jakby mu wjechał z impetem, naprawdę nie mam słów na tego sędziego, *****a parówa.
Hahahahahahaha i on ani kartki nie dostanie
Mega mega szkoda..
Co jest czemu dostał czerwo????
Gabi......
Pociągnął go...
Gabi aleś byś zaebal gola na otwarcie roku! Jest moc i Saka jak rwie do przodu!
Naprawdę widać styl i świetnie się to ogląda. Jestem pod wrażeniem, jak potrafimy grać z najlepszymi!
@rreddevilss:
Zakompleksiony diabełku powiem ci coś, ciągnie was za uszy Ronaldo i Bruno, bez nich kopalibyście się po czole. Bez odbioru i skończ pitolić, że mieliście na nas ostatnio patent, bo akurat było odwrotnie. Zobaczymy rewanżowy mecz na Emirates :) Pozdrawiam.
@Ech0z:
Nie potrafili z nami wygrać od odejścia Wengera w lidze, no ale spoko XD
Zdajecie sobię sprawę, że jakbyśmy wygrali pewniaki z Brentford, MU i Evertonem to tracilibyśmy 3pkt do lidera?
o.O
@dan:
Oficjalna stronka najlepiej jak dla mnie.
A grają coraz lepiej, dużo zmieniło się w tunelu klubu o generalnie wszędzie jest coś budującego, a nie same cegły. Piłkarze zaczęli walczyć za klub i to mi się podoba, oby tak dalej, z city jeszcze nic nie jest stracone, ale mecz musi się odbyć bo niestety, ale dużo naszych może też złapać covida...
Ależ nasze retro bluzy i ogólnie ciuchy są doje*ane. Jak wychodzą na boisko wygląda to rewelacyjnie.
Wesołych Świąt! Oby nasi w 2 dzień nas pozytywnie zaskoczyli :)
Mam bawarkę od zdania prawka, leci już ponad 3 rok i wymieniam olej i filtry co 10-15k poza początkową wymianą koła dwumasowego i sprzęgła nie dolega jej kompletnie nic. Miałem trasy do Grudziądza, Mielna z Katowic i nigdy się nie zawiodłem na starym dobrym Dieslu M47, a nie N47, które jest kompletnie do kitu.
Czarli!!!!
Gabi walczy nawet w 88' przy pewnym wyniku. Prze kozak i Arteta to widzi, temu gra.
W tym meczu* XD
Gabi...widze Sunderland ala Stoke w tym Sunderlandzie.
Pokażcie mi tego patino za Odeegarda, bo byłoby zbyt ofensywnie, Norweg kolejny świetny występ i pepe jak dziś kręci XD
Ależ to skończył!
Nketiah??? Co jest XD
Balogun mega wkur*iony... Niech go zmieni, bo dostanie jeszcze czerwo. Szkoda.
Eddie czy to ty??
Muszę częściej sarkastycznie napierdalać na Edwarda i Pepito
Pepe nawet nie komentuje, miał 2 świetne mecze, reszta to totalna klapa, on tak by mógł biegać w Romie albo Lille.
Edward daje rade z drużyną z league one, no i tu jest właśnie jego największy problem, że tam jego miejsce XD
Pepe a z pierwszej nie szło?..
Odeegard widoczny progres, czym więcej gra tym większa pewność od niego bije.
Balo dziś walczy z Nketiahem, będą woleli sami kończyć niż sobie podać.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
kary*