Komentarze użytkownika Dziadyga

Znaleziono 11217 komentarzy użytkownika Dziadyga.
Pokazuję stronę 208 z 281 (komentarze od 8281 do 8320):

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 00:31

Sterling niby 26 lat ale wydaje mi się że gość już nie ma zbytnio motywacji do jeszcze lepszej gry i rozwijania swojego talentu. Mimo dalej młodego wieku jak na człowieka to piłkarsko wydaje sie,że już gra wieki i jest już znużony(?) powoli.
Dlatego Ja jestem na nie,wolę 2-3 lata młodszego,ale głodnego gry i rozwijania się.

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 20:19

Typowy Arsenal.A tydzien temu pisało się,że trzeba zaczekać,bo jedna jaskółka wiosny nie czyni i niestety..znowu słaba gra,cisną nas niezle te mewy.Ja nie wiem o co chodzi z tym zespołem.Przeciez to od wielu lat juz tak jest,że po jakims wygranym waznym meczu(nawet za Artety) po chwili,czyli na nastepny mecz zupełnie inna druzyna - gorsza.

Gabon zmienił imidż i jak zwykle wtedy niewidoczny,bo strzelił w Derbach to teraz mysli,że jak nic nie strzeli przez 2-3 miesiące to będzie okej..

No niestety czy to te gwiazdorki tak powodują,że jest wtedy taki spust energii po waznym meczu czy zaden trener nie potrafi zmotywowac(bo nie mamy teraz i nie mielismy 2-3 lata temu fachowca z jajem).

Ale problem jest.

Komentowany temat: Nabrać rozpędu: Brighton vs Arsenal 01.10.2021, 20:15

@Paul77 napisał: "Lacazette ma coś na pieńku z Arteta i to już w tamtym sezonie było widać. Odejdzie na pewno."


Po prostu gosc jest słaby + ma niecały rok kontraktu,to olewa i nie chce budowac składu na takich.Jak za Artetą nie jestem tak w tym przypadku nawet sie z nim zgodze.

Komentowany temat: Nabrać rozpędu: Brighton vs Arsenal 01.10.2021, 12:38

@Matelko napisał: "Tego dnia w 1996 roku Arsene Wenger oficjalnie został menadżerem Arsenalu!"


Szkoda,że nie da się cofnąć czasu i juz jako bardziej świadomy człowiek jak obecnie a nie wówczas dzieciak na nowo mógł to wszystko na nowo oglądać i podziwiać

Boś cienki jestes,to dlatego.

Komentowany temat: Strzał z armaty: Przemysław Rudzki 29.09.2021, 20:17

Dlaczego jest Pan tak uprzedzony do Arsenalu? Z powodu tego,że zalezy Panu,że taki klub jak Arsenal zasługuje na wiecej stąd ten hejt czy po prostu z powodu braku sympatii do klubu(kazdy moze lubic kogo chce)

Komentowany temat: Arsenal dominuje w derbach! Zwycięstwo z Tottenhamem 3-1! 28.09.2021, 22:52

Juz sobie wyobrażam co by sie działo,gdyby Arsenal przegrał u siebie z takim Szeryfem :D a juz wysmiewania w necie z klubu nie było by konca a tu znając życie z Realem obejdą się łagodnie a tu trzeba miec beke,że taki klub z tradycjami dostaję od kopciucha.

Komentowany temat: Arsenal dominuje w derbach! Zwycięstwo z Tottenhamem 3-1! 26.09.2021, 20:31

A i jeszcze cieszy ten Ramsdale jak napisałem niżej,nie byłem zbytnio zadowolony z tego transferu,ale tez potrafił fajne piłki w Wisienkach i w Szabelkach wybronić,tu mysle,że bedzie bardziej ustabilizowany.

No i zapomniałem dopisać,że juz nieraz tu pisałem przed banem jeszcze i kilka osób również,że jak nie ma Pepe to od razu gra idzie szybko do przodu.Pepe to jest hamulcowy tego zespołu,do tej ligi sie nie nadaje.Wezcie przyrównajcie go a pewnego mudzynka z Newcastle na skrzydle jakie cuda robi i tak skrzydłwoy powinien grac..
A wiec Pepe nie było to kolejny raz potrafili szybką piłke zagrac,bez bzdurnego holowania.

Komentowany temat: Arsenal dominuje w derbach! Zwycięstwo z Tottenhamem 3-1! 26.09.2021, 20:27

Napiszę tak :

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu,szczególnie pierwsza połowa oczywiscie,bo w drugiej w naszym stylu od kilku lat,jesli wygrywamy z kims z czołówki to się cofamy i szukamy tych kontr,ale wtedy gra juz nie jest zbyt płynna.Ale w ogólnym rozrachunku tak powinnismy grac jak w 1 połowie,z energią z pasją z głodem gry,trzeba BIEGAC ,jesli chce sie cokolwiek osiągnać,to muszą zrozumieć.

Na wielki + jak do tej pory nasz blondasek w bramce.Od niego emanuje taki mega spokój jak od Emiego Martineza i o to chodzi.Nawet podobne postury mają i odwaga przy stałych fragmentach.Przecietnial Leno oby tylko na myszka miki.
Smith też pokazał błysk w koncu,bo juz mnie od jakiegos czasu troche irytował.Saka również w koncu sie przełamał,po bodaj 20 meczach w PL bez bramki,oby to go obudziło,bo lubie Bukayo,ale smiano sie z Iwobiego a w liczbach niczym od sporo czasu się nie różnią.
I obrona oczywiscie pozytywnie.Widac tam pasje i poswiecenie.Japonczyk gra sercem i pracowity jak typowy Azjata i o to chodzi.White-Gabriel na ten moment tez wygląda ta para pozytywnie i jakby grali ze soba od dłuższego czasu.White widac,że chłop jest pewny i jak narazie spoko.
Jedyny minus tego meczu to stracony gol,bo fajnie by było ich do 0 dojechac.

Mecz niezwykle pozytywny,nawet cieszył ten Arteta jak spontanicznie skakał na tej ławce.Oby tak dalej!

Komentowany temat: Arteta: Nasi kibice są wyjątkowi 23.09.2021, 15:02

Już tak nie liz kibicom wiadomo czego,bo i tak się nie podliżesz :D mimo 3 wygranych z rzędu gramy praktycznie najgorszy futbol w całej lidze i nie powinno Cię tu być,chyba,że max jako asystent managera.

Pozdrowionka Arti.

Komentowany temat: Wygrana 3-0 z Wimbledonem i awans do 1/8 Carabao Cup 23.09.2021, 11:46

@GKS_AFC napisał: "jakbys nie wiedział to kibicuje Arsenalowi i Realowi. Więc to logiczne że glownie pisze o Arsenalu i Realu.
A zresztą to o gorszych pierdołach nawet niezwiązanych z piłką piszą."



Nic mi do tego,tylko stwierdziłem fakt,że same plotki o Realu dajesz i jaranie sie ich piłkarzami.Nawet jak Arsenal przegrał mecz i wiekszosc narzekała w tym czasie w tym Ja np,ze styl jakis słaby czy coś to miedzy tymi wiadomosciami w tym całym gąszczu było....jakies Twoje info związane z Realem :D dla mnie smieszne,ale rób jak uważasz.

Komentowany temat: Wygrana 3-0 z Wimbledonem i awans do 1/8 Carabao Cup 23.09.2021, 00:05

@GKS_AFC napisał: "Matko co ten Benzema gra sezon zycia normalnie."


Co widze od kilku lat Twoje posty to wiecznie sie podniecasz Realem i ich graczami..czy tez zapodajesz wiecznie plotki transferowe z Realem związane.Nie pomyliłeś stron?

Komentowany temat: Po trzecie zwycięstwo z rzędu: Arsenal vs AFC Wimbledon! 22.09.2021, 22:00

W tym naszym klubie to jest mega problem ze skutecznoscią.9 strzałów i 1 celny..bo z karnego.Co mecz jak mamy strzały 9-10 to w bramke 1 góra 2 :D i z kim bysmy nie grali.Jest to niepojęte.

Komentowany temat: Po trzecie zwycięstwo z rzędu: Arsenal vs AFC Wimbledon! 22.09.2021, 21:14

Ogląda ktoś? Ale patrząc na wsytepy ostatnie to gole tylko ze stałych fragmentów,bo rozegrania zero.Ostatnio z wolnego,dziś z karnego z amatorami z 3 ligi.Kreacja jest fatalna.

Komentowany temat: Po trzecie zwycięstwo z rzędu: Arsenal vs AFC Wimbledon! 22.09.2021, 20:04

Słyszałem,że ten jakis Patino niby dobry.Nie widziałem,nie oceniam.No,ale jak gramy z takimi ogórkami w ogórkowym pucharze na siebie to mądry trener postawił by na goscia,sprawdziłby poziom jego gry w seniorskiej piłce.A tyle razy tu słyszałem,że Arteta to niby na młodzież stawia...haha :D Tak jak w grudniu postawił tylko dlatego,że juz nie miał kompletnie innego wyjscia.I przez to jakiś mit,że niby na młodych stawia :D

Komentowany temat: Po trzecie zwycięstwo z rzędu: Arsenal vs AFC Wimbledon! 22.09.2021, 10:14

@lordpat napisał: "my nie"

Trudno :D

Komentowany temat: Po trzecie zwycięstwo z rzędu: Arsenal vs AFC Wimbledon! 22.09.2021, 10:08

Dzien dobry wszystkim po miesięcznym banie..

Stęskniłem się :D

Komentowany temat: Arteta po meczu z Chelsea 23.08.2021, 00:14

Daj zyc chłopie i opusc ten klub dla dobra wszystkich.

No,ale Ty za grosz honoru nie masz...wiec ciezko bedzie.

@Jack_Herrer napisał: "a steryje tym wszystkim ciapek, ktory ma wyraz twarzy jakby miał sie rozpłakać."


Ten to by nawet na robienie kebaba by sie nie nadał :D zawsze mam beke jak go widze.

@Gunner915 napisał: "a tymczasem koguty po dwóch meczach 6 pkt, a grali z City i Wilkami :) można mieć dobrego trenera? można."


Akurat spirytus przecietny trener i wiecej farta niz umiejetnosci w tych 6 pkt zdobytych.Dziś to przeciez byli miazdzeni przez wilki jakby grali z Barceloną z najlepszych lat.Tak wiec Tottem nie ma się co jarac,bo zaraz dostaną jakies solidne bęcki i zejdą na ziemie.

@arsenallord napisał: "Tierney i Martinelli to najbardziej przereklamowani piłkarze Arsenalu."


Pół drużyny jest przereklamowana.A jakie nazwiska to kazdy niech sobie sam w głębi duszy wymieni.

Abraham dwie ładne asysty(podniósł głowe i patrzył a nie jak nasze gwiazdki na capa wrzucają) i jeszcze czerwona kartka wywalczona.Bardzo dobry debiut trzeba przyznac.

Po prostu..

...Arteta Out Panie Korenke.

A zatrudnij Conte,ewentualnie jak nie stac nas na wymagania Pana Antonio to moze być Graham "Harry" Potter albo ten trener co Lille trenował.

@Marcinafc93 napisał: "Willian to przecież to jest taki wałek, że szok, Edu i Sanllehi brawo, to samo Mari"


Juz nieraz pisałem,że to trabsfery po znajomosci w stylu mafijnym.Każdy zarobił na zawodnikach - słupach i zadowoleni.Przeciez ten Mari którego nikt w Europie nie chciał to bedzie kosztowac klub cos ok 30 mln!(jesli spełni wszelkie warunki kontraktowe)

@enrique napisał: "Widzę... co za śmieć ! I taki koleś u nas zarabia 200k tygodniowo !"

Plują kibicom prosto w mordy i zadnej odpowiedzialnosci.Koles juz dawno powinien miec rozwiązany kontrakt,nie stac Arsenalu na dobrego prawnika?! juz dawno dobra papuga by rozwiązała problem.

@enrique napisał: "@EZ_22: serio ?!"


Tak.

@sWinny napisał: "Meczu na szczęście nie mogłem oglądać. Jak zagrali nasi? Ktoś się wyróżniał? Jak tam sambi, Saka i Gabi?"


W skrócie :

- Sambi bardzo ok,pokazywał się do gry,oby tak dalej
- Saka bardzo słabo
- Gabi bardzo słabo

Dzien Polskich GK

Szczesny najgorszy mecz chyba w karierze a przed chwilą to "drewno" według wielu Abraham doprowadził do wyoutowania Drągowskiego z bramy.

@enrique napisał: "Niestety Saka zaliczył dziś kolejne tragiczne zawody, on chyba cały czas ma głowę przy karnym na Wembley. Tutaj chyba potrzebny jest psycholog."


Bukayo to juz od marca słabł i grał słabo,wiecej szumu niz liczb które są najwazniejsze a to nie jest zółtodziób(mimo wieku) który zagrał dopiero 5 mecz w klubie i lidze tylko jednak zaczął bodaj 4 sezon.A ten karny to przy okazji go dobił bardziej.

@Naburator napisał: "Ciebie to każdy zawodzi xd jesteś totalnym przeciwieństwem Garfielda"


Ale w czym Cie w ostatnim czasie zachwycił Emil? Bardzo przeciętnie,znika,nie rozgrywa zbyt dobrze.Odegaard jaki jest to jest,ale już był lepszy w 2 czesci sezonu i pewnie teraz bedzie lepszy.

A i nie wiem czy sie ze mną zgodzicie,ale Smith-Rowe to jest kompletny cien,wyszedł mu ten początek jak Arteta musiał dupe ratowac młodzieżom i szczerze mówiąc tyłka nie urywa Emil a Ci jeszcze mu dyche na plecy machneli,jako główny kreator i prawie gwiazdor zespołu :D Mnie osobiscie mocno chłop zawodzi.

@El_Artillero napisał: "Myślę, że gra Arsenalu była o niebo lepsza od twojego stylu wypowiedzi."


Niech banują.Po prostu ile można? jestesmy na 19 miejscu..Raz na jakis czas był zryw w stylu Grosickiego Kamila i to była ta gra lepsza?

Napisze to co pisałem w przerwie meczu.Tylko ludzie..za to ostrzezenie było? Przeciez na gre tych ludzi nie da sie patrzec i prawda prawdziwa i zakropkowane wyzwiska przeciez..

Ok a wiec..

Te patałachy to juz naprawde doprowadzają do szalenstwa.Ten amator kawy któy tylko gładzi swoją morde nieogoloną i udaje erudyte XD ta cipowata obrona która jest tak nieudolna,ze Ja bym im strzelił ze 2 bramki,kazda wrzuta w pole karne to zawsze strach w ich oczach.

Az łeb boli i co tu dużo mówic..wiele razy pisałem,że ich juz olewam,ale nie dawało rady..ale dziś koniec wku**ania się na tych imbecyli któych nie znam i znac nie bede.

A Ci kibice pizdkowaci? buczą tylko na tych z chelsea która gra super futbol dziś a wybuczec to naszych powinni i zresztą powinni przestac sie na stadionie pokazywac i zrobic jakiś strajk generalny,ale nie mają jaj i dają sie dymac przez lata na najdrozsze bilety :D to jest dopiero frajerstwo,że 1 mecz po 1.5 roku a ich kibice ruskiego sukcesu przekrzyczają.

A kysz!

Komentowany temat: Powitanie sezonu na Emirates Stadium – Arsenal v Chelsea 22.08.2021, 18:25

@drewniane_krzeslo napisał: "Przypominam, że przed meczem "czułeś" że Arsenal wygra."


Niestety zle sie sprawdziło.Czesto przeczucie mnie nie zawodziło w poprzednich sezonach czy nawet przed tygodniem jak twierdziłem,że pszczółki zdobeda 3 pkt.A tu dupa teraz.

Komentowany temat: Powitanie sezonu na Emirates Stadium – Arsenal v Chelsea 22.08.2021, 18:22

Te patałachy to juz naprawde doprowadzają do szalenstwa.Ten amator kawy któy tylko gładzi swoją morde nieogoloną i udaje erudyte XD ta cipowata obrona która jest tak nieudolna,ze Ja bym im strzelił ze 2 bramki,kazda wrzuta w pole karne to zawsze strach w ich oczach.

Az łeb boli i co tu dużo mówic..wiele razy pisałem,że ich juz olewam,ale nie dawało rady..ale dziś koniec wku**ania się na tych imbecyli któych nie znam i znac nie bede.

A Ci kibice pizdkowaci? buczą tylko na tych z chelsea która gra super futbol dziś a wybuczec to naszych powinni i zresztą powinni przestac sie na stadionie pokazywac i zrobic jakiś strajk generalny,ale nie mają jaj i dają sie dymac przez lata na najdrozsze bilety :D to jest dopiero frajerstwo,że 1 mecz po 1.5 roku a ich kibice ruskiego sukcesu przekrzyczają.

A kysz!

Komentowany temat: Powitanie sezonu na Emirates Stadium – Arsenal v Chelsea 22.08.2021, 11:32

Mam wyczucie,że nasi wygrają.Dziwny spokój i zawsze wygrywali wtedy jak tak miałem :D

Komentowany temat: Powitanie sezonu na Emirates Stadium – Arsenal v Chelsea 21.08.2021, 23:37

@gunner1990 napisał: "I jazda po conte i koniec z rodzinna atmosfera tylko praca i jazda po coś więcej niż walka o top10"


Wydali najwiecej kasy w Europie,na gosci których chciał barista i nagle Conte wezmą? No niestety jak zwolnią Artete to listopad/grudzien i to tylko wtedy jak bedziemy na 15 miejscu.Jak bedzie np 8-10 to "nic sie nie stało" i beda dalej go promowac :D

Komentowany temat: Powitanie sezonu na Emirates Stadium – Arsenal v Chelsea 21.08.2021, 22:17

Żadnych Ałarów i innych ogórków z Ligęęę.

Komentowany temat: Powitanie sezonu na Emirates Stadium – Arsenal v Chelsea 21.08.2021, 18:01

@enrique napisał: "Jak pomyślę że za tydzień gramy z tym samym City i to u nich......"


Ale oni zawsze klepią ogórków u siebie po 5-0..ale czekaj,czekaj..cos mi sie przypomniało,wiec faktycznie może byc ciezko :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Martin Ødegaard Kanonierem! 21.08.2021, 11:35

@enrique napisał: "Też wolę mecze w sobotę. W niedzielę to zawsze coś z rodziną jest do zrobienia i nieraz zdarza się że nie mogę obejrzeć."


Olac rodzine,tylko Arsenal!!11!!oneone.

Komentowany temat: Oficjalnie: Martin Ødegaard Kanonierem! 21.08.2021, 00:33

Powiem tak - I szkoda pieska i szkoda autka.Ale pieskowi nic sie nie stało to bardzo dobrze,a autko tez sie naprawi ;)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady