Komentarze użytkownika Castillo
Znaleziono 2304 komentarzy użytkownika Castillo.
Pokazuję stronę 10 z 58 (komentarze od 361 do 400):
@Ashmadia napisał: "To jest najgorszy sezon Arsenalu od lat. Arteta kombinuje, i jest najgorszym co się temu klubowi przytrafiło od lat! Transfery to floopy, nasz nie wspierający zarząd wyrzucił w błoto 200 baniek, a mógł spytać na k.com kogo kupić i by wszystko grało! Przegrywamy arcy ważny mecz z odwiecznym rywalem i do tego Fabio j38@ny Vieira nie trafia najważniejszej jedenastki w karierze, bo barista nie ma charakteru, tak jak cała drużyna i kupili Portugalczyka, bo pasował im do drużyny bez charakteru! Jeszcze Xhake sprzedali!? Bitwa o utrzymanie w tym sezonie gwarantowana! Dziękuję Arteta, że zepsułeś to wszystko w 3 dni, bo jeszcze po meczu Z All-Stars mieliśmy jedną z najlepszych jedenastek w Europie i walczyliśmy na wielu frontach o wygraną!!"
Teraz to każdy mądry, a jak ja po remisie na Anfield pisałem, że Barista out to zostałem wyśmiany na stronie, gdzie wtedy byłeś Ty i Tobie podobni, żeby mnie wspierać? Dopiero teraz jak przegraliśmy tak ważny mecz toście się obudzili, może gdyby wtedy Baristę wywalono to wczorajsza sytuacja nie miałaby miejsca, ale teraz to sobie można gdybać, jak sezon jest już stracony...
@Piotrek95 napisał: "I teraz najlepsze, ktoś napisał że może warto do Santosa zadzwonić, ja to rzecznik PZPN odpisał ,,myślisz że nie próbujemy""
Ahahahahhahhahahhahahahha to najlepiej oddaje obraz polskiej piłki
Ja dopiero teraz ogarnąłem, że Viaplay się wycofało, ale jestem wkur..., już widzę to oglądanie Arsenalu na strimach przez ten dziadowski Canal Plus, co będzie wolał puścić mecz ****jted zamiast naszego
Plan jest prosty, Araby polują na nazwiska, więc dzwonimy do nich, że Vieira z Arsenalu jest na sprzedaż, zanim się kapną, że to nie ten duży czarny, wszystko będzie już podpisane bez możliwości wycofania się. Edu jedziesz z tematem.
@Jack_Herrer napisał: "Misiaczki, skad zamawiamy koszulki na ten sezon? Myślę o domówce, bo na wyjazd nie jestem chyba aż taki odważny..."
Wyjazdówkę kupuj, historyczne koszulki, nigdy jeszcze w historii Arsenal nie miał tak okropnych strojów
Ale może jest tego drugie dno, chłopaki będą tak wkur.wieni na te koszulki, że się będą wyżywać na rywalach na wyjazdach.
Nawet chłopaki na zdjęciach załamani, że w takim gównie będą musieli biegać przez 10 miesięcy, chyba jakiś kibic Tottenhamu, albo United to projektował, żeby nas ośmieszyć.
Ja muszę teraz zacząć oszczędzać dni urlopowe w pracy, bo przecież te wszystkie LM i mecze po godzinie 20 to będzie wolne brane. Wiecie jaki to jest ból, jak człowiek idzie zapieprzać i wie, że tutaj wszyscy się jarają meczem, komentują, a ty tylko wynik możesz sprawdzić w Google? Okropne. ;)
@Garfield_pl napisał: "PGMOL confirm that Mike Dean will be leaving the organisation this summer"
Mike Dick największy zbrodniarz w historii Premier League, jest odpowiedzialny za morderstwo nadziei kibiców Arsenalu na punkty w wielu meczach, w których sędziował lub opiekował się VARem. Straszny człowiek, jedyny znany światu kibic Tottenhamu.
Myślicie, że jest szansa na jeszcze jeden duży transfer, czy raczej już będziemy się skupiać na młodych utalentowanych za małe pieniądze?
Chyba tych Turasów posrało do końca. Uważam, że Holdinga nie powinno już być w klubie, ale ta oferta to jest jakaś kpina, niech się pocałują w dupę w tym Besitkasie.
@Semises napisał: "co do Baloguna to mielismy juz jednego wysokiego Francuza co potrafil uderzyc glowa"
Racja, niezapomniany Yaya Sanogo.
@Garfield_pl napisał: "Transfery zrobione przed okresem przygotowawczym, zostały oficjalki, a ludzie zaczynają wymyślać teorie, dlaczego tak długo trzeba czekać, na coś, co już wiemy, że się wydarzy:) chyba inaczej nie potrafią żyć niektórzy, i muszą coś znaleźć, na co można narzekać:)"
Zauważ, że to wszystko poszło tak sprawnie, że ci którzy uwielbiają malkontencić nie zdążyli na nic ponarzekać, więc teraz to sobie odbijają xd
Oficjalnie Rice w drodze do siedziby West Hamu, był widziany w Londynie.
@thegunner4life napisał: "Dałem Ci trochę plusów, żebyś miał do rankingu." @Gunner18AFC napisał: "Udało mi się tylko 6 nabić, ale co tam. Ile mam tyle dam"
Panowie wzruszyłem się, dziękuję Wam, z całego serca dziękuję!!!
Ja mam pytanie, czy aktualne plusy się będą liczyły do późniejszych statystyk plusów w profilu? Bo jak tak to o dupę to potłuc, ja nie po to piszę często żartobliwe komentarze, niejednokrotnie przy tym narażając się na bezbectwo i kompromitację, żeby teraz ktoś sobie napisał jakiś głupi komentarz, a inny mu dla zabawy ponabija plusy, bo ma takie widzimisię, no to jest po prostu skandal!
@Piotrek95: Świetny awatar, właśnie dosłownie przed chwilą zobaczyłem to zdjęcie w necie, aż mi się humor poprawił :)
W ogóle śmieszne, że przez większość kariery w Arsenalu Elneny był wymieniany jako nasz najsłabszy zawodnik, a został jako jedyny w klubie z czasów Wengera
@Womanizer napisał: "To prawda że miał być Zaha. Tylko Lille sie zgodziło rozbić 80 baniek na 4 raty. A Palace chciało więcej z góry/szybciej i nie udało sie tego spiąć.
Pewnie dzisiaj Zaha byłby takim samym balastem jak Pepe, 31 latek bez formy z rocznym kontraktem. Ale te lata 2019-2022 mielibyśmy dużo większy pożytek."
Powiem Ci, że niczego nie żałuję z przeszłości skoro miało to nas doprowadzić do momentu, w którym jesteśmy dzisiaj. I tak, wiem, nic jeszcze nie osiągnęliśmy bla bla, ale prawda jest taka, że jesteśmy najbardziej perspektywiczną ekipą w Europie, która już w nadchodzącym sezonie może zacząć wygrywać trofea. Ja czasem się zastanawiam jakim cudem Mikel tak to wszystko ogarnął, jak przychodził to większość ekipy to był po prostu szrot, który nie nadawał się do gry w takim klubie jak Arsenal. Dzisiaj patrzysz na nasz skład i wiesz, że każdy kto jest w klubie na jakimś etapie sezonu będzie potrzebny, niesamowite.
Dawać jakąś oficjalkę, główny news się zmieni, dyskusja o covidzie się skończy.
Wiecie, że kibicujemy ekipie, która na co najmniej najbliższych kilka lat zdominuje europejski football, zdajecie sobie z tego sprawę Kanonierzy?
@Marekbzdyra23 napisał: "A po co wam Mbape u nas ? om do nas nie pasuje., zepsół by atmosfere w szatni apo trzecie jes za drogi ... nie czaje całej gadki !!!! NIE CHCEMY MBAPUSIA !!!!!!!"
Coś mi przypomina ten styl pisania, ale że tak powiem, czyń swoją powinność... XD
Granicie to nie tak, to nie tak miało być, nie tak żeśmy się umawiali... Miałeś z nami wygrać ligę w następnym sezonie. Granicie, byłeś dla mnie jak ojciec, a płaczę po Tobie jak po matce. Granicie, Ty do mnie wyciągałeś rękę, tam gdzie inne faryzeusze wyciągali nogie. Żal żal, serce płacze, już cię więcej nie zobaczę...
@Yave napisał: "sram na United"
Aż się poranek piękniejszy robi, jak się czyta takie mądre komentarze. Bo jest prawda jedna i powszechnie znana, nasrać na United najlepiej jest z rana.
Karwasz co oni z tymi transferami odwalają Mikel z Edu, przecież to człowiek nie da rady wytrzymać do pierwszego meczu wiedząc jakim składem będziemy grali w przyszłym sezonie... Tak Panowie, dożyliśmy pięknych czasów, a to jeszcze nie koniec procesu :)
@Barney napisał: "The Athtetic: pomimo wcześniejszych informacji sprzedaż Granita Xhaki nie jest przesadzona pominąć kupna Declana Rice. Mikela Arteta wciąż uważa go za ważnego gracza."
Boże gdyby to była prawda... Tacy zawodnicy i jeszcze ten charakter Granita w zespole to byłaby tak silna ekipa, że szok. Taki człowiek w zespole na kolejny sezon to jest nieporównywalnie większa korzyść niż te śmieszne 15 mln które mamy za niego dostać czy ile to tam miało być. Ogólnie to ufam Artecie i wiem, że postąpi tak jak będzie dobrze dla klubu, ale kurde te wszystkie transfery plus zatrzymanie Granita to by było dla nas przepiękne lato.
@NaliniAFC napisał: "Mustafi jest za darmo do wzięcia, gorszy od Holdinga nie będzie"
Nawet w żartach tak nie pisz, mało ten kutasiarz nam złego w życiu wyrządził???
@Ech0z napisał: "idziesz? Ja miałem isc ale kolega urodziny robi"
Właśnie jadę pociągiem, z nadzieją, że uda mi się zdążyć :D
Będzie ktoś dzisiaj na Primie we Wrocławiu?
@Jack_Herrer napisał: "Mari to idealny dowód na to, że Edzik z Arcikiem nie są nieomylni..."
No właśnie nie do końca, bo Mari to raczej od początku był transfer na zasadzie średniak, z którego jak się uda coś wykrzesać to będzie fajnie, a jak nie no to trudno.
Haha to on tu jeszcze był?
Panowie urwało mi! Jak Boga kocham urwało mi!
@kylo100 napisał: "Pytanie zasadnicze, dlaczego taki mały?!?"
Tak jak wspomniałem, dopiero wyrósł.
Lecę do pracy, nie będzie mnie cały dzień, tak pomyślałem, że napiszę komentarz, żeby przypomnieć wszystkim, że mi wyrósł kutas przy nicku. @Praptak Bracie, trzymaj się tam jakoś i pamiętaj o naszym motcie "**** na to kładę, bo i tak damy radę".
@Slaviola napisał: "Hej! Ja też kce kolorki!"
Uważaj bo to jest niebezpieczna gra. Jedni dostają kolorki, a drudzy...pisiorki.
Weź to do buzi weź do buzi weź to do buzi weź weź weź
Ogólnie to trochę szacunku proszę, bo dzięki mnie i Praptakowi już tu żadna pizda z debilpage nie przyjdzie.
@praptak: Nie wiem jak Ty, ale ja z tym czymś przy nicku czuję się jeszcze bardziej męski...
Myślałem, że jak kobieta nazwała mnie dzisiaj zwykłym ****em to to była prywatna rozmowa, ale widzę, że cała Polska już wie...
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Zobaczycie, że z Havertza będzie kawał piłkarza, tylko potrzebuje trochę czasu pod okiem Artety. Serio myślicie, że Mikelowi tak by na nim zależało, gdyby nie miał pewności, że zrobi z niego kozaka? Trochę zaufania do Pana Trenera Artety ;)