Komentarze użytkownika Gunner915
Znaleziono 3191 komentarzy użytkownika Gunner915.
Pokazuję stronę 47 z 80 (komentarze od 1841 do 1880):
Fabregas odszedl w 2011, takze chyba Ty nie wiesz ile to dekada :)
to 10 lat temu nie bylo Fabregasa i Rosickiego?
z paroma korektami sklad jest mega:
Sanchez - Van Persie - Auba
Fabregas, Santi, Rosicky
Monreal - Verma - Koscielny - Sagna
Szczesny
lawka: Ozil, Nasri, Bellerin, Cech, Ramsey
@sickstick
a gdzie Auba, Fabregas i Rosicky?
Ozil stwierdził, że albo on odejdzie albo Emery. Zastanowił się chwilę... i stwierdził, że lepiej będzie i dla niego i dla klubu jak jednak hiszpański kasztan spakuje manaty.
@D14
95 zl haha, no, no, no na puszke coli i kanapke bedzie :D
Wchodzę na kapiszony.com w pracy z nadzieją, że przeczytam coś konstruktynwego a tu jakieś marne wiersze z cyklu wydaje mi, że jestem zabawny, a w rzeczywistości jestem żałosny. No nic uciekam, czym prędzej.
póki co to Ceballosa nie chce ani Arsenal, ani Real :)
Ale z tymi porównaniami Emerego do Brzęczka to przesadzacie. Nie porównujmy sera do gówna. Jakby Polska kadra miała trenera na poziomie Emerego to moglibyśmy myśleć o powtórzeniu sukcesu Nawałki na Euro.
już dzisiaj kolejny odcinek popularnej w Polsce kreskówki "wujcio Brzęczo i przyjaciele" !! :)
A Luiz juz sie nie lapie do 11stki Brazylii?
@sickstick
dlaczego Nagelsmann to trener marzenie to pytaj ekspertow typu: @Hot995, a nie "Kowalskiego".
To tak samo jakbys zapytal "Kowalskiego", dlaczego glosuje na PiS.
no nic Panowie, prawdziwe granie w czwartek. Także do czwartku :)
@bocian18
ale ja nie widze, problemu w tym, ze AMN gra slabo to Chambers wskakuje na jego miejsce. To jest normalne, ze gorsze ogniwa zastepujemy lepszymi. Pojedyncze zmiany w 11stce to nie rotacja tylko wygrana o miejsce w skladzie.
Wkurza mnie, że w tej drużynie nie ma żelaznej 11stki, która gra 70% meczów i chłopaki wychodzą na boisko i wiedza, co maja grać. Rozumiem, że 30% meczów trzeba rotować, rozkładać siły, ale my nawet nie gramy w LM, a każdy mecz zaczynamy innym ustawieniem. Inne drużyny potrafią grac, LM i ligę jednym składem, a zmieniać tylko w pucharach krajowych. My, nie. My musimy rotować wszystko Emery to jest mikser, Emeromix... Tak naprawdę graliśmy z jedna mocną ekipą w tym sezonie i był to Liverpool. Totki i Manu w obecnej formie to jakiś żart, a nie top, także nie możemy dumnie twierdzić, że jakieś poważniejsze mecze już za nami, bo dopiero Leicester, Wolves, City i Chelsea nas zweryfikują, nie mówiąć o wyjazdach do średniaków tj. WHU, czy Everton. Może jestem pesymistą, ale czarno widzę to top4 w tym sezonie, z uwagi na brak stylu, brak zgrania, braku pierwszej klarownej 11stki. Nie widzę tu fundamentów pod sukces.
EmeromixOut#
Spokojnie, jeszcze przyjdą mecze z Wolves, Leicester, czy nawet Crystal Palace. Tam 1:0 i gra na farta skończy się jak z Watford albo nawet gorzej. Zobaczymy, co ArsenalChampiony itd. będą pisać. Oj czekam na Wasze komentarze :))
oby chociaz United przegralo dzisiaj :D
nie ma nawet co pisać po tym meczu. Nic się nie zmieniło.
a tak sie cieszylem, ze takie dobrej jakosci stream mam... teraz zaluje ze na kalkulatorze tego nie ogladalem
wstyd u siebie nawet grac nie potrafimy....
wezcie tego Xhake po*******i mnie zaraz
Xhaka Out - Torreira IN
KOLA OUT - Tierney IN
EMERY DZBANIE CHOCIAZ TYLE
i teraz porownajcie sobie jakosc pilek od Kolasinaca do tych Tierneya... przepasc
dlaczego Pepe strzelal zamiast podac do Ceballosa?
gdzie jest Tierney i Bellerin ty dzbanie jeden? Dlaczego gra Pepe, ktory jest cieniem samego siebie dzbanie? #EmeryOut
tak
to co? jutro Arsenal 3 miejsce zajmuje w tabeli ! :)
no coz Glik znowu na boisko, Monaco znowu w plecy +3.
@RahU
przeciez Emery gada do niego po hiszpansku, predzej tak sie dogadaja skoro Gabriel wlada portugalskim.
@Rahu
"Martinelli po prostu kompletnie nie rozumie angielskiego, dlatego też gra swoje zamiast słuchać porad kasztana, znaczy się trenera."
musze Cie rozczarowac, Martinelli rozumie Emerego jako jeden z nielicznych w tej druzynie.
*rozumie
Emery drze morde z linii "vamos, vamos" :| wydaje mi sie, ze najwiekszym problemem w tej druzynie to brak komunikacji na linii trener - zawodnicy, nikt nie rozumiem trenera. Moze Emery nie jest taki zly, tylko nikt go nie rozumie :D
Pepe, poki co to najwiekszy niewypal transferowy ostatniego okienka transferowego na calym swiecie.
Martinelli tym występem przypomina mi młodego Cristiano Ronaldo, który zaczynał skradać całe show swoimi występami w Premier League, oby Gabriel potrafił przenieść takie występy jak ten dzisiejszy na boiska najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Chapeau bas, żebys zrobił karierę na miarę największych :)
ktos link z Borkiem?
Boniek jest prezesem do pazdziernika 2020?
a my z Totami 2:2 u siebie. Dzieki Emery.
@Mihex
glupi angole
Lewy > Auba
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@n0thing
dalem go na lawke.