Komentarze użytkownika Gofer999
Znaleziono 15324 komentarzy użytkownika Gofer999.
Pokazuję stronę 196 z 384 (komentarze od 7801 do 7840):
Dawaj Xhaka uderz to.
Nie obraziłbym się gdyby to wpadło. Świetnie to rozegrali.
Laca uratował placka Xhaki. :D
Norek gol!! :D
Warto dodać że Ozila też nie ma po jego stronie.:D
Jak Bellerin odżył po transferze naszego kluczowego zawodnika.:D
Nie ma Ozila? Good, good.
Ale to że Rucki cały czas komentuje nasz spotkania to jakiś nieśmieszny żart.
Laca prawie. :)
@Mico17: Mam Plusha Abo czy jak to tam się nazywa i za 25zł mam bez limitu wszystko i 10gb internetu.
@Slaviola: Bez przesady. Ale tak na prawdę ciężko zweryfikować to co na prawdę potrafi. Ponieważ każdy zespół który prowadził był bogaty i naszpikowany gwiazdami. Jednak trzeba mu oddać to że potrafi to wszystko poukładać i sprawić że zawodnicy grają tak jak on tego chce.
Nie obraziłbym się gdyby wziął Valencie i coś z nią osiągnął. :D
Guardiola niesamowity trener. Gdzie nie poszedł to miał kupę siana do wydania na transfery i zbudowanie sobie drużyny wedle własnego uznania. Famtastyczny trener.
Gofer_999: Wenger ma dobre żarty. Ale dość już robienia z siebie pośmiewiska w wywiadach... proszę...
*bramki
Laca poproszę kolejne dwie braki. :)
Jack już pokazał że jednak warto go zostawić. Teraz żeby tylko kontuzje go omijały.
Mam nadzieję że Everton spadnie w tym sezonie z PL....
To mnie Chelsea zawiodła właśnie. :D
Ale szybko zaczęli. :D
@Qarol: No to powinni tylko update składów robić. A nie co roku w tej samej cenie, czy nawet większej, to samo sprzedają. :)
@michalal: No widzisz a ja pamiętam. :)
Ox to już nawet z ławki nie wchodzi. Za 3 kolejki wyleci na trybuny. A za sezon WHU wita. :D. hahahaha. Nasz kluczowy zawodnik. :D. Ludzie płakali tutaj za nim. hahahah. :D
Gra nasz kluczowy zawodnik? :D
Sędzia na linii bramkowej jak zwykle choja widział.... nie wiem po co oni ich w ogóle zatrudnili... w życiu nie widziałem żeby pomagali w jakikolwiek sposób.
@mistiqueAFC: No Woj napisal, to znaczy ze prawie pewne info. Czyli tak jak myslalem. Pewny final i gra z psiapsola. :)
@Traitor: Fajnie gdyby Drax doszedl do nas. :)
@TheBestGooner: Nie, kolega testował na sobie bo uznał że to nie działa. Ale zawsze lepiej mieć to niż nie. :)
@TheBestGooner: Ja kupiłem bodajże ze 25 zł, ale nie widzę dlaczego ten miałby być gorszy. Śmiało kupuj.
@TheBestGooner: Strumień, przetestowany. Żelowe najlepsze.
@gnabry_: No jak to, nie jarają cię jego podania do boku lub do tyłu? A te długie podania do przodu do których nikt nie może dobiec? Nic? :D
@FabsFAN: Nie no jeszcze dorzuca trochę żółtych i czerwonych kartek. :D
@Piotrek95: Myślę że za rok czy dwa będzie miał okazję udowodnić czy nadaje do takiego WHU. :D
@FabsFAN: No wiem, ale ani to DM ani CAM. To taki CM co tylko potrafi przerzucić piłkę lub oddać mocny strzał. Tyle.
@lays: Jak Nelson zagra na wahadle to znowu będzie kiepsko wyglądał. :(
@FabsFAN: Xhaka to po prostu CM. RVP w wieku Lacy to siedział w szpitalu. Zobaczymy jak Laca będzie grał w swoim prime. No i RVP miał się od kogo uczyć i z kim grać. :D
@Kysio2607: Nie chodzi o to że nie robi liczb, chodzi o to że się gubi na swojej pozycji i nie ogarnia środka. Miał być generałem w drugiej linii.
@Kysio2607: Laca był jedną nogą w Athletico. Reszta kupiła innych napastników lub mieli już bardzo dobrych. Powiedz mi ile ten Xhaka do tej pory zagrał dobrych spotkań na te 38 rozegranych do tej pory w samej lidze. Uczepiłeś się jednaj rzeczy w komentarzu. A pokaż mi gdzie są te jego genialne długie podania, lub strzały z dystansu, gdzie jest ten jego charakter i umiejętności dowodzenia drużyną? :)
Xhaka jest kiepski po prostu. Od samego początku wam pisałem że nie jest on ani defensywnym pomocnikiem (o dziwo wiele osób się kłóciło i mówiło że jest), ani w ofensywie też nie jest jakoś bardzo dobry. Tyle że niby ma dobre długie podanie (choć bardzo rzadko to pokazuje) i mocny strzał z dystansu (to też coraz rzadziej). Nie dziwiło was że nie rywalizowaliśmy praktycznie z żadnym topowym zespołem o niego? :D
@james68: Co ty w ogóle wymyśliłeś.
@james68: A po co ma grać dalej? Strzelił dwie bramki. Nie ma jeszcze kondycji na PL. Dobrze że zszedł.
@mistiqueAFC: Nie ma nic oficjalnego.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 16 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
No mecz nie porywa, na razie wszyscy w miarę dobrze, tylko blok obronny dziwne akcje robi. :D