Komentarze użytkownika GunnersFan9
Znaleziono 8797 komentarzy użytkownika GunnersFan9.
Pokazuję stronę 140 z 220 (komentarze od 5561 do 5600):
Dobra jedziemy z ****ami!
Skład dobry.Domniemam,że za naszą grę w defensywie będę odpowiadać Song,Wilshere i Diaby.Na bokach Arshavin i Nasri i środek Chamakh.Nie jest wcale tak źle.
City chce Pique z Barcy.Podobno oferują 60 mln euro a łącznie z opłaceniem kontraktu zawodnika ta kwota wzrośnie do 110 mln euro.
Wygląda to na zerwanie więzadeł w kolanie.
Ma ktoś jakiś obrazek z kontuzją Ben Arfy?
ivexo123;- nie wierzę w to,że Wenger nie wyciągnął wniosków z poprzednich spotkań z ekipą The Blues.Poza tym w środku zapewne zobaczymy Songa i Wilsherea,tak więc na nich będzie spoczywać odpowiedzialność przerywania akcji rywala.Jeśli tylko Song nie będzie nam głupiał i nie będzie się zapędzał pod pole karne Chelsea,a Wilshere zagra na swoim poziomie nie powinno byc źle.
Ale popatrzcie na to z innej perspektywy.Każdy nas spisuje na straty,nawet byli zawodnicy nie dają nam szans i to może dać pozytywny zastrzyk energii naszym żeby sprawić niespodziankę.
Miejmy nadzieje,że Drogba nas dzisiaj nas nie skaleczy.Od początku sezonu przeważnie asystuje i jak sam przyznał nie jest w swojej optymalnej formie bo nadal mu dokucza ból po operacji.
Nie ma co płakać,trzeba wyjść i pokazać że można wygrać.Jeśli mamy sami siebie od razu skazywać na straty to może nie warto w ogóle wychodzić na boisko.
kiko17; - ten Arsenal ma za sobą takie mecze na wyjeździe jak Liverpool,Suderland czy tez Blackburn gdzie o jakikolwiek punkt jest bardzo trudno.Zobaczymy jak wy spiszecie się z Liverpoolem na Anfield.
Sunderland na remis;D
Birmingham przegrywa u siebie ze słabo spisującym się Evertonem 0-2 O___O
Barney;- p2p4u.net
tutaj sobie poszukaj.
ManU pierwszą połowę grali piach.Drugą zaczęli całkiem dobrze.
Scholes miał nie grać dwa tygodnie a już zasuwa na boisku na maksa.
Odnośnie nie wypowiadania się,to lepiej niech odezwą się Ci,którzy pisali jaki to z Vermaelena jest twardziel;)
Najpierw zasuwaj na treningach,pokaż że jesteś w trójce najlepszych lewych obrońców PL a trofea przyjdą same.
znając życie United strzeli fuksiarską bramkę w 94 minucie.
Sunderland powienien prowadzić przynajmniej 2-0.
ale fuks United;/
Nani oczywiście już aktorzy.
ajjjjjjjjj;/ Malbranque sam na sam;/ vds obronił;/
To ja obstawiam w jutrzejszym meczu remis 2-2;) a co mi tak;)
Gunner_995;- dokładnie taki był powód przesunięcia rozpoczęcia tego spotkania;)
Włączyłem jakiś kanał by obejrzeć mecz Sunderlandu z United.Z racji,że mecz został przesunięty o 20 min pokazywali potencjalnych zawodników,którzy mogą przechylić szale zwycięstwa na korzyść jednej z ekip w jutrzejszym meczu pomiędzy Chelsea a Arsenalem.A więc tak.O dziwo najwięcej skupiali się nie na Drogbie,ale na Maloudzie. W naszej kadrze najwięcej mówiono o Nasrim.Poza tą dwójką padły jeszcze nazwiska wcześniej wspomnianego Drogby a także Chamakha,który podobno będzie większym zagrożeniem dla defensywy The Blues niż van Persie gdyby był zdrowy.Dlaczego? a więc dlatego,ponieważ Marokańczyk lubi napierać na obrońców wywierając na nich presję. Terry w duecie z Alxem nie będą mieli za dużo czasu by zanim podać dobrze się rozejrzeć na boisku.Holender do nie jest typ napastnika,który lubi nacierać na obrońców.Woli się wrócić do linii środkowej boiska i tam czekać na rozwój akcji. Poza tym Marokańczyk lepiej gra głową.Jeden jego wyskok może całkowicie odmienić oblicze tego spotkania.
Tak mówili specjaliści przed jutrzejszym spotkaniem.
Mecz Sunderlandu z United przełożony na 16.20!
Sunderland chyba bez 3 podstawowych obrońców,chociaż może do tej pory coś się zmieniło.
kibic_FCB;- oj z tym Maiconem to przesadziłeś kolego. Temat Brazylijczyka owszem i był,ale nie tak często jak saga związana z Cesciem.Poza tym nikt z Realu nie wypowiadał się na temat Crisa czy Maicona,że są więzieni w swoich klubach.Dodatkowo zgodzę się z Vpr,że nienawiść kibiców Arsenalu w kierunku Barcelony właśnie przez wypowiedzi zawodników Blaugrana osiągnęła szczyt.Możliwe,że jest większa niż do odwiecznego rywala-Tottenhamu.
CharlieTheUnicorn; - oczywiście że tak.Dlatego chce widzieć w niedzielę Songa i Wisherea obok siebie.
------------------Fabian----------------
--Sagna-Kościelny-Squillaci-Clichy--
-------------Song-----Wilshere-------
------------------Nasri-----------------
-------Rosicky---------Arshavin------
---------------Chamakh--------------
Najprawdopodobniej tak to będzie wyglądało. Wilshere obok Songa.Anglik dobrze broni ale i wyprowadza przy okazji świetne akcje ofensywne.
CharlieTheUnicorn;- tak,tez to zauważyłem.A wiesz czemu tak było? bo jego zadania defensywne w połowie przejął Wilshere.Dlatego oboje mieli trochę luzu.Raz jeden się zapędzał,a raz drugi.Patrząc na to,że Anglik chce się pokazać Wengerowi nie odstawia nogi i wykonuje wiele wślizgów,prawie jak defensywny pomocnik.
kibic_FCB; - i nadal tak uważam.Co więcej uważam Alexa za większy talent niż waszego kiepskiego aktorzynę na B.Po pierwsze lepszy w destrukcji,po drugie lepiej wyprowadza akacje o technice nie wspominając.Problem w tym,że gdy brakuje partnera, z którym gra od dawna Song próbuje brać odpowiedzialność na siebie zapędzając się bezmyślnie pod pole karne rywala zapominając o swojej roli jaka jest przerywanie akcji rywala.Zrobił tak w kilku ostatnich spotkaniach.Gdy u jego boku jest dobry rozgrywający,Kameruńczyk wywiązuje się ze swojej prawdziwej roli fenomenalnie.To tak jakby porównać skład Barcy z Messim w składzie i bez niego.Z Argentyńczykiem lejecie cieniasów w lidze po 4-0 a bez niego tylko 1 do 0 u siebie ze Sportingiem Gijon:P Widzisz już różnicę?
Jakie "11' wystawia obaj szkoleniowcy? uważam,że takie.
Chelsea: Cech,Ivanovic, Terry, Alex, Cole, Ramires, Mikel, Essien, Malouda,Anelka,Drogba.
Arsenal: Fabianski, Sagna, Squillaci, Koscielny, Clichy, Nasri, Song,Wilshere, Rosicky, Arshavin, Chamakh.
Kadry obu zespołów na niedzielny mecz:
Chelsea: Cech, Ivanovic, Terry, Alex, Cole, Ramires, Mikel, Essien, Anelka, Borini, Kakuta, Malouda, Ferreira, Bruma, Zhirkov, Sturridge, Turnbull, Van Aanholt, McEachran, Drogba.
Arsenal: Fabianski, Sagna, Squillaci, Koscielny, Clichy, Nasri, Song, Wilshere, Rosicky, Arshavin, Chamakh, Szczesny, Denilson, Diaby, Eboue, Lansbury, Djourou, Vela.
Patrząc realistycznie nie mamy szans pokonać Chelsea.Żyjąc marzeniami daje nam 20% szans.
Juve z City 0-1 do przodu;)
Gdzie w necie oglądacie mecz Polska-Brazylia?;)
Na skromnie 0-1 nie ma co liczyć.Uważam,że jeśli mamy wygrać,to będzie wynik 1-3, albo 2-3.
Od razu widać różnicę.Gdyby oni wyszli takim składem, to bysmy ich zmietli z powierzchni murawy.
Sorry za spam,ale przez przypadek dodałem wpis.
Spójrzmy na kontuzje naszych zawodników na określonych pozycjach i wykreślmy z tego meczu zawodników z tych samych pozycji w kadrze Chelsea.
Almunia,nasz podstawowy bramkarz.W Chelsea Cech.
Vermaelen,u nich Terry.
Cesc-Lampard.
Robin-Drogba.
Teraz skład Chelsea na to spotkanie bez ww zawodników.
Turnbull,Ivanović,Alex,Bruma,Ferreira,Essien,Obi Mikel,Ramires,Malouda,Anelka,Sturridge.
za to wynik Barcy z niejakim Sportingien Gijon to był wielki pogrom .W dodatku u siebie.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 8 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ej gramy 4-4-2?;D