Profil użytkownika CLEVER

zarejestrowany
10.07.2009
(4697 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Lolo

miejscowość i województwo
-, -

data urodzenia
-

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
Thierry Henry

zainteresowania
piłka nożna
dodanych komentarzy:1954
ilość komentarzy dziennie:0.42
miejsce w rankingu komentujących:489
procent wszystkich komentarzy:0.04%
otrzymanych plusów:129
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:19659
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
? : ?
Newcastle - Arsenal 16.05.2022 - godzina 21:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City37286390
2. Liverpool37278289
3. Chelsea372011671
4. Tottenham372151168
5. Arsenal372131366
6. Manchester United3716101158
7. West Ham371681356
8. Wolves371561651
9. Leicester3713101449
10. Brighton3711151148
11. Brentford371371746
12. Newcastle3712101546
13. Crystal Palace3710151245
14. Aston Villa371361845
15. Southampton379131540
16. Everton371162039
17. Burnley377141635
18. Leeds378111835
19. Watford37652623
20. Norwich37572522
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2213
Son Heung-Min217
Cristiano Ronaldo183
H. Kane168
K. De Bruyne157
Diogo Jota154
S. Mané152
J. Vardy142
R. Sterling134
W. Zaha131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz kwietnia wybór redaktorów
6
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl