Komentarze użytkownika GunnersFan9
Znaleziono 8797 komentarzy użytkownika GunnersFan9.
Pokazuję stronę 61 z 220 (komentarze od 2401 do 2440):
Z Lisami nie uznali nam bramki w podobnej sytuacji, więc uważam że decyzja jest prawidłowa.
Tadammmm!
Skład wydaje sie być idealny na ten moment.
Remisik mógłby już pozostać na tablicy.
ahaha :-D beka
Walker to jest dopiero półgłówek.
Pamiętam jakiś czas temu Żydki bardzo często wyciągały 1-0 po bramkach w końcówkach spotkań.
@metjuAFC napisał: "Panowie przechodził już ktoś z Was COVID? Ja od czwartku średnio się czuję. Najpierw stan podgorączkowy, takie 37.5, bóle kości, głowy i gardła. W piątek po południu miałem uczucie zapchanego nosa a od wczoraj popołudnia nie czuję ani smaku ani zapachu. Próbowałem ocet, sól itp i czuję, że coś na języku szczypie ale nie mogę rozpoznać smaku. Dziś czuję się lepiej ale nadal nic nie czuję. Bolą mnie za to tak delikatnie żebra, mostek i odcinek lędźwiowy. Myślicie, że powinienem zgłosić się do lekarza żeby wysłał mnie na test?"
Ja przechodziłem Covid. Zadzwoń do lekarza, powiedz o objawach, ale dodaj także, że masz duszności a gorączka wynosi 38,5 stopni. Lekarze nie chcą wysyłać na test, jeśli nie masz typowych objawów Covida a więc wysoka gorączka, duszności, ból klatki piersiowej, brak smaku i węchu, ból gardła, katar. Trzeba mieć co najmniej 3 objawy które wymieniłem. Brak smaku i węchu będzie się utrzymywał 7-10 dni. U mnie to był0 10 dni. Miałem dwa testy i oba wyszły pozytywne. Na trzecim dopiero byłem ujemny. Nie możesz pracować zdalnie, poniewaz jesteś w tym momencie na L4.
@fabregas1987 napisał: "To ile dzisiaj wrzucą Martinezowi? 3? 4?"
bez takich ok? żeby się nie okazało, że to będzie nudny mecz na 0-0.
@sWinny napisał: "spokojnie, przecież połowa k.com pisała, że nawet Salah będzie się opalał w blasku zajebistości Pepe. Tylko trzeba dać mu czas...."
zajebi**ie, to niech on świeci na ławce rezerwowych, bo tam jego miejsce z taką formą.
Ziyech zrobi więcej w kilka miesięcy, niż Pepe w dwa sezony. Iworyczyk gra poniżej oczekiwań. Liczyłem na więcej a jak na razie to pieniądze wyrzucone w błoto.
Wielki mecz w Niemczech a ja oglądam Chelsea z Sheffield.
Lepiej żeby United wygrało, bo wtedy posada Wuefisty będzie niezagrożona.
Van Bissaka, madafaka, w gaciach sraka.
@Barney: dokładnie tak. Mamy teoretycznie najlepszy terminarz ze wszystkich zespołów. Napisałem teoretycznie, bo w PL wszystko jest możliwe. Do końca roku mamy dwa ciężkie mecze a więc z Tottenhamem i Evertonem na wyjeździe. Oczywiście po drodze jest jeszcze niewygodne Leeds, ale jeśli chcemy zająć na koniec 4 miejsce to taki przeciwnik nie powinien nam zabierać punktów.
Listopad i grudzień to będzie wojna. Patrzę sobie na terminarz i co kolejka będzie wielka bitka zespołów z top6.
Tottenham gra z City, Chelsea, Arsenalem, Liverpoolem i Lisami :-D
Everton w najmocniejszym składzie. Brakuje tylko Richarlisona. Natomiast United z Fredem , McTominayem i Matą. VDB w dalszym ciągu ławka rezerwowych. Będzie ciekawie.
@Womanizer: a ja myślę, żę Everton jest w stanie wyciągnąć remis.
Ciekawostka: Ole Gunnar Solskjaer jeszcze nigdy nie wygrał z Evertonem odkąd przejął Manchester United.
Jutro własnie United mierzy się z Evertonem na Goodison.
Posada Ole wisi na włosku.
Sarcastic Gooner w formie :-D
https://www.facebook.com/SarcasticGooner/posts/2837252296512091
Z tym 3 czy 4 do 0 to trochę go poniosło ;)
ElNeny mógł się dzisiaj podobać bo był w swoim żywiole oddawania piłki do najbliższego kolegi. Całe szczęście, że obok niego grał Thomas, zawodnik z najwyższego topu.
@Krakus: http://arsenalist.com/f/2018-19/man-utd-vs-arsenal-extended-highlights-2020-11-01.html
"Myślę, że jakąkolwiek jedenastkę wystawią i tak podjazdu do nas nie mają"
@ Magik
Boli mecz z Lisami. Tym bardziej, że sedzia nie uznał nam prawidłowo zdobytej bramki. Za tydzień obowiązkowo musimy wygrać z Aston Villą, bo rywale grają ze sobą bezpośrednie mecze.
Everton z Manchesterem United
Lester z Wolves
Manchester City z Liverpoolem
i Chelsea gra z Sheffield, które stawia twarde warunki.
Manchester United w tym sezonie Premier League na Old Trafford:
1:3 Crystal Palace
1:6 Tottenham
0:0 Chelsea
0:1 Arsenal
zdobycz punktowa: 1/12, bilans bramkowy: 2:10.
reddevils skoro jest online niech pozdrowi kompanów z debilpage, którzy obstawiali gładkie 3-0 i wzwyż dla Indorów.
Brawo, brawo, brawo!
ile doliczył sędzia?
Niech to utrzymają ...
Wytrzymajmy jeszcze te 8 minut do końca.
Cały wysiłek może zepsuć wejście Xhaki.
Oby teraz to utrzymać do końca.
Błagam Auba, strzel to!
Co ten Auba odwala ... słabizna
Martwi mnie forma Aubameyanga coraz bardziej...
Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, ale niestety z Lisami tez tak graliśmy a to przeciwnicy wpakowali nam bramkę.
Kurde przydałoby się strzelić im bramkę przed przerwą, bo w II połowie różnie może być.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 8 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jak tam te 3/4-0?