Komentarze użytkownika KapitanJack10
Znaleziono 5987 komentarzy użytkownika KapitanJack10.
Pokazuję stronę 120 z 150 (komentarze od 4761 do 4800):
Bielik właśnie załatwił sobie kolejne wypożyczenie xD
Żurkowski co upokorzył czarnych Belgów..
Tak właśnie myślałem, że być albo nie być Bielika w Arsenalu, to jest jego prezentacja na ME u21, Unai może mieć wywalone w Charlton, ale na takim turnieju wszyscy obserwują, dlatego taki dobry występ może być dla Krystiana trampoliną do pierwszego składu
Bielik kocham Cię
Bielik kocham Cię
Ominąłem 1 połowę, słyszałem że Bielik ok. A wy jak to widzieliście?
@Chlopek: Ciebie to śmieszy, ale to będzie wzrost całkowitego budżetu o 10% xd
Matko jak ten świat oszalał..
Rok temu jeszcze prawie nikt nie zwracał uwagi na takie osoby jak Ndombele, Jović, Lo Celso (o nim słyszeli tylko że zaliczył zjazd z PSG do Betisu), De Jong.. A teraz wołają po 70mln i biorą..
Jednocześnie Hazard, który ciągnie Chelsea za uszy od kilku lat idzie za niewiele więcej..
To już nie jest rywalizacja sportowa, tylko biznes.. Wyciągnąć młodego zdolnego za wszelką cenę tylko dlatego, że jak za 3 lata będzie gwiazdą pełną parą to można zarobić i nie trzeba zazdrościć innym..
Jedynym młodym, który imo jest pewniakiem jeśli chodzi o poziom to De Ligt, reszta to strzały na ślepo.. I wszystko przez transfer Mbappe..
A na to stanowisko nie chcieliśmy swego czasu Mo Farraha? XD
A co myślicie o Mbappe z PSG? W sumie fajny grajek, młody ma spoko staty.. Nadałby się?
Bo ja myślę, że takie dywagacje o jakimkolwiek zawodniku w Europie wyjętym z dupy są gówno warte..
Porozmawiajmy o ziole albo aborcji, więcej z tego wyniesiemy..
Paweł Brożek? A ze strony West Hamu jest zainteresowanie? Bo jeśli nie to na pewno słaby deal..
@Argudo: @TheBestGooner: Ja na mój pierwszy egzamin w pierwszym semestrze przyszedłem w dresach i podkoszulku xD nie zdawałem sobie sprawy, że na takie pierdoły na galowo trzeba xd na szczęście nie byłem w mniejszości xdd
@NineBiteWolf: Bo interesuje się nim West Ham :D
@pierre_afc: My nie chcemy Praeta za te pieniądze xd to Sampdoria chce nam go sprzedać za 25mln xD nasi by chcieli za darmo
Hmm czyli, żeby zakontraktować zawodnika trzeba zrobić dwie rzeczy:
- dogadać się z agentem odnośnie kontraktu
- dogadać się z klubem odnośnie kwoty odstąpnego
My zrobiliśmy jedną z tych dwóch rzeczy i już jesteśmy o krok od transferu?
@ZielonyLisc: To jest właśnie wolność słowa. A jak na paradzie równości zrobili karykaturę obrazu Jezusa, który był wewnątrz waginy i odprawili świętokradzką mszę to uważa się to za postępowe i nowoczesne..
Czasem się cieszę, że mieszkam w małej wsi we wschodniej Polsce...
Największym plusem tego meczu jest to, że wuja już nigdy w życiu nie obroni decyzji o grze jednym napadziorem i 4-4-2 zagości na dłużej.
@Ranczomen: Nie wiem jak można porównywać Grosicinho do jakiegoś Hazarda.. Kamil ma 18 bramke w Hull a ile ma Hazard? Zero, nie żartuje..
@coooyg11: Ale ten Piątek to po bramce nic.. Zero. Żałosny zawodnik, nie wiem czemu Milik jeszcze nie wszedł. Fajne liczby w Napoli a reprze nic szans nie dostaje
Grosik!!
Gdyby się tak skończyło, to Brzęczek byłby chyba jedynym trenerem w Europie, którego kibice chcą zwolnić pomimo bilansu z 4 meczów w El. ME: 12pkt, 7:0 bilans bramkowy xd
PIO PIO PIO PIO!!! On jest jakiś świrnięty
@maniekuw: każdy, byle nie Żewłakow xd
@Redzik: A już miałem pisać, że strasznie tu cicho bo nie ma za bardzo co krytykować xd myliłem się
@matsteam: tvp sport online
No przynajmniej wyżej wyszli. Jakiś pressing. Może nie będzie takiej kaszany
@schnor25: hahah xdd
Ale tak na poważnie to nie zdziwiłbym się, gdyby jednak coś samemu kombinowali piłkarze i bez wiedzy trenera wprowadzali zmiany taktyczne. Jeśli my jako w większości amatorzy i kanapowi eksperci widzimy mankamenty taktyczne to co dopiero profesjonalni piłkarze :D
@lays: Dokładnie to samo dla mnie. Miał wiele lat, żeby pokazać się w Europie, nie można go określać na podstawie kilku dobrych meczów w reprezentacji.
Poza tym Torreira na DP jest u nas jednym z niewielu pewniaków, trzeba gdzie indziej łatać dziury
@Womanizer: Seri po prostu zobaczył potencjał Chambersa i nie chciał, żeby go zmarnował. Dlatego celowo zaczął zaliczać słabsze występy, żeby Anglik mógł się wykazać. No i się udało.
Może Orstein pomylił się o jedno zero przy tym newsie o budżecie. Plotki o gościach po 25-30mln, ale w takiej ilości, że my niedługo dwie jedenastki z nich samych ułożymy.
@Redzik: Nie.
@DoomSlayer: A jest w tym coś złego? :) poza tym jak mogę być "the last man standing" jeśli nie zgadzam się z 83,4% userow? Sam jestem tymi 16,6% xd
Mi nie chodzi o bronienie Brzęczka.. Sam jestem za jego odejściem, bo widzę że co mecz gramy padakę i jeśli mam być szczery dla mnie jest to jedyny problem. To on ustawia ekipę do grania, to przez niego wczoraj piłka szła jednym podaniem na skrzydło i jak Grosik czy Frankowski nie minęli 2/3 Macedończyków dryblingiem to się mogli co najwyżej kopnąć w czoło, bo żadnego wyjścia do grania nie było..
Ale fakt jest faktem, że (nie licząc ustawienia, bo Piątek powinien grać od początku) graliśmy najmocniejszym personalnie składem.
Możecie się ze mną nie zgadzać, ale imo gdybyśmy dali spróbować ławkowiczom się wykazać i w pierwszym grał Szymański, Góralski czy Gumny to mogłaby być katastrofa nie tylko w grze ale i w wyniku.
Uuu to już nawet Szczęsny jest za słaby na reprę xd uwielbiam te reakcje po słabej grze kiedy użytkownicy staczają się w otchłań niedorzeczności ze swoimi przemyśleniami odnośnie katastrofalnej reprezentacji xD
Zaczyna się od niewinnego Brzęczek out, ale każdy następny musi dorzucić coś od siebie i kończy się na tym, że Lewy się wypalił, Szczęsny ostatni dobry mecz w reprze w 2011, a za Kryche Góralski (na pewno wtedy lepiej zapanujemy nad środkiem pola i dodamy tam kreatywności).
Co będzie za pół godziny? Lepiej ogrywać juniorów? Dziczek za Ziela, a Gumny za Beresia i jeszcze Walukiewicz za Glika. Selekcjonerem Guardiola i za rok Euro mamy w kieszeni.
Żałosna ta prezentacja Hazarda.. Ani fortepianu ani nic..
Hmm chyba 5 faul na Lewandowskim. Ewidentnie obrona się na nim skupia. Ach, szkoda że nie mamy możliwości, żeby to wykorzystać. Szkoda, że nie mamy drugiego napastnika, który korzystałby z miejsca tworzonego przez Roberta..
No niestety nie mamy już nikogo na ławce co mógłby zagrać z przodu a dałby drużynie więcej niż Klich czy Frankowski :/
Ja się zastanawiam po grzyba wychodzimy konsekwentnie trójką w środku.. Grając teoretycznie najmocniejszymi środkowymi nie możemy utrzymać się przy piłce przez minutę..
To już lepiej wyjść 3 napastnikami i grać na aferę.. I tak walimy te długie piły i tak, więc można walić nie na samego Lewego..
Ładne, dajcie spokój..
Bo jakieś typki siedzą w UEFA i płacą im za pomysły, więc co jakiś czas wyskakują z takimi durnotami, żeby nie było, że nic nie robią..
A kibicie muszą cierpieć.
LM jest nie bez powodu najbardziej prestiżowa w Europie. Zawsze grają tam starannie wyselekcjonowane ekipy a same rozgrywki stały się już na Starym Kontynencie tradycją..
Na wuj tu coś zmieniać i kombinować..
@OFFO: Barcelona może odsprzedać Malcoma za wyjściowa cenę dlatego, że jego wartość przez słaby sezon spadła o 10mln, ale za to dopisek do CV "Barcelona" automatycznie zwiększa wartość o 10mln, także wyszedł na zero :)
A Arsenal w Europie jest traktowany chyba jako ostateczny test umiejętności.. Znaczy ktoś jest ciekawy, ale nie na tyle, żeby City, Live, Barca czy Real podjęły poważne kroki to idzie do Arsenalu i się mu przyglądają. Jak nie wypali to wszyscy się cieszą i szukają gdzie indziej a jak wypali to czekają na to, żeby kontrak był względnie blisko wygaśnięcia, szepcą gościowi na ucho nazwę mocnej drużyny, ona wyraża publicznie zainteresowanie, gość już sodówa, DNA Barcy itp, żąda odejścia i Arsenal nie ma wyboru, bo "z niewolnika nie ma pracownika" i bojąc się wejść w ostatni rok kontraktu oddają za pół darmo.
Simply clever.
@OFFO: Wiesz, wyniki drużyny są efektem pracy wszystkich zawodników i to, że ktoś gra w Sampdorii nie oznacza, że jest słaby bo jest w słabej drużynie..
Wolisz kupować czołowych piłkarzy ze sredniakow z serie A czy niechcianych, wypalonych i drogich piłkarzy z topki?
Swoją drogą jak ktoś z top6 chcę kupić Zahę to wyraża brak ambicji sięgając po zawodnika z przeciętnej ekipy PL? A Lo Celso z Betisu? Thauvin z OM? Paqueta z Milanu itp.. Wszyscy są z przeciętnych ekip, ale to oznacza, że nie dadzą rady w mocnych klubach? A skąd..
Poza tym takie czasy. 5 czy 6 w Bundeslidze Frankfurt sprzedaje do Realu Jovicia po jednym dobrym sezonie za 70mln.. A Ty chcesz podkupywać od czołowych zespołów ich solidnych piłkarzy? Za co niby? Nawet gdyby Stan nie bawił się w sknerę to i tak nigdy nie rzuciłby 100mln na Koulibalyego czy Sane..
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 22 | 16 | 5 | 1 | 53 |
2. Arsenal | 23 | 13 | 8 | 2 | 47 |
3. Nottingham Forest | 23 | 13 | 5 | 5 | 44 |
4. Manchester City | 23 | 12 | 5 | 6 | 41 |
5. Newcastle | 23 | 12 | 5 | 6 | 41 |
6. Chelsea | 23 | 11 | 7 | 5 | 40 |
7. Bournemouth | 23 | 11 | 7 | 5 | 40 |
8. Aston Villa | 23 | 10 | 7 | 6 | 37 |
9. Brighton | 23 | 8 | 10 | 5 | 34 |
10. Fulham | 23 | 8 | 9 | 6 | 33 |
11. Brentford | 23 | 9 | 4 | 10 | 31 |
12. Manchester United | 23 | 8 | 5 | 10 | 29 |
13. Crystal Palace | 23 | 6 | 9 | 8 | 27 |
14. West Ham | 23 | 7 | 6 | 10 | 27 |
15. Tottenham | 23 | 7 | 3 | 13 | 24 |
16. Everton | 22 | 5 | 8 | 9 | 23 |
17. Leicester | 23 | 4 | 5 | 14 | 17 |
18. Wolves | 23 | 4 | 4 | 15 | 16 |
19. Ipswich | 23 | 3 | 7 | 13 | 16 |
20. Southampton | 23 | 1 | 3 | 19 | 6 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 18 | 13 |
E. Haaland | 17 | 1 |
A. Isak | 15 | 5 |
C. Palmer | 14 | 6 |
C. Wood | 14 | 2 |
B. Mbeumo | 13 | 3 |
Y. Wissa | 11 | 2 |
Matheus Cunha | 10 | 4 |
O. Watkins | 10 | 4 |
J. Kluivert | 10 | 3 |
- A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
- Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
- Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
- Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
- Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
- Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
- Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
- Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
- Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
I to jest właśnie żywot stopera xD wypracował sobie być może MOTM grając dobrze 80min i wszystko zostanie wymazane jedną złą piłką