Komentarze użytkownika Cesc_Fan
Znaleziono 4524 komentarzy użytkownika Cesc_Fan.
Pokazuję stronę 90 z 114 (komentarze od 3561 do 3600):
ivexo123 > Wchodzę w ten news - Andrey Arshavin in training i nic ;/
Nie mogę zobaczyć tych zdjęć . Może później będą wklejone .
Na oficjalnej stronie Arsenalu pojawiły się zdjęcia Arshavina z treningu w Arsenalu :P
Ma rację Gilberto .
Na polskiej stronie Celticu pisze że Arsenal jest zainteresowany pozyskaniem Boruca :)
Przydałby się nam taki dobry bramkarz ,ponieważ w tym sezonie tracimy dużo bramek . Transfer miałby się odbyć podczas letniego okienka transferowego . Przeczytajcie :P .
thebhoys.pl/index.php?s=news&id=1736
W następnym sezonie chciałbym zobaczyć derby północnego Londynu ale chyba se nie obejrzę , ponieważ Tottenham spadnie :)
Clichy będzie mógł zagrać z Cardiff więc z Romą też . Chyba ,że później dozna kontuzji .
Kondzior12 > To chyba nigdy nie nastąpi ;/
Chyba ,że sprzedamy cały skład :P
Niech dozna kontuzji a nie straci :P
Mały błąd .
Niech straci jeszcze De Rossiego to będzie nawet równo :P Ale żeby było równo to Totti też powinien mieć :D
Da chłopak radę . Gdyby taka Krystynka miała taki uraz jak Eduardo to już dawno by skończyła karierę . Edu jest twardy !
Sory ,że dwa komenty pod rząd ale mam newsa :D
Luis Felipe Scolari już nie jest trenerem Chelsea !
Tak pisze na oficjalnej stronie klubu .
Yaya Toure byłby najlepszy na grę w środku pomocy . Jednak teraz to raczej Rosicky będzie grał z Cesciem w środku . Obaj będą mieli za zadanie bardziej defensywne jak i ofensywne .
Denilson jak grał z Cesciem to on co chwile latał z przodu , natomiast jak był Flamini to wtedy Cesc mógł se biegać bardziej ofensywnie . Grą z Denilsonem w środku jednak tak nie może .
Sory za trzy komenty pod rząd :P
Dobrze że będzie mógł zagrać z Sunderlandem .
W pucharze Anglii i tak będzie kilka zmian .
Jestem ciekawy czy Diaby będzie gotów na mecz z Cardiff , jak tak to pomoc może być taka na ten mecz :
Nasri Song Denilson/Diaby Ramsey
Spokojnie , Wenger nie przedłuży kontraktu z Tomasem i wtedy kupi jakiegoś 16 latka ;]
Podobno już w lato się kończy kontrakt Tomasowi .
Arshavina nie dałbym na środek pomocy .
Szkoda takiego szybkiego piłkarza na środek .
W środku dałbym już prędzej Rosickiego zamiast Andrieja . Natomiast gdybyśmy pozyskali kolejnego piłkarza który by mógł grać odrazu w pierwszym składzie to wtedy dwóch dobrych piłkarzy by musiało się zadowolić ławką rezerwowych , np. Arshavin i Nasri .
Zagra zapewne 45 minut ,a jak nie to przynajmniej 30 minut . Niech się ogrywa bo liczę ,że on z RvP wyjdą w ataku na mecz z Romą a nie holender z Bendtnerem ;/ Tylko teraz się trzeba modlić żeby żaden z naszych piłkarzy nie doznał kontuzji podczas meczów reprezentacyjnych :P Ale piłkarze z MU , LFC i CFC mogą :D
W pierwszym meczu nie zagrają Cassetti , Riise i może Cicinho . Na stronie asroma.pl pisze ,że Cicinho będzie gotów do gry za 15 dni . Więc są średnie szanse na występ Brazylijczyka w meczu na Emirates . Panucci też niewiadomo czy zagra ,ponieważ jest pokłócony z trenerem :P To jest kolejny boczny obrońca :D
ARSENAL FOREVER !
Arshavin i Eduardo już raczej zagrają z Cardiff .
Nie rozumiecie tego ,że Arshavin nie mógł dzisiaj wejść !? Nie grał od listopada . Gdyby dzisiejszy mecz był w środę to może i by mógł zagrać ale dziś jeszcze jest za wcześnie !
Adebayor teraz będzie pauzował trzy tygodnie .
Wątpię ,że zagra w meczu z AS Romą .
Może to i dobrze ? Eduardo może wtedy już będzie mógł grać w takim meczu :P Tylko nie Bendtner ;/
Jak będziemy grać w Uefa to stracimy na renomie klubu ale wtedy mamy większe szanse na wygranie tego trofeum . Po co grać w LM jak zawsze dojdziemy do 1/8 a potem odpadamy ;/
ARSENAL FOREVER !
W tej pierwszej połowie ( Eboue ) dobrze grał .
Ale w ogóle to nie widzę go na prawej pomocy .
Jestem pewien ,gdyby Eboue nie dostał tej czerwonej kartki , byśmy wygrali !
Prawy pomocnik z niego jak Almunia napastnik.
On tylko dobrze gra na prawej obronie , a na prawej pomocy to katastrofa !
Nie przyczepiajcie się do Songa bo dobrze grał , może miał kilka strat ale nie zrobił większego błędu w meczu . Mógł tylko strzelić bramkę ale tego nie zrobił .
iraqgoals.com/en/ch4.html
Takim składem wyjdziemy zapewne :
---------Almunia---------
--Sagna--Toure--Gallas--Clichy
--Eboue--Denilson--Song--Nasri
-----------Adebayor--RvP--------
goal.com/en/news/1712/arsenal/2009/02/08/1099062/fabregas-adebayor--van-persie-to-leave-if-arsenal-miss-out-on-ch - Czyżby oni chcieli już odejść ;/ ? Czy po prostu jest czas już na odejście z Arsenalu ?
Jak Webb zawsze sędziuje w meczu Liverpoolu to zawsze LFC musi wygrać . Kurde gdybyśmy my mieli tyle szczęścia i mniej kontuzji ;/
Liverpool ma takiego samego farta zawsze jak Aston Villa .
Farciarze ;/
Gol dla Portsmouth :P
Portsmouth vs Liverpool 1 : 0
62` Nugent
Zobaczcie skład Liverpoolu :D
Mają nominalnych 6 obrońców w pierwszym składzie . Są to : Skrtel , Carragher , Aurelio , Arbeloa , Dossena i Agger :P
Jutro wygramy z Tottenhamem i będą już 3 punkty straty do Chelsea . W następnej kolejce Chelsea gra na wyjeździe z Aston Villą . Chelsea przegra a my wygramy bodajże z Sunderlandem i mamy 4 miejsce a Chelsea spada na 5 :D Już wole żeby chociaż Villa miała to miejsce w pierwszej czwórce niż Chelsea . Oczywiście my też możemy mieć ale liczę ,że będziemy teraz wygrywać i będziemy mieć miejsce w pierwszej czwórce :)
Jak Villa tak cały czas wygrywa to nie znaczy ,że my będziemy poza pierwszą czwórką . Może Chelsea będzie piąta ? :P
Aston Villa to są jakieś mutanty jak Barca ;/
Im punktów się nie da odebrać :(
2 : 0 dla Aston ;/
atdhe.net/live-tv-3074.html
Aston Villa ma tyle szczęścia . Tu samobój , tu karny z kapelusza .
Villa chyba przekupiła sędziów w tym sezonie ;/
Ten sędzia jest jakiś poje**** , co sędziuje mecz Blackburn vs Aston Villa .
Już powinny być dwa karne dla gospodarzy .
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Już są :P