Komentarze użytkownika GunnersFan9
Znaleziono 8774 komentarzy użytkownika GunnersFan9.
Pokazuję stronę 192 z 220 (komentarze od 7641 do 7680):
czytałem gdzies ze Arsene chce sprowadzic Gignac'a z Toulouse^^No i ma zamiar jeszcze sie pytac o Chamakh'a:)
Cesc_Fan;-warunki fizyczne to 189/88 wiec jak widac byczek z niego niezły:)ja jestem jak najbardziej za ale oczywiscie nie wchodzi w to zadna wymiana za Cesca^^
No cóż więc musicie sie pogodzic z tym ze w letnim okienku transferowym nie zarobicie za niego ani złamanego grosza;)
DawidAFC;-owszem moze y tez bedziemy sie potykac,ale spójrz na teminarz i na Chelsea:) z manU gali u siebie, z Liverpoolem tak samo.Tylko z nami grali na Emirates i udało im sie wygrac chociaz nie powiedziałbym ze az tak znaczaco przewazali w tym meczu.Dwa błedy obronców w ktortkim odstepie czasu i po pierwszej połowie było po meczu.Ciekawe jak sobie Chelsea poradzi z City za tydzien a my sobie odpoczniemy grajac ze Stoke ale jak wieny nie nalezy ich lekcewazyc.
Pomoc mamy bardzo dobrze obstawioną więc nie wiem po co nam kolejny pomocnik.Wolałbym kupić Ibisevic'a na atak.Wrócił po ciężkiej kontuzji i znów zaczął strzelać jakby nigdy nic się nie stało.
Vela jest swietny techniczne o czym mozna było sie przekonac w meczu z Chelsea gdzie bez problemu poradził sobie z 3 obroncami łacznie z Terrym.Tylko szkoda ze pan arbiter był tak zaślepiony ze nie zauważył na nim faulu,a w podobnej sytuacji odgwizdał faul na Drogbie.
pisałem to jie raz i napisze po raz kolejny.Emirates Stadium nie został zbudowany tylko po to by prawdziwy kibic klubu z północnego Londynu mógł sie czuc komfortowo ogladajac mecz.Nie wiem dlaczego tak jest ale stadion ten zbudowano w wiekszosci z mysla o turystach z róznych zakądków swiata.W ciągu tygodnia mozna zobaczyc tam pełno chińczyków w okularkach z aparatem fotograficznym na szyi,przez co prawdzicy kibic został zepchniety na drugi plan.Ale co sie dziwic skoro mamy trenera ekonomiste,dyrektora sportowego który podtrzymuje wizje trenera jak i reszta ekipy stajaca murem za trenerem.Dzieki temu na stadionie zaobaczymy 70% obcokrajowców zajadających sie hamburgerami i pijacych piwsko a resztę stanowia prawdziwi kibice,dumni z noszenia koszulki z aramata na piersi i wiernie dopingujacych Kanonierów do ostatniego gwizdka sedziego.Tak jak wspomniałem stadnion zbudowany został nie z mysla o wiernych dopingujących kibicach,ale o turystach którzy z zadnym dniem zostawiaja pieniadze w kasie Emirates.Niestety nie zmieni sie to juz nigdy i pozostaje nam sie tylko z tym pogodzic.
Simpson na chwile obecna pod nieobecnosc reszty byłby chyba naszym najlepszym napastnikiem.Jest dobrze zbudowany (wystarczy spojrzec na jego ramiona) mogłby sie bez problemu przepychac z obroncami. Po 13 spotkaniach ma chyba 8 bramek na koncie w QPR^^ ciekawie sie zapowiada jak wróci do nas:)
siersciu;-Chelsea wygrała z ManU 1 do 0
" Podanie Ashleya Cole'a było wspaniałe. Nie mógł tego zrobić lepiej i mieliśmy trochę szczęścia przy pierwszej bramce. "
no własnie czemu inni maja takie szczescie tylko nie my? w naszym przypadku z tego nie padła by bramka.Zapewne piłka odbiła by sie od poprzeczki i wypadła za linia koncowa-.- a w jego przypadku odbiła sie od poprzeczki,pózniej od słupka i wpadła do bramki.Kolejna wrzutka to samobój Vermaelena.Czemu my dajemy innym z top4 tak łatwo zdobywac bramki? z ManU samobój,z Chelsea to samo-.-
"Zdziwicie widząc, ile razy był dzisiaj przy piłce" Tutaj chyba brakuje SIĘ:)
Troche sie nasza sytuacje w tabeli po meczu pogorszyła. 11 pkt straty to naprawde niezła zaliczka.Mamy jeden mecz zaległy co w najlepszym wypadku zmniejszy sytuacje pkt do 8.Chelse zagrała juz ze wszystkimi zespołami z top4 a my mamy jeszcze Liverpool który jak wiemy potrafi stawic czoła w takich meczach o czym przekonał sie ManU. Co z tego ze za tydzien Chelsea gra z City a my ze Stoke skoro 12.12 my gramy z Liverpoolem na wyjezdzie a Chelsea z Evertonem u siebie?Cheslea ma juz rozegrane najwazniejsze mecze.Został im tylko an City. My mamy AV i Liverpool.Ale ja nie przejmował bym za tak bardzo tą porażka. To jest dopiero 14 kolejek za nami. Jeszcze duzo spotkan pozostało i napewno kazdy moze w nich tracic pkt. Poza tym nie łudzmy sie ze po wyjezdzie czołowych zawodników z Chelsea na PNa beda tracic pkt. Akurat w tamtym okresie beda mieli łatwych przeciwników (Hull-wyjazd,Birmingham-dom,Burnley-wyjazd)
bez znaczących transferów nic ugramy nic! młodzi nie sa na tyle silni by brac odpowiedzialnosc w meczu na swe barki.Co z tego ze sie rozijają z kadym dniem skoro zawodza w ważnych pojedynkach? zamist sciagac młodzików do szkolenia nie lepiej byłoby za te pieniadze kupic jednego dobrego piłkarza,który od razu mógłby w znaczacy sposób wzmocnic nasza siłe ofensywna czy ofensywna?Wenger chyba nie rozumie ze swiat piłkarski to nie fifa ze w ciagu 3 sezonów zawodnik staje sie piłkarzem kompletnym.Niech wkoncu dotrze do niego ze kibice chca pucharów a nie ciagłego biadolenia.
no tak bardzo dobrze było to widac akurat w dzisiejszym meczu^^ yhymmm-.-
nasza gra dzisiaj była poprostu katastrofa.Niedokładnie podania,próba wejscia z piłka do bramki ale najbardziej denerował mnie fakt,iż jak juz kontraatakowac to biec ile sił na bramke przciwnika a nie ze w połowie boiska nasi spowalniali gre.Chyba po to zeby gracze Chelsea zdarzyli wrócic i sie dobrze ustawic.Eduardo w ataku to zupełne nieporozumienie.Najbardziej dzisiaj zaskoczył mnie oczywiscie w złym tego słowa znaczeniu Arshavin.Nie wiem co z nim sie stało ale nie od dzis jest z nim cos zle.Niedokładnie podaje,strzela kiedy nie powinien.Wdaje sie w "kiwanie" gdy jest obok niego 2 albo 3 obronców.Wenger mówił ze bedziemy cały czas na przeciwnika nacierać.No i gdzie było to nacieranie?Wierzyłem w wygrana tego meczu,ale to co widziałem z każda minuta tego spotkania to az mi ręce opadały.Moze i bardzo zimny prysznic przyda sie naszym i wkoncu Wenger przejrzy na oczy.Chelsea moze nie była strona dominująca ale bardzo dobrze wykorzystała nasze bledy.
3 po zawodach
3 po zawodach
w plecy 1;/
nasi niby mieli tak atakowac ale jakos tego nie widz;/ bardziej to Chelsea z niczego stwarza sobie okazje bramkowe
mysoccerplace.net/page/mysoccerplace-live-football-1
łooo pomoc sama ofensywa:D Arsha i Nasri ładnie beda okrecac obronców:D
jarek_sts;-oczywiscie ze tak:) ja wierze ze ich klepniemy:) zreszta Boss powiedział ze bedziemy na nich cały czas nacierac:D
Specu1990; -no no prawdziwy kibic:)pozazdrościć
i znów karny dla ManU
Simpson bramka dla QPR^^
hehe jest ten co chciał powstrzymac Fabregasa,Lamparda i Gerrarda a z Boatengiem nie daje sobie rady:D
Lojtek;-no sorry jesli dla Ciebie to był oczywisty faul to powodzenia
wogóle co to za niby faul był? specjalnie zostawił noge w tyle i specjalnie zachaczy o noge obroncy a legnał na tą murawe jakby go zaatakowało z dwóch obronców-.- no ale przeciez Rooney nie nurkuje.
w roli głównej oczywiscie Shrek
pfff karny dla United
fabri04;---- mysoccerplace.net/page/mysoccerplace-live-football-1
ale Portsmouth naciera bramke Kuszczaka mogło byc juz z 3 do 0
Theo10;-szpital szpitalem,ale zbysmy mieli chociaz porządna ławkę rezerwocyh bo na chwile obecna to szału nie ma.Trzeba było sypnąc wiecej grosza i mielibysmy teraz dobrego technicznie,walczacego,ze swietnymi warunkami fizycznymi Chamakh'a,który strzelił piekna bramke głowa z Juve w ost kolejce LM.Byłby swietną alternatywa dla Robina i Bendtnera.
gooner80;-nie powiedział ze odechciało mu sie grac w klubie tylko ze odechciało mu sie ogólnie grac w piłke nozna.Nawet mam jego wypowiedz o rozmowie z Boss'em,o tym ze go pocieszał,ze jeszcze wiele ważnych spotkan przed nim.
sebasz;-oj zeby tylko Boss myslał tak jak wiekszosc uzytkowników to byłbym szczęsliwy^^
sebasz;-że musi byc to każdy o tym dobrze wie ale nie łudził bym sie ze Wenger owego sprowadzi^^Wiem jaki jest Wenger-on na siłe nie bedzie chciał załatac dziury bo Robinie.Powie ze wraca po kontuzji Bendner,jest Eduardo i Vela, a takze Walcott i Arshavin moga zagrac w miejscu Robina.
o czym wy wogóle marzycie?:) że Wenger kupi napastnika zimą? hahah a to dobre^^Chamakh-odpada bo Wenger powiedział ze nie bedzie po raz kolejny o niego zabiegał. Villa,Aguero,Suarez-to nie w stylu Wengera bo on takiej kasy nie wyda za jednego zawodnika.Za takie pieniadze sprowadził by 15-nastu siedemnastolatków.Poza tym rozwój Veli i Bendtnera mógłby sie spowolnic.Mamy jakośc w zespole,mamy wielu zawodników którzy strzelaja bramki ( jesli dobrze pamietam to 13 róznych piłkarzy wpisywało sie na liste strzelów).A wiec sprowadzenie napastnika w zimowy okienku transferowym bedzie graniczyc z cudem.
Chelsea na 90% wyjdzie takim składem-.-
Cech, Ivanovich, Alex, Terry, A Cole; Essien, Ballack, Lampard, J Cole; Anelka, Drogba.
oby tylko nacirali na przecinika przez ponad 90 min^^Bo nie raz widziałem jak klub nacierał na przeciwnika przez 80 min majac w zanadrzu jedna bramke,a i tak zeszli z boiska na tarczy.Tak czy inaczej ja wierze w wygrana i w to ze Gallas wystapi w tym meczu.
kayon;-napisałem ze opuchniete oko to nic?w którym momencie mojej wypowiedzi? Z mojej strony to na tyle.Wiecej na ten temat nie bede sie wypowiadał tylko czekam do niedzieli.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
fabri04;-ale znajac zycie o transferze dowiemy sie za blisko 2 miesiace ok godziny 00.00^^