Komentarze użytkownika Cartman_KG
Znaleziono 3818 komentarzy użytkownika Cartman_KG.
Pokazuję stronę 13 z 96 (komentarze od 481 do 520):
@trempa: Thomas i Partey czyli obsadza dwie pozycje? I gramy w 10? :D
@Rafson95: hahaha racja! Nie mniej ja się skłaniam ku temu, że może jednak tak byc jak piszą pismaki. Nie wrórze z fusów bo nie wiem co by było gydby tu Trafił. Ale hipotetycznie trafiały do mnie argumenty z tej analizy.
@ArsenalChampion: ps. Jak znajdę ten artykuł to podeślę. Może jednak nie będzie to taka bzdura. Nie odmawiam mu techniki i gry na małej przestrzeni ale fajnie to było tam opisane czemu akurat nie Arsenal.
@ArsenalChampion: ta a Ty co ekspert piłkarski jesteś, że torpedujesz opinie ekspertów, którzy zjedli na piłce zęby?
@Koroniarz: ostatnio czytałem ciekawy artykuł, Tonery nie pasuje do nas taktycznie. Gra w zespole, który głównie atakuje z kontry a nie w pozycyjnym. Konkluzja była taka, że mógłby się nie sprawdzić.
@Paul77: każdy piłkarz po grze w smerfach ma braki w technice
@blazejpak: to że się wyróżnia nie znaczy że gra dobrze. Wszyscy zagrali słabe zawody. Timber, saka, saliba, esr , trosard coś tam pokazali. Reszta slabiutko
@Marzag: indywidualnych. Szmata Ramsdeyla i Gabryś przyjęcie niczym Rasiak
@blazejpak: tak gra słabo. Nic z jego zagrań nie wynika. Jest zbyt głęboko ustawiony. Tak na moje oko.
@RIVALDO700: idź im kibicować. I rashowi. Plakat sobie kup
Odegard dziś wygalda mega słabo. Martinelli też słabiutko. Havertz giga słabo. Przód też nic nie pokazuje. Nie panikuje bo wiem, że towarzyskie to się swoimi prawami rządzą. Nie mniej jednak widać mocny brak zgrania w środku pola. Rice musi grać z Parteyem.
@sonic: chłopie pisz po polsku bo to nie wiadomo jak czytać. Chyba że rapujesz
Rivaldo jak tam Rash? Chyba właśnie wywalił się o siebie.... XD
Sancho jaki tłuściutki...
Ale podobno Casemiro nabrał tyle że podejrzewają go pochłonięcie 2 piłkarzy ze szkółki.
@RIVALDO700: Ty się zdziwisz jak on wyląduje w turbanie. Na pewniaka to takie pisz komenty po oficjalne. Albo najlepiej wcale.
Miałeś odejść na zawsze i co?
Jakoś dziwnym trafem jak napisałeś to Matejko znikł.... Hmm multi?
@Ech0z: hehehehe
@RIVALDO700: i ciul. Nawet dnia nie wytrzymał. Witamy ponownie!
Kartonik z hasłem wróciłem 3646488 raz i medalik gdzie wysłać?
@GabiMartinelli2001: wyłączyli wifi w szpitalu
Róbra screeny bo Rivaldo odchodzi po raz 364625288 żeby ogłosić powrót za 2 dni. Będzie można mu dać kartonik z napisem wróciłem 364625288 raz i może jakieś wisiorki jak np. nowy kolejny pierwszy raz bez wejścia na kanonierzy.com
Zaczynam podejrzewać, że naszym kosztem bawi się nijaki Jacek Gmoch pod pseudonimem Rivaldo.
W sumie wiele by się zgadzało np. ta ekspercka emerytura.
@RIVALDO700 napisał: "Udowodniłem swoją wielkość"
Zrobiłeś mi dzień człowieku - wielki człowieku!
@RIVALDO700: ja też coś ostatnio odkryłem. Gwiazdę na niebie i był to księżyc, który pozostali się okazało, że też znajo.
Długo Pan jesteś na przepustce coś tak w ogóle.
@RIVALDO700 napisał: "Szanujmy się. Rozmawiasz z Garri Kasparowem piłki noznej."
ahahhahahahahhahahaa
Takie głupoty może pisać jedynie Borek xD
@Womanizer: chciałbym mieć znów 29 lat i być stary xD
@Mizzou: chodzi, podawać innym wodę i ręczniki.
No to mamy Jurgena Timberlake jeeee
@Rafson95: Perły nie polecam. Browar zamieszany w finansowanie kampanii wyborczych miłościwie nam panujących więc tego.... To już lepiej obalić sarmackie xD
Amerykaniec wyszedł na pozycję ahahhahahhqhah
@bizooon napisał: "mu na starość odpowiada tamten"
O kurła xD czyli ja do Piachu już jak 31 latek to staruszek hehe
@krzykus1990 napisał: "Ben White czy Timber?"
Pytasz który wyższy? Nie wiadomo ile wbite ma wzrostu
@Paul77: Latino to ma chyba koniec kontraktu
@Slaviola: może wejść mama do pokoju i każe wyłączyć Simsy! xD
@sWinny: dobrze że Arteta nie wątpi
@Mastec30: lepiej, dla nas żeby jednak nie wymieniali :)
@Jack_Herrer: nie lepiej Salomona Kalou?
Zaha stacja, może jeszcze ożywimy temat Salomona Kalou? Te się nada. Albo Nicolas 4 szansa kiwam się sam w miejscu Pepe?
@rufus1989: bawiłem się kilka lat ładnych. Fajne to były czasy takie beztroskie wykończyłem 4 alkomaty xD
Teraz już okazyjnie jakiegoś browara krafciaka wezmę. Chyba że jest promka w Lidlu 4+4 przed długim weekendem to mówię żonie, że kupuje lepsze w cenie siłacza xD
@rufus1989: hehe też tak miałem. Mi finalnie schodziło dużo czasu jak robiłem ze słodów. Fakt i tak dalej się opłaca, ale mimo wszystko powtarzalność takiego piwa jest mega nikła. Jak siedziałem w temacie i oglądałem tutoriale etc. To czasami goście przyprawiało mnie o dreszcze jak z lodówki robili jakieś turbo izolatory z termostatami i cholera wie co jeszcze. Sam mailem zrobioną ze styropianu skrzynie na wiadro do leżakowania. Codziennie rano wieczorem wymiana butelki wody zmrożonej, żeby temp trzymało - moja żona się po głowie klepała. Lubiłem to ale niestety dzięki dużej dostępności zacząłem nadużywać więc po przeprowadzeniu się na nowe mieszkanie zaniechałem tego hobby.
@rufus1989: tak zapomniałeś dodać że te 3,5 to chyba że składników CI wychodzi. Jak nie robisz z puszki dolicz do tego 8h roboty, typu mycie, wyrzucanie słodu, wannę zimnej wody do chłodzenia brzeczki spuszczasz tak o, pracę palnika czytaj gaz lub płyta. Do tego mycie i sprzątanie kuchni jak robisz w domu.
Z zestawów z puszek nie zrobisz wielu gatunków piw.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 5 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Piotrek95: wybitnie grał na 10, jak grał jako 8 to popełniał masę baboli i był nie widoczny. Kolega Be4 ma w tym wypadku rację.