Komentarze użytkownika Garfield_pl

Znaleziono 43551 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 863 z 1089 (komentarze od 34481 do 34520):

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 11.09.2021, 15:13

Huge cheers from inside the Emirates as Crystal Palace score a second goal against Tottenham. #AFC

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 11.09.2021, 15:05

Coś namieszali, ale ze Partey nie w podstawie, to trochę szkoda

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 11.09.2021, 15:04

Arsenal XI: Ramsdale, Tomiyasu, White, Gabriel, Tierney, Maitland-Niles, Lokonga, Odegaard, Saka, Pepe, Aubameyang.

https://t.co/CSSorQYdvz

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 11.09.2021, 15:04

Właśnie jakieś sprzeczne informacje

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 11.09.2021, 15:02

Niezły składzik, może Tomiyasu zadebiutuje dziś :)

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 11.09.2021, 15:01

Arsenal XI: Leno, Maitland-Niles, White, Gabriel, Tierney, Lokonga, Partey, Saka, Odegaard, Aubameyang, Lacazette

https://t.co/CSSorQYdvz

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 11.09.2021, 14:39

Lokonga doing pre-match media which means he starts. #AFC https://t.co/sV8rVohLyP

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 21:04

Ktoś wie jakie mniej więcej opóźnienie jest w transmisji na c+ online?

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 20:32

@grzegorz1211 napisał: "To jak już tak bronisz tych szczepionek, to co myślisz o tym co ostatnio powiedział Alessandro Meluzzi, podobno to włoski autorytet w dziedzinie psychiatrii, eseista, a powiedział bardzo ciekawe słowa. Na pewno taki ekspert, ma coś do powiedzenia na ten temat"
Ja bronię szczepionek? Nie znam gościa, nie interesuje mnie co powiedział, nie interesuje mnie też to przypisywanie każdego zgonu szczepionce itd. Ja zwróciłem uwagę, na temat pisania, że każdemu wbijają covid, bo tak nie jest, i tyle. Każdy ma swój rozum, i nie musi tutaj zaczynać dysjusji, natomiast ta zazwyczaj prowokują przeciwnicy, nie wiem po co, skoro jest wolny wybór. Ja się zaszczepiłem, żyję, nic mi nie jest, zrobiłem to, bo chciałem i wisi mi, co robią inni, ale nie prowadzę tu codziennie krucjaty, żeby kogoś przekonywać, bo mam w to wywalone. Więc być może Cię zawiodłem, ale ja ekspertem nie jestem i nie zgrywam go tutaj, nie marnuje czasu na takie rzeczy, bo mam w życiu dużo innych, ważniejszych rzeczy do roboty, ale patrząc na teorie takie jak Ty głosisz, jak kiedyś umrę, przyczyna jest już znana ;)

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 20:10

@enrique napisał: "Ale Ty się zawsze przyczepiasz jak coś Ci nie pasuje albo z czym się nie zgadzasz w jakiejkolwiek dyskusji. I co myślisz że jak napiszesz że uważasz tak czy inaczej to cokolwiek zmieni ? Serio czasami warto odpuścić."
Skoro dyskusja, to piszę jeśli się nie zgadzam lub uważam inaczej, tak jak mówiłem, czytam sobie komentarze, i jak stwierdze, że chce się odezwać, bo np.tak jak niżej uważam, że nie fair napisałeś uznając, że każdemu wbijają to w akt, to no logiczne, że Ci nie przyznam racji, skoro, to nieprawda, a tego nie mogłem po prostu odpuścić, bo jest nieprawdziwe. Zgodziłem się natomiast z tym, że na pewno choćby podałeś przykład potem gdzieś takie sytuacje i praktyki, z różnych pobudek być mogą, taki już świat, że ktoś na krzywdzie innych próbuje się dorobić lub gdy popełni błąd, wyślizgać się najłatwiej jak można.

Wracając do tematu piłki, jaki skład widzisz jutro z Norwich?

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 19:57

@enrique napisał: "Na tym polega wolność wyboru kolego. Ty piszesz o pierdołach ja je omijam, ja piszę o pierdołach Ty je komentujesz i się denerwujesz. Może po prostu zacznij korzystać ze swojej wolności."
Zdecydowanie korzystam z wolności, ale zwyczajnie czytam komentarze, i gdy napisałeś " każdy " taki zarzut okazał się manipulacja, bo doskonale wiem co było w akcie zgonu bliskich i dlatego się przyczepiłem, że bzdurzysz i tyle.

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 19:55

@grzegorz1211 napisał: "Nigdzie nie napisałem że zmarł po szczepionce."
a dla sprostowania to 22 maj miał 1 dawkę, druga to chyba po 6 tygodniach. A i tak w oficjalnych wersjach wykluczą Nopa poszczepiennego, bo to się nie zgadza z linią polityki rządu

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 19:52

@enrique napisał: "Przecież nikt nie każe Ci się udzielać w tym temacie. Dziwne że to robisz skoro Cię drażni."
Bo codziennie o tym piszecie, a jest weekend, jutro mecz, a wy marudzicie o czymś, co jest wyborem dobrowolnym na tą chwilę.

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 19:43

Myślicie że Tomiyasu jutro w podstawie? Tierney Gabriel White Tomiyasu Partey Lokonga Pepe Saka Odegaard Auba/ Laca na boisku? W bramce niewiadomą jeszcze wieksza ;)

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 19:41

@Ups147 napisał: "Oboje powinniście dokładnie przeczytać to zdanie ze zrozumieniem ;) dajcie już spokój z tymi szczepionkami bo to nudne. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i póki szczepienia są dobrowolne to nie ma się o co sprzeczać ludzie."
No tak, ale napisałem, że to przeciwnicy tutaj zaczynają te tematy. Nie może być każdy, skoro w mojej rodzinie tego nie było ;)

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 19:38

@Marzag napisał: "a rodzina pewnie w tajemnicy przed Garfieldem trzyma przyczynę śmierci żeby nie wiedział że im kazali tam się zgodzić na covid. Weź się zastanów co piszesz. Nie trzeba widzieć aktu zgonu żeby wiedzieć na co zmarł członek rodziny"
Pewnie nie chcieli dzielić się że mną kasą. A tak poważnie z dziadkiem od dziecka mieszkałem w jednym domu, i był mi bardzo bliski, więc wiem wszystko co się działo. Inna sprawa, że wiem też jak w tamtym czasie wyglądała sprawa z pogrzebami, gdy ktoś miał stwierdzony covid. No ale cóż, jest tylko ta wersja, którą pasuje Grzegorzowi ;)

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 19:34

@grzegorz1211 napisał: "Przypuszczam że nie widziałeś nawet aktu zgonu tych dwóch bliskich ci osób, a starasz się coś udowodnić na siłę"
Tak samo jak przypuszczasz, że gość zmarł po szczepionce? No chłopie, czyli ja kłamie, bo chcę coś udowodnić, ale Ty masz rację, bo niemożliwe, żeby jie wpisali covid :D to Ty na siłę próbujesz mi wmówić, że nie ma innych zgonów niż na covid ;) ok, tym bardziej nie ma co pisać

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 19:32

@grzegorz1211: no uproscilem, bo w zadbym z tych punktów nie było covidu, to co Ci mam rozpisywać? Czyli co sfabrykowali, bo to niemożliwe, że ktoś nie miał wbitego covidu? Przecież jakby chcieli, to mój dziadek był "idealnym" takim pacjentem, z zapaleniem płuc, wtedy były te ograniczenia z pogrzebami jeśli covid, a pogrzeb był normalny, duży bez owijania trumien itd. Dlatego pisanie każdy, jest zwykłym podciąganiem pod swoją teorie. Nie ma o czym gadać panowie, każdy ma swój rozum i robi co chce, wierzy w co chce, a tu zajmijmy się meczem jutrzejszym, bo po to tu jesteśmy, jako kibice.

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 19:26

@enrique napisał: "Daję Ci konkretny przykład konkretnej osoby konkretny szpital z konkretnego miasta. Myśl sobie o tym co chcesz, gila mnie to."
Ale napisaleś każdy, a ja daje Ci konkretnie przykład, z mojej rodziny, dlatego zapytałem. Mnie też to lotto, co ty myslisz, ale nie smiećcie już tym tematem, bo jak mówiłem, prawie za każdym razem temat zaczyna ktoś z tych, którzy są przeciwni szczepieniom, jednocześnie rzucając hasłem, że to powinno być dobrowolne, a sugerują, że Ci co się szczepia są głupi i nie powinni ;)

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 19:13

@grzegorz1211: niewydolność krążeniowo- oddechowa i sepsa niestety.

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 19:12

@enrique napisał: "Zapytaj się o to lekarzy zs Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu gdzie takie numery odstawiono co najmniej kilkunastu rodzinom.
Koledze zmarł dziadek, zabrali go do szpitala z powodu bólu w klatce piersiowej, nie miał kaszlu kataru temperatury żadnych objawów covida a w akcie zgonu covid."

No to to jest jeden szpital, a Ty piszesz każdy.. A może jednak miał covid? Czy kolega zwyczajnie uważa że tego wirusa nie ma? Jest jakaś sprawa o to założona? Sekcje zwłok poprosiły rodziny, czy jak? Serio wierzysz w to że każdemu wbijaja? Wyglądasz na inteligentnego gościa, a piszesz jak ktoś, kto się naczytał neta, i to jest jedyna prawda. Na pewno były nadużycia, nie ma wątpliwości, są zawsze, szczególnie jeśli np zdiagnozowali źle i chcą się wyślizgać, ale pisanie takich teorii, bez potwierdzenia to wiesz, trochę głupie. To tak jak w więzieniach zdarzają się ludzie, którzy siedzą za morderstwo a są niewinni, czy każdemu przybija to sąd? Generalnie nie ma sensu dyskusji ciągnąć, każdy myśli swoje, ale serio, jeśli nie jesteś za szczepieniami czy nie wierzysz w covid, to nie zaśmiecaj tu i inni strony powtarzaniem dzień w dzień tego że to ściema itd, bo zawsze ktoś z was zaczyna temat i próbuje przekonać innych do swoich teorii... Serio za każdym razem dyskusje zaczyna ktoś kto nie wierzy w wirusa czy szczepionki, i uruchamia druga stronę, tylko po co? Nie chcesz nie szczep się, chcesz zrób to, twój wybór póki co, nikogo nie interesuje w co wierzysz, to strona dla kibiców głównie, a zaraz będą się tu obie strony wyzywać. Jeśli natomiast uważasz że to spisek, zło itd, to walka o wolność powinna być toczona nie tutaj, tylko albo pod Sejmem, albo na stronach rządowych, bo tam może mieć ewentualne dobre skutki dla Ciebie :) bez spiny

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 18:56

@enrique napisał: "Bo że ktoś umarł na covid to każdy z wielką chęcią od razu wpisze nawet jak zmarł na raka czy atak serca."
Skąd takie info? Bo w ostatnim roku zmarły dwie bliskie mi osoby, i żadnej nie chciano, czy nie sugerowano rodzinie wpisania covidu w akt zgonu, gdzie mój dziadek miał ostre zapalenie płuc i byłoby to łatwe do zrobienia, więc jak to jest?

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 18:47

@grzegorz1211 napisał: "To twoja opinia, każdy przypadek jest inny i nie mozna tego tak upraszczać."
Ale Ty właśnie zasugerowałeś, że raczej taka była przyczyna, która wykreślą, bo nie pasuje do polityki, tak, że tego... Nie jesteś za szczepieniami, luz, ale po co siejesz ferment i sugerujesz coś, skoro nie znasz przyczyn śmierci? Niby Ci co są za, są naiwni itd., ale nie zauważyłem, żeby któryś z nich tutaj zaczynał temat i prowadził krucjate codziennie wklejając niepotwierdzone info na temat zgonu antyszczepionkowca ;) zluzuj i skup się na temacie meczu jutrzejszego, a swoje przekonanie zostaw dla siebie i tych, którzy mają zdanie jak Ty na temat szczepień, bo tak to znów bez sensu dyskusja.

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 18:39

@grzegorz1211: ale ubierasz to w teorie o tym, że szczepionka była winna ;) spoko, ale weź pod uwagę np. opcje samobójstwa, kto wie może jakieś używki itp, bo żadnych informacji o przyczynie nie masz, więc po co podciąganie tego pod efekt szczepionki, tylko dlatego, że nabijali się z niezaszczepionych? Czyli generalnie jak umrze niezaszczepiony bez podania przyczyny, można zakładać i głosić, że to powodem, bo nabijał się z zaszczepionych? To nic, że np. poraził go prąd czy spadł z wysokości ;)

Komentowany temat: Wyjść ze strefy spadkowej - Arsenal v Norwich 10.09.2021, 17:48

@grzegorz1211 napisał: "Widzę że robi się burza po śmierci Barta Sosnowskiego, 38-letniego muzyka bluesowego, który nagle z niewiadomych przyczyn zmarł. Nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie to że 22 maja Bart się zaszczepił, umieścił wraz z żoną Aleksandrą Górecką wpis na fb "SPfajzerowaliśmy się" i jawnie w komentarzach, nabijał się z ludzi będących przeciw szczepieniom. Były tam i takie komentarze że powinni zostać ambasadorami szczepień. Dzisiaj można powiedzieć że zostali."
Yhym, czyli teraz każdy, kto umrze kilka miesięcy, lat po przyjęciu szczepionki, to z jej powodu ;)

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 09.09.2021, 20:37

Takehiro Tomiyasu's work permit application has been approved.

He's available to play against Norwich on Saturday. #AFC

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 09.09.2021, 17:53

@Barney napisał: "Hey Tomiyasu miał już prezentacje w koszulce bo nie moge znalezc na oficjalce?"
Na konferencji chyba Arteta mówił, że dziś ma być na treningu, a że pozwolenie na pracę to kwestia godzin ( wg dziennikarzy).

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 08.09.2021, 17:43

@darek250s napisał: "Jak podaje turecki dziennik Takvim, Mohamed Elneny uzgodnił warunki kontraktu z Galatasaray. Teraz kluby muszą dogadać się co do kwoty odstępnego. Arsenal oczekuje 4mln euro za Egipcjanina, trwają negocjacje."
Oby odszedł, w jego miejsce może wskoczyć Patino lub Azeez cofniemy z wypożyczenia, a zimą Bissouma wjeżdża :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 07.09.2021, 20:59

@grzegorz1211 napisał: "Ciężko powiedzieć bo Japonia miała miażdżącą przewagę i za dużo do roboty nie miał. A grał jako środkowy obrońca"
Na livescore pokazane było, że na prawej, no ale tak czy siak nic nie wiemy ;)

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 07.09.2021, 20:08

@bizooon napisał: "ja bym prędzej chciał tam AMNa albo Tavaresa obejrzeć"
Też jakaś opcja, zobaczymy w sobotę ;)

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 07.09.2021, 19:42

@Marzag napisał: "jeśli się nie wykuruje to pewnie z Norwich będzie:
----------------------Auba-----------------------
Saka----------Odegaard------------Pepe
----------Lokonga---Partey----------------
Tierney--White--Gabriel--Tomiyasu
--------------------Leno-------------------------"

Nadal wygląda skład spoko, ale nie jestem pewien czy Tomiyasu będzie grał od początku, prędzej Chambers albo Cedric...

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 07.09.2021, 19:32

@grzegorz1211 napisał: "Jak ktoś chce pooglądać naszego Japończyka, to właśnie gra z Chinami w eliminacjach MŚ"
I jakie wnioski? Jak zagrał?

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 07.09.2021, 19:12

Emile Smith Rowe misses out tonight due to feeling unwell (not COVID), as per @TomBarclay_. #AFC

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 07.09.2021, 18:03

@gbn napisał: w Podjuchach ;)"

Ciekawe ile osób przeczytało to ciut inaczej ;)

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 07.09.2021, 18:02

@losnumeros: też taką kwotę widziałem na twitterze

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 07.09.2021, 17:23

@losnumeros napisał: "Klopp to był w stanie wprowadzić swoją filozofię gry natychmiast i było to bardzo widoczne w grze Liverpoolu. Nie narzekał na piłkarzy, tylko wprowadzał swoją filozofię gry i starał się ich ulepszać. Z sezonu na sezon, Live zaczęło sprzedawać zawodników za bardzo dobre pieniądze i kupowali odpowiednich zawodników, którzy rozwinęli się pod Niemcem. My mamy problem opchnac naszych graczy, a Live sprzedaje No Name za +/- 20 mln. Dużo pieniędzy to kosztował Guardiola, Klopp swoje wydał, ale też swoje zarobili."
Jedna z różnic, to to, że live nie płaci średnim piłkarzom kosmicznej kasy i łatwiej sprzedać. Swoją drogą była plota, że Salah chce kosmiczny hajs, jeśli to prawda, to pewnie się z nim pożegnają.

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 07.09.2021, 16:50

@Rafson95 napisał: "Arsenal w tym sezonie:
Z Elnenym w pierwszym składzie:
- 100% wygranych
- 0 straconych bramek
- średnio 6 strzelanych goli na mecz

Bez Elnenego:
- 0 pkt
- 0 goli
- bilans spotkań 0-0-3"

Nie dziwię się, że Arsenal odrzucił 15 baniek ;)

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 07.09.2021, 15:40

@losnumeros napisał: "Masz rację, też mi się to nie podoba. Ogólnie nasi zawodnicy, przypominają takie same gwiazdeczki jak w PSG. Tutaj powinna być krótka piłka trenera i zarządu, a niestety tak nie jest. Bunt? Wypad do rezerw i obcieta pensja w 90%, myślę, że to by dało do myślenia. Auba spóźnił się kiedyś na odprawe i nie zagrał 1 meczu, to ma być kara hahaaa. Kilka razy pisałem, że czytam autobiografie SAF i powiedział tak: "Współczesny piłkarz kończy pracę po lunchu ( z wyjątkiem dnia przed meczem). Potem wraca do domu, relaksuje się i siedzi przed jakimś cyfrowym urządzeniem.""
No, tylko, że jak taki Auba ma za sobą resztę gwiazd, to i tak ten jeden mecz był ryzykiem, co jest po prostu przykre. Oezila odstrzelili, ale póki nie odszedł drużyna grała piach, bo część piłkarzy była za nim, i tak w kółko. Miejmy nadzieję, że te transfery będą trafione i tacy jak Elneny, Kola zagrają max w carabao a potem dostaną oferty i zarobki adekwatne do umiejętności. Miejmy też nadzieję, że Garlick ogarnął nowym zawodnikom sensowne kontrakty, które nie będą dawały im pola do manewru, i będzie łatwiej ewentualne wtopy sprzedać.

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 07.09.2021, 15:22

@enrique napisał: "Dlaczego ?????"
Co dlaczego? Odrzucili? Nie wiem, nie mam czasu się w artykuł zagłębiać ;)

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 07.09.2021, 15:21

@enrique napisał: "W takim wypadku takowe powinny być wyciągnięte wobec 7-8 zawodników po meczu z City którzy chodzili po boisku."
Być może, ale jak mówiłem, nie znamy sytuacji w drużynie, ale każdy wie, że jak w jakiejś grupie coś nie trybi, robią się problemy. Być może dlatego chcą odmłodzić kadrę i mieć drużynę a nie grupę ludzi z różnymi " celami", można gdybać i gdybać

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady