Komentarze użytkownika Garfield_pl
Znaleziono 40296 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 866 z 1008 (komentarze od 34601 do 34640):
Nie żebym złośliwie czy coś, ale ktoś tu mówił że Laca ciągnie klub w dół... Domy stawiać na to mówił, że z nim nic nie ugramy :D
A jednak nie :D jedziemy dalej
Chyba spalony...
Laca!!
Może opchniemy WBA Mustafe i Luiza :D Williana też można :D
Pięknie!! Laca!! Saka!! I Auba po części odzyskał piłkę... Dobrze, ważny gol.
Trzeba trzymać piłkę daleko od naszej 16,bo ten śnieg płata figle...
Dobrze, bo grali ba Bellerina teraz cały czas.
@losnumeros napisał: "Ja się cieszę, ale nie będę pompował balonika, bo wiem jak to się kończy w przypadku Arsenalu. Mecz z CFC genialny, a z WBA już powróciły dawne demony. Dzisiaj genialnie. Jednak jak zagramy w następnym meczu? Tego nikt nie wie."
Wiadomo, że nie ma co pompować, ale ważne że jakaś seria pozytywną, nieważne z kim, to kolejne 3 pkt, i lepsza psychika piłkarzy.. Oby w tych warunkach dograć bezpiecznie mecz, bez kontuzji i nerwów.
Bellerina bym jednak z tą kartą zmienił :D
Byle bez kontuzji w tych warunkach..
@losnumeros napisał: "Niektórzy widocznie zapomnieli, jakie wyniki notował i prowadził grę Arsenal. Teraz wystarczy zagrać 2 bardzo dobre mecze i euforia, bo zdarza nam się to rzadko, a nie co tydzień i to jest ta różnica."
A może wreszcie z meczu na mecz będzie tylko lepiej i będzie normą piękna gra? Wróci Partey, dołożymy lepszych pomocników i wreszcie będzie pykanie z luzem? Serio, zamiast się cieszyć dzisiejszym meczem, to i tak marudzicie, bo coś tam było... Prowadzimy, i niech jeszcze coś strzelą, a narzekać będzie można, gdy będą powody.
@Kaczaza napisał: "Jeśli City wygra z Chelsea będziemy tylko 3 pkt za nimi."
Najlepiej więc, jeśli zremisują i będziemy za obiema drużynami 4 pkt :D
@cvp napisał: "Dzisiaj Bellerin będzie dzbanem z czerwoną kartką xd"
Nie kracz..
Gdyby tak w każdym meczu mieli ten luz.
Jeszcze niech Auba się odblokuje.
Woooow, Willian posiedzi!!
Ale sypie, masakra, trzeba 2 wbić, bo mogą być kiksy.
Tierney!! Wooooow!!
@kamo99111 napisał: "A Mari też jest po długiej kontuzji i jakoś.może grać i nie być zmęczony....
Arteta nie przepada za Martinellim. Jak Hiszpan tu przyszedł to Gabi murawy nie mógł powąchać, więc o czym my tu mówimy?
Gdyby Willian był dziś w pełni sił to ESR też by siedział."
Zawsze mnie bawi to, jak wiedzą ludzie za kim przepada trener a za kim nie, kto na treningu jest lepszy itd., ale zawsze się znajdzie jakiś powód do narzekania :D
@ostriket napisał: "Hieh, no to już widzę ten spektakl na śniegu...
Ślepy sędzia, nudne rozgrywanie, laga WBA na farta i mamy meczycho xD"
Przecież już na płycie boiska śladu nie ma praktycznie :D
@gabrys80COYG napisał: "martinelli jest świadomy tego,że nie gra bo jest oszczędny i na pewno mikel go o tym poinformował, a co byś powiedział gdyby martinelli wyszedł dzisiaj w pierwszej 11 kolejny mecz z rzędu i np. na początku drugiej połowy złapał kontuzje?"
Ze Arteta to powinien wylecieć, bo zajeżdża młodego...
@Dominik11 napisał: "Ja mam pytanie dlaczego gra Auba, za nazwisko?
Koleś jest bez formy a dziś gra."
Może wreszcie ją odzyska, a z takim rywalem na pewno o to łatwiej.
Dobre wieści są takie, że jak Gabriel wróci po kwarantannie, to najprawdopodobniej Luiz na ławkę się nie będzie łapać :D
Arsenal XI: Leno, Bellerin, Holding, Mari, Tierney, Ceballos, Xhaka, Saka, Smith-Rowe, Lacazette, Aubameyang.
Subs: Runarsson, Willian, Maitland-Niles, Pepe, Luiz, Elneny, Willock, Nketiah, Martinelli.
Bardzo fajny składzik, do boju Gunners!!
Dobrze że Williana nie ma, Martinelli po kontuzji, w takich warunkach lepiej że nie wychodzi.
Laca starts for Arsenal. No Willian or Martinelli in the XI.
https://t.co/An0mPjn943
Na WBA trochę posypało śniegu :D byle bez kontuzji dziś, ale może będą biegać szybciej, skoro tak zimno :D
@bizooon napisał: "miejmy nsdzieje, ale moze Saka bedzie musial odpoczac..."
To wtedy niech gra Pepe.
Willian wstawił post " match day", oby tylko max z ławki go oglądał :D
Norwich manager Daniel Farke speaks about Emiliano Buendia to Arsenal rumours: “He is our player. He is on a long term contract. He is happy here. I am not worried about speculation”. #AFC #Norwich @paddyjdavitt
Może coś jest jednak na rzeczy :D
@Taki napisał: "Eberechi Eze będzie wielki.
Już dziś jest piłkarzem na kluby z top 6. Brać i nie gadać."
W takim razie musimy zapamiętać twój nick, żeby nie było później niedomówień ;)
@NineBiteWolf napisał: "Jeśli nie możecie żyć, bo na de facto pseudoeksperckim forum jakiś gość wypisuje swoje pseudoeksperckie przemyślenia... Pozostaje tylko współczuć." To jest forum kibicowskie przede wszystkim, a nie eksperckie, więc jego pseudoeksperckie komentarze są nam zbędne, szczególnie gdy nie dotyczą AFC.
@NineBiteWolf napisał: "A to chyba jakieś omamy, bo Rivaldo od kilku tygodni ogranicza się do jednego posta, ewentualnie pięciu. Ale nigdy 20." No tak bo niedawno ogłosił wielkie odejście, liczył że zatęsknimy,a jego eksperckie konto na twitterze podbije świat, wcześniej 20-30 komentarzy to był standard. Niestety życie brutalnie go zweryfikowało, to zaczął nieśmiało wracać, przy okazji pokazał jak sam siebie nie szanuje, i jak wiarygodne są jego słowa...
@RIVALDO700 napisał: "Szkoda ze uroslem do takiej ikony. Mam wrazenie , ze co bym nie napisal jest rozdrabniane na 15 postow. Chce byc znow szarakiem :/ Niestety pewna grupka lata kolo mnie jak muchy 24h na dobe... Koniec na dzis. Formula 1 posta to najlepsze by sie komunikowac z moja spolecznoscia i giga fanbasem. Do jutra."
Najlepszą formułą był brak twoich postów, nie wracaj :D
@RIVALDO700 napisał: "Wszyscy wiemy, ze z wiedzy o pilce gram w 1 lidze, a ty 5. Wiem,ze cie to boli.
Takie cos sie ma jak ja i AVP , albo nie. Przykro mi.
My tu odwalamy ciezka, darmowa prace ludzIom aby ich czegos nauczyc. Nie utrudniaj nam tego."
Ja tam nigdy nie opowiadałem bzdur, że znam się na piłce, bo jestem zwyczajnie kibicem nie eksportem, więc nie ośmieszam się. Ty natomiast uważasz się za eksperta a w zasadzie nic eksperckiego nie piszesz, poza wklejaniem statystyk i interpretacja swoimi słowami, więc taki z Ciebie ekspert jak z Tomka Hajty :D twoja darmowa praca jest niepotrzebna, bo jak ktoś chce eksperckiej wiedzy zaczerpnąć to jest ona w sporej ilości dostępna również za free. Mnie zwyczajnie bawi to, jak żałosny jesteś i niekonsekwentny w swoich wypowiedziach i zawsze się wykręcasz, gdy idzie inaczej niż wieszczyłeś, tak że wiesz, zero autorytetu, czy wiarygodności co do twojej osoby :D
@RIVALDO700 napisał: "Mialem juz na dzis limit ale ok.
Pseudo? Chlopie ja Wam przewidzialem 9 Lukaku na lata po Lewym. Przeczytacie o tym w the atletic w ppv za 15 funtow od scholesa czy giggsa Niedlugo.
Ja Wam to dalem na tacy lata temu, kto bedzie rozdawal karty."
Tak i na pewno zdążyłeś już też porozmawiać z innymi legendami AFC, no i dla the Athletic na pewno też podsyłasz swoją wielką wiedzę :D poproś o ciut mocniejsze tabletki, a poza tym bądź slownym i honorowym człowiekiem i zniknij na stałe :D jaki limit na dziś? Ktoś Ci wyznaczył? Nie sądzę. Wczoraj pokazałeś swoją wiedzę ekspercką i jak zapytali Cię o Aube, co zrobiłeś? W swoim stylu zacząłeś się wykręcać, i szukać wytłumaczenia :D ot taki z Ciebie ekspert jak zawsze. A jak tam kariera Twitterowa? Nie udało się przyciągnąć tej Rzeszy wyznawców i wymiękłeś? Wracasz z podkulonym ogonem? Boli że nikt nie tesknił? Wiem że i tak nie odpiszesz, bo za dużo niewygodnych pytań, panie nijaki ekspercie :D
@RIVALDO700: po co wróciłeś pseudo ekspercie?
Ten karny to taki typowy dla utd :D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Barney napisał: "Auba do zmiany za Gabiego koniecznie"
Szkoda ryzykować w tych warunkach. Może się przełamie jeszcze. Saka do zmiany, zrobił swoje.