Komentarze użytkownika Dominik11
Znaleziono 21007 komentarzy użytkownika Dominik11.
Pokazuję stronę 279 z 526 (komentarze od 11121 do 11160):
http://armatki.net/listen-the-money-talk/
Poczytajcie sobie nieźle Kroenke sobie żyje w Arsenalu.
298 akrów (około 12059 arów, 1205968m?) powierzchni, potężny stadion mieszczący 80 000 kibiców (same miejsca siedzące) ? nad którym rozpościerać się ma 120-jardowy (110-metrowy) zaokrąglony ekran ? przykryty 19-akrowym (768-arowym) przezroczystym panelem, a do tego: sześciotysięczna sala koncertowo-konferencyjna, 2 500 domów, 300-pokojowy hotel, 25 akrów (1011 arów) przestrzeni zielonych, a także ponad 1 500 000 stóp kwadratowych (1393 ary) powierzchni przeznaczonej na gabinety, biura i miejsca sprzedaży ? na to właśnie, w dużym skrócie, idzie znaczna część majątku Arsenalu. To znaczy, majątku pana Kroenke, ma się rozumieć.
Taki stadion buduje Kronke no to wiadomo gdzie kasa idzie
Don Balon: Alexis Sanchez latem przyszłego roku może zostać piłkarzem Realu Madryt.
Już o widzę no chyba ze Man City nie będzie go chciało za rok.
- Czy możemy wygrać ligę? Tak, to jest możliwe - przyznał Arsene Wenger w rozmowie z Telefoot.
http://firsteleven.com/aktualnosci/6661,paris-saint-germain-moze-zostac-usuniete-z-ligi-mistrzow
On this day in 2013, Özil became an Arsenal player. 164 games, 32 goals, 57 assists, 3 FA Cups & 3 Community Shields.
Vidal on Alexis
He was NOT close to joining Man City. It was all made up and had not told [his team-mates] that a transfer was done.
Menedżer Arsenalu, Ars?ne Wenger, wypowiedział się na temat niedoszłych transferów Thomasa Lemara i Alexisa Sáncheza.
W ostatnim dniu okna transferowego zrodziło się spore zamieszanie wokół Lemara. Niemal do ostatnich chwil walczyły o niego Arsenal oraz Liverpool, a ?Kanonierzy? mieli oferować nawet rekordowe dla siebie 92 miliony funtów.
Transakcja nie została sfinalizowana, a media rozważały dwie możliwości: piłkarz odrzucił ofertę Arsenalu, ponieważ chciał przejść do ?The Reds? lub to londyńczycy wycofali się z rozmów mimo porozumienia, ponieważ uznali, że jest za późno na dopięcie transferu. Teraz wszystko tłumaczy Wenger.
- Lemar? Zawodnik wybrał pozostanie w AS Monaco. Nie chcę mówić zbyt wiele. Należy uszanować to, co zostało powiedziane przy negocjacyjnym stole. Wiem, że żyjemy w erze transparentności, ale na pewnym poziomie musisz respektować każdego - stwierdził Francuz w rozmowie z ?beIN Sports?.
Następnie Wenger skomentował sytuację Alexisa Sáncheza i Mesuta Özila. Kontrakty obu graczy wygasają wraz z końcem sezonu i nadal nie zostały przedłużone. O ile Niemiec wyrażał chęć pozostania na Emirates Stadium, tak napastnik był nieustannie łączony z przenosinami do Manchesteru City. Transfer miał być już naprawdę blisko, a kluby rzekomo osiągnęły porozumienie, ale menedżer ?The Gunners? ma inne zdanie na ten temat.
- Nie było wcale tak blisko. Trudno mi o tym mówić, ponieważ to, czego chcę teraz, to zawodnik skoncentrowany na swojej karierze, na dobrym sezonie i na Arsenalu. Zawsze najpierw myślę, upewniam się, że moje zaangażowanie jest na oczekiwanym poziomie nałożonym przez ludzi, którzy mi ufają. Po stronie piłkarzy musi być dokładnie tak samo.
- Nie mogę wam powiedzieć wszystkiego, co się wydarzyło, ponieważ gdy decydujesz się oddać piłkarza takiego kalibru, musisz go zastąpić, bo inaczej nikt by nie zrozumiał, dlaczego pozwoliłeś graczowi odejść. Jeśli nie możesz tego zrobić, zatrzymujesz zawodnika i poświęcasz się finansowo, ponieważ koniec końców chcesz mieć zespół z dobrym potencjałem i dużą jakością. Zatem Alexis Sánchez, tak jak i Mesut Özil, wchodzą w ostatni rok swoich kontraktów. Albo w trakcie sezonie znajdziemy sposób, by przedłużyli umowy, albo odejdą w przyszłym roku za darmo.
Dyrektor Barcelony: Liverpool chciał 200 milionów euro za Philippe Coutinho
?Alexis Sanchez does not want to play for Arsenal again. Man City are planning to sign him in January.
Z arsenalfantv Zweryfikowano na Instagramie
Arsenal wystosował wczoraj ofertę w wysokości 92 milionów funtów (100 milionów euro) za Thomasa Lemara. Monaco zaakceptowało tę transakcję, ale zawodnik z Księstwa nie zdecydował się na ruch do "The Gunners".
Arsene Wenger wypowiedział się na temat tej sytuacji. Francuz powiedział:
- Nie będę mówił za dużo. Kiedy negocjujesz z kimś, a on nie zgadza się na Twoje warunki, musisz to uszanować. Wiem, że żyjemy w erze przejrzystości, ale na pewnym etapie musisz respektować wszystkich, którzy podejmują inną decyzję niż Ty byś chciał.
Barcelona have now Ozil as their target. Arsenal want at least ?60m.
[COPE]
Ja dałbym szansę Chambersowi gorzej nie zagra niż Holding i Bellerin a może występować na tych pozycjach co grają Hector i Rob .
Musimy wrócić do ustawienia 4 obrońcami i bo to 3 nam nie wychodzi owszem w tamtym sezonie pod koniec wygrywaliśmy ale i 4 też to w poprzednich latach robiliśmy .
http://transfery.info/105239,media-zamieszanie-z-alexisem-byl-juz-podpis
Alexis już praktycznie w 95% był piłkarzem Man City.
Daily Star: Giroud nie przeszedł do Evertonu, ponieważ jego żona się na to nie zgodziła!
Dziękujemy ci żono .
@Simpllemann: To nie Live zagrało super tylko AFC grali katastrofalnie .
Live nie zagrało jakoś super meczu grali średnio bym powiedział ale my to już jest szambo co my graliśmy w niedzielę .
Jeśli Alexis ma klasę to powinien dać z siebie 100% przez ten sezon i odejść jak będzie chciał i nikt z kibiców nie będzie miał do niego pretensji.
@Qarol: Sorry nie zauważyłem .
Cech/Ospina
Kola/Monreal
Kos/Mustafi/Holding/Per
Belle/Debu
Xhaka/Coq
Ramsey/Eln
Özil/Iwobi/Jack
Nelson/Theo
Giroud/Welb
Lacazette
Alexis
Tak nasza kadra wygląda nie ma tragedii jeszcze żeby za sterami był odpowiedni trener.
@Qarol: Jeszcze Ozil Jack mogą odejść za darmo.
@emelkan99: Miał staty dobre i jako tako grał jak był Santi ale od kiedy nie ma Cazorli Ozil się posypał.
A co do Ozila on nie jest typem który zapiernicza w meczu to wszyscy wiedzieliśmy zobaczcie sobie mecze w Realu tak samo było.
@KingOfLoyal: Jak by kosztował 50 mln to nie było by go nas .
beIN SPORTS: Riyad Mahrez obecnie jest w Londynie. Chelsea? Spurs? Arsenal?
http://armatki.net/kroenke-nie-kupilem-akcji-arsenalu-zeby-wygrywal-trofea/
Sky Sports: Ross Barkley był o krok od podpisania kontraktu z Chelsea. Był już nawet na testach medycznych, w trakcie których się rozmyślił i postanowił wrócić do Evertonu.
Trzeba iść spać rano wstanę może Messi już będzie u nas
Przynajmniej dziennikarz BBC jest obok stadionu Manchester City a u nas nikogo nie ma
@darek250s: Ja też nie ale wstawiłem.
@imprecis: Lacazette ratuje ocenę bo ban Atletico .
Mahrez, Lemar , Seri ose Draxler mund të transferohen në Arsenal deri në mbylljën e afatit kalimtar !
BBC
Z Fb tylko nie mogę znaleźć wersji Angielskiej mniej więcej chodzi o to że Mahrez Lemar Seri Draxler ktoś z nich może jeszcze przyjść do Arsenalu BBC
Powrót do starej formacji i kupno Mahreza na skrzydło rozwiązało by problem jeden ale zawsze jeden mniej
Super sezon się szykuje
Alexis wkurzony ze nie odszedł do City
Kadra słaba
Trener beznadziejny
Zarząd fatalny
Kontuzje
@Wojakus: I dobrze jak mają wychodzić i tak grać jak z Live to niech nie wychodzą .
@darek250s: Jeśli to prawda i nagle by odszedł do Man City to trzeba zarząd za jaja powiesić bo jedno go sprzedać a co innego nikogo nie kupić w jego miejsce.
Jak by tak bardzo chciał Arsenal Lemara i Lemar do nas to jakoś udało by się załawić do 24 .
@pauleta19: U Theo problemem jest tyg .
Ci piłkarze odeszli
Sanogo ?? Toulouse
Szczesny ?? Juventus
Gabriel ?? Valencia
Gibbs ?? West Brom
Chamberlain ?? Liverpool
Przyszli
Lacazette i Sead.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@ziomek1245: Ale Kroenke zabiera kasę i wydaje na stadion też czytałem ale wiadomo że Kroenke doi Arsenal ile się da .