Komentarze użytkownika Dziadyga

Znaleziono 12586 komentarzy użytkownika Dziadyga.
Pokazuję stronę 2 z 315 (komentarze od 41 do 80):

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 19.04.2026, 09:31

@GreKa napisał: "Dla zdrowia lepiej :)" @vitold napisał: "Szukaj pozytywów - zazieleni się szybciej."


Haha racja :)

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 19.04.2026, 09:19

A jeszcze jakies potezne ulewy u mnie zapowiadają w tych godzinach,deszcz potrzebny,bo i dobre 3 tyg nie spadł,ale akurat w czasie meczu znając zycie antena nie bedzie działać xD

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 19.04.2026, 09:19

Od rana mam dziś dobry humor,oby tylko nie był spieprzony kolo 18 i pozniej.. xd

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 18.04.2026, 21:06

Ja tam się jutrem nie podniecam,wszystko okaże się po meczu,nie ma co ani pompować,ani dobijać.Sklad i początek meczu dużo powie.

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 18.04.2026, 17:50

@Marzag napisał: "większość nie dawała mu szans w tym że on kiedykolwiek w top4 z tym klubem będzie."
I będąc szczerym,gdyby nie ta latka zbawcy,bo był asystentem u łysego to nie dotrwał by 2 sezonów,bo też była katastrofa gra,wyniki cienkie,Burnley nas j**bało.

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 18.04.2026, 17:48

@Marzag napisał: "Hype na Artete nie było wcale, on był traktowany jako ciekawostka, utalentowany młody trener ale fajnie że grał w Arsenalu. To w trakcie prowadzenia klubu udowodnił swoją wartość z nawiązką, większość nie dawała mu szans w tym że on kiedykolwiek w top4 z tym klubem będzie."
Nie,nie było hypu xD wszędzie się podniecali,że szlify u łysego i z automatu będzie kozak xD bo jeszcze u Wengi i Moyesa.

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 18.04.2026, 17:05

@Damper napisał: "Zadziwia mnie ten hype na Fabregasa. Facet wydając na transfery więcej niż czołówka walczy o piąte miejsce w słabej lidze, a ludzie traktują go jak jakiegoś cudotwórcę, który z biednego kopciuszka zrobił potwora."
Podobny hype był na Artete tylko dlatego,że był ASYSTENTEM łysego xD i nie mówię,że Fabregas dobry czy zły,ale są lepsi po prostu.

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 18.04.2026, 16:53

Kot Nimbus wytypował na jutro remis,więc jestem spokojny.

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 18.04.2026, 13:52

@alexis1908 napisał: "to trzeba było iść po Sesko Słoweniec robi fenomenalną robotę zdecydowanie najlepsza 9 na świecie w tym momencie ;)"
Do tej pory żal i główeczka i potrafi minąć 5-6 przeciwników dryblingiem lepszym niż Mess,no i podanie klasa na 80 metrów nawet i skutecznosc piorunująca.Manchester wiedział co robi i za rok mistrz.

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 18.04.2026, 13:47

@Furgunn napisał: "Ja dziś całym sercem za Brighton :D"
Jak będzie już mecz,to też xD

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 18.04.2026, 13:40

@Regulus napisał: "Gyokeres jest!"
Oczywiscie.

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 18.04.2026, 13:29

@Furgunn napisał: "Może Ring of fire? Casha"
Też może być jak ma być fire :D

A teraz pszczółeczki po wygraną,lubię ich :]

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 18.04.2026, 12:57

@Furgunn napisał: "Co tam Arteta powinien puścić zawodnikom na dużym ekranie?
Miasto w ogniu, Quo vadis, a może coś bardziej symbolicznego jak Twin Peaks ?"

Bardziej w słuchawkach coś w stylu Bon Jovi Livin' On A Prayer :P

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 18.04.2026, 12:54

@alexis1908 napisał: "Przecież jak my wyjdziemy i będziemy czekać na bledy przeciwnika/rożne to city nas zleje jak w finale ;) trzeba im narzucić swoje warunki gry. Tym bardziej oni pod presją przeciwnika się gubią co pokazał dwumecz z realem."
Będziemy czekać na ich błędy a to będą nasze błędy jak co mecz po 5-10..To trzeba wyjsc zdecydowanie i zaskoczyć łysego jakims pressingiem i mocną grą.Ale co Ja tam wiem :D

Komentowany temat: Decydujące starcie: Manchester City vs Arsenal 18.04.2026, 08:21

Co tu ukrywać.Najważniejszy weekend sezonu.

Komentowany temat: Pozytywne wieści na temat zdrowia Madueke 17.04.2026, 17:47

@Power10 napisał: "Gervinho 2.0 kto dał się nabrać na jego talent ? :D"
Trener.

Komentowany temat: Thierry Henry: Arsenal musi pokazać ogień na Etihad 17.04.2026, 09:05

Trzeba wyjsc z jajami na ten mecz,bo na 0-0 jak wyjdą to są już przegrani.

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 17.04.2026, 08:58

@vitold napisał: "i to obrażanie, pisanie o onanizacji do plakatów Gyokeresa i o lepkich paluszkach, nie zmienianiu majtek od paru dni. On naprawdę łapie się na tego Gyokeresa xD widać że świeży hehe"
Ten sam styl pod każdym względem.Zycia nie ma to tu musi się wykazać xD

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 17.04.2026, 08:00

Ten Remulus 140 komentarzy w 1 dzień? To tylko tak Marzag potrafi xD

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 16.04.2026, 16:31

To jest faktycznie choroba psychiczna jakąś xD

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 16.04.2026, 16:08

Ten cały Remulus to Marzag xD

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 16.04.2026, 13:11

@Theo10 napisał: "Co było fartownego w tej bramce? Świetnie wypracowana sytuacja przez Gabiego z klinicznym wykończeniem Kaia, która skutkowała zasłużoną wygraną."
Nie no,nie chodziło mi o bramkę tylko o zwycięstwo w ostatniej akcji,gdzie jednak bramkarz nas ratował wtedy,czyli Raya.
Czyli było jedno zwycięstwo bardzo wymęczone i 4 mecze bez wygranej niestety,to nie zapowiada dobrze.

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 16.04.2026, 09:41

Można wierzyć w latającego potwora spaghetti,można wierzyć we wszystko,ale jeśli na 5 ostatnich meczów wygrywamy jeden na farcie w 90+3 będąc tam sporo gorszym,strzelajac 3 gole w tych meczach w tym jeden z karnego,to jak zawsze podchodzę z analizą realistyczne i jak nagle nie będzie cudownej formy(a z czego ją znaleźć?) to nie ma zbytnio argumentów na niedzielę np.Chlodna kalkulacja.

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 16.04.2026, 09:35

@ozzy95 napisał: "Teraz na myśl o dwumeczu z Atletico mam obawy, że największy haramball dopiero przed nami."
Da się bardziej? :o

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 16.04.2026, 08:22

@adek504 napisał: "Odpowiem krótko, wierze!"
I belong to Mikel!

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 16.04.2026, 07:44

Ale z czego tu się cieszyć? Tylko z awansu,a Mikel tak szczerzyl zęby jakby faktycznie wznosił za chwilę jakiś puchar(chyba za najlepszy haramball xD) żenada do kwadratu,bo koleś tak się zafiksowal ze swoją sekta,że kompletnie nie ogarnia,że piłka powinna dawać radość i już zapętlił się,nie wiadomo czy to piłka nożna,czy rugby a może futbol amerykański,bo Ja nie wiem w co my gramy.Nibyvw piłkę,bo jest na boisku,ale mogła by być jajowata piła i na to samo wychodzi.

Komentowany temat: Declan Rice: Kogo obchodzi, co myślą inni? 16.04.2026, 07:34

Trochę głupoty gadasz Ryż.

@Be4Again napisał: "Pomyśleć, że Olise mógł być nasz..."
I kopał by się po czole.

0-0 przewidziałem.

Kai jak udał xD

Oni nie trenują nic,oprócz trzymania długopisów xD

@Marzag napisał: "Ty to byś spalił ten klub do popiołu byle by Gyokeresowi było dobrze :P"
A czy Ja gdzie Gyokeresa wspominałem? Ach te urojenia xD

@Thoneick napisał: "Moja do mnie.
Wiesz jaka jest dzisiaj różnica między Tobą, a Arsenalem?
Ty dzisiaj coś wsadzisz xd"

Po co marnujesz czas? Idź,będzie lepsza rozrywka.

@executer1 napisał: "Arteta na tej lini jest bardziej rozchwiany emocjonalnie niż kobieta po traumach. Na dobre by nam wyszło jakby dostał czerwoną kartkę i był jak najdalej od lawki bo wprowadza chaos jedynie"
Najlepiej jak najdalej od ławki w nast sezonie.Czyli w innym klubie.

Zaraz idę spać,ledwie oczy mam otwarte xD czemu te mecze Arsenalu tak późno..najlepsze na bezsenność.

@enrique napisał: "Nie, bo samo granie w LM to jest mega kasa, wygranie zaś to byłby bonus który byłby fajny, ale nie jest wymagany."
Też tak uważam,że tak myślą.Zarabiaja hajs,rekordowe pieniądze od sponsorów i w dupie mają.

@Bergkamp85 napisał: "Włodarzom to pasuje, jak są skłonni zaproponować Artecie bodajże 15 milionów za sezon, bez względu jak skończy się ten sezon"
Bo są po**ebani.

Jak to jest ten fajer to co jak nie będzie xD

10 minut dobre i znowu pazdzierz :(

Nędzna cisza na tym stadionie..

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady