Komentarze użytkownika KapitanJack10
Znaleziono 6683 komentarzy użytkownika KapitanJack10.
Pokazuję stronę 140 z 168 (komentarze od 5561 do 5600):
Oficjalnie dwie walki potwierdzone na Feme MMA 4:
Sven vs Raul
RVP vs ZielonyLisc
@Smazony: Właśnie w tym rzecz. Ewidentnie gościu wyszukany pod nas, pewnie na ławkę po to, żeby wzmocnić obronę i dać trochę doświadczenia, bo skoro do tej pory nikt go z Brazylii nie wyjął to jakiś talent chyba nie jest. Kosztuje mało jak na dzisiejsze standardy. Każdy inny klub z TOP6 gdyby zawiesił na nim oko, żeby zwiększyć konkurencję to dałby te 17 bez mrugnięcia okiem. My nawet na tego typu transfery musimy żydzić. Jak my mamy konkurować o poważnych zawodników?
Jak my już nie możemy zapłacić klauzuli w wysokości 17mln to to już jest dramat..
@f4bregas: Szukaj plusów. Dzięki temu przynajmniej jasno możesz określić swój system wartości
@Barney: Jak dla mnie to raczej "pan, weźmy przenieśmy w końcu tę piłkę do przodu". A że czasem próbuje to robić w niewłaściwych momentach, można póki co usprawiedliwiać wiekiem.
@RIVALDO700: Ja się w końcu ucieszę xD ja, jak i zapewne 90% ludzi oglądamy to z wypiekami na twarzy, bo chcemy dowiedzieć się jaki będzie finał.
Gra o Tron dla mnie skończyła się na 4 sezonie, potem 5 jeszcze jakoś się ślizgał na mocnych fundamentach i koniec. No a mimo wszystko żyję i nie płaczę xD
Bardziej płakałem po LOST, a wiele ludzi narzeka na ostatnie sezony i zakończenie
@Mariusz28: A czemu uważasz, że Live dobrze wyszło na sprzedaży Coutinho? To że nie pykło Barcelonie to dla Live mało istotne. Wtedy był ich kluczowym zawodnikiem, więc strata była duża, tylko że Live wydał dużo kasy na zastępstwo i trafnie je dobral. U nas pewnie za Lace przyszedłby jakiś Lucas Perez v2 za 20mln i nie miałoby znaczenia, czy Laca gra w Barcie dobrze czy nie..
@Gofer999: Mnie najbardziej rozwaliło bronienie twierdzy poza murami xD co za idiota, mogąc się bronić w murach zamku wychodzi przed bramę na otwarte pole? XD
@Argudo: Z perspektywy całego sezonu Danka jako szalony król to w sumie niezły plot twist, z tym że problemem tego sezonu imo jest jego długość.. Nie mogą porządnie rozwinąć jakiegoś wątku bo jest 6 odcinków, w których trzeba upchnąć wszystko, minus jeden cały odcinek z bitwą o Winterfell, czyli w sumie 5.. I wygląda to jak wygląda. Varys wrócił do bycia sobą w tamtym odcinku, ale nie mogli pociągnąć tego dłużej i wyszło ciulowo. Mimo wszystko tak to przedstawiają, że chcąc nie chcąc każdy obejrzy kolejny odcinek
[Kind of SPOJLER]
Jak się wam podobała epicka walka Złotej Kompanii w Królewskiej Przystani? XD
@Fabri4: myślę, że nie. Już za dużo razy pokładaliśmy nadzieję w wierności zawodnika, żeby nie widzieć, że Barca zawsze była i będzie atrakcyjniejsza niż my.
Ponadto myślę, że jeśli będzie LM to będzie i nadzieja że zostanie.
A największą nadzieję pokladam w transferze Griezmanna, bo wtedy Laca chyba odpada.
Wróciłem po meczu mojej A-klasy, popatrzyłem chwilę na Piasta, nudy były, poszedłem się umyć i wróciłem w 87min. XD Perfection.
A kto umarł ten nie żyje.
Petit powiedział to, co wiedzą nawet ludzie, którzy nie sympatyzują z Arsenalem, a co dopiero kibice..
Też macie tak, że czasem z niczego przypominacie sobie że Leicester wygrało PL 3 lata temu i zastanawiacie się jak to się stało? Ja tak mam.
Ziomeczki. Miałem dzisiaj juwenalnia. I taka rozlmina do was, w sensie chętnie poznam wasze zdanie.
Czy jeśli zaproponuje eksterminacje wszystkich czarnych na świecie, co automatycznie zlikwiduje problem rasizmu na świecie, to jestem rasistą czy wręcz przeciwnie?
P.S. Mam nadzieję, że wyłożyłem to w miarę zrozumiale.
12tys biletów dla kibiców na stadionie mającym 70k miejsc? Jaja sobie chyba robią... Kto tam będzie oglądał ten finał? 40tys azerskich pikników?!
@Nomad: Eh.. nie ogarnąłbyś sarkazmu nawet jakby Cię nim rzucić w twarz..
W Lidze Mistrzów angielski finał
W Lidze Europy angielski finał
W FA Cup nawet City-Watford
Anglia zdominowała Europę w tym sezonie
Wczoraj Ajax też już był w finale bo przecież totki w 35min nie strzelą 3 bramek.. Poczekajmy z radością do końca meczu
Czasem mam wrażenie, że gramy w ustawieniu 1-8-2. Laca z Aubą nam robią we dwójkę każdą sytuację.
Flashscore uświadomił mnie, że moja transmisja spóźnia o minutę. Najprzyjemniejszy spojler w życiu.
Ta edycja Ligi Mistrzów to jest jakiś kosmos. W idealnym momencie, niech te kołki z UEFA zobaczą, że jakaś pieprzona Superliga powinna im wyjść z wszelkich konceptów natychmiast. Pomimo kibicowania Ajaxowi dziś, nie można narzekać na brak emocji. I o to w tym wszystkim chodzi.
Mówcie sobie co chcecie.. nadawajcie na Liverpool, bo wam nie pasują kibice.. Śmiejecie się z nich bo nie wygrywają trofeów pomimo dobrej gry. Nie ma problemu.
Ale niech mi nikt nie mówi, że mu się dzisiaj usta nie uśmiechnęły jak Origi strzelał na 4. Patrzenie na upokorzenie tych Barcelonskich panieniek, tych symulantów z Suarezem i Albą na czele, myślenie o ubolewaniach pseudo kibiców, którzy myślą, że poza Realem i Barcą nie ma futbolu było bardziej satysfakcjonującym przeżyciem niż ban dla OldFashiona, Glajskora i Diama razem wziętych..
Jeśli nie ma Arsenalu w Europejskich rozgrywkach, bądźmy kibicami piłki nożnej, cieszmy się z takich meczów a nie udawajmy, że nie cieszymy się ze zwycięstwa Live po takim meczu.
Nie, nie jestem nowym tutejszym fanbojem Live, ale muszę powiedzieć - gratulacje, wspaniałe widowisko.
Przepraszam, ale nie oglądałem a widzę wielkie zainteresowanie osobą Xhaki. Co zrobił? Zawalił bramkę, czy zagrał na swoim poziomie ogólnie?
Fraser asysta xd
Boro ewidentnie w szoku, że nie muszą biegać, tylko zamek jak w hokeju i klepią wzdłuż pola karnego nie wiedząc co robić
Dier czerwko ewidentnie...
Śmiejecie się a Stan, który zatrzymał się w 2008 pomyśli, że 53mln to 4 nowych zawodników i odda go z pocałowaniem ręki
Diam do końca tworzył fake konta i głosował na Aube, ale nie dał rady..
@Matelko: Chyba trollujesz...
@Matelko: nie, ale nie pisać, że Elneny, Chambers, Mustafi, Ozil, Welbeck, Lichy, Ospina out..
Robimy tutaj wielkie plany, bo każdy może sobie napisać co chce, ale róbmy to z głową.
Mamy wąską kadrę, więc kupmy tych 3 dobrych, ale nie wywalajmy całej ławki bo tylko pogorszymy sytuację.
Hehe sprzedać 8 gości, będzie 150mln na transfery to się kupi 3 dobrych i będzie git. Git?! Hahah a potem płacz, że na ławce Willock i Nketiah, a jak 3 gości wyleci to te Willocki itp w pierwszym składzie będą grać xdd
@Ramzi92: Ale A-klasę to Ty szanuj
Lacaaaaa!!!!
Pierre Alexander Aubazette.
AMN xDDD
Ah te stałe fragmenty. Może jakby koło Diakhabiego stało 4 albo 5 to by gola nie było
@arsenallord: Aha, czyli po 3 porażkach w 4 meczach mamy pretensję, że Unai coś kombinuje? Wtf?!
To co ma zrobić? Zhermetyzować skład i liczyć, że nagle się przełamią?
Suarez to ogólnie wypada.
Jak gra to też nie najlepiej wypada.
W zasadzie to wypada go oddać z powrotem.
I jeszcze przez kontuzje wypada do końca sezonu.
@Jacek1s: No tak, bo budżet jest najważniejszy... Teraz got ma największy budżet w porównaniu do poprzednich sezonów a robią najgorsze odcinki.
Btw sam odcinek spoko, raczej przewidywalna konwencja + zaskakujący finał (i dobrze, bo to w końcu Gra o TRON a nie gra o zwycięstwo w walce z innymi), więc w sumie pobudzili mój apetyt na kolejne odcinki. Ale zgadzam się, że cała walka to kaszana.. Jednocześnie chcieli pokazać waleczność poszczególnych bohaterów, ich pojedynki itp i zatrważającą przewagę wroga. A to z gruntu były przeciwności.. Biorąc pod uwagę co pokazali na początku i dodać do tego powstanie poległych to nikt nie miał prawa przetrwać nawet pięciu minut. Przetrwali prawie wszyscy, więc żeby to się stało stworzyli mnóstwo błędów logicznych i tego im nie można wybaczyć bo mieli aż nadto czasu, żeby dopracować to w detalach..
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Hahahaha ludzie narzekają na GoT bo narzekanie jest teraz popularne xDDDD nie wiedziałem, że wszyscy ludzie to imbecyle i jak jednemu się nie spodoba to reszta mówi tak samo bo jest ślepa i nie ma swojego zdania..
A znajdźcie mi jedną, JEDNĄ osobę, która powie, że 7 i 8 sezon dorównują poprzednim