Komentarze użytkownika Jack_Herrer
Znaleziono 6813 komentarzy użytkownika Jack_Herrer.
Pokazuję stronę 117 z 171 (komentarze od 4641 do 4680):
Spokojnie. Joel ma kontrakt do 2016 i gdyby Wenger nie miał wobec niego planów postąpiłby z nim tak samo jak Chelsea z Lukaku. Wypożyczenie x2, podbicie ceny i wyjazd. Joel będzie grać tylko najpierw musi spokornieć, przestać gadać w mediach i ciężko pracować na treningach.
Widzę, że nie każdy zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Najprawdopodobniej wypada Gibbs i Monreal. Nie mamy Artety i Jacka. Do tego Southampton, Stoke i Newcastle w przeciągu 10 dni. Bez lewego obrońcy i z Flaminim i Ramseyem w środku może być bardzo nieciekawie. Oby nasi z przodu poprawili skuteczność.
telegraph.co.uk/sport/football/teams/arsenal/11264159/Arsenal-news-Arsene-Wenger-faces-left-back-crisis.html
no to w końcu Podolski dostanie swoją szansę..jako LB :D
a ten Moussa Sissoko ? Wygląda na solidnego grajka.
wp już wie :D
sport.wp.pl/kat,1744,title,Wenger-wybierze-pomiedzy-Cabaye-Krychowiakiem-a-McCarthym,wid,17065644,wiadomosc.html
fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t31.0-8/10264029_867341463312317_5740180616940499832_o.jpg
:D
skrobi
Coś ty taki pesymista ? Czytam Twoje komenty i smutno się robi. Trochę więcej optymizmu.
Chambers MOTM IMO.
marcin
Tielemans nie Tielesman. Też jestem za nim. Młodziutki DM bardzo perspektywiczny.
Widocznie Wenger ma powód, żeby nie wpuszczać Campbella. Może Joel za dużo płacze i mlaszcze. Może za mało w nim pokory i zaangażowania. Może po przygodzie w Grecji poczuł się wielkim gwiazdorem. A może poczuł się tak widząc zainteresowanie kilku wielkich klubów. Skupmy się na wynikach a nie personach.
youtube.com/watch?v=nay31hvEvrY
!!!
Ale ułożył sobie obrońców. Romek nic nie widział. Piękna bramka.
-> Ziebka
Ale gra ostro i ma żółtą. Szkoda jakby wypadł nam jeden gladiator.
Arteta --> Flamini 60'
Sanchez --> Campbell 75'
Sanogo --> Podolski 75'
Ja pomyślałbym nad Flaminim jakoś niedługo. Boję się, że Arteta wyłapie drugą żółtą.
drhtv.com.pl/drhtv3.html
Santi zapomniał jak się wrzuca piłkę. Juz któryś raz zagrywa za płasko
drhtv.com.pl/drhtv3.html
Wciąż nie mogę uwierzyć w umiejętności, spokój i potencjał Chambersa.
soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
tutaj są wszystkie mecze
mar
Myślałem, że będziesz miał więcej do powiedzenia niż jakieś staromodne powiedzenia. A i wybacz, że traktuje ich nijako ale taki mam właśnie do nich stosunek.
Tylko bez płaczu proszę. Gdzie byśmy byli gdyby zawitał do nas Fabregas ? Gdzie byłoby wtedy Chelsea ?
Aguero pójdzie do Realu latem.
Ale upokorzenie MC.
--------------------martinez-------------------
bellerin--mertesacker--chambers--monreal
-------------arteta----------cazorla-----------
-----campbell------rosicky------podolski----
----------------------sanogo------------------
To nie joke. Chciałbym coś takiego zobaczyć w środę.
jednym słowem za takie wejście powinien być ban na tyle ile wypada pokrzywdzony.
Chłopaki równie dobrze mogliby rzucić monetą na początku meczu a potem wyciągnąć stoły na środek murawy i zacząć pić piwo i grać w karty.
Derby Mediolanu są tak słabe, że szkoda oczu. A jak patrze na plączącego się Torresa to mi się przykro robi.
-------------------martinez------------------
bellerin--mertesacker--chambers--gibbs-
------------arteta---------wilshere----------
---sanchez--------rosicky--------podolski-
--------------------giroud-------------------
chyba, że Jack out to Cazorla za niego
na BvB..?
Kowal96
Poza tym trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, że sędzia to wymierający zawód. To co w tym sezonie wyprawiają ci starsi panowie woła o pomstę do nieba. Tylko czekać aż zastąpią ich automaty.
Kowal96
Mój znajomy kiedyś chyba. Ale umówmy się.. po co biegać za piłką, której nawet nie można kopnąć ;D ?
Bardziej od głupiego i głupszego przydałby się nam ten pan po prawej ze zdjęcia.
-> lord
w czym Ilkay w formie jest lepszy od Wilsherea w formie czy Aarona w formie ?
Ja tam bym się nie śmiał z Liverpoolu. CrystalP na pewno grają lepiej niż Manchester United wczoraj. Mogę się mylić bo nie oglądam meczu chociaż wątpię.
Ja tam nie lubie Reusa. Jest świetny ale nie przepadam za nim. Z drugiej strony po takiej kosie jaką wczoraj dostał nie wiem czy znalazłby się odporny, a wcześniej też nieźle wykręcił nogę. Z przyjemnością przywitałbym tylko Hummelsa i w sumie chyba tylko jego.
Jakby miał przyjść Klopp to kogo chcielibyście, żeby ze sobą zabrał ?
Spokojnie panowie. Wenger po prostu chce w tym roku wygrać Ligę Mistrzów i na niej się skupia ;)
Ramsey wczoraj baaardzo słabo. Chyba NB mu niewygodne buty zrobili.
Chciałbym zobaczyć rzut bramki gdzie będzie widać wszystkie nasze strzały. Chyba wszystkie były w sam środek poza bramką Oliviera, ale mogę się mylić.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 6 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 11 komentarzy
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Barbosa do wyjęcia za 24mln funtów z Santosu.