Rezerwy gromią West Ham

Rezerwy gromią West Ham 19.10.2010, 18:54, Łukasz Kęczkowski 20 komentarzy

Zespół rezerw Arsenalu rozgromił drugą drużynę West Ham United wynikiem 4:1 oraz kontynuuje swój imponujący start w rozgrywkach Premier League Rezerw. W pierwszej połowie do siatki rywali trafił Chuks Aneke i wyprowadził tym samym Kanonierów na prowadzenie. W drugiej połowie klasycznym hattrickiem popisał się Jay Emmanuel-Thomas. W końcówce spotkania były zawodnik Arsenalu, Ahmed Abdulla, zdobył gola na otarcie łez dla zespołu Młotów.

Oba zespoły przystąpiły do tego meczu ze wsparciem z pierwszego zespołu. W Arsenalu wystąpił Carlos Vela, a w West Hamie Benny McCarthy.

Kanonierzy rozpoczęli ten mecz w składzie: Shea - Nordtveit - Hoyte - Miquel (c) - Meade - Lansbury - Eastmond - Aneke - Sunu - Vela - Emmanuel-Thomas. Ławka rezerwowych: Martinez, Henderson, Randall, Afobe, Murphy.

Od początku meczu podopieczni Banfielda przycisnęli przyjezdnych. Gilles Sunu miał dwie groźne akcje, jednak nie pokonał Stecha. West Ham również miał swoje szanse, jednak to Arsenal był agresywniejszy. W 44. minucie Vela i Emmanuel-Thomas zagrali piękną klepkę, która zakończyła się mocnym dośrodkowaniem w pole karne rywali. Bramkarz Młotów, Stech, zdołał jedynie wybić piłkę w powietrze. Aneke dopełnił jedynie formalności i otworzył wynik.

Już dziewięć minut po wznowieniu gry świetną akcją popisał się Emmanuel-Thomas. Ściął z prawego skrzydła do środka, ograł dwóch bezradnych obrońców, po czym umieścił piłkę obok Stecha. Kanonierzy wygrywali już 2:0.

Vela również miał szanse na wpisanie się na listę strzelców, jednak ta sztuka mu się dzisiaj nie udała. Wprowadzony z ławki rezerwowych Murphy został przewrócony w polu karnym a jedenastkę pewnie wykorzystał Emmanuel-Thomas.

Trzy minuty później Jay zdobył swoją trzecią bramkę. Dostał piłkę około trzydzieści metrów od bramki gości, odwrócił się i celnie uderzył lewą nogą tuż obok słupka. Bramkarz rzucił się, jednak nie udało mu się zatrzymać tego uderzenia. Cztery do zera dla Arsenalu.

Chwilę przed zakończeniem meczu były Kanonier, Ahmed Abdulla, zdobył bramkę na otarcie łez dla Młotów. Arsenalowi nie przeszkodziło to w okazałej wygranej. Końcowy rezultat: 4:1.

Arsenal RezerwyJay Emmanuel-Thomas autor: Łukasz Kęczkowski źrodło: Young Guns
PvL komentarzy: 185020.10.2010, 08:08

Dobrze słyszeć, że wychowankowie idą w dobrym kierunku. Chciałbym aby w przyszłości większość z nich stanowiła skład 1. drużyny.

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 119.10.2010, 22:28

WEst Ham to ani z pierwszego skladu, ani z rezerw nie moze byc dumny ;d

andrzej93 komentarzy: 119619.10.2010, 21:53

JET jeszcze parę takich meczy i może pierwsza11

karlo komentarzy: 906919.10.2010, 21:13

Boss już niedługo będzie miał bogactwo wśród chętnych do pierwszego składu, a JET faktycznie coraz lepszy. A to cieszy.

Szef komentarzy: 1303519.10.2010, 21:03

JET coraz lepszy, niech strzela tak dalej

laskowski19051995 komentarzy: 494519.10.2010, 20:59

Niezły mecz rozegrali, dobra robota :P

Dominika93 komentarzy: 293719.10.2010, 20:21

noo brawo :) oby tak dalej... widzę że szykuje się kilku niezłych graczy na przyszłość :)

MatArsenal9870 komentarzy: 216719.10.2010, 20:02

mamy przyszłościowy skład :)DDDD

maniek56 komentarzy: 300719.10.2010, 19:57

czemu Wenger go nie wziął na Szachtar? ehh szkoda mi chłopa, strzela bramke za bramką, hat tricki i asysty a Wenger jakoś nie chce dać mu szansy nawet w takich meczach jak ten z Szachtarem czy ten z Tottenhamem, może niech idzie na wypożyczenie żeby coś pograł na wyższym poziomie niż rezerwy PL.

Szogun komentarzy: 28734 newsów: 319.10.2010, 19:48

Możliwe,że właśnie on będzie Naszym Drogbą bo chłopak sie rozwija w tempie ekspresu Paryż-Londyn.Szkoda,że w dzisiejszym meczu np. szansy nie dostał.

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4819.10.2010, 19:41

JET to istna maszyna do strzelania goli.. ;) bramka za bramką, co prawda tylko w rezerwach, ale rokowania co do niego są b. interesujące..

Aaarsenal komentarzy: 305719.10.2010, 19:26

4-1 to nie jest pogrom tak apropo

Gunner48 komentarzy: 792919.10.2010, 19:20

JET musi dostawać w tym sezonie szanse grania w 1 składzie!
To co pokazuje młody kanonier w meczach, jest bardzo imponujące...
Boss nie śpij! :P

concrete13 komentarzy: 869819.10.2010, 19:09

kolejnym "odkryciem" po Jacku będzie JET ..

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11519.10.2010, 19:09

Co jak co, ale skład rezerw wygląda imponująco i pokazuje, że mamy bardzo szeroką ławkę, skoro nie mieści się na niej choćby Vela. Z JETem to tylko kwestia czasu, kiedy zacznie grać częściej w pierwszej drużynie. Chłopak jest na tyle wszechstronny, że wszędzie znajdzie się dla niego miejsce na boisku :) Dziwi ławka z Afobe w roli głównej, który na młodzieżowych MŚ zdobywał bramki jak na zawołanie no, ale czego się tu spodziewać, kiedy dostępni są Carlos i Jay. Cieszy zwycięstwo :)

mitmichael

Słabo gra musi odbudować formę.

GunnersFan9

Obyś miał rację.

No to ładnie, przyszłość zespołu nie śpi.

mitmichael komentarzy: 4924319.10.2010, 18:59

Czyli Veli nie ma dzisiaj w składzie pierwszej druzyny na mecz z Shakhtarem - ciekawe dlaczego :/ Szkoda

GunnersFan9 komentarzy: 8704 newsów: 819.10.2010, 18:58