Komentarze użytkownika Dawid04111
Znaleziono 13757 komentarzy użytkownika Dawid04111.
Pokazuję stronę 173 z 344 (komentarze od 6881 do 6920):
Nie wiem czy taki lepszy. Ja poki co wolę Mertesackera, bo wiem czego się po nim spodziewać. Miewa gorsze mecze, ale w obronie jest dość stabilny. Gdy Gabriel jest na boisku to nie czuję się pewnie, ale mam nadzieje że z biegiem czasu udowodni, ze jest lepszym obroncą niż Per.
Nie wiadomo, czy w takim klubie jak Arsenal również by grał tak jak w Soton. Nie wiadomo też czy ławka dla niego wchodzi w grę, bo jak na razie Coq nie zamierza oddać miejsca w XI.
Barca czy Real to nawet jakby grali towarzysko z zespołem 6 ligi to i tak by puścili.
Niby nie ma co narzekać, bo i tak pokazują dużo spotkań w naszym wykonaniu, ale z drugiej strony, jeśli o 18:30 gramy tylko my to chyba powinni pokazać nasz mecz w TV.
Mało kto wierzył, że z Aarona może być swietny gracz. KAżdy go wyrzucał w pakiecie z Wengerem, a Ramsey po prostu po kontuzji potrzebował czasu. Teraz prezentuje si9ę bardzo dobrze, tylko kontuzje blokują jego dalszy rozwój.
Jego próbki śliny Xavi juz pobrał. Za kilka misięcy będą wyniki i okaże się, że ma DNA Barcy.
Miło widzieć kontuzjowanych spowrotem. Może trochę pograją do końca sezonu. Diabyemu i Artecie jednak ciężko będzie zaliczyć chociażby kilka minut, bo skład jest bardzo szeroki i cięzko znaleźć dla nich miejsce chociażby na ławce.
Pitu88, mój również, nie licząc Walcotta. Rosa zasłużył na więcej minut i powinien grać częsciej IMO.
Co do samej wypowiedzi to mam nadzieje, że mecze z CFC i UTD będą potwierdzeniem tych słów. :D
Nie ma innej opcji niż 3 pkt. Najlepiej też, żeby obyło sie bez nerwówki.
Ospina- Bellerin, Mertesacker, Gabriel, Nacho- Coquelin, Ramsey- Walcott, Ozil, Alexis- Giroud
Chciałem gdzies wcisnąc Rose, bo zasłużył na grę ale po prostu nie ma gdzie. Ramseya ani Ozila na skrzydle oglądąć nie chcę. Walcott myślę, że w końcu zagra od początku, ale na więcej zmian w składzie nie liczę.
Typuje 3:0 dla gości po golach Giroud, Walcotta i wreszcie Coquelina :D
"Cabaye w Arsenalu?" odcinek 1258.
Nie, kiedys go chcilem, ale teraz ma juz swoje lata i nie jest to konieczy transfer.
Ciekawe czy nadal połowa tej strony go oddaje za 20 milionow jak to jeszcze było kilka miesięcy do tyłu. To samo tyczy sie Giroud czy Ramseya. Teraz jest moda na wyrzucenie Walcotta, ale i on wam udowodni, ze sie mylicie.
Ja osobiscie zawsze wierzyłem w tych panow (jedynie Giroud mnie czasem irytował) i teraz jestem zadowolony, ze wreszcie grają na miare oczekiwan.
Piękne bramki, zasłużone zwycięstwo.
Wazne zwycięstwo. TOP4 juz mamy, teraz szykuje sie walka o 2 miejsce i bezposredni awans do LM.
Nie dalo sie tak zagrac z Monaco na ES? Walczylibysmy o LM, a tak to znow TOP4, 1/8 i moze FA Cup.
DzejCoop, genialne hahahahah.
Podejrzawam, ze ten news napisany byl 1 kwietnia, a dopiero teraz przetlumaczony. Kto takie bzdety moglby opowiwdac.
Mimo wszystko jedno zdanie mnie zwalilo z krzesla:
"Raheem jest lepszy od Özila i od Welbecka prawdopodobnie też."
To ja powiem tak: Bayern jest lepszy niż Chelsea, a moze nawet niz Burnley. :D
Ale tez to strzelil. Nawet nie wiedziem kiedy ona sie znalazla w siatce.
SirAlex, nigdy nie patrz na tabele na k.com. :D
Teraz liczę ze Stoke nie przegra dzisiaj.
Bardzo dobry meca w naszym wykonaniu.Poprawili troche humor. Nie ma to jak rozchorowac na swieta i lezec caly czas w łózku...
Cieszy wysokie zwycięstwo. Teraz przerzucamy sie na Aston Ville a potem na Stoke.
Szczęsny "kontuzja" niczym Cesc, Rvp i Nasri.
Sklad trafilem w 100%, oby wynik nie byl taki jak typowalem.
Licze ze wygramy ten mecz.
Mi sie dzisiaj śnilo, ze Walcott strzela gola. Nie byl to mecz z LFC, a nawet to nie była bramka w barwach Arsenalu.
Cięzki mecz przed nami, bardzo cięzki.
Ospina - Bellerin, Koscielny, Mertesacker, Nacho - Coquelin, Ramsey - Ozil, Cazorla, Alexis - Giroud.
Typ: 2:2 (Giroud, Koscielny)
Oczywiscie nie obraziłbym się gdybysmy ten mecz wygrali, ale wyczuwam wyrównany mecz i remis.
Dla mnie najlepsze mecze to te w sobote. W niedziele nie lubie oglądac AFC a poniedzialek to juz w ogole..
Frytek ma racje. Wywalic Abou gdzies do 3 ligi nie byloby fair w stosunku do niego. Cala kariere u nas gral a teraz won? Trzeba mu dac kontrakt na innych warunkach i niech u nas sobie siedzi, a moze kontuzje zaczna go omijac.
Widzę, ze nikt juz u nas nie widzi miejsca dla Walcotta. Coz, jezeli odejdzie to najlepiej poza Anglie, bo jesli kontuzje beda go omijac, to moze nam strzelac gole w barwach np. Liverpoolu a tego bym nie przebolał.
Bardzo dobra informacja. Pytanie tylko ile Diaby wytrzyma.
Na pewno po tym sezonie nie odejdzie.
W Walcotta sie ten Sterling bawi. Nie nadaje sie na szpice a sie pcha. Ja osobiscie wole by Theo zostal i w nastepnym sezonie gral tak jak przed urazem.
Cieszy nominacja trojki kanonierow. Giroud wygra, Wenger i Coq nie.
Kazdy jest jakims zbabalcem, a mi sie prostacek trafil. Ciekawe dlaczego.
Ciekawie się tu zrobilo dzisiaj, nie powiem.
Mozna sie tego bylo spodziwac. Mysle, ze Diaby wroci do zdrowia na rewanzowy mecz 1/8 LM 2017/18.
Miło widzieć ich na boisku, szczególnie Diaby'ego. Liczę, że pojawi się jeszcze w tym sezonie na boisku, chociaż z ławki.
Maciar, pokaż co tam masz.
Hahaha Gibraltar gol :D
Spokojnie to nie koniec. Welbeck kontuzja, ale jeszcze grają z Włochami, calkiem mozliwe, że Walcott go zastąpi, a ten to chyba nigdy nie wrócil z reprezentacji bez urazu.
Liczę, że wreszcie Theo wróci do formy, zacznie regularnie grać i strzelać gole. Mój ulubiony Kanonier. Nie wiem, czy bez niego potrafiłbym kibicować tej drużynie. Jeżeli odejdzie on i Rosicky to już nic nie zostanie z tego Arsenalu, który pamiętam.
Dobry rezerwowy, ale na obecną chwilę to tyle. Nacho się rozwinął i jest po prostu lepszy niż Kieran.
Bardzo nie chciałbym odejścia Wojtka, tak samo Walcotta. Niestety obawiam się, że niedługo już ich u ans nie będzie.
Manchester raczej nam go nie odda mimo wszystko.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
P_95,
tak, na jeden mecz. Chyba, że grasz gdzieś poniżej 4 ligi i o to ci chodzi to nie. Ponizej 4 klasy rozgrywkowej wystarczy zapłacic za czerwoną kartkę, ale w następnym meczu już możesz grać.