Komentarze użytkownika Czeczenia

Znaleziono 12725 komentarzy użytkownika Czeczenia.
Pokazuję stronę 205 z 319 (komentarze od 8161 do 8200):

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 03.08.2015, 09:58

Różnica była, w pojedynczym meczu. Finalnie oba zespoły skończyły marnie. Mówcie co chcecie, ale Anglia się w europie błaźni regularnie.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 03.08.2015, 09:51

Ale na koniec i Schalke i Chelsea skończyli przygodę z LM na tym samym etapie. Sam sobie odpowiedz wobec kogo były większe oczekiwania.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 03.08.2015, 09:41

A propos tej bundesligi, to przypomnę tylko, że Arsenal nie potrafił wyprzedzić w grupie ani Dortmundu, ani Schalke. Od Bayernu również wciry w 1/8.

Angielskie kluby w europie nie tworzą nawet iluzji dominacji. Zaraz mogą stracić jedno miejsce w LM i dopiero zacznie się w dupkach palić.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 23:35

Nie lubię meczów z Chelsea. Ciężko utrzymać koncentrację i nie przysnąć, bo na ogól wieje kiełbasą z murawy, tj. głównie kopanie się po nogach i miliony, miliony strat, autów, dośrodkowań w "koszyczek" i wszystkiego co najnudniejsze w futbolu.

Dzisiaj oczywiście się cieszę. Ale puchar? Ważniejsze jest, że Boss to w końcu zrobił - pokonał tego zarozumiałego Portugalczyka. Brawo Panie Wenger.

No i oglądało się to nieźle. Co prawda Arsenal zamknął się w drugiej połowie we własnym polu karnym, ale kontry były bardzo efektowne. Chamberlain? Życzę mu równie udanego całego sezonu. Nigdy nie był królem liczb, czas to zmienić. I nie mam nic przeciwko jeśli tylko pomoże mu w tym jego nowa, idiotyczna fryzura.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cazorla i Walcott z nowymi kontraktami 01.08.2015, 12:58

Davida Jamesa pamiętam z dwóch rzeczy. Z dalekich wyrzutów i odwracania głowy (żeby nie dostać) przy interwencjach. Maciej Szczęsny ostro z nim jechał na MŚ 2010.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cazorla i Walcott z nowymi kontraktami 01.08.2015, 12:39

Jeżeli Wenger mówi, że żaden piłkarz nie jest kontuzjowany, to wiele to mówi o roli Welbecka w nadchodzącym sezonie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cazorla i Walcott z nowymi kontraktami 01.08.2015, 12:37

Dzięki Chociaż tyle.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cazorla i Walcott z nowymi kontraktami 01.08.2015, 12:33

To już wolałbym powtórkę Magdy Gessler niż ten Anderlecht.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cazorla i Walcott z nowymi kontraktami 01.08.2015, 12:21

Qarol, a propos napastnika:


"W ostatnich trzech latach robił bardzo mądre transfery - uważa mistrz świata z 1998 roku. - W tym czasie podpisał kontrakty tak świetnymi piłkarzami jak Mesut Oezil i Oliver Giroud."

Komentowany temat: Oficjalnie: Cazorla i Walcott z nowymi kontraktami 01.08.2015, 12:20

Doktor

Oddać, nie oddać. Najpierw Roberta zapytaj co sądzi o twoim pomyśle.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cazorla i Walcott z nowymi kontraktami 01.08.2015, 12:18

Co mówi Petit, były zawodnik Chelsea? Bez znaczenia. Piłkarze to ogólnie głupoty gadają. Też jednak sądzę, że tylko 1 DM z prawdziwego zdarzenia w składzie to za mało.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cazorla i Walcott z nowymi kontraktami 01.08.2015, 12:13

Może nie przyjdzie nic, ale skoro spotkałem milionera na forum to staram się zakręcić.

Miałbyś world class playera, gorzej jeśli w pakiecie z żoną.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cazorla i Walcott z nowymi kontraktami 01.08.2015, 12:07

Doktor

Nie dawaj 70 mln za Lewego. Daj mnie z jeden, a resztę wydaj na inne głupoty. Po co Ci Lewy? Niech pokopie jeszcze.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cazorla i Walcott z nowymi kontraktami 01.08.2015, 11:56

To się bawią w tej Rosji.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cazorla i Walcott z nowymi kontraktami 31.07.2015, 15:08

I to jest wiadomość dnia.

Komentowany temat: Mecz o Tarczę Wspólnoty w TVN Turbo 31.07.2015, 15:01

I dobrze. Zastanawiałem się, czy będzie można zobaczyć to gdzieś w lokalu. Czy w ogóle gdziekolwiek prócz neta.

Komentowany temat: Oficjalnie: Dan Crowley wypożyczony do Barnsley 31.07.2015, 14:56

Uzdolniony technicznie 17-latek idzie się kopać po nogach w 3 lidze. Nieźle. Fani się cieszą, bo okrzepnie. Wolałbym żeby w piłkę grał. Okrzepnąć można w klubie, nawet w dojrzałym piłkarsko wieku.

A jak jeszcze nie będzie grał, jak to wypożyczenia Arsenalu, to w ogóle nie pozostanie nic, tylko załamać ręce nad jego losem.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 31.07.2015, 01:26

Ja to się nikogo nie obawiam. Najbardziej to obawiam się o Arsenal. Ale wiara jest.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 31.07.2015, 01:18

lays

Z Tottenhamie to obawiałem się Ramosa. Obawiałem się, że spadną. Ale to przykłady tylko.

Natomiast i Guardiolę i Kloppa zobaczyłbym w EPL. Ale też Bergkampa, chociaż może trochę na wyrost.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 31.07.2015, 01:08

Klopp to w kiblu skończy. Jak kebaba zje.

Bez sensu gadać o tym co wydarzy się za dwa lata. Może być ktoś przymierzany do City/FCB/AFC/Legii a każdy z tych klubów może przez dwa lata zdobyć tyle, że za dwa lata na rynku mogą być w grze Chelsea/Barcelona/Tottenham/Jagiellonia.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 30.07.2015, 22:36

Może na siłę chcą odpaść? Polskie kluby na odwrót.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 30.07.2015, 22:18

Ceran

Gdybyś oglądał, to wiedziałbyś, że TV akurat nie ma... A jak już jest, to... Idiota to idiota, 5:0 czy 0:3? Od wyniku meczu nikt nie zmądrzał. Siwych włosów czasem przybywa.

Oczywiście moim zdaniem walkower i ukaranie sprawców. Sprawców, bo nie tylko jeden i nie tylko kamień poleciał na murawę. Również bezdyskusyjna kara finansowa.

Aha, jestem przeciwnikiem zamykania stadionów, szczególnie za głupoty. Natomiast kiedy zdrowie piłkarzy jest nie tylko zagrożone, ale i naruszone, to co można innego zaproponować, niż kilkuletnia dyskwalifikacja z pucharów? Nie mówię żeby tak postąpić w tym wypadku, ale tak powinien stanowić regulamin. Ku przestrodze.

Komentowany temat: Wywiad z Wojciechem Szczęsnym w Rzymie 30.07.2015, 22:05

Każdy kto zna Wojciecha, zna jako medialne zwierze, może darować sobie czytanie tego lania wody. Jeżeli on to mówił, to przeszło 16 razy przez autoryzację.

Komentowany temat: Jon Toral wypożyczony do Birmingham City 30.07.2015, 22:02

Skończy mu się kontrakt i odejdzie. Nie ta pozycja, nie ten klub, a lata lecą.

Komentowany temat: Keown: Na Emirates Stadium jest inna mentalność 30.07.2015, 22:00

Sparingi, wyjazdy, cokolwiek - to bez znaczenia. Tarcza jest tylko przystawką do głównego dania. Teraz to sobie można gadać o mentalności, wpadnie kiepski mecz z WHU i pierwsi krzyczący "to nasz sezon" staną się Wenger-outami.

Nie podniecam się.

Komentowany temat: Neville: Drwiny Wilshere'a to najlepsze co widziałem 30.07.2015, 21:58

Żeby się podobało? Aż tak to nie. Raczej zrozumienie, w końcu to swój chłopak. Gdyby to wykrzyczał Koscielny to wyszłoby żałośnie. Nie dlatego, że Tottenham nie jest gównem, bo sam akurat tak uważam.

Po prostu piłkarze nie powinni być kibicami, a kibice piłkarzami (wiecie, w gębie). A że te dwa światy się czasem przenikają?

Prawdziwy kibic do końca życia, swojego albo drużyny, będzie nosił w sercu ukochane barwy.

Prawdziwy piłkarz do końca życia, swojego lub klubu, będzie nosił kieszenie wypchane banknotami i będzie całował herb klubu, który najwięcej da mu zarobić.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 30.07.2015, 09:14

A mnie ta liga mistrzów do niczego nie potrzebna. 6 razy oklep i na tym się skończy 20 lat czekania.

Zastrzyk gotówki jest równoznaczny z... zastrzykiem gotówki i nic więcej. Pieniądze można wydać rozsądnie i można je spuścić w kiblu. W Polsce tradycją jest to drugie rozwiązanie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 30.07.2015, 09:07

To tak, jakby każdy mieszkaniec Rzeszowa posiadał bilet, a na stadion nie przyszedł nikt.

Ale nie od dziś wiadomo, że kibice AFC na Emirates to największe dziadostwo w lidze. Czym mecz dłużej trwa, stadion co raz bardziej pustoszeje, bo każdemu się do domu śpieszy.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 30.07.2015, 09:00

A propos frekwencji, źródło stadiony.net:

"Kolejny argument dla kibiców, którzy coraz częściej czują się traktowani jako wyłącznie klienci. Okazało się, że Arsenal zawyżył swoją frekwencję o 174 tysiące (!!!) widzów, bo… kasa się zgadzała."

"Okazuje się, że więcej niż co dziesiąty posiadacz biletu/karnetu/zaproszenia nie przychodził na mecze. Realna frekwencja na przestrzeni całego sezonu 2013/14 to 53 788 osób, czyli o 5998 mniej niż Arsenal podawał. W rekordowym meczu przeciwko Fenerbahce oficjalnie podana widownia wynosiła 56 271, podczas gdy na Emirates było tylko 44 779 osób! W sumie na przestrzeni sezonu prawie 174 tysiące razy posiadacze wejściówek nie przyszli."

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 29.07.2015, 23:02

Najbardziej to mnie boli, tak a propos Wisły, przekłamywanie rzeczywistości. Chodzi mi o rewanż na Cyprze z APOEL-em i gadanie, że brakło ileś tam minut do LM.

Gówno prawda, Wisła grała takie dziadostwo i PRAWIE MEGA-FARTEM się prześlizgnęła. Kiepska sprawa tu mówić o pechu. Za to w Grecji pięknie przekręcona.

A dziś Lech? 1 i 2 gol to kryminał, ale naprawdę dało się dziś wygrać. Przynajmniej kiedy grali po 11. No, ale sytuacje trzeba wykorzystywać.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 29.07.2015, 22:55

Pamiętać to nie pamiętam, zresztą Widzew to nie moja bajka, ale od takiej Premier League to jestem starszy.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 29.07.2015, 22:38

Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat, przed nami Liga Mistrzów...

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 29.07.2015, 21:37

Czy przed chwilą TVP na serio wyemitowała reklamę sprayu na zamknięte powieki? Zwariowałem.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 29.07.2015, 21:30

Nie ma się co podniecać, to tylko 45 minut, ale nie takie Basel straszne, jak Lecha losowanie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 29.07.2015, 21:21

Wyrównanie, ale to wciąż gorszy wynik, niż ten przed golem gościa z Basel.

Ale bramka stracona przez Lecha to nawet zabawna nie była. Raczej wstydliwa.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 29.07.2015, 20:26

simpllemann

To przez Giroud.

Komentowany temat: Oficjalnie: Szczęsny wypożyczony do AS Romy 29.07.2015, 19:12

Na takiej samej zasadzie wychowankiem może zostać Bielik, który nie jest nawet wychowankiem swojego poprzedniego klubu.

Przepis wprowadzony tylko po to, by egzekwować wymaganą liczbę graczy "home grown" w kadrach zespołów.

A zawodnik HG to nie jest to samo co wychowanek, tyle.

Komentowany temat: Formalność dopełniona: Arsenal 1-0 Wolfsburg! 28.07.2015, 12:12

Widziałem dzisiaj koszulkę United, która wyglądała na przynajmniej bardzo dobrą podróbkę. 20 zł, ale po co mi koszulka United? Z drugiej strony zawsze mogła wpaść dyszka czy dwie, jakbym ją pogonił jakiemuś diabłowi.

Tak sobie gadam sam do siebie. Olać.

Komentowany temat: Mourinho: Arsenal przeznacza na wzmocnienia duże kwoty 28.07.2015, 12:09

Nie widzę tu niczego obraźliwego ze strony tego faceta.

W czym problem? Od czasu do czasu ktoś popadnie w euforię, bo "biedne" Atletico czy Borussia zagrają na nosie bogatym. No rzeczywiście, same biedaczki, gdzie każdy z tych klubów wydał przez ostatnią dekadę z pół miliarda złotych przynajmniej.

Komentowany temat: Formalność dopełniona: Arsenal 1-0 Wolfsburg! 28.07.2015, 00:14

Gorzej jeżeli rozwód wezmą. Wtedy tylko kierunek Łęczna pozostanie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady