Komentarze użytkownika Garfield_pl
Znaleziono 38440 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 743 z 961 (komentarze od 29681 do 29720):
Arsenal XI to face Manchester City: Leno, Cedric, Chambers, Holding, Kolasinac, Tierney, Xhaka, Smith Rowe, Ødegaard, Saka, Aubameyang.
Czyżby Pepe covid teraz?
3 z tyłu chyba
@Ech0z napisał: "Też jestem i to najgorszy błąd. Bo znowu poczuje się tak jak tydzień temu . A już sobie obiecałem że więcej nie napale się na mecz z City... Nawet postawiłem 100zl na to że City wygra 3:0 albo więcej ."
Ja tam 30 na wygraną Arsenalu ;)
@EZ_22 napisał: "Kogo obchodzi druga runda carabao?
W premier league zero goli jeśli dziś nie trafią."
Gol miesiąca jest wybierany że wszystkich rozgrywek, a także z drużyny kobiecej i chyba nawet u23, więc jak chciałeś być zabawny, to trzeba było inny tekst skopiować :) swoją drogą masz takie wahania nastrojów, że w zasadzie wygląda na to, że jesteś jedynie trolem. Raz wyzywasz klub, a zaraz piszesz jak wierzysz i jakie to transfery i bla,bla, bla. Zdecyduj się w którą stronę iść ;)
@EZ_22 napisał: "Jeśli Arsenal nie zdobędzie bramki przeciwko Manchesterowi City w ten weekend, będzie musiał wybrać najpiękniejszą bramkę miesiąca ze swoich goli strzelonych podczas sesji treningowych."
Jak już Ci się trolowanie załączyło, to chociaż aktualizuj sobie teksty ;) wybiorą z meczu z WBA
@havoc napisał: "Bez Bissoumy i Aouara (wypozyczenie) nawet niech Arteta nie pokazuje sie na dzielni."
A wisienka na torcie to Lewy za Lace w DD ;) no ale tych dwóch spoko opcja
Dawać już ten meczyk :D szkoda, że Gabriel dopiero dziś w u23 zagrał, bo przydałby się na jutro, no ale cóż, trzeba grać tym co jest.
@Arsenalsupporters napisał: "Ronaldo oficjalnie w United"
Się pojawią nowi użytkownicy niedługo ;) no zobaczymy co to utd pogra w tym sezonie ;)
@enrique napisał: "75mln klauzula, jakieś 20-30mln dla Raioli i jeszcze jakaś dyszka dla tatusia.
Wyjdzie znacznie taniej niż prawie 200mln teraz za Mbappe :)"
Ale to dopiero za rok, Chelsea odpusciła Hallanda przez wymagania finansowe wszystkich zainteresowanych. Klauzula to jedno, ale kluby będą walczyć, więc i tygodniówki i prowizję mogą być wyższe i wiele taniej nie wyjdzie ;) no ale skoro real stać, niech płacą ;)
@enrique napisał: "Widać że dla Pereza ściągnięcie Mbappe TERAZ to wręcz kwestia honoru.
Trochę dziwne bo mógłby taniej ściągnąć Haalanda a Mbappe i tak trafiłby do niego za rok i to za darmo. No ale kto bogatemu zabroni ?"
Tyle że Halland niekoniecznie wyjdzie taniej za rok, patrząc na żądania Raioli.
@enrique napisał: "Fabrizio Romano @FabrizioRomano
Kylian Mbappé deal. PSG director Leonardo answers to La Sexta: “The only thing I can say is that nothing has changed compared to the last two days. It's the same situation”. Real Madrid are working on it. Talks ongoing.
Czyli chcą 200mln xD"
I idą po Hallanda
@peciakk napisał: "Bo taki był plan, sam napisałem i mówię czekam obserwuje. I chociaż przez chwile mam namiastkę starego k.com gdzie piłka była na pierwszym miejscu.
A nie tylko szczepionki,polityka, PiS, Po, Białoruś, Uchodźcy…"
No ale to słabsze źródło mogłeś podać bo wielu śledzi Romano ;)
@enrique: dlatego napisałem, że kreatywnie kolega zagrał ;)
@peciakk napisał: "If Cristiano sign with United, Martial will be sold.
Only Arsenal watch Martial’s situation and they are very confident to take him. Martial is the best option for Arteta, he can play on wing and he can play as striker
Martial to Arsenal, wait for Cristiano, and Martial in Arsenal #herewego
Fabrizio Romano"
Kreatywnie ;) nie widzę nigdzie u Romano takiego info
@domino178 napisał: "pamiętam co było z Usmanowem tym "ruskim wieprzem", że nie chcą być druga Chelsea etc a po latach każdy by taki Arsenal łyknął bez popity....
Mnie zawsze było wszystko jedno kto zarządza klubem i skąd są pieniądze żeby walczyć o najwyższe cele trzeba mieć za co..."
Kibicujemy klubowi i drużynie, więc bez znaczenia kto jest właścicielem ( wiadomo bez skrajności) , ale ja już nieraz mówiłem, że jakby kupił szejk, nie mam z tym problemu. Jedyne co, to żeby Arsenal pozostał Arsenalem jeśli chodzi o tą " rodzinę " kibiców itd. Inna sprawa, że i tak jesteśmy klubem z historią a nie sztucznym tworem, więc po prostu więcej siana na transfery by było. Póki co wątpię w zmianę właściciela, aczkolwiek uważam że hajsu nam nie brakowało, był przez ostatnie lata źle wydany, ale powolutku robi się porządek.
@domino178 napisał: "Gdyby szejk wysmażył odpowiednią ofertę, to w drodze na podpis Kromka by lacie pogubił."
Że jeszcze nie ma płaczu o to, że mógłby Arsenal kupić szejk? A gdzie wartości? ;) jeszcze niedawno wielu mówiło, że nie chcieliby takiego właściciela ;) inna sprawa, że to bujda, ale chyba nagle przestaje przeszkadzać ludziom taki właściciel ;)
@drewniane_krzeslo napisał: "Chociaż wolałbym, żeby w takich meczach grała akademia, Arsenal B albo nawet C lub rekonwalesceni którzy wracają do formy. Chłopaki mieliby szansę się wykazać z innym rywalem. Auba, Saka i kilku innych nie powinni być nawet powoływani na takie spotkanie. Nie potrzebne ryzyko urazu."
Akurat Auba, Saka i inni potrzebowali takiego meczu,żeby trochę złapać luzu i pozytywnej energii.
@EroLDN napisał: "Hmmm czyzby za 7 miesiecy szejk mial zamiar kupic Arsenal?
https://twitter.com/khm_althani/status/1430308919881125893/photo/1
Pewnie teraz pytacie kto to jest?
Jest to członek rodziny katarskiej, plotki mówią, że brat emira. On pierwszy spamował o Messim, gdy inni żyli jeszcze podpisaniem przez Leo nowej umowy z Barcą. Ten Arab ma naprawdę dobre info, to on właśnie podawał, że Real zaproponuje 160/180mln, gdy jeszcze nikt nie wiedział o żadnej ofercie(oficjalnie).
Jedne z ostatnich tweetów tego pana to pisanie, że albo Real zaakceptuje ofertę PSG, albo skończy sezon z "golfistą" oraz, że kolejnej oferty od Realu spodziewa się koło piątku i że będzie to ostatnia szansa dla Królewskich, żeby pozyskać Mbappe w tym sezonie. Dziś też wrzucał takie tweety-zagadki, typu "wszystko ma swoją cenę...lub nic"."
Może to jest AFCBell ;)
Wolves vs Totki
Utd vs West Ham
Ciekawe mecze będą
Arsenal vs Wimbledon
Jest wygrana, oby troszkę się podbudowali pomimo rywala i te gole oznaczaly odblokowanie napastników. Ramsdale dobry debiut, Saka ładnie, Pepe, Auba, Laca na plus, Odegaard robi wielką różnice, byle obronę ogarnąć ( powrót po kontuzjach) i kupić tego PO to obowiązek!!
Żeby tak zawsze na luzie grali :D ale może się odblokują. City to City, ale po przerwie na repke jest dobry znak.
Ale fajna akcja, szkoda że nie wpadło
Wiadomo, że rywal nie za mocny, ale może Auba się odblokował ;)
Ramsdale póki co ładnie
Piękna asystą Odegaarda
Odegaard robi różnicę, ciekawe czy dalej niektórzy tego transferu żałują ;)
Sambi za Elneny'ego i już by było kilka podań kluczowych, a tak zanim ten się zdecyduje podać, to Pepe już na spalonym, albo mu odbiorą, dramat typ, oby ktoś się zgłosił po niego. Azeez gorzej grać nie będzie.
Elneny'ego ludzie tutaj chcą bo dobry rezerwowy ;) a w duecie z Xhaką....
Arsenal XI: Ramsdale, Tavares, Chambers, Holding, Kolasinac, Elneny, Xhaka, Odegaard, Pepe, Saka, Aubameyang.
https://t.co/SpMHYlCfGH
@mallen napisał: "Kane zostaje w KFC."
Strzelił sobie w stopę tym 6-letnim kontraktem bez klauzuli ;) a teraz mówi że miłość kibiców go przekonała :D
@studentmedycyny napisał: "A wie ktoś dlaczego zaczeliśmy EFL Cup od 1/32-finału?"
Bo nie gramy w pucharach europejskich.
Sources within the club insist Mikel Arteta is going nowhere for the moment. They even talk about how he calls the shots with a lot of the hierarchy. Some have even taken to calling him ‘mini Arsène’, such is the extent of his control. [@MiguelDelaney] https://t.co/FZb6w1qUlA
Lucas Torreira has agreed personal terms with Fiorentina. Arsenal & Fiorentina have agreed a deal in principle on a one-year loan, with the two clubs still negotiating on whether it will be an option to buy or an obligation to buy at £15m included in the deal. [@TheAFCBeII] #afc
Arsenal have made five signings already in this window, but would still like to add a new right-back before the transfer deadline. [@TheAthleticUK]
https://t.co/72XdeNNtGX
@Rowerinho: dokładnie ;) tam jest gorąca atmosfera
@Reamoner napisał: "jesteśmy w Polsce i proszę mi to podać po polsku ;p"
Powoli po prostu przyzwyczajam was ;) nie ma za co :D
Fenerbahce podziwia Kolasinaca ale nie negocjuje z Arsenalem póki co. AFCBell
Czekają aż kontrakt rozwiąże... Gonić to jak najszybciej i nie popełnić tego błędu już z tygodniówkami i wahaniem się ze sprzedażą jak zostają 2 lata kontraktu.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Nicolas Pepe is missing today due to illness. #AFC