Komentarze użytkownika KapitanJack10

Znaleziono 6171 komentarzy użytkownika KapitanJack10.
Pokazuję stronę 40 z 155 (komentarze od 1561 do 1600):

Komentowany temat: Odpowiedzieć na niedawną wpadkę: Arsenal vs Everton! 01.03.2023, 22:50

Z Jorginho jest analogicznie jak z Nketiahem. Obaj są tu nie po to, żeby nagle pociągnąć wózek, ale po to, żeby w przypadku wypadnięcia kluczowych zawodników mogli wejść i nie doprowadzić do zapaści w drużynie. I obaj się świetnie z tego wywiązują.
Dzisiaj Partey pokazał, że on jednak jest top topów na swojej pozycji i zagrał świetnie, aż przyjemnie pomyśleć, że w ataku po powrocie Jesusa odczujemy podobne zwiększenie jakości.

Coraz bliżej Pany, coraz bliżej...

Komentowany temat: Odpowiedzieć na niedawną wpadkę: Arsenal vs Everton! 01.03.2023, 22:21

Nie macie wrażenia, że pomimo solidności Jorginho, z Parteyem to jednak trochę inna gra?

Komentowany temat: Odpowiedzieć na niedawną wpadkę: Arsenal vs Everton! 01.03.2023, 21:47

Ja miałem wrażenie, że Arsenal z początku sezonu byłby zachwycony takim rywalem, bo są ciągle przy piłce i mogą się bawić nią w ostatniej tercji, gdzie rywal tylko przeszkadza i nie stwarza zagrożenia.
A w tym meczu oglądałem wyliniałe koty, które myślą, że skoro są faworytem to ten mecz sam się wygra. Strasznie statycznie, bez szukania przeszywających podań, bez szukania wolnych przestrzeni w ustawieniu, wolno, ociężale, bezpiecznie, czasem niedbale zwłaszcza White.
Zagraliśmy dwie szybkie akcje dziś z niestandardowym ustawieniem i z pomysłem. Jedną gdzieś zmarnował chyba Gabi, a z drugiej padł gol. Zauważyliście co się działo przy golu Saki? Na prawym skrzydle Gabi, na '10' Zina i Everton się pogubił.
Całe szczęście, że oddali nam drugą bramkę, to teraz powinniśmy dowieźć wygraną i szybko zapomnieć o tym meczu. Mam nadzieję, że to "zasługa" Dyche'a, bo tak grając na pewno nie raz jeszcze pogubimy punkty w tym sezonie, a nie możemy.

Komentowany temat: Odpowiedzieć na niedawną wpadkę: Arsenal vs Everton! 01.03.2023, 21:33

Ode asysta drugiego stopnia world class

Komentowany temat: Odpowiedzieć na niedawną wpadkę: Arsenal vs Everton! 01.03.2023, 15:55

@damianARSENAL napisał: "oglądam mecze WHU i stad moje wnioski. Nie opieram się na statystykach, bo jeśli miałbym patrzeć tylko na liczby to biorąc pod uwagę co ile minut strzelał gole Nketiah w przeliczeniu do ilości spotkań to wychodzi, ze Anglik jest graczem klasy światowej. Czy jest? Nie i nie będzie."
Czasem taka ogólna opinia może być zbyt powierzchowna, a późnej statystyki prawdę Ci mówią. Jorginho koronnym przykładem.

Komentowany temat: Odpowiedzieć na niedawną wpadkę: Arsenal vs Everton! 01.03.2023, 15:53

Ja zawsze miałem wrażenie oglądając WHU, że tam może być karuzela wokół centralnego punktu boiska, gdzie stoi Rice, przewyższający poziomem kolegów o głowę.
Chodzi mi o to, że mogą próbować różnych stylów i różnych zawodników, ale w środku wszystko będzie trzymał Rice.

Strasznie mi się podoba ten gość, wyróżnia się na tle PL coś jak Phillips w Leeds, z tym, że Declan robi to od kilku sezonów i jednak WHU był trochę poważniejszym klubem niż Leeds. Na pewno solidne wzmocnienie i mniejsze ryzyko flopu jak Zubimendi czy Caicedo.

Komentowany temat: Skromna wygrana na wyjeździe: Leicester 0-1 Arsenal 28.02.2023, 15:02

@Be4Again napisał: "Kurde, ale po co nam Sterling jak mamy Trossarda i Gabiego? Nam trzeba kogoś na prawe skrzydło jak coś, a nie 3 na lewe..."
A tak będąc w temacie, to kiedy myślicie o PS, to kto wam przychodzi na myśl, jako potencjalne wzmocnienie?

Bo ja się kiedyś zastanawiałem i dotarło do mnie, że większość bardziej lub mniej topowych skrzydłowych, których bym u nas widział, to właśnie LS. Mbappe i Rashford aktualnie topka w Europie, nie dla nas, ale trzeba wspomnieć. Vinicius, Kvara, Mudryk, Leao, Sancho (gra na PS z konieczności, bo Rash), Sterling, Pulisic, Grealish. Każdy z tych gości to klasa. Mniejsza lub większa, ale jednak mają już pozycję w Europie. Z PL to bym jeszcze zwrócił uwagę na Saint Maximena i Bowena i osobiście do rotacji zainteresowałbym się Barnesem z Leicester, ale to wszystko też LS.

No naprawdę jak ktoś się wyróżnia na skrzydle, to na lewym. Z drugiej strony bez sprawdzania po składach to przychodzi mi na myśl tylko Salah, Di Maria i Mahrez, czyli już raczej stare koty. No i oczywiście nasz Saka.

Może powinniśmy mówić o kryzysie prawo skrzydłowych? :D

Komentowany temat: Skromna wygrana na wyjeździe: Leicester 0-1 Arsenal 28.02.2023, 10:51

Ja mam nadzieję, że inne kluby z PL rozkupią Chelsea w lecie. Ich rezerwowi spokojnie sobie w innych klubach dadzą radę, a oni zostaną z Mudrykami i Enzami na przyszły sezon i będą patrzeć jak ich byli zawodnicy ciągną resztę stawki za uszy.

Komentowany temat: Skromna wygrana na wyjeździe: Leicester 0-1 Arsenal 27.02.2023, 21:28

@Womanizer napisał: "Kpina żeby w JWPL ani zdania nie poświęcić Arsenalowi i City. A pierdzielić przez 12 minut o pucharze wielkości kubka do kawy i Liverpoolu z Crystal Palace, czyli meczu o nic. Rosłoń już mnie wku*wia"
Jeśli C+ nie transmitowało meczu Arsenalu i City tylko Totki i Live, to nie będą o tym mówić. Bo jak by to wyglądało? Kontrowersyjny brak rzutu karnego na Sace, nie obejrzymy powtórki, bo nie możemy, ale widzieliście na pewno na Youtube.
Mówią głównie o tym, co pokazują, a teraz no nie mogli nie wspomnieć o Pucharze, bo choć najmniej istotny, to jednak jest puchar, był finał na Wembley, jest zwycięzca, trofeum itp.
Jak do całości dodasz, że mają jakieś 45min na program, gdzie jeszcze wciskają jakiś wywiad z Fabianem i gadanie o FPL, no to nie dziwota, że omijają mnóstwo rzeczy.

Ja osobiście przerzuciłem się na Football Bloody Hell. Oglądam kiedy chcę, o top6 mówią zawsze, skład się zmienia, więc jest jakaś świeżość co odcinek. Polecam każdemu jako taki podcast, jeśli się lubi słuchać o Premier League.

Komentowany temat: Skromna wygrana na wyjeździe: Leicester 0-1 Arsenal 26.02.2023, 18:09

@Gunner18AFC: @arsenallord: No Szczęsny może i był lepszy, choć pod koniec też nie zachwycał. Cech na pewno nie, a Almunia to już całkiem, a podstawowym był i to 2 sezony, nawet sprawdziłem specjalnie. Fabian też trochę meczów zagrał, a pamiętam tylko jego babole.

W każdym pisanie, że Leno najgorszy w XXIw to żart. Miał przed sobą Luizow, Mustafich i Sokratisow i potrafił nam dupę ratować i był w którymś roku zawodnikiem sezonu. Nawet jeśli drużyna mocna nie była, to gdyby był taki tragiczny, to by nie wygrał.

Komentowany temat: Skromna wygrana na wyjeździe: Leicester 0-1 Arsenal 26.02.2023, 17:42

@arsenallord napisał: "Lenontp najsłabszy bramkarz w tym wieku w Arsenalu z tych podstawowych"
Jeśli zakładasz, że Fabiański, Almunia, Szczęsny i Cech nie byli podstawowymi to się zgadzam.

Komentowany temat: Skromna wygrana na wyjeździe: Leicester 0-1 Arsenal 25.02.2023, 18:50

Ja oglądam skoki. Żyła idealny skok, rekord skoczni i dostał 4x 19.0 i jedną 18,5. Ja się zastanawiam jakim cudem? Ci sędziowie odejmują od 20 za jakieś niedociągnięcia, a przy tym skoku nie wiem jak można było znaleźć coś wartego 1pkt a co dopiero 1,5..

Szkoda, bo spokojnie 1,5pkt więcej za noty mógł dostać, a przy takim ścisku to może być kluczowe.

Komentowany temat: Skromna wygrana na wyjeździe: Leicester 0-1 Arsenal 25.02.2023, 18:18

@Czeczenia: Wiem, ale jak jest sprawdzana, to jest informacja o tym, że było "checked". Tu tego nie było

Komentowany temat: Skromna wygrana na wyjeździe: Leicester 0-1 Arsenal 25.02.2023, 18:13

Też na początku myślałem, że VAR zabrał niesprawiedliwie bramkę dla Arsenalu, bo patrzyłem na lewą rękę, którą uderzył Warda niezbyt mocno. Przy późniejszych powtórkach dopiero zauważyłem, że cwaniaczek trzymał prawą ręką Warda za rękawice i zdecydowanie wpłynął na jego interwencję.

Co do faulu na Sace, to też nie jestem przekonany co do karnego, ale macie rację, że brak jakiejkolwiek interwencji w tej sytuacji to też poważny błąd. Nie rozumiem tego. VAR bez sytuacji, gdzie główny biegnie do monitora zajmuje kilkanaście sekund. Powinni sprawdzać w ten sposób ile się da, tym bardziej, że spokojna akcja trwała później chwilkę i przerwy w grze po zdarzeniu też zawsze dają odrobinę czasu na weryfikację.

Mam wrażenie, że sędziowie jeszcze nie zaakceptowali VARu i starają się pokazać wszystkim wokół, że sami sobie radzą i nie o każdą decyzję pytać VARu, czy się zgadza, czy nie.

Jak to było? Jak Martinelli wyjdzie na drugą połowę, to Arteta jest jednak Baristą? XD

@arsenallord napisał: "To ty chcesz kadrę mieć z VVD, Daviesa, FDJ, Mbappe, Neymara i Osimhena? To już uważaj bo się przeliczysz"
A od razu w skrajności lecisz.
W zimie za jakieś 30mln ogarnęliśmy Trossarda i Jorginho i nie musimy się wstydzić, kiedy Partey czy Gabi wypadną grając Lokongą albo Marquninhosem.
W lecie możemy wydać dużo więcej, więc możemy mieć solidnych zmienników za Xhakę, Salibę czy Sakę.

No chyba, że zaczniemy sprzedawać Tierneyów i Tomiyasów i tworzyć nowe luki do załatania.

W tym sezonie są 3 pewne rzeczy:
1. United po każdym zwycięstwie walczy o mistrzostwo
2. Chelsea nie dostanie się nawet do Ligi Europy
3. arsenallord chciałby sprzedać Tierneya

@psok20 napisał: "Myślicie ze Real Madryt ruszy w letnim okienku po zakup Rashforda? Mega forma tego zawodnika, a wiadomo benzema juz sie kończy, tak sie zastanawiam jakie macie zdanie na ten temat"
Gdzie Benzema a gdzie Rashford? Dwóch zupełnie innych zawodników. Poza tym ile Rash jest wart? Gra w PL, zarabia krocie, jest Anglikiem, wciąż młody, ma formę życia, największa gwiazda hegemona United i ich wychowanek.
250mln? Nawet Real nie jest aż tak głupi.

Zawsze byłem team Leno xD

Komentowany temat: Spotkanie ze starym znajomym: Aston Villa vs Arsenal 18.02.2023, 14:23

Rozczytali nas. Łatwo rozbijają nasze ataki, a im częściej to się dzieje, tym bardziej zachowawczo gramy. Do tego AV jest skuteczna.
Obawiam się, że bez zmiany taktyki do końca sezonu to będzie tak wyglądać i będziemy liczyć na większe szczęście niż rywale.
Nie mamy kadry, żeby taktycznie kogoś zaskoczyć.

Komentowany temat: Spotkanie ze starym znajomym: Aston Villa vs Arsenal 18.02.2023, 14:11

@silvano95 napisał: "Niestety ale Arczi w zmiany czy podczas meczu czy w podstawie to nie za bardzo potrafi"
Następny..
Kogo miał wprowadzić? White'a zmienił Tomi z City i było gorzej. Trossard gra. Ma grać Kiwiorem albo Vieirą za Ode? I wtedy będzie git?

Komentowany temat: City wygrywa 3-1 i obejmuje fotel lidera 17.02.2023, 16:52

@ozzy95 napisał: "Lubię jak tak wejdzie jakiś użytkownik ubrany cały na biało i powie, że na piłkę trzeba spojrzeć szerzej, wypunktuje nie wiadomo kogo, napisze, że piłeczka to nie tylko fifa, flashscore te sprawy hehe i powie elo mordeczki. A i jeszcze koniecznie coś o sezonowcach, no bo nikt nie może mieć swojego zdania."

Co jest złego w takiej postawie? Każdy patrzy na piłkę imaczej i każdy ma prawo się wypowiedzieć. A szczerze, to przyjemniej się czyta takie komentarze, niż np "Tomi się nie nadaje do pierwszego składu" w 15' meczu z City, chociaż od tygodnia był wałkowany temat tego, że White potrzebuje odpocząć, bo obniżył loty. To oczywiście przykład, ale w taki deseń jest wiele komentarzy około piłkarskich. Ludzi oglądają mecze i pod wpływem emocji oceniają poszczególnych piłkarzy na podstawie pojedynczych zagrań w danym meczu.
I wchodzi ktoś cały na biało i mówi, że trzeba popatrzeć szerzej? No i ma rację, nie wiem dlaczego krytykować taką postawę.

Komentowany temat: City wygrywa 3-1 i obejmuje fotel lidera 17.02.2023, 10:38

@damianARSENAL napisał: "A ja już mam dość transferów z Chelsea. Nawet takiego Mounta."
To ja mam wręcz przeciwnie. Wiadomo, że już mają przepełnioną kadrę, w lecie przychodzi Nkunku i nie wierzę, że Boehly na tym zakończy zakupy.
Co za tym idzie będą robić czystki. A przecież piłkarze tam nie są słabi. Potrafili za Tuchela cisnąć. Wiele czynników wpływa na ich słabszą dyspozycję, a taki pojedynczy piłkarzyk mógłby zupełnie inaczej u nas wyglądać.
James nie do wyjęcia, ale właśnie Mount, Gallagher, Pulisic to mogłyby być ciekawe opcje i do walki o pierwszy skład i do jego poszerzenia, bo np taki Mount pokazuje dużo wyższy poziom niż Vieira.

Komentowany temat: Everton zaskakuje i wygrywa z Arsenalem 1-0 08.02.2023, 23:11

@Garfield_pl: No ale jednak mówimy o meczu z Leeds i zachwytach Zachodnego. Zagrał bardzo dobrze, po takiej przerwie. Można go zacząć chwalić dopiero jak zagra 3 razy dobrze?

Mimo wszystko to niedobrze, że Sancho się ogarnia, bo aktualnie mają kupę w składzie, co przy kontuzjach pokazali dziś Fred i Garancho. Na pewno bez mocnego Sancho byliby bardziej podatni na straty punktów.

Komentowany temat: Everton zaskakuje i wygrywa z Arsenalem 1-0 08.02.2023, 22:47

Niech mi ktoś racjonalnie wytłumaczy, dlaczego Bruno machając łapami bardzo dynamicznie i krzycząc do sędziego po KAŻDEJ sytuacji boiskowej nie łapie regularnie kartek...

Komentowany temat: Everton zaskakuje i wygrywa z Arsenalem 1-0 08.02.2023, 20:14

Ah szkoda, że Leeds dzisiaj nie gra na własnym obiekcie. MU strasznie osłabione, środek pola wygląda mocno przeciętnie, no ale na Old Trafford grają bardzo dobrze ostatnio i pewnie wygrają spokojnie.

Komentowany temat: Everton zaskakuje i wygrywa z Arsenalem 1-0 06.02.2023, 13:10

@Mastec30 napisał: "Gdyby odjeli im w trakcie sezonu i ostatecznie udałoby nam się zdobyć mistrzostwo to ile by było pierdzielenia że nie wygralibyśmy gdyby City nie zostało ukarane."
Ile? Rok, dwa? A i tak koniec końców byłoby mistrzostwo w gablocie i nikt by temu nie mógł zaprzeczyć.
A punkty odejmują nie przez kaprys, czy dla Arsenalu, tylko już grube machlojki muszą być. Jeśli zabiorą punkty City, to to nie będzie niesprawiedliwość, a wręcz przeciwnie.

Komentowany temat: Everton zaskakuje i wygrywa z Arsenalem 1-0 06.02.2023, 11:20

@miki9971 napisał: "Ilość spotkań w tym sezonie jest podobna, choć częstotliwość grania większa i właśnie dlatego powinnismy się skupić na mistrzostwie, bo kolejna taka sytuacja pewnie się prędko nie zdarzy…"
Jeśli taka sytuacja ma się prędko nie powtórzyć, to całe nasze budowanie drużyny można wyrzucić w błoto..
Nie było w planach walki o mistrzostwo w tym sezonie, a na pewno były takie plany na przyszły. Mamy młodą ekipę, bez widoków na osłabienie. Wręcz przeciwnie. Ostatnie ruchy transferowe pokazują, że chcemy się wzmacniać (nie mówię tu o zimowym okienku). Chcemy stać się siłą w Anglii, a nie one season wonderem.
Nie powinniśmy świadomie odpuszczać LE, bo wyprzedzi nas City na ostatniej prostej i okaże się, że najlepszy sezon od lat kończymy z niczym. Tam, gdzie możemy wygrać, musimy o tą wygraną walczyć, aczkolwiek zgadzam się, że LE nie jest priorytetem i kilku zawodników jak Turner, Tierney, Tomi, Trossard czy Jorginho powinno w tej LE grać, żeby nie skapcanieli na ławce i byli w stanie pomóc w lidze w razie czego.

Komentowany temat: Everton zaskakuje i wygrywa z Arsenalem 1-0 05.02.2023, 23:33

@laskapp napisał: "Swoją drogą nie brakuje Wam nieco roszad z przodu podczas meczu? Czy Saka z Marrinellim nie mogą się zamienić stronami na jakiś czas? To jest dla nich aż tak niewygodne? Wydaje mi się, że warto spróbować. Zamiast łamać ciągle akcje do środka to spróbować dośrodkować w pełnym biegu lepszą nogą..."
Po 20 meczach mamy 16 wygranych, 2 remisy i 2 porażki. Zdecydowaną większość meczów graliśmy żelazną 11 i dominowaliśmy. Nie, nie brakuje mi zmian. I jakieś paniczne roszady po jednej porażce z Evertonem nie będą świadczyły niczego dobrego. Gramy dobrze dlatego, że ludzie wiedzą co mają robić na swoich pozycjach. I powinniśmy to kontynuować.

Komentowany temat: Oficjalnie: Jorginho graczem Arsenalu! 01.02.2023, 23:15

@Bukayoforever napisał: "nie ma sensu porównywać do innych zawodników, bo z drugiej strony można podać np Raphinhe, który był jednym z najlepszych skrzydłowych w Premier League"
Jak nie ma sensu porównywać? Bo co? Bo Pepe już się wypalił a Baloguna lubimy? Ile meczy Reims ktoś tu oglądał? Pewnie kilku freaków popatrzyło z ciekawości na jakieś urywki, ale to mały procent. Tak samo niewielu oglądało Lille za czasów Pepe.
Na czym więc opieramy nasze pochwały? Na liczbach. Balogun strzela, więc go chwalimy. Pepe strzelał więc go chwaliliśmy. I teraz nagle mamy nie porównywać?

Patrzymy na Baloguna przychylnym okiem, ale to nie oznacza, że mamy udawać, że Pepe nie było.

I nie mówię tego, żeby deprecjonować chłopaka, tylko żeby pamiętać, że te bramki w L1 nie czynią go wielką gwiazdą Arsenalu za 150mln, tak jak tu niektórzy mówią.

Komentowany temat: Oficjalnie: Jorginho graczem Arsenalu! 01.02.2023, 22:46

Przypominam, że Pepe jak przychodził, to miał 22 bramki i 11 asyst w L1. I to był jego drugi dobry sezon w lidze. Resztę historii znamy.

Balogun ma jeszcze dużo do udowodnienia zanim zaczniemy go wyceniać na 150mln.

Chociaż oddać mu trzeba, że formę strzelecką ma wspaniałą i nic, tylko się cieszyć.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 31.01.2023, 11:24

Jak myślicie, że Arsenal nie umie w transfery, to przypominam, że Jorginho będzie rezerwowym przez 1,5 roku za 12mln, a jak się sprawdzi to rok dłużej, a Chelsea w tym okienku za 12mln wzięła gościa do podstawy na pół roku, po czym wróci od do Atletico, a jak się sprawdzi, to Hiszpanie zażądają chorej kwoty.

Też odczuwam niedosyt po plotkach z Caicedo, ale pamiętajmy, że i tak nasza gra zależy od zdrowia Parteya i to on będzie grał każdy możliwy mecz ligowy, a w lecie ruszamy po Rice'a.

Willian jak przychodził to jego pierwszym życzeniem był 3-letni kontrakt i to narobiło kwasu, bo się nie sprawdził, ale nie można się go było pozbyć. Jorginho jak się nie sprawdzi, to za rok o tej porze będzie się powoli pakował.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 29.01.2023, 21:07

@Damper napisał: "Gabriel Jesus- 1453 minuty gry, 5 bramek. Średnia 1 gol na 290 minut gry. Niewypał?"

O kuźwa xDD

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 29.01.2023, 19:23

Caicedo mocno zaryzykował z tym transfer requestem i to też może zmiękczyć Brighton. Jak go zatrzymają na siłę, to już na pewno nie będzie ten sam zawodnik i w klubie nie będą na niego patrzeć zbyt przychylnie wiedząc, że gra z przymusu i odejdzie latem. A to może odbić się na cenie.

Z drugiej strony Brighton nie gra o pietruszkę. LE jest w ich zasięgu, a jakby Totki się posypały, to zaraz nawet LM okaże się możliwa.

Mimo to Mewy już nie raz zastępowali podstawowych zawodników bez obniżania lotów, więc na ich miejscu 80mln bym brał w ciemno.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 29.01.2023, 00:32

@Wielimek93 napisał: "Tak sobie pomyślałem, że to może być mistrzowski sezon Polaków w topowych ligach!!! Tzn. :

Kiwior - Anglia
Zieliński oraz Bereszyński - Włochy
Lewandowski - Hiszpania
Szymański - Holandia

oraz z przymrużeniem oka...
Frankowski - Francja

Jak macie jeszcze potencjalnych mistrzów w tym sezonie to piszcie, ja podałem te przykłady na szybko :)"


Fabian Piasecki - Polska

Komentowany temat: Pierwsza z trzech bitew: Man City vs Arsenal 27.01.2023, 16:42

@Piotrek95 napisał: "Koniec świata, kibice Arsenalu boją się wyrzucenia Xhaki XD"
No nie? XD @Piotrek95 napisał: "A tak serio to żaden atmosferovic nie jest nam potrzebny, już z Odeegardem było wiele głosów że opaska kapitana mu ciąży itd

Jak będzie dobra gra i wyniki to będzie i atmosfera"

Oj nie o atmosferę mi chodzi. Arteta może przygotować ich na mecz, ale już na boisku potrzebny jest ktoś, kto utrzymuje dyscyplinę. Wszystkie "zebrania" drużyny na boisku czy to po bramkach, czy przed pierwszym gwizdkiem są zdominiwane przez Xhakę. Widać, że się go słuchają.

Komentowany temat: Pierwsza z trzech bitew: Man City vs Arsenal 27.01.2023, 16:11

Nie wiem jak wy, ale ja pomimo bezwzględnej pewności co do umiejętności Caicedo, obawiam się odstawienia Xhaki z pierwszego składu.
Nie sądziłem, że to kiedyś powiem, ale nie wyobrażam sobie obecnej drużyny bez Szwajcara. Owszem, gdyby wziąć pod uwagę poziom piłkarski na pewno znalazłoby się sporo opcji na rynku przewyższających Granita, ale to, jaką energię daje on drużynie jest nie do podrobienia.
Wydaje mi się, że Ode ma opaskę tylko dlatego, że klub nie chciał denerwować kibiców powrotem opaski na ramię Xhaki i jednocześnie zdjąć trochę z niego presję. A Norweg, Zina i Ramsdale, którzy zdają się obecnie najbardziej wpływać na kolegów, nie robią tego nawet w najmniejszym stopniu tak, jak robi to Granit.

Kto złapie drużynę za mordę, jak coś pójdzie gorzej? Kto sprowadzi na ziemię, gdy zaczną gwiazdorzyć? Xhaka jest do tego idealny. Bez niego może się ta maszyna zepsuć.

Nie zrozumcie mnie źle, mam nadzieję, że Caicedo przyjdzie, bo gra świetnie, ale lekki stresik mam, jak szykuje się zmiana w środku pola.

Komentowany temat: Tierney latem opuści Arsenal? 27.01.2023, 12:46

@oneblue114: Nie no, już nie przesadzajmy w drugą stronę. Przypisywanie sobie mistrzostwa to hurraoptymizm, ale strach o wypadnięcie z LM, to hurrapesymizm, o ile w ogóle taki zwrot istnieje.
Mamy 14pkt przewagi nad 5 Tottenhamem i 2 mecze mniej. Zakładając, że przegramy oba, to w 17 kolejek moglibyśmy 4 mecze oddać walkowerem i dalej być przed totkami. A przecież oni grają średnio, więc też do spodu nie wygrają wszystkiego.

Komentowany temat: Pierwsza z trzech bitew: Man City vs Arsenal 27.01.2023, 12:12

Po transferze Bissoumy na początku tego sezonu w jego buty wszedł Caicedo i wszyscy się nim zachwycali. Na pewno byłby to transfer w naszym stylu. Młody, z ogromnym talentem. Jeszcze nie ma wielkiego doświadczenia, ale do PL wszedł z buta i dyktuje tempo gry w mocnym Brighton, które gra podobnie do nas.

Pewnie nie jest wart nawet 75mln, nie mówiąc o 100, ale kto jest? Lepszy on za 75 niż półśrodek McKennie za 30.

Komentowany temat: Tierney latem opuści Arsenal? 27.01.2023, 12:08

arsenallord lubi to.
Reszta strony już raczej mniej.
Dojdzie Liga Mistrzów w przyszłym sezonie, będzie mnóstwo meczów. Musimy poszerzać kadrę, a nie tworzyć nowe dziury.

Następny mecz
Ostatni mecz
Ipswich - Arsenal 20.04.2025 - godzina 15:00
? : ?
Arsenal - Brentford 12.04.2025 - godzina 18:30
1 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool32237276
2. Arsenal321712363
3. Nottingham Forest32176957
4. Newcastle31175956
5. Manchester City32167955
6. Chelsea32159854
7. Aston Villa32159854
8. Bournemouth321391048
9. Fulham321391048
10. Brighton321212848
11. Brentford321271343
12. Crystal Palace3111101043
13. Everton328141038
14. Manchester United321081438
15. Tottenham321141737
16. Wolves321051735
17. West Ham32981535
18. Ipswich32491921
19. Leicester32462218
20. Southampton32242610
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2717
E. Haaland213
A. Isak206
C. Wood183
B. Mbeumo165
Y. Wissa152
C. Palmer147
O. Watkins146
Matheus Cunha144
J. Mateta132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady