Komentarze użytkownika Gunnerrsaurus
Znaleziono 12472 komentarzy użytkownika Gunnerrsaurus.
Pokazuję stronę 8 z 312 (komentarze od 281 do 320):
Trzeba przyznać, że sędziowie w erze Varu mają bardzo duże możliwości jeśli chodzi o ustawianie wyników, zwłaszcza w meczach gdzie tak dużo się dzieje.
Jeden z najdziwniejszych i najciekawszych meczów jakie oglądałem w życiu.
Mam wrażenie, że gdyby Barcelona jakoś strzeliła w tym meczu 5 bramek to Benfica i tak spokojnie wygrałaby ten mecz strzelając 7 bramek.
Panowie szanujmy się, porównywanie Artety do ETH w United to szaleństwo
Szczęsny mecz życia
Boże, jak można się czepiać słów menadżera na konferencjach. Przecież wiadomo, że mówi to, co należy powiedzieć, żeby przyniosło jak największe korzyści. Szczera gadka i narzekanie to ewentualnie z rodziną, a nie przed kamerami, gdzie słuchają cię twoi zawodnicy i ludzie z innych drużyn.
@arsenallord:
6g+5a na czterech robi wrażenie.
Chlory chlory man nunajted
Havertz miał 10 minut, żeby poprawić swoją pozycję i sięgnąć piłkę głową. Niestety wolał puścić piłkę pod nogi Watkinsa
Właśnie sędzia przerwał Brentford bramkową akcję, odgwizdał spalonego, którego nie było. Po co jest ten Var? Identyczna sytuacja jak nasza bramka w końcówce z Liverpoolem. Zamiast dać dograć do końca i później ewentualnie sprawdzić na varze czy wszystko było zgodnie z przepisami, to przerywa gwizdkiem nie dając sobie szansy na naprawienie błędu. I to się dzieje tylko w meczach Liverpoolu i tylko na ich korzyść.
Ale ich dzisiaj zniszczyli. Przyjemnie się to oglądało, forma niesamowita.
@pablofan:
Przecież po dzisiejszym hat tricku, to Bournemouth wyceni go na 100 milionów, a od Arsenalu będą chcieli 130 milionów.
@Er4s:
Wygraliśmy 8 i przegraliśmy 2 na ostatnie 12 meczów z United, więc to zdecydowanie była wpadka, w dodatku bardzo pechowa, bo ich gnietliśmy cały mecz. United to aktualnie śmieszny klubik i można, albo nawet trzeba się z nich śmiać. A jeszcze bardziej śmieszą mnie takie reakcje jak Twoja, bo co z tego, że w ostatnim czasie wygrywamy z nimi 4 razy częściej niż oni z nami, co z tego, że prawie przegrali z Southampton, czyli najgorszą drużyną grającą w Premier League. Fartownie wywalili nas z FA cup, więc już nic nie można o nich napisać, bo się Er4s oburzy.
@Er4s:
Ale Cię boli wielki Arsenal. Na siłę chcesz wyolbrzymić porażkę z United, prawda jest taka, że zdarzają się wpadki z klubami z niższej półki, czasami nawet ze spadkowiczami.
Eh szkoda, niepotrzebnie Bednarka ściągnął, bo by dowieźli przynajmniej remis z Polakiem Rodakiem
@KapitanJack10: @tomaszszef:
Kolejna idealna akcja do highlightsów z Antonym. Ten gość będzie słynny przez wiele wiele lat, internet nie zapomina.
Anthony hahahahaha
Aj szkoda tej akcji. Ale i tak wyczuwam pierwszą wygraną świętych na wyjeździe
Ja to jestem w szoku jak inne kluby to robią, że ściągają takiego Vlaho, okazuje się niewypałem, mija trochę czasu i jest gadka o tym, że Arsenal się nim interesuje, jeszcze nam go wcisną i na nim zarobią.
W Arsenalu parę gorszych meczów i oddajemy zawodnika za darmo albo dopłacamy mu żeby rozwiązał kontrakt. Mam wrażenie, że wszyscy zrobili sobie z nas frajerów i dymają na pieniądze.
@Armata500 napisał: "@Garfield_pl napisał: "Arsenal in the Premier League this season:
✅ Fewest goals conceded (19)
✅ Fewest xG conceded (20.94)
✅ Joint-fewest xG per shot conceded (0.09)
✅ 2nd-fewest shots on target conceded (69)"
O. Kolejne trofeum do gabloty po Emirates Cup, TOP 4 (kilka ładnych lat temu), wicemistrzostwie oraz byciu najlepszym w 2024 roku. Kurde. Szkoda tylko, że to nie daje mistrzostwa."
Może nie trofeum, ale ciekawa statystyka pokazująca jak mocną mamy defensywę. Czy pisać można już tylko o braku trofeów?
@Nicsienieda:
Mi też go bardzo przypomina, ale chyba lepszy w grze do przodu, a słabszy w grze defensywnej.
W każdym kolejnym meczu coraz bardziej mnie zadziwia, pokazuje coraz lepszą wizję, pewność siebie, teraz też pokazał, że mimo że jest młody, to jest bardzo silny.
@arsenallord napisał: "O widzę, że Hurkacz się wywalił. Haha. Najbardziej przereklamowany polski sportowiec od czasów Janowicza."
Oj Januszek, ale odpłynąłeś
Partey to jest przekot, klasa światowa, potrafi wszystko, bronić, zagrać do przodu, minąć rywala balansem ciała, albo nawet samym przyjęciem, a chyba największym atutem jest coś czego często się nie dostrzega, ale jego intuicja. Zawsze pójdzie w dobrą stronę czy to przy bronieniu, czy to przy wyprowadzaniu piłki do przodu. Jak go puścimy to będziemy idiotami, ale już się powtarzam, bo pisałem to wiele razy.
@Jogurt napisał: "jestem ciekawe statystyk havertza z tego meczu"
1 mecz
1 występ
1 gra
To trochę wygląda tak jakby Arsenal nie był gotowy na to, że Tottenham jest aż tak słaby w defensywie i przez to nie wiemy co robić, mamy mnóstwo miejsca, a chcemy grać szybko, koronkowo, a jest to niepotrzebne, bo można na spokojnie przyjąć, odwrócić się i strzelić.
SALIBA WYPROWADZIŁ NAJLEPSZĄ KONTRĘ ARSENALU W TYM SEZONIE.
Pod bramką rywala bawimy się jak na treningu. To są derby, nie czas na zabawę. Zabijmy w końcu ten mecz, bo się stresuję za bardzo.
Havertz, Pan jesteś dupa nie napastnik, dostałbyś piłkę na linię bramkową to byś trafił w słupek, albo wycofał do pomocnika.
Widzieliście to podanie Parteya z pierwszej piłki do Martinellego? Oczywiście nasi tą akcję popsuli, ale to podanie... Partey to jest jedyny zawodnik w tym klubie, który coś takiego potrafi. Powinien zostać, jest bardzo niedoceniony, a to nasz najlepszy defensywny pomocnik (wliczając w to Rice, który jest młodszy, ale na ten moment słabszy piłkarsko.)
@losnumeros napisał: "Ciekawe co byłoby u nas gdyby Saliba i Gabriel leczyli kontuzje"
No ciekawe ciekawe, ale nie wiem co to ma wspólnego z tym, że Tottenham wygląda beznadziejnie.
Jak coś to jest nowy news główny
No i znowu ***** zamiast strzelić bramkę to wywijasy, zakretasy, kombinowanie, przekładanie, kręcenie itp
Tottenham wygląda w defensywie na drużynę z 2. Polskiej ligi, ale my pod bramką przeciwnika pajacujemy, kombinujemy i gówno z tego wychodzi, wiem że łatwo jest napisać "wystarczy strzelić bramkę", ale akurat w tym meczu tak po prostu jest. Są okazje do strzelenia bramki a my jakieś ***** piruety, obroty, piętki, zawijasy, wywijasy, markowania itp. Oczywiście najważniejsze żeby tj wygrać, na ten moment prowadzimy, ale wolałbym obejrzeć ostatnie 30 minut w spokoju, a nie z jakimś głupim przeczuciem, że to wszystko się zemści.
Havertz ze Sterlingiem to by mieli pustą bramkę przed sobą i i tak by bramki nie strzelili. Tragedia, wyglądają jak amatorzy, zero techniki i wykończenia.
@losnumeros napisał: "Taka taktyka i chyba wiesz kto odpowiada za to"
Raczej wątpię, bo Saka tak nie robił, Martinelli choć jest bez formy to też jak ma wolną drogę do bramki to napiera do przodu.
Takie trudne wziąć piłkę i oddać strzał jak wiadomo, że na bramce stoi półamator?
Tottenham wydymany przez sędziów, z United też nam pomagali. Już wiecie dlaczego nie będzie transferów w zimę, Kroenke zrobił inny pożytek ze swoich pieniędzy
Trossard dostał fajne podanie za plecy obrońcy to zatrzymał się, poczekał aż wszyscy wrócą i wrzucił piłkę na nikogo. Z drugiej strony Sterling też wszystko spowalnia.
A może Lewis Skelly na skrzydło wzorem Saki?
Dobra nie bądźmy burakami, gość leży na boisku, dokończyliśmy akcję, to pozwólmy gościowi udzielić pomocy, nawet jak to kurczak...
Ciekawe dlaczego miał tyle miejsca. Nasz cudowny analityk zapomniał, że nie przy każdym rzucie różnym piłka leci na aferę na bramkarza, tylko czasami spadnie w okolice 16 metra?
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Gunnerrsaurus napisał: "Mam wrażenie, że gdyby Barcelona jakoś strzeliła w tym meczu 5 bramek to Benfica i tak spokojnie wygrałaby ten mecz strzelając 7 bramek."
Mam wrażenie, że gówno się znam na piłce