Komentarze użytkownika Cartman_KG
Znaleziono 3758 komentarzy użytkownika Cartman_KG.
Pokazuję stronę 4 z 94 (komentarze od 121 do 160):
Do czego to doszło że Armatki kibicują KFC haha
@M4rcin: xD
@Nicsienieda napisał: "kontuzjogenność"
Piłkarz nie może być kontuzjogenny tylko podatny na kontuzje. Bł nawet parę lat temu o tym artykuł B-)
Będzie 2-5 dla nas
@Olka112 napisał: "ARSENAL BEZ CENZURY
Daliśmy ciała i tu nawet nie ma o czym dyskutować. Tuchel rozpracował taktycznie Artete który pokazał brak jakiegokolwiek pomysłu taktycznego na ten mecz, więc wszystkie gadki o tym jaki to z niego nie jest taktyk można włożyć między bajki skoro na takim poziomie wyłączając Odegaarda jego pomysł na grę w zasadzie się kończy. Poniżej moja SZCZERA analiza tego meczu, jeśli jesteś wrażliwy to nie czytaj, jeśli masz otwarty umysł możesz się zapoznać
Havertz to strata pieniędzy i tej kasy już nie odzyskamy, trzeba się z tym pogodzić. Arteta potrzebował dwóch graczy w lecie (8 i 9) mając pieniądze na jednego, w związku z tym chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu kupując Havertza który w teorii może zagrać na 9, na 8 i nawet od biedy na 10. Problem jednak taki że jak coś jest do wszystkiego to znaczy że jest do niczego. Na 8 się nie sprawdził, Xhaka to z niego nie będzie, zbyt przestraszony ostrej gry na tą pozycję, na 9 wygląda trochę lepiej, ale wciąż brak mu warunków fizycznych, jest wysoki i nic poza tym, gdyby przymasował mógłby wzbudzać szacunek niczym Haaland, a tak to wygląda na anemika i nic poza tym. Wczoraj w ogóle dotknął piłkę? Nie wnosi kompletnie nic do zespołu, można by Jordana Ayewa wstawić w jego miejsce i wyszło by na to samo. 75 milionów z bonusami wyrzucone w błoto. A zarabia najwięcej w zespole. Więc powinien z miejsca wnieść nas na wyższy poziom, tymczasem nawet jeśli wygrywamy po 5-0 to nawet wtedy nie daje nic ekstra, nawet wtedy drużyna niesie go na plecach. Nikt go nie kupi z powodu jego tygodniówki, trzeba się pogodzić że przez najbliższe lata będziemy mieli na ławce gracza który zarabia tyle co Ozil a nie daje prawie nic,"
....
Tak naprawdę tak długi wywód mogła napisać tylko i wyłącznie kobieta.
Oczywiście bez urazy ;)
@Bartek_: ja wolę Beliara
@FilipCz: ale teol
@krzykus1990: temu puki
@boomer napisał: "nieprawdopodobnie trudnym przeciwnikiem."
Nie przesadzasz trochę? 10 drużyna BPL to nieprawdopodobnie trudny przeciwnik? Nieprawdopodobnie trudny to jest Man City, Real, czy aktualnie Bayer a nie 10 Brighton...
@Garfield_pl: gratulacje! Mój syn też ma dziś urodziny!
@easy3xx: Martinelli już za Drakuli grał na 9 pisałem to już wcześniej. Gość ustrzelił wtedy 10 bramek oczywiście w całym sezonie ale grając też na skrzydle w niektórych meczach.
Tu nie ma co testować to jest gość który może na szpicy wiele zdziałać.
@WSP napisał: "Powiem wam, że w końcu, od długiego czasu można było oglądać polską reprezentację i mieć wrażenie że grają w piłkę. Wczoraj był meczyk na poziomie Premier League. Takie spotkanie środka tabeli co prawda, ale przynajmniej nie byliśmy świadkami tempej lagi i obrony Częstochowy. Nawet jakby przegrali, to byłbym zadowolony. Takiej gry oczekuję jako kibic"
Góra Championship i to dół tabeli...
@Ech0z: o ja miałem zapalenie ścięgien Achillesa przez źle buty do orlika. Uklepala się pięta i palce względem pięty były wyżej. Zebrała się woda 2 miesiące. Uratował mnie ortopeda dając wkładki do butów i kazał wywalić buty wszystkie i kupić z wysokim dropem. Pomogło plus masaże i okłady z lodu.
Szyłeś?
@Trempa: po prostu mi się nie chce. Poczytaj sobie i tyle. Jakie były "dobre wyniki" na przestrzeni lat jak już się czepiasz słówek to jak "zmieniały się" urządzenia, jak zmieniano metodologię i od czego zależało czy wynik 400 jest dobry a czy nie.
Nie siedzę w medycynie czy urządzeń ale akurat w temacie cholesterolu i jego metodologii badań trochę mimowolnie musiałem się dowiedzieć. Jak masz świstek z diagnostyki wyników badań czy alabu to sporównaj i poczytaj te małe druczki.
W dyskusję nie wchodzę bo mi się nie chce. Bez odbioru
@losnumeros napisał: "Mnie syropem z cebuli i to nadal działa, lepiej niż leki pseudo farmacji. Tak samo kiedyś holesterol miał min próg 300/400. Teraz? 200 żeby nabijać kasę"
Mówisz o teście barana, a o tym że każdy sprzęt ma swój zakres pomiarowy, dla którego minimum i maximum jest różne to już nie łaska powiedzieć? Z biegiem czasu zakres referencyjny pomiarów maleje więc to żadna teoria spiskowa tylko ewolucja sprzętu.
Be Beee - uważaj w Turcji czy gdzie tam na wakacjach będziesz. I nakręć czubeczek foliowy na czapeczce.
@Arsenal96l: o czarodziej się znalazł.
@Piotrek95: 12:21 i tam szukaj.
@Piotrek95: to przeczytaj parę razy jeszcze
Wszystkich pewnych i pysznych co wieszcza finał:) proponuję trochę pokory. Nie bawmy się w kibiców MU bo może być różnie. Wszystkie ekipy są mocne
Admin - już za nick powinien być ban
Jak dla mnie sędzia dziś bardzo niesprawiedliwy dla jednych i drugich. Ogólnie gamoń jakich mało
To są jaja. Jak to był faul to w tym meczu powinno już być 146 żółtych kartek
Salina dziś mega niedokładnie podaje
Sędzia zapomniał chyba że ma kartki w kieszeni...
Będzie dziś jeszcze czerwono i u nas i u nich coś czuję
Aj aj aj ajajajajaj juli!
To nie są zapasy. Tirney nie umie w sędziowanie. Łysy sabotazysta
@Jasiek5821: daruj sobie tego typu komentarze
@Rynkos7: xD
O bożu ..... Co to było
Trosard dziś strasznie niedokładny wręcz irytujący
@TrueGunner89 napisał: "bez wielkich gwiazd"
To kim jest Jesus (grając w city uznawany za następcę Neymar) Havertz (złote dziecko Leverkusen) czy chociażby Rice, który przyszedł do nas za 110 mln i mial status gwiazdy ligi? Mógłbym jeszcze Sake, Odegarda wymienić i kilku
Ha wynik w typerze trafiony!
Nie rozumiem Artety. Wpuszcza Cedrica zamiast ESR. Gość nie ma prawa podbić swojej wartości bo ewidentnie idzie na sprzedaż obserwując to co się dzieje. A szkoda. Mam nadzieję, że się mylę.
@Piotrek95: Nie zgadzam się z tym że raja w jakikolwiek przyczynia się do poprawy gry defensywnej.
Górne i dolne piłki granie niechlujnie. Na przedpolu to jest jakaś tragedia. Na linii też z jakimś kotem nie jest. Ostatnim meczu wdał się w kiwania które przyprawiły nie jednego palpitacji serca.
Możesz mnie nazywać fanbazą ale jak to ktoś tu niżej napisał ramsdale ma jaja. A ten sobie jest bo po prostu jest.
@Piotrek95 napisał: "zasługujecie na tego mistrza nigdy"
A Ty tym bardziej
Ale wystawili nasi orzechy na wierzch pokazują jakie są wielkie! Brawo oby tak dalej
Krótkie rączki Raya
Raya Tyranosaurs rex
@Piotrek95: a mnie średnio bo to kasztan jak na razie




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 27 | 19 | 7 | 1 | 64 |
2. Arsenal | 26 | 15 | 8 | 3 | 53 |
3. Nottingham Forest | 26 | 14 | 5 | 7 | 47 |
4. Manchester City | 26 | 13 | 5 | 8 | 44 |
5. Newcastle | 26 | 13 | 5 | 8 | 44 |
6. Bournemouth | 26 | 12 | 7 | 7 | 43 |
7. Chelsea | 26 | 12 | 7 | 7 | 43 |
8. Aston Villa | 27 | 11 | 9 | 7 | 42 |
9. Brighton | 26 | 10 | 10 | 6 | 40 |
10. Fulham | 26 | 10 | 9 | 7 | 39 |
11. Brentford | 26 | 11 | 4 | 11 | 37 |
12. Tottenham | 26 | 10 | 3 | 13 | 33 |
13. Crystal Palace | 26 | 8 | 9 | 9 | 33 |
14. Everton | 26 | 7 | 10 | 9 | 31 |
15. Manchester United | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 |
16. West Ham | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 |
17. Wolves | 26 | 6 | 4 | 16 | 22 |
18. Ipswich | 26 | 3 | 8 | 15 | 17 |
19. Leicester | 26 | 4 | 5 | 17 | 17 |
20. Southampton | 26 | 2 | 3 | 21 | 9 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 25 | 16 |
A. Isak | 19 | 5 |
E. Haaland | 19 | 3 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 15 | 4 |
C. Palmer | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
O. Watkins | 12 | 5 |
Y. Wissa | 12 | 2 |
J. Kluivert | 11 | 5 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dobra pośmiane z nowego kolegi i w ogóle a teraz Panowie Admini zapraszamy kolegę zablokować:)