Komentarze użytkownika Gofer999
Znaleziono 15866 komentarzy użytkownika Gofer999.
Pokazuję stronę 198 z 397 (komentarze od 7881 do 7920):
@ruciakk: Nie. Jest on "ścianą", służy tylko do odgrywania piłek do wbiegających partnerów lub "skrzydłowych" aby ci mogli dośrodkować na niego później. Wenger używa go jak Giroud.
BUahahahahaha. Swansea pressing na nas nakłada i udaje im się nas wypchnąć i zabrać piłkę. :D
Iwobi to niech biegnie gdzieś do innego klubu kopać sobie. :D
W której minucie ostatnio oddaliśmy strzał? :D
Cech po co wybijasz, wrzuć sobie za kołnierz. ;D
Ramsey na 3 metrowym spalonym i pruje się że piłki nie dostał. :D
NAcho, zajebongo że pozwolił tej piłce wyjść zamiast normalne grać. Cech. Bhahahahahahaha. :D
Laca w ogóle się nie rusza, przyszyty jest do środka. Gramy z nim jakbyśmy grali z Giroud, bo oczywiście Wenga jak się uprze na jedną "taktykę" to klepiemy to cały czas...
Nie rozumiem tej taktyki Wengera z Lacą jako "ścianą" w środku....
@Dewry: Nie czytałeś ostatnio komentarzy? Wenga wyciąga z zawodników 200%. ;D
@Sobieski14: "Byś się przynajmniej nie ośmieszał ;P"
@Gerwciu: Wenga mówi mu: " Dalej synu, na boisko i rób co chcesz." :D
Hahahaha. Xhaka. ;D
@Papaciok: Auba jest Oli zostaje u nas. :D
Ale wysyp nowych ludzi, albo multikont. :D
@dominrr: Kogo multi? :D
Szkoda Giroud. :(
@Mikitarian: Ta, źródło z Italii nawija o transferach w Anglii. ;)
@tomek_13: No to czekamy. :D
@DontCry: W ekstermalnych sytuacjach można by zagrać:
Auba - Oli - Laca
Miki - Jack - Ozil
xDDDDDDDD
@karmel567: Nie ma tematu.
@imprecis: Może na twitterku więcej znajdziesz porządnych informacji na ten temat. :D
@FabsFAN: Tabsy znowu weszły za dobrze. :D
Barcelona i Real interesowały się Xhaką. Buahahahah. ;D
Takie małe porównanie.
https://www.premierleague.com/players/12136/Granit-Xhaka/stats
https://www.premierleague.com/players/3549/Francis-Coquelin/stats
@filo94: Dla zasady to hejtowany jest Ramsey. Nawet jak nie gra do to mu się dostaje. :D
@Chlopek: Link? Zdjęcia? Który dyrektor? Jakieś nazwiska? :D
@AceVenturaLFC: Nie.
Coq (nie pierwszy raz) robi lepsze przerzuty jak Xhaka.
Cieniutki ten Coq. :D
@Adu: Dla mnie to jest nie pojęte że ludzie sami pakują się w kłopoty a później organizowane są zbiórki pieniędzy na ich ratunek.
Hahahaha. A dal Valencii nie ma karniaka. :D
Jaki karny. Proponuję każdy kontakt gwizdać. :D
@CFC20: Też tak mi się wydaje. Ale ludzie już robią drzewka z nim w Realu. ;D
@lays: Denver raczej troszkę ma drogi do tego dna.
@amadeo: To ile dni oni już tam siedzą w Dortmundzie? :D
@amadeo: Nigdy ich tam nie było.
Dobre prochy wczoraj impre wrzucił. :D
@niski93: Pewnie że im nie zależy. Robią to tylko jak wtedy z tą akcją z Lemarem. Wiedzą że to się skończy niepowodzeniem, bo sami tego za bardzo nie chcą, ale będą mogli wyjść na przeciw kibicom i powiedzieć że "próbowaliśmy".
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Swansea!!!!!!!!!!! :D