Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2

Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 16.08.2015, 15:29, 5525 komentarzy

Za nami drugi mecz Arsenalu w nowym sezonie angielskiej Premier League. Spotkanie odbyło się na stadionie Selhurst Park, na którym rywalizowały ze sobą drużyny Crystal Palace oraz Arsenalu.

Przez pełne 90 minut meczu byliśmy świadkami doskonałego widowiska. Szybkie, składne akcje ze strony obu zespołów przysporzyły nam wielu emocji. Można było dostrzec, że obie drużyny są w pełni zaangażowane w poczynaniach na boisku, walcząc o każdą piłkę do ostatniego gwizdka. Lepszy w tym starciu okazał się jednak zespół Arsene'a Wengera.

Poniżej składy obu drużyn:

Arsenal: Cech - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin(65' Chamberlain), Cazorla - Alexis(75' Arteta), Ramsey, Özil(84' Gibbs), Giroud.

Crystal Palace: McCarthy - Ward, Dann, Delaney, Souare - McArthur(80' Bamford), Cabaye - Zaha(75' Chung-Yong), Puncheon, Bolasie(46' Mutch), Wickham.

4. minuta spotkania i już dogodna okazja dla drużyny Arsene'a Wengera. Ramsey podaje w polu karnym do Oliviera Girouda, jednak Francuz zblokowany.

6. minuta meczu, kolejna świetna szansa dla gości. Po rzucie rożnym Crystal Palace doskonałą kontrę wyprowadzili Kanonierzy. Mesut Özil zagrał do Alexisa, ale ten zmarnował idealną okazję sam na sam z bramkarzem. Wynik spotkania wciąż 0-0.

Dobry strzał Cabaye'a w 16 minucie, ale piłka trafia w ręce Petra Cecha.

Mamy pierwszą bramkę! Piękne dośrodkowanie Mesuta Özila, piękne złożenie się do strzału Oliviera Girouda i jest 1-0!

Piłka trafia spod jednej bramki pod drugą. Crystal Palace stara się wyrównać, ale obrona Arsenalu jest dziś świetnie dysponowana.

23. minuta i znów w rolach głównych Alexis Sanchez, dobry groźny strzał Chilijczyka broni McCarthy. Mija parę minut, wrzutka Monreala i kolejne pudło Sancheza.

Za nami 28. minut spotkania i mamy wyrównanie. Idealnym strzałem zza pola karnego popisał się Joel Ward.

Groźna sytuacja pod bramką Kanonierów, ale niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Dobra akcja w drugą stronę, ale wynik wciąż 1-1.

Kontra The Gunners, piłka trafia do Özila. Niemiec podaje do Ramseya. Walijczyk nieszablonowym zagraniem próbuje zaskoczyć golkipera Orłów.

Lee Mason doliczył 3 minuty, a po ich upłynięciu zakończył pierwszą część spotkania.

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Alan Pardew decyduje się na zmianę, Jordan Mutch wejdzie za Yannicka Bolasie.

49. minuta i mamy słupek dla drużyny gospodarzy! Wydaje się, że Crystal Palace lepiej weszło w tą drugą połowę.

55. minuta i mamy drugą bramkę dla The Gunners! Samobójcza bramka Delaneya i jest 1-2.

Dobra szansa dla Puncheona, ale Petr Cech na posterunku. 65. minuta, druga zmiana w tym spotkaniu. W miejsce zagrożonego drugą żółtą kartką Coquelina wejdzie Alex Oxlade-Chamberlain.

Piękna akcja gości. Po raz kolejny Mesut zagrywa do Aarona Ramseya, ale Walijczyk strzela nad poprzeczką.

75. minuta, szansa dla gospodarzy. Strzał Wickhama, ale bardzo niecelny. Dobra szansa na zrobienie zmian w tym meczu, Mikel Arteta za Alexisa Sancheza oraz Lee Chung-Yong w miejsce Wilfrieda Zahy.

Rzut rożny dla drużyny Crystal Palace w 88. minucie i zakotłowało nam się pod bramką Kanonierów. Kolejny groźny strzał głową ze strony piłkarzy Orłów, ale piłka ląduje w rękach golkipera The Gunners.

90. minuta, świetna szansa Cazorli. Hiszpan strzela, ale doskonale broni McCarthy.

Minęło 3 minuty doliczonego czasu, więc Lee Mason gwiżdżę po raz ostatni w tym spotkaniu.

Crystal PalaceRaport pomeczowy autor: źrodło: własne
lays komentarzy: 3987123.08.2015, 01:13

NOWY NIUS, PISZCIE TAM

arsenallord komentarzy: 29689 newsów: 11723.08.2015, 00:54

Fabs---> Cresswel to bardzo dobry LO. Słabszy mecz w jego wykonaniu.

MG---> Welbeck sam do nas nie przyszedł.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 323.08.2015, 00:51

Ale beka z tego meczu West Hamu. Bronienie na poziomie ekstraklasy. Nie dziwie sie, ze padl tam taki hokejowy wynik. A ten cresswell to kolejne zlote dziecko angielskiej pilki.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 323.08.2015, 00:38

No ja miałem podobną sytuację tyle ze mi wypłacił na szczęście. Nie była to duża suma ale musiałem stać pół dnia.

sebastix11 komentarzy: 599223.08.2015, 00:35

kto poleci jakiś dobry thriller najlepiej jakiś chiński albo koreański ?

kamilo

Ja od czwartku oglądałem serial:"Glina". Kiedyś widziałem dosłownie 2-3 odcinki w telewizji, później o nim zapomniałem. Właśnie przedwczoraj sobie przypomniałem i masakracja, tak mnie wciągnął. W każdej możliwej chwili oglądałem :D Jeden odcinek to tak 40 minut, a dzisiaj obejrzałem z 5-6 :D Niestety skończyłem na ostatnim odcinku, a kolejnej serii nie ma.

P_95 komentarzy: 66123.08.2015, 00:26

@arsenal159
niby sa te inspepkcje pracy na czysto w Niemczech. To jest zdumiewajace, ze ktos dzis Ci mowi, ze Polak Polkakowi wrogiem, a potem probuje Cie wyrolować. Pieniadz rzecz nabyta. Jak rzeczywiscie sprobuja mnie oszukac zedre sobie skóre, żeby czlowieka po prostu zniszczyć

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29723.08.2015, 00:24

Możesz mu dać w ryj, czym możesz sobie narobić kłopotów.

kamilo_oo komentarzy: 2356723.08.2015, 00:24

Polecicie jakiś dobry film?

kamilo_oo komentarzy: 2356723.08.2015, 00:22

Tylko w ryj możesz mu dać, nic więcej

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29723.08.2015, 00:19

P_95

W sumie, to chyba nic mu nie możesz zrobić, skoro na czarno. Pewnie niejednego już tak oszukał.

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 323.08.2015, 00:15

Arsene-All @arsenalbarclays Aug 19
12 days before the end of the transfer window. I remember when I said in July we have to sign a CDM & CF : "be patient" was the answer I got

kamilo_oo komentarzy: 2356723.08.2015, 00:13

facebook.com/polishtrolls/videos/vb.296731610453866/734703049990051/?type=2&theater

A chłopak był w Interze

P_95 komentarzy: 66123.08.2015, 00:11

czesc panowie pracowalem w Niemczech kilka tygodni na czarno. macie jakies pomysly jak sie dobrac kolesiowi do skory, zeby mi zaplacil?

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 123.08.2015, 00:11

Kolejny świetny mecz Mahreza. Słupek i gol.

kamilo_oo komentarzy: 2356723.08.2015, 00:10

Ale brameczki w Ekstraklasie "stadiony świata"

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 123.08.2015, 00:06

Trequartista, można mu zaufać jak panu na swoim avatarze.

MarkOvermars komentarzy: 912323.08.2015, 00:05

Simpllemann

Ale Carl się spóźnił, masakra

mar12301 komentarzy: 2311523.08.2015, 00:04

Trequartista

Nie. Jak każdy inny co coś tam napisał o Benzemie.

skrobinho komentarzy: 3810 newsów: 223.08.2015, 00:04

Treq
Żaden nie jest wiarygodny :D

Info od Sky Sports albo BBC to już może dawać nadzieje, ewentualnie L'equipe jeśli chodzi o Francuzów, ale tak to nie ma co się napalać :D

Trequartista komentarzy: 536623.08.2015, 00:01

Ten Włoch, co pisał o Benzemie to wiarygodny jest?

skrobinho komentarzy: 3810 newsów: 222.08.2015, 23:58

Wanyama jako zmiennik Coq'a jak najbardziej.
Ale to też nie taki typowy DM, bo z przodu też umie zagrać.

Ja to chciałbym jakiegoś Iturraspe czy Kramera :/

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 322.08.2015, 23:54

sfaulował w polu karnym. Zawodnik miałby sytuacje sam na sam

AaronLieber27 komentarzy: 612722.08.2015, 23:54

Wanyama to nie top na swojej pozycji ale i tak nikt lepszy nie przyjdzie

MarkOvermars komentarzy: 912322.08.2015, 23:53

Jenkinson zasłużył na czerwo bo nie widziałem akcji?
...

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29722.08.2015, 23:52

Brać Wanyame! Świetny zawodnik.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 23:50

Wanyama tells Southampton he wants to leave, say Sky Sports.

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29722.08.2015, 23:49

Ładny dzisiaj wynik Bournemouth, nie ma co.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 23:48

Fabrizio Romano @FabrizioRomano
1,5ME for 1-year loan: #Juventus bid for Cuadrado to Chelsea (@DiMarzio) #CFC

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 23:38

Cresswell podarował 2 gole, Jenkinson kolejne 2, a z nami WHU grał jak mistrzowie catenaccio. Kuźwa akurat w meczu z nami musiał im wyjść mecz sezonu.

Resoviak77 komentarzy: 155322.08.2015, 23:38

youtube.com/watch?v=gR2_4O0mogo

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 322.08.2015, 23:37

JanikK
Kuszczak to dopiero zaszalal. A nie tam jakies wolne :D

Resoviak77 komentarzy: 155322.08.2015, 23:33

Alexis Sanchez: "Nie oglądałem piłki nożnej w TV, gdy byłem mały. Ciężko pracowałem, aby pewnego dnia ludzie mogli oglądać mnie"

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 222.08.2015, 23:32

Jakby ktos miał ochotę obejrzeć free kicka sprzed miesiąca to niech zanurzy się w tej magii
vine.co/v/eiF9eM3Pwdp

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 23:32

Tragiczny mecz Jenkinsona. Przy bramce na 3-2 dał się zjechać jak dziecko. Później błąd, czerwona kartka i karny dla Bournemouth.

Resoviak77 komentarzy: 155322.08.2015, 23:25