Bent po meczu z Arsenalem

Bent po meczu z Arsenalem 18.09.2010, 23:01, Kamil Pniak 21 komentarzy

Darren Bent przyznał, że dzisiejszy występ przeciwko Arsenalowi był jego najlepszym meczem w barwach Sunderlandu. Anglik strzelił gola w ostatniej minucie doliczonego czasu gry, doprowadzając do wyrównania.

Kanonierzy prowadzili po kuriozalnej bramce Cesca Fabregasa, lecz Czarne Koty według Benta pokazały charakter walcząc do ostatniego gwizdka sędziego.

- Jeszcze kilka lat temu drużyna Czarnych Kotów po tak dziwnie straconej bramce, podłamałaby się i byłoby po meczu, dzisiaj jednak pokazaliśmy charakter - powiedział tuż po spotkaniu Bent. - To był chyba mój najlepszy występ w barwach Sunderlandu. Mój występ przeciwko Liverpoolowi w zeszłym roku był porównywalny, ale dzisiejszy wieczór był niesamowity.

Po czerwonej kartce Alexa Songa i niewykorzystanym karnym Rosickiego, doprowadzenie do remisu przez ekipę gospodarzy było kwestią czasu. The Gunners dzielnie bronili się do 95 minuty, kiedy to w zamieszaniu pod bramką Almunii w odpowiednim miejscu znalazł się Bent i doprowadził do wyrównania.

- Bardzo chcieliśmy strzelić i w końcu się udało, na szczęście znalazłem się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Zespół bardzo mocno pracował, by tworzyć klarowne sytuacje, więc cieszę się, że dopięliśmy swego - zakończył napastnik Czarnych Kotów.

Darren BentSunderland autor: Kamil Pniak źrodło: safc.com
laskowski19051995 komentarzy: 494520.09.2010, 15:26

Mam nadzieję że jeśli Kanonierzy jeszcze kiedyś z nimi zagrają, to pokarzą im co potrafi Arsenal !!!

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1519.09.2010, 21:03

Grali do końca, a w futbolu tak bywa, że nie wykorzystane sytuacje się mszczą i w końcu trafili do naszej siatki.

Michal95 komentarzy: 111319.09.2010, 17:37

Jak dla mnie zagrał bardzo słabe psotkanie. Marnował wiele dobrych sytuacji. Zdecydowanie lepsi byli np. Malbranque i Richardson

el_Gunner komentarzy: 5619.09.2010, 14:49

jeju znalazł się w odpowiedniej chwili na odpowiednim miejscu burak jeden... więc niech lepiej się nie wypowiada...cały mecz nic nie pokazywał szczególnego.

gooner80 komentarzy: 129319.09.2010, 14:44

Jeżeli drużyna atakująca jest w trakcie konstruktywnej akcji, nie przetrzymuje piłki i gra do przodu to sędzia nie powinien przerywać akcji, więc wg mnie bramka padła w prawidłowy sposób i nie ma się co tłumaczyć, bo strzelili ją nam... przegięciem był na pewno zeszłotygodniowy mecz Everton-Man utd, kiedy to Toffies w wyraźnym gazie po strzeleniu 2 bramek wychodziło z piękną kontrą a sędzia widząc co się dzieje przerwał w chamski sposób akcje, czym doprowadził do furii m.in. Moyesa... z tego co pamiętam to ten sam sędzia, który doliczał Fergie Time w meczu przeciwko City w zeszłym roku, jak dla mnie to jest jeden z najbardziej stronniczych sędziów w EPL.

Kondzior12 komentarzy: 490019.09.2010, 13:26

Bramka padła 94 minuta i 11 sekunda a jak Zenden miał piłkę przed polem karnym to była 94:06 tak więc sędzia powinien wtedy zakończyć mecz.

adam3462 komentarzy: 273219.09.2010, 13:25

Bramka padł grubo po czasie..sędzia pod sąd..

Ciasteck2 komentarzy: 446719.09.2010, 11:58

Obie bramki były dość...dziwne. Trochę niewidoczny był wczoraj Bent, więc nie wiem o czym on mówi z tym występem.

concrete13 komentarzy: 869819.09.2010, 11:24

ciekawe czy by to samo mówił ..gdyby bramki nie strzelił ? ..coś tak sądzę , że by milczał :)

neastle komentarzy: 59219.09.2010, 10:45

Dokładnie. Poza tym, że piłka spadła mu na nogę (co nie powinno się zdarzyć w 95 min meczu) to Bent kompletnie nic nie pokazał. To taka gra z podstawówki jeden stoi i czeka na piłkę od kolegów - na tzw. sępa. Szkoda, że akurat dzisiaj z tego skorzystał.

Kondzior12 komentarzy: 490019.09.2010, 10:23

Ale Bent nie ma jakiś tam specjalnych zadań on tylko czeka na takie błędy i je wykorzystuje i tak wczoraj zrobił , on może być 93 minut nie widoczny a w 94 strzeli gola.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1519.09.2010, 10:17

no dobra fajnie tylko prócz tej bramki strzelonej nic nie zrobił.

Kondzior12

Właśnie, też jakoś go nie widziałem.
Wątpię żeby to był jego najlepszy mecz.
Może chodziło mu o to, że zdobył gola na miarę jak że cennego remisu - punktu.

Kondzior12 komentarzy: 490019.09.2010, 08:43

Nie wiem co miał Bent na myśli , że to był najlepszy mecz w jego wykonaniu , bo ja go na boisku prawie nie widziałem tylko przy bramce się odnalazł ,ale to jest akurat instynkt strzelca który Bent posiada.

janiu14 komentarzy: 119519.09.2010, 00:57

Benta* przepraszam

janiu14 komentarzy: 119519.09.2010, 00:56

myślę że kazdy coach chcialby takiego banta w składzie. dla mnie napastnik kompletny. czasem slabsze mecze ma, ale jak widze gole dla Sunderlandu w rozgrywkach, prawie zawsze strzela Darren.

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 618.09.2010, 23:22

Najlepszy mecz w barwach Sunderlandu? Przecież Kościelny nie dał mu pograć, poza bramką słabo zagrał, na pewno miał lepsze mecze.

Gunner48 komentarzy: 792918.09.2010, 23:14

niestety ma rację ;/
Walczymy do ostatniej sekundy sezonu!:P

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3018.09.2010, 23:06

I fajnie ;) bylebyście na SoL urywali punkty Chelsea i Utd i będę Ci wdzięczny :D

kjubol komentarzy: 101018.09.2010, 23:04

1-1 to uczciwy wynik :) szkoda tego ich gola ;/

Kanonier8 komentarzy: 198318.09.2010, 23:03

cenię tego zawodnika. ma słuszność w tym co mówi. zresztą kto by nie chciał strzelić bramkę dla swojego klubu w 95 minucie przeciw takiemu klubowi jakim jest arsenal