Komentarze użytkownika Er4s

Znaleziono 4801 komentarzy użytkownika Er4s.
Pokazuję stronę 16 z 121 (komentarze od 601 do 640):

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 18:47

Havertz wygląda jakby fajnie go było sprzedać w lecie

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 18:46

Ode out Nwaneri in

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 18:45

Grajcie teraz do ch… nie chowajcie się w 16ce chłopaki!!!!

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 18:42

Dawajcie chłopaki chowamy się w 16ce tak teraz trzeba grać

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 18:41

Klasyka frajerów

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 18:41

Boże co jest z tym Odegaardem

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 18:24

Ostatnie 15 minut to niestety cieniutka jak szczochy. Jedziemy dalej trzeba dać na 2:0 inaczej remisik bity

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 18:22

@ostriket:
Hahaha chyba jesteś chory poważnie. Zepsuł wszystkie piłki jakie miał i jeszcze dołożył idiotyczną stratę

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 18:19

Ja bym chyba po tej akcji Havertza na Watkinsa dał nawet 200 milionów.
Odegaard poza bramką fatalny występ. Świetny Raya i Skelly

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 18:00

Aaaaa no tak sędzie nie widzi faulów, to był największy problem ostatnich 3 minut meczu. Pokrzywiency

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 17:59

@Garfield_pl:
A po tym strzale Havertza coś było ewidentnego czy pominąłeś ?

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 17:58

Jakby Wam jeszcze przyszło kiedyś pisać że sędziowie nam zabierają punkty to przypominajcie sobie takie sytuacje jak ta Havertza jeśli dzisiaj stracimy punkty

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 12:33

@Gunnerrsaurus:
Jesus jest w tym klubie maskotka, tak samo jak Tomiyasu. Jeśli ktoś liczy na ich jakąkolwiek ciągłą dostępność i na pomoc w zdobyciu pucharów to moim zdaniem dzieli go jakaś tam warstwa od rzeczywistości i kapewu tego sportu.

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 12:30

@Rosomak:
Ale ja nie usprawiedliwiam sędziów. Oczywiście że zabrali nam punkty np w meczu z Brighton kartkując Rice’a.
Natomiast popatrz też na to obiektywnie, w meczach z City i Bou to idiotyczne, juniorskie zagrania Trossarda spowodowały że graliśmy w osłabieniu. Z resztą tam też nie było powiedziane że gdyby nie te kartki zgarnęlibyśmy całą pulę, więc możesz sobie gdybać że zabrali nam tyle i tyle punktów.
Bardziej się skupiam na rzeczach, na które mieliśmy wpływ czyli np. na beznadziejnej końcówce meczu z AV, z padaka z Fulham czy frajersko straconych golach z LFC u siebie. Tam gdzie sami siebie okradaliśmy z punktów. Na sędziów możesz burczeć ale co Ci to da… klub widać się z tym godzi skoro nie stosuje pism do FA czy nie nagłaśnia takich sprawa w SM.

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 11:01

Nie no wiadomo że byle kogo nie ma co sprowadzać no ale choćby ten Watkins — gdyby wyprzedzić deal z Duranem a nie czekać do końca?
Kvara za 75…. (Chociaż nie wiem jaka tam dostał tygodniówkę)
Myślałem że może zapytamy o Mbuemo.

Jakieś tam opcje były….

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 10:54

Nie no Panowie proszę Was. Kazdy śledzący swój zespół kibic wiedział już przed tym sezonem że Gabriel Jesus to nie jest napastnik z którym jesteśmy w stanie wejść poziom wyżej, w dodatku od zawsze szklaniutki. Było tu o tym pisane bardzo często przed sezonem. Szkoda że nie Arti. Co to za usprawiedliwienie że Jesus wypadł, on i tak zaczął grać czesciej z konieczności dopiero jak wypadł Saka i Havertz zaczął mieć jakieś swoje kłopoty. A to ze prędzej czy później coś pozrywa znów wiedział każdy tylko chyba nie Mikel.

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 10:39

@Gunnerrsaurus:
Ja pamiętam że było dużo głosów o skrzydłowego a jeśli chodzi o Nwaneriego to raczej większość cieszyła się że będzie on dostawał swoje szanse kosztem Fabio Vieiry jako zmiennik naszego kapitana.
O napastniku nie muszę mówić, chyba każdy tutaj przynajmniej raz wyrzucił z siebie że bardzo go potrzebujemy może z wyjątkiem jednostek.

Ale pomysł mi się podoba, zróbmy tak :)

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 10:34

Tel to z góry położony transfer zimą.
Takiego nieszlifowanego juniora to można wziąć na początku letniego okienka żeby sobie spokojnie potrenował, poznał klub, pojechał na tournée, wszedł parę razy z ławki.
To jest żaden transfer na naszą potrzebę kogoś na już kto w następnej kolejce wchodzi do gry i zmienia choć trochę jej obraz.
To jest jakaś impotencja transferowa co my wyprawiamy

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 10:28

@Rosomak:
Weź się zlituj z tym wiecznym gdybaniem i niesprawiedliwością.
Wieczne gdyby, gdyby, gdyby
Jak zespół ma jajca i klasę to rozjeżdża te wszystkie gdyby walcem.
Gdyby nie wylewy Trossarda dwóch czerw z City i Bou by nigdy nie było, Gdyby nie żenująca postawa i taktyka przy prowadzeniu np 2:0 z AV też nie było by mowy o remisie, gdyby Havertz i Ode trafili kilka swoich sytuacji z kilku metrów do pustego koryta, gdyby było komu grać w piłkę na bokach obrony żeby zostawić Parteya w spokoju….
Też byśmy pewnie byli przed Liverpoolem, tak sobie możemy gdybać.

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 02.02.2025, 10:15

Najlepsze na tej stronie jest to że marudy i zrzedy to tylko Ci co napiszą że mają wymagania w stosunku do Artety po 5 latach i 10 okienkach wyższe niż TOP4 i 1/4 LM, Ci którzy denerwują się że na obronie biega najlepszy w obecnym sezonie środkowy pomocnik, że ściągnął sobie półamatorsko grającego już Sterlinga jako backup dla jedynej gwiazdy ofensywnej w drużynie itp.
Ale skowyt i wyrzyg tych wszystkich wyzwisk na arbitrów, że sędziowie wszystkich ciągną po mistrzostwo a na nas sie uparli, że Biereth i każdy inny młody piłkarz to u Nas byłby kolejny Balogun, że Watkins to stary dziad co zaraz będzie leżał na cmentarzu, że rywale specjalnie strzelają w słupki i podkładają się rywalom bo mają przeciwko Aarsenalowi sojusz itp. to już nie są marudy. Oni wyrażają swoją opinię bo mają emblemat „In Arteta we trust”. Śmieszni chłopcy

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 01.02.2025, 19:07

@kaljot:
Nie ma co płakać. Mistrzostwa na pewno w tym roku nie będzie. Zdążyliśmy się przyzwyczaić. ZAPOMINAMY I JEDZIEMY DALEJ!!! :D

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 01.02.2025, 17:40

Z resztą jakby live się dzisiaj potknęło to my za żadne skarby jutro byśmy nie wygrali - tak już ma syndrom frajera a tak to wierzę że upokorzymy ten obleśny ryj orkiego z Norwegii

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 01.02.2025, 17:38

Spoko jeszcze się potkną

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 01.02.2025, 17:36

Tak się goli frajerów

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 01.02.2025, 17:15

@Elastico07:
No tak żeby nie Frajerzyc od początku sezonu to masz później wszystko w swoich rękach i możesz sfrajerzyc na ostatniej prostej

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 01.02.2025, 17:12

@Topek:
To tak jak my w zeszłym sezonie. Praktycznie żadnych urazów, pełna kadra. Z tą różnicą że nam nawet wtedy nie pyklo

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 01.02.2025, 16:44

Jak Live dzisiaj wygra a my jutro stracimy punkty to niestety już definitywne Aufwiedersehen. Szkoda by było trzeba trzymać kciuki za wiśnie

Komentowany temat: Hit kolejki: Arsenal vs Manchester City 01.02.2025, 16:38

No tak tak w tym sezonie Liverpool pchany na siłę, w zeszłym City, wcześniej Chelsea, United, Leicester wszystkich na siłę sędziowie pchają tylko nie nas :D
I na mnie tu ktoś dzisiaj mówił że marudzę na stronie :D

@marcin04c:
Tak tak wiem Vardy też polega tylko na szybkości i dalej strzela w PL pod 40ką

33-letni Wood pokazuje jak bardzo stary i nie przyszłościowy jest 29-letni Watkins

@nt2b:
A ja mega szanuję resztę że wytrzymują z takimi adkami i garfieldami którzy czasem po katastrofalnych występach piszą że było fajnie i wszystko się zgadzało bo nie wiesz czasem czy piszesz z botem czy ktoś zajarał dobry materiał i weszło grubo. Szanuję ich natomiast i uważam że bez jednych i bez drugich to forum byłoby nudne.

@Garfield_pl:
Nie zapominaj że ta Ofensywa z zeszłego roku nad którą się rozpływasz miala zdrowego Sake.
W tej chwili zapowiada się na co najmniej dwa miesiące bez gotowego Bukayo + powrót do forny i to jest diametralnie inna sytuacja niż przed rokiem już nawet nie zestawiając ze sobą formy naszego kapitana wtedy i dziś.
Moje zdanie jest takie (uwzględniając uraz Saki) że bez transferu do przodu poddajemy sezon. To sie po prostu nie ma prawa udać grając tym zestawem jaki mamy dostępny.

@Garfield_pl:
Nie no ja wiem, że Ty będziesz grał o mistrzostwo do ostatniej kolejki, choćby przed nią było -15pkt tak jest tam rozlane w chromo ale pamiętaj że drugie miejsce nie zostało nam już podarowane i zagwarantowane przez FA. Jedzie za nami City nabite kolejnymi transferami i jak wyprzedzi Nas będąc w największym kryzysie od 10 lat to też jakoś super pozytywnie nie podziała na głowy chłopaków przed letnim okienkiem i kolejnym sezonem. Inna sprawa że wciąż jest LM gdzie różne historie się piszą i nawet Chelsea z Havertzem na szpicy ją wygrała więc fajnie by było mieć chociaż jednego profesjonalnego z zawodu napastnika na drugą część sezonu.

@1886gunner1886:
Dla mnie spoko

@Dzulian:
Prawda.

Liverpool teraz dwa ciężkie mecze, mogą pogubić punkty a my idziemy na to kontra Martinelli, Havertz, Sterling…. Powinny polecieć głowy. To już jest za dużo partactwa, ktoś za to powinien odpowiedzieć że klub jest niedołężny w reakcjach i decyzyjności

Czyli przez ułomność transferowa poddamy kolejne mistrzostwo.
Tele srele to se można brać z myślą o 2028/2029.
Wystarczyło nie zarżnąć w zarodku kolejnego okienka i wyjść z ofertą sensowną za Watkinsa 14 dni wcześniej. Banda….

Tego Tela byśmy wypożyczali od razu do Swansea czy do Blackburn?

Komentowany temat: Arsenal interesuje się graczem Bayernu 31.01.2025, 19:08

W tottenhamie już chlopak jest chyba

@Taki:
Tak bo Emery to jego tato

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady