Komentarze użytkownika Kaczaza
Znaleziono 7812 komentarzy użytkownika Kaczaza.
Pokazuję stronę 133 z 196 (komentarze od 5281 do 5320):
Co do Girouda*
top zespołów*
Nacho może i ustabilizował formę ale to nadal zawodnik na 5/10.
Co to Girouda nie oszukujmy się ale to zawodnik na opcje nr 2. Nadal nie ma asa w Arsenalu i nasz pozycja w lidze to świetnie pokazuje.
Arsenal, BVB, Liverpool czy Galata to świetne przykłady na to że zespół bez kozaka na przodach nie jest w stanie pokonać top zespoły.
Nastasic był oferowany podobno do Arsenalu za 6-8 melonów. To świetne rozwiązanie problemu.
Master10
Spoko, każdy kogoś lubi.
Pomijając ten fakt może i nadaje się na BVB bez formy ale poza tym to piłkarz na poziomie Aston Villi. Zawalił kilka poważnych meczy i razem z Flaminim uderzając się w pierś powinni szukać jakiegoś nowego pracodawcy.
Nacho już dawno powinien opuścić Arsenal.
meczyki.pl/image_upload/image/450_18915.jpg?1
meczyki.pl/image_upload/image/450_18913.jpg?1
dawidsk;
Kwestia priorytetów, skoro miejsce w top 4 jest jak trofeum to nie mam więcej pytań.
BigPower;
Skoro prezentuje stały i wysoki poziom. Mou wiedział co robi i kogo mu brakuje, mógłby uczyć Wengera jak sie transfery robi. Fabregas a Alexis, bardziej pytanie Fabregas czy Flam lub Mikel od którego ma 2x więcej przejęć i bloków.
Kurde ale klapa w tym roku. Ciężko wyłapać pozytywy.
thide
Persiak w jego wieku nie był znacząco lepszy.
Henry kiedyś powiedział coś w stylu że zespół gra tak jak gra napastnik. Ja uważam podobnie, jeśli na przodzie nie ma lidera i kogoś na kim można polegac, to team nie wygra żadnego trofeum. Dobrym przykładem jest Liverpool.
Danny to nie do końca wzmocnienie imo, bynajmniej na teraz, może w przyszłości.
Master10
A gościu mający najlepszy strzał w naszej ekipie siedzi na ławce, zamiast niego wchodzi Cazorla.
Rosa i Podol to byłaby recepta na MUły. Teraz już kij w torcie i po imprezie
Będzie 4-2 dla Arsenalu
cache1.asset-cache.net/gc/459357508-jack-wilshere-of-arsenal-during-a-training-gettyimages.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=GkZZ8bf5zL1ZiijUmxa7QRJ8THmFg%2fHXcaCBIfDD68loFmyion31DkXxVLRCu5rUr7ZUtmtKfHZZn5%2fJ8QXEHQ%3d%3d
Reakcja Jacka na info że nadal ma grac ofensywnie.
moomin
Trenerzy reprezentacji Niemiec jednak widzieli w nim coś. Najlepszy strzał może i nawet w całej BPL zasługuje tylko na 170 minut w tym sezonie?? To Cazorla na co zasłużył?
paw3u;
Ja osobiście chciałbym Howedesa lub Ranocchie.
"Lallana: Myślę, że dokonałem właściwego wyboru"
Hahahaha..dolwalił do pieca
No teraz Chelsea jest atrakcyjna dla piłkarzy. Bierze co najlepsze i gra skutecznie. Reus do Arsenalu nie dołączy na pewno, więc wybór jest oczywisty.
Można by się zrucic w 5 czy 10 i kopic Memberkę. wtedy kij nie koszt a zawsze bilety można wyrwać. Ciekawe ile biletów można na memberkę kupić?
Niestety
Albo Podola + Alexisa
BigPower
Rosa dziadek - fakt, ale jeśli młodzian Jack/Aaron nie potrafi tak zapierniczać to wole dziadziusia.
Na tę chwile Arteta > Flam więc nie rozumiem co przeszkadza.
------------Welbz---------
Podolski--Santi--Alexis
------Arteta---Rosa-----
I klasa
Master10;
Jego styl gry jest mało zmyślny ale może i masz rację. Szlak mnie tylko trafia jak koleś wbiega na trzech typa z piłką przed polem karnym.
simpllemann
Fakt, ale żal mi go na lawę. Santi, Ramsey i Jack ostatnio nic nie grają. A wręcz Jack nie gra nic w Arsenalu, w reprezentacji ładnie gra.
Master10;
W takiej sytuacji prosta rzecz:
- Joel, checz na wypożyczenie to podpisz 4 letnią umowę.
Benfica go chciała o ile dobrze pamiętam, Sanogo też w sumie ktoś tam chciał.
simpllemann;
Masz racje, ja argumentowałem siebie tym, żeby grali razem. Taka moja myśl.
W sumie na miejscu Wengi już zadbałbym o to aby Song rał u Nas za 20 tysi mniej niż zarabiał i Nastasic już się do Nas pakował. Trzeba sezon uratować. Flamini na ławę, ew na puchar.
Sanogo, Campbell i Bellerin powinni byc wypożyczeni. Mają perspektywy na dobrą grę. Najlepiej do jednego klubu z championship i wtedy zgranie piłkarzy mogłoby wnieść coś nowego.
schnor25
Wstyd że my to wiemy a A.W nie.
Żeby chociaż Nastasica kupił
v.cdn.vine.co/r/videos_h264high/57EBC2B9CF1145085885772124160_SW_WEBM_14159839591138749a9330b.mp4?versionId=t3BWAqyuuMsIiprNvGBUhThE3jPmPDtm
Tomassini
Kim niby, Alexis ma sam wygrywać mecze?
Do Juve i król strzelców
rysiek098;
Sorry ale nie. Niemiecka jest solidna.
Lepiej już nie będzie.
Lepszy Song w garści niż Carvalho w Sportingu.
Fabs gra na DM w za*****m stylu. Beczycie jak panienki, jakby tu dał tyle asyst to byście koszulki zamawiali.
Turek44
Za niekupienie Fabsa Wenga powinien przeprosic
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Master10
No to się mniej więcej zgadzamy.
Co do sytuacji Arsenalu bez 3 wzmocnień nie będziemy istnieć w lidze mistrzów i top 3 BPL.
W mojej ocenie J.Martinez\G.Higuain, W. Carvalho i M.Nastasic to najlepsza opcja.