Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25260 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 389 z 632 (komentarze od 15521 do 15560):
@mistiqueAFC:
Mam nadzieję, ze to ie była kobieta ze Szczecina i nie psuje mojemu miastu reputacji :D
A propo związków, to ksiądzw liceum stwierdził, ze jeśli ktoś ściąga na sprawdzianach, to będzie też zdradzal druga osobę xD. Zgadzacie się z tym?
Mój brat się dobrze ustawił ze swoją zonka , bo on ogląda mecze , gdy ona czyta/ gra na laptoku :P
Gra w Minesocie jeszcze Rubio :d ?
@filo94:
Ja mialem pelne majty, gdy instruktor kazal mi wyjechac pierwszy raz na miasto. Powiedzialem mu od razu, ze nigdy nie stykalem sie z samochodami i nic nie potrafie ;P Minely juz 4 lata odkad zrobilem prawko i nadal nie prowadzilem auta:D Dobrze bylo sie za to zabrac w liceum jednak, bo potem brakuje czasu.
@songoku95: Snap to chwila:D Tam nie ma memow :D:D
Ja na fejsbuka wchodzę raz na 3 dni, a gdyby nie studia, to bym kompletnie usunął. Straszny pochłaniacz czasu.
Bez najlepszego obrońcy BPL VVD, angielskiej perełki Barkleya i supersnajpera Vardego Arsenal czeka walka co ajwyzej o top7
Paulinho - Gomes - Rakitic. PGR, tartakowe trio w srodku pola:D
Jesli kupia PAulinho, bedzie to oznaczac, ze Neymar na pewno zostaje i sprowadzaja mu ziomali, zeby dobrze dobrze sei czul.
@hot995:
Diam15 czy jak mu tam pewnie nadal by nas przekonywal, ze Bale bylby dobrym transferem:D
Wlaczam mecz i Rakitic od razu partoli 2 akcje:D Drewno zawsze pozostanie drewnem.
Nelson to nowy Rene Adelaide tak?
@hot995:
Jeszcze jest Hazard, ale to nie ten poziom co Neymar :D
Racja, Van Dijk to nowy Nesta, pochodzi z niesamowicie ostatnio utalentowanej nacji pilkarskiej, ktora sieka wszelkie turnieje jak chce, a po jego przejsciu Soton wcale nie zaczal co sezon tracic wiecej goli niz wczesniej :d
Van Dijk ma pomoc w walce o mistrzostwo? Toz to ogor.
@XandeR:
Chelsea to ogórek :D
Kante to chyba najbardziej przeceniany zawodnik swiata. W topowych druzynach nie mialby miejsca w skladzie, bo tam gra sie pilka a nie tylko biega.
@songoku95:
Ja tobie w kwestii samochodow nie ufam, bo zachwalasz fiaty:D:D:D
Czemu mieliby przystac na 45 , jeśli Silva odszedł za chyba 70?
Rok kontraktu.
@mistiqueAFC:
Ten tabasko to niezly agent xDDDD Chyba 2 razy wiecej niz ja wazy:D:D
@SoulStorm:
Zobacz sobie Aoe 2 na steamie ;) Ponoc 10 tysiecy ludzi online dziennie, a na voobly masz 2k dziennie.
@SoulStorm:
Online? Sa tam jacys gracze :D?
@mistiqueAFC:
Snax ze zniczem . Padlby po 50 metrach xd
A nikt w age of empires 2 nie pogrywa :)? Zadnych hipsterow , oprocz mnie ?
@JanikK:
A jak zagrał mój ulubieniec z One Direction :D ?
Dopoki Papcio nei zalatwi zastepstwa za Alexisa, dopoty nie zostanie on oficjalnie sprzedany. Kiedys ten blad popelnilo Napoli i musialo ostro placic po sprzedazy Cavaniego czy Higuaina.
Mam nadzieje, ze Papcio zaoferuje za Lemara z 70 milionow, byle tylko on tutaj przyszedl. W koncu w ataku pojawi sie ( oprocz Ozila ) ktos o ogromnej technice i zmysle do kombinacyjnej pilki. To moze oznaczac powrot do pieknej gry.
Obroncy Arsenalu sa lepsi. Po co kolejny CB to ja nie wiem.
Po co ten Van Dijk tutaj? Sa zdecydowanie lepsi, w dodatku wszyscy CB z Sotonu po odejsciu graja jak drewna. Fone czy Lovren pierwsi z brzegu,
@lays:
Widac, ze nei ma dziewczyny :v
Rafinha to zawodnik przecietny, bez jakichkolwiek atutow. Ani szybki, ani drybler. Kreatywnosc na poziomie Oxa. Zdecydowanei za slaby na Arsenal.
Przeciętniak.
Jak to bedzie wygladac z NEymarem i Sanchezem? Draxler na lawke powedruje?
Podobno Neymar do PSG, wiec Alexis zostaje na co najmniej rok:D Z nim w skladzie i tak bylo tylko 5 miejsce, ale zawsze lepsze to niz British core na skrzydle.
A propos gimnazjów, to chętnie się wtrace. Problemem sa ludzie, a nie placówki. Rodzice kompletnie zaniedbuja te swoje dzieci, pozwalając im na wszystko i potem taki lepek ma się za króla. I czy on będzie w podstawowce, czy w gimnazjum to nic nie zmieni.
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, żE najwięcej nauczyłem się w gimbazie ; ) gimnazjum nr 16 w Szczecinie pozdrawiam.
Za 2 lata pozegnanie z Walcottem. Otworze wtedy szampana.
Chelsea sprzedajac Coste i kupujac Morate tylko sie oslabila. To jest dla mnie niepojete, ale lepiej dla Arsenalu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@pierre_afc:
Czyżby miał rację :D ?