Komentarze użytkownika Kanonier8
Znaleziono 1983 komentarzy użytkownika Kanonier8.
Pokazuję stronę 40 z 50 (komentarze od 1561 do 1600):
BARDZO DOBRZE ! SZCZĘSNY POKAŻ IM NA CO CIĘ STAĆ !
ja chcę powrotu Van persiego i walcotta i ich najlepszą formę oraz powrotu szybkiego Cesca bo bez niego nawet nie warto na SB jechać...
ja chcę się śmiać z tego spotkania jak na koniec wzniesiemy puchar ligi na Emirates... bardzo bym chciał.. a najgorszy scenariusz to będzie gdy przegramy ligę 1pkt z chelsea albo z manu i wtedy ta 95 min da o sobie znać :((
Jack stracił 2 piłki a ogólnie grał bardzo dobrze. Liczę na więcej występów w podstawowej 11. Teraz gdy Cesc ma kontuzję, Wilshere`a będziemy widzieć w każdym meczu :)
Rok temu przegraliśmy więc można się cieszyć że chociaż remis ale jak się przypomni karnego i wtedy te 3pkt były by u nas! :( Chelsea z Blackpool więc nie ma co liczyć nawet na remis.
Chcąc nie chcąc, zasłużyli na ten punkt. Rozegrali dobry mecz a my słaby i wyszło jak wyszło. Musimy wygrać mecz z chelsea jeżeli nie chcemy żeby nas odgonili na większa ilość pkt.
oby Chelsea jutro przegrała ! BŁAGAM !
gunnersfan9 ;p to byl kibic Sunderlandu ;p bo też to zauważyłem ;p
patryk878 , wyobraź sobie co teraz musi czuć Thomas... gdyby strzelił było by po meczu.. on wie że zawalił... musi się czuć okropnie
cenię tego zawodnika. ma słuszność w tym co mówi. zresztą kto by nie chciał strzelić bramkę dla swojego klubu w 95 minucie przeciw takiemu klubowi jakim jest arsenal
Barney- song tak jak mówisz popełnił bezsensowny faul. ja po minie rosy wiedziałem że nie strzeli ! jakby był wtedy na boisku Szawa to by wykonał karnego. A w tej sytaucji lepiej gdyby podszedł Chamakh. nikt normalny nie strzela karnego z calej sily z podbicia..
thomas mógłby być w sumie napastnikiem ;p mocny strzał i dobrze się przepycha ;d
patryk878 ;p masz rację , okaże się że wyleci na X czasu , jedyne czym się pocieszam to wyjazd na ES przeciwko Tottenhamowi 20 listopada w lidze ;d
kubala5, wiem że tak jest ale grzeczność mówi co innego :) jest taka zasada ale nie wszyscy z niej korzystają
czemu FABS !?
wy myślicie że bedtner po takiej kontuzji zagra z Chelsea w podstawowej 11 ? no to powodzenia życzę. najwyżej może wejść z ławy w 85 w wyniku 3-0 dla nas.
w nożnej jest taka grzeczność że do piłki nie podchodzi osoba na której odgwizdano faul
zlewacie Chelsea jakby to był beniaminek ! Oni są mocną drużyną i tylko dureń to może zlekceważyć
20 listopada ze spursami :)
howareyou, ja nie jestem tego zmiecenia pewien tak jak Ty.
to było zamieszanie ! nie ma kogo obwiniać . nikt nie wiedział gdzie piłka akurat ona wpadła pod nogę Benta. a to dobry napastnik i wykorzystał
bramka zdobyta prawidłowo była bo to była ta sama akcja... ale denerwuje fakt że to była ostatnia akcja. ! Musimy pokonać na SB bo inaczej chelsea zwiększy przewage pkt do 8
Zawader, ty się wstydź swojej głupoty.
Co do meczu to jestem zły nawet bardzo bo Rosa nie strzelił karnego ale nie mam zamiaru mu tego wypominać bo stało się i już, czuł presje i tyle.
Mecz ogólnie słaby w naszym wykonaniu. Jeżeli Chelsea wygra a zapewnie jutro wygra odgoni nas na więcej pkt. Musimy się spiąć żeby zdobyć majstra.
bardzo ciężkie spotkanie. Mam nadzieję że pokażemy że w tym roku będziemy walczyć jeszcze bardziej o majstra i że gramy lepiej i skuteczniej :)
aż sobie wyobraziłem jakbym siedział w szatni obok Rooneya, Gerrarda i innych zawodników ;d
musimy to wygrać . aż nie chce dopuścić myśli że przegramy...
Wilshere wie że ma ogromny talent ale chyba tak jak powiedział stąpa twardo po ziemi. Fabs na pewno widzi w nim samego siebie przed kilku lat. Mieć nadzieję że Wilshere dorówna mu umiejętnościami za kilka lat.
@Charlie masz racje ;p potrzebny świr ;d
Naprawdę mamy lepszy styl i to widać
jak dla mnie wszystko trafione
@Gigi
Alex tak jak mówisz musi poprawić pewne elementy w swojej grze. Gdy je polepszy będzie nie do przejścia ;) Choć w porównaniu z poprzednim sezonem to Song zaczął grać bardzo agresywnie ;p bo sezon temu to nie robił ostrych wejść ani nic w tym stylu
@Gigi
ale my jesteśmy w czołówce PL nadal :p Song rośnie na takiego zastępce Viery co w ostatnich meczach pokazuję że się nie cacka z przeciwnikami.
Patrol123 , chyba mnie źle zrozumiałeś. Ja całkowicie popieram Wengera :) ale inni go chyba nie tolerują bo on ma jako jedyny z nich odmienne zdanie. Myśli inaczej niż oni.
"- Jedna czy dwie kontuzje zawsze się mogą zdarzyć" ale my mamy o ile się nie mylę więcej tych kontuzji...
"Jednak jeśli rywale walczą o piłkę, a ich wślizgi są agresywne i czyste zarazem - nie widzę żadnego problemu." często bywają agresywne ale nie zawsze czysto trafiane w piłkę. To tyle na ten temat. A niech ten menadżer nie mówi jak było w latach '60 bo nie za bardzo to nas wszystkich obchodzi. Coś dużo menadżerów krytykuje Wengera ostatnio.
wenger bardzo dobrze prawi :) nikt kto rzuca się na hajs nie zostanie wielkim zawodnikiem. Dla mnie takim był Zidane i szczerze wątpię żeby leciał na kasę :) a co do Veli to nie wydaję mi się żeby to była prawda
Fabs wymiata ! :D Częstochowa
nie wiedziałem że istnieje takie słowo jak "hurraoptymizm" ;p ale teraz już wiem. Wszyscy mówią o tym skoncentrowaniu się przed każdym rywalem w dużej ilości mam nadzieję że przeleją to na swoją grę i nie dadzą sobie w tym sezonie taryfy ulgowej.
gooner92, oczywiście że tak ;p sunderland będzie cieniem w tym meczu ;p jeśli będziemy grali tak jak dzisiaj to nie widzę przeszkód ;d
real 2;0




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 29 | 21 | 7 | 1 | 70 |
2. Arsenal | 28 | 15 | 10 | 3 | 55 |
3. Nottingham Forest | 28 | 15 | 6 | 7 | 51 |
4. Chelsea | 28 | 14 | 7 | 7 | 49 |
5. Manchester City | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
6. Newcastle | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
7. Brighton | 28 | 12 | 10 | 6 | 46 |
8. Aston Villa | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
9. Bournemouth | 28 | 12 | 8 | 8 | 44 |
10. Fulham | 28 | 11 | 9 | 8 | 42 |
11. Crystal Palace | 28 | 10 | 9 | 9 | 39 |
12. Brentford | 28 | 11 | 5 | 12 | 38 |
13. Tottenham | 28 | 10 | 4 | 14 | 34 |
14. Manchester United | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
15. Everton | 28 | 7 | 12 | 9 | 33 |
16. West Ham | 28 | 9 | 6 | 13 | 33 |
17. Wolves | 28 | 6 | 5 | 17 | 23 |
18. Ipswich | 28 | 3 | 8 | 17 | 17 |
19. Leicester | 28 | 4 | 5 | 19 | 17 |
20. Southampton | 28 | 2 | 3 | 23 | 9 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 20 | 3 |
A. Isak | 19 | 5 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 15 | 4 |
C. Palmer | 14 | 6 |
O. Watkins | 13 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
Y. Wissa | 13 | 2 |
J. Kluivert | 12 | 6 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
gdyby szawa został karnego by na pewno zamienił na brameczke.