Komentarze użytkownika Marcinafc93
Znaleziono 34207 komentarzy użytkownika Marcinafc93.
Pokazuję stronę 356 z 856 (komentarze od 14201 do 14240):
@sickstick: Wiadomo, ze drogę Kloppa, ale u nich było już widać styl gry, a w Arsenalu ja widzę dalej grę jak z ostatnich sezonów Wengera.
@Marcinafc93: @polandblood: ostatnim sezonie Wengera*
@polandblood: W ostatnim sezonie Arsenal nie grał w LM przecież, dobre 4 czy 5 lat temu to było
Dopóki Emery będzie stosował takie założenia taktyczne a nie inne, to ani gra w obronie się nie poprawi ani styl gry, póki co słabiutko to wygląda, Klopp w drugim sezonie nie miał takiego składu jak Arsenal a już narzucił piłkarzom swój styl i było widać, że idą zmiany ku lepszemu, w Arsenalu mizernie to wszystko wychodzi. Nie skreślam jeszcze Hiszpana, ale coraz mniej mi się podoba jego wizja.
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2019/09/NINTCHDBPICT000522449263-e1568637368177.jpg?w=620
Abuma po wczorajszej imprezie, poszedł się odstresować xd
Monaco odbija się od dna, Ben Yedder to gwarancja jakości
Emery ma kontrakt do końca tego sezonu, jak top4 nie zrobi to poleci, wątpie aby w połowie sezonu zmienili trenera
@Paul77: Proponuję parę Mustafi-Luiz, konkurs na największego klauna w lidzę
Emery on taking Ceballos off: "Today it was very, very hot. We needed in the second half, some fresh players."
Fire!
@Leehu: Mustafi i Luiz lecą od razu do odstrzału u Allegriego, Sokratis też pewnie, On po pierwsze by zaczął wzmocnienia od obrony, a nie Emery narzuca na full offensive a potem w ostatnich dniach okienka szukają obrońcy. Raul wykonał swoją robotę prawidłowo, to Emery mu nakazał, żee najpierw ofensywę wzmacniamy a potem ewentualnie obronę, no i przyszedł Luiz xd
@Elastico07: Dlatego moim zdaniem, jak by przyszedł Allegri, styl może byłby minimalistyczny do bólu, szybki gol i wybijanie z rytmu rywali, ale uważam że trofea by przyszły.
@lays: A w du... mam za przeproszeniem ładny styl gry, jak nie będzie wyników dających trofeów i mistrzostw.
@sickstick: Pogonili go bo nei chcieli mu dać 10 mlon na sezon, na co zasłużył, a nie za styl. Teraz mają Sarriego, na którego już kibice narzekają i chcą , aby Max wrócił
@lays: A czy teraz go oglądamy za Emery'ego? Allegri przynajmniej ustawi obronę do pionu, a gole ofensywa będzie robić.
Tylko i wyłącznie Allegri, jak Emery nie podoła. Żadne Mourinha czy Jardimy.
@ZielonyLisc: Jak przystało na generała środka pola
@Sandbead: Ale samo dochodzenie do sytuacji strzeleckich piłkarzy Watfordu martwi, jak łatwo dochodzili do nich.
@gunners007: Do takiej gry trzeba mieć kozackich obrońców. Arsenal nie ma, a Emery i tak narzuca taki styl gry,
@Alonso: Oczywiście, że tak. Emery będzie teraz udowadniał, że to dobry obrońca.
Arsenal leży taktycznie i mentalnie, Emery się w tym gubi, nie ma ustalonej jedenastki, tylko ciągle miesza i przetasowuje, no i błędy indywidualne i mamy obraz gry taki a nie inny, Emery jeszcze dostaje u mnie czas do świąt, jak nic nie zmieni się w aspektach personalnych i taktyce to trzeba mu podziękować i jedynym sensownym wyjściem będzie pożegnanie się z nim i zatrudnienie Allegriego, który zrobi porządki w tyłach.
@Tevez: W ostatnic hdwóch sezonach pracy Wengera na pewno znajdzie się pare takich meczów, w których Arsenal był miażdżony przez takie klubu pokroju Watford, co nie zmienia faktu, że na wyjazdach Arsenal nie istnieje, nawet już u siebie nie przekonuje jak na razie w tym sezonie.
@JanikK: Pozno się obudzili, jak widać obrońca był na końcu tej stawki, skoro w ostatnich dniach składają oferty tego typu
Wydali kupę siana na Pepe a o obronie nie pomyśleli, trzeba było brać tańszego Lozano i kupić konkretnego obrońce, a tak to kolejny sezon ostra walka o top4 z potencjalnie słabszymi Chelsea i United na papieże
To jest dramat
Luiz xd
Sokratis xd
Abuma zażywa dropsy xd
Guendo bez takich
Pepe dawaj bramę xd
Torrera moim zdaniem nie jest też szczęśliwy w Anglii i gdyby Milan złożył poważną ofertę to by się zawinął do Włoch.
Czyli Ozil na boku
Arsenal XI: Leno, Maitland-Niles, Sokratis, Luiz, Kolasinac, Ceballos, Guendouzi, Xhaka, Ozil, Aubameyang, Pepe
@mitmichael: Xhaka na pewno wyjdzie, w przyszłym tygodniu oficjalnie kapitanem, niestety
@DanielDaniel: Na nie
Ozil podobno w podstawie, czyli Cebula pewnie ława
Xhaka w przyszłym tygodniu oficjalnie kapitanem, dramat
Otamendi Mustafi v2
Oo Pukki xd
Pukki ;/
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@schnor25: Inter półki co zaliczył mały falstart, zobaczymy jak to dalej będzie